اینستاگرامترفند های اینستاگرامی

ادیت عکس اینستاگرام به کمک فیلتر های اینستاگرام

4.8/5 - (20 امتیاز)

 

در سال 2010 وقتی آقای کوین سیستروم مهندس آمریکایی در فکر ایجاد یک اپلیکیشن بر پایه تصویر بود، این ماهیت و اساس اینستاگرام بود که در ذهن وی داشت شکل می گرفت؛ بله ماهیت و ایده اپلیکیشنی که در سال های بعدی به یکی از غول های بزرگ پیام رسان در جهان تبدیل شد بر اساس تصویر شکل گرفت و این تصویر ها می توانند تصاویر و عکس هایی باشند که کاربران آن ها در پیج شان استوری یا پست می کنند و یا تصاویر و عکس هایی که به عنوان کاور روی ویدیو هایشان استفاده می کنند و یا عکسی که از خودشان و یا برندشان به عنوان عکس پروفایل در دایره کوچک و جادویی صفحه اینستاگرام می گذارند.

سازندگان و مدیران اینستاگرام همه بر این باور هستند که اپلیکیشنی که ماهیت آن بر اساس تصویر شکل گرفته باید به کاربر کمک کند تا تصاویر و عکس های شخصی خودش که در این اپلیکیشن قرار می دهد را  بهینه کند و صرف نظر از اینکه نرم افزار ها و برنامه هایی که به کاربران اجازه می دهند عکس های خود را ادیت کنند بسیار زیاد هستند، خود اینستاگرام نیز در اپلیکیشن خود امکاناتی برای ادیت عکس ها و بهتر کردن آن ها قرار داده است. امروز در این مقاله قصد داریم شما را با این امکانات و فیلتر های اینستاگرامی آشنا کنیم.

برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام روی لینک کلیک کنید.

فیلتر اینستاگرام چیست؟

فیلتر های اینستاگرام در واقع همان افزودنی ها ، کاستنی ها، ادیت ها و روتوش هایی هستند که روی عکس های شما می خورد و اینستاگرام آنها را از پیش آماده کرده است تا نحوه استفاده از آن راحت تر و کاربردی باشد. شما در برنامه های  حرفه ای مثل فتوشاپ این تغییرات را باید به صورت دستی اعمال کنید و برای اینکه تغییرات را اعمال کنید

باید ناحیه ای  قرار است تغییر کند را با استفاده از ابزار select انتخاب کنید ولی با استفاده از فیلتر های خود اینستاگرام این موارد به صورت هوشمند انتخاب و اعمال می شوند و این بسیار جالب است و کار شما را بسیار راحت تر می کند. اینستاگرام انواع مختلف فیلتر را به صورت پیش فرض آماده کرده است که بسته به نوع پست، سن، سلیقه، موقعیت اجتماعی و علاقه خود می توانید یکی را انتخاب و استفاده کنید.

نحوه استفاده از انواع فیلتر های اینستاگرامی

استفاده از فیلتر های اینستاگرامی به نوع پست نیز بستگی دارد اینکه پست شما استوری است یا تصویر برای صفحه فید فیلترهای متفاوتی را می توانید روی آن اعمال کنید ولی همه فیلترهای اینستاگرام مطمئنا جذاب هستند. ابتدا دوربین گوشی خود را باز می کنید و عکس مورد نظرتان را می گیرید

و یا یک عکس از گالری انتخاب می کنید و با استفاده از فیلترهای مختلف تغییرات مورد نیاز را انجام می دهید و فیلتر را روی عکس یا ویدئو اعمال می کنید و آن را پست می کنید. این فیلتر ها هم برای استوری و هم برای پست ها قابل استفاده هستند. اینجا برخی از این فیلترها و ادیت ها را برای شما معرفی می کنیم و درباره نحوه کار کردن با آن ها و اینکه برای چه نوع پست هایی مناسب هستند با شما صحبت می کنیم.

تفاوت فیلتر و ادیت برای تصاویر

تفاوت فیلتر و ادیت برای تصاویر

شما وقتی عکس خودتان یا تصویر دیگری را برای اینستاگرام انتخاب می کنید برای بهینه سازی عکستان اینستاگرام دو تا آپشن به شما می دهد ادیت و فیلتر که این دو مورد با اینکه تفاوت هایی باهم دارند ولی در کنار هم به بهبود تصویر شما کمک خواهند کرد و شما بهتر است از هر دو آپشن استفاده کنید.

فیلتر Lark  

این فیلتر علاوه بر اینکه نور تصویر را بالا می برد، غلظت رنگ های سبز و آبی را در تصویر شما را هم بالاتر می برد و همچنین غلظت رنگ های قرمز را کمتر می کند تا تصویر بهتری خلق شود؛ چون رنگ های سبز و آبی جزء رنگ های سرد هستند در این فیلتر سردی تصویر بیشتر می شود و چون این رنگ ها آرامش بخش هستند تصویر نیز آرامش بخش خواهد بود. اگر تصاویری از طبیعت گرفته اید که می خواهید جلوه بیشتری از رنگ سبز را در آن ببینید این فیلتر می تواند به شما کمک کند.

فیلتر Moon

در این فیلتر تمامی رنگ های تصویر از بین می رود و تنها رنگ سیاه و سفید باقی می ماند. این نوع عکس ها و تصاویر می تواند برای ایجاد حس و حال متفاوت به کار برود، آمیزه از حس قدیمی و در عین حال جذاب بودن تصویر شما را به مخاطبین منتقل کند.

فیلتر Valencia

این فیلتر نیز نور را در تصویر بیشتر می کند و رنگ های گرم را بیشتر می کند و این رنگ ها را به شکلی تغییر می دهد که اندکی حس قدیمی بودن به مخاطب بدهد.

 فیلتر Glitter

این فیلتر کاری که می کند اینست که باعث براقیت و شفافیت در تصاویر می شود. می توان گفت از جمله فیلتر هاییست که در صورتی که در استوری ها و فید از آن استفاده کنید می تواند باعث افزایش لایک و کامنت و فالوور های پیج شما شود و برای برخی پیج های خاص مثل زیبایی، آرایش، ناخن مصنوعی و از این قبیل پیج ها افزایش مشتریان را به دنبال داشته باشد.

انجام ادیت در کنار فیلتر

همان طور که در بخش های قبل گفتیم اینستاگرام علاوه بر فیلتر، آپشن ادیت را نیز در اختیار کاربران میگذارد تا از آن برای بهبود بهتر تصاویرشان استفاده کنند؛ حالا اینکه با گزینه ادیت چه کار هایی می توان انجام داد بحثی است که اینجا درباره اش صحبت می کنیم.

اگر هنگام انتخاب عکس برای اینستاگرام تان روی گزینه ی ادیت بزنید برایتان یکسری انتخاب دیگر می آورد که می توانید به کمک آن ها نور و شدت نور را کنترل کنید و به رنگ ها جلوه بیشتری بیشتری بدهید و همچنین اگر می خواهید فیلتری را با شدت بیشتری روی تصویرتان اعمال کنید این همان جاییست که باید از آن اقدام کنید. گزینه هایی که ادیت تصویر در اختیارتان میگذارد

عبارتند از: Brightness با این گزینه می توانید شدت نور در تصویر را کم و زیاد کنید. Contrast با گزینه کنتراست هم می توانید رنگ های روشن و تیره را با تمایز بیشتر در جهت زیباتر کردن تصویر کنار هم قرار دهید. Saturation این گزینه به معنای اشباعیت رنگ است و رنگ ها را سیر یا کم رنگ تر می کند. Temperature گزینه دما نیز می تواند به شما در برجسته یا کم رنگ تر کردن رنگ های گرم یا سرد در یک عکس کمک کند.

Fade این مورد نیز بازی با نور هست که با بیشتر کردن رنگ های گرم حسی نوستالژیک به تصاویر شما می دهد. Vignette این گزینه با نور بیشتر در مرکز تصویر، تمرکز و توجه مخاطب را به مهم ترین عناصر عکس جلب می کند. خلاصه مقاله ای که مطالعه کردید به شما در بهینه سازی تصاویری که در اینستاگرام پست می کنید کمک می کند و شما به منظور انجام این کار می توانید از هر دو گزینه فیلتر ها و ادیت استفاده کنید.

استفاده ی این فیلتر ها به شما در انتشار تصاویر متفاوت در پیج شخصی تان و بیشتر شدن فروش در پیج اینستاگرامی تان بیشترین کمک را خواهد کرد. لازم به ذکر است اگر خواستید برای پست های اینستاگرامی خود لایک بخرید سایت خرید فالوور اینستاگرام بهترین گزینه  برای خرید لایک اینستاگرام برای شما به شمار میرود

منبع مقاله

سوالات متداول درباره ادیت عکس اینستاگرام به کمک فیلتر های اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام میتوانیم از فیلتر های مختلف استفاده کنیم؟

اگر میخواهید فیلتری روی چهره خود بیندازید باید هنگامی که میخواهید استوری بگذارید یک سری فیلتر استفاده کنید اما اگر به زمان گذاشتن پست میخواهید از فیلتری استفاده کنید صرفا میتوانید نور و غلظت رنگ ها را تنظیم کنید و نمیتوانید روی چهره خودتان فیلتری بیاندازید.

چگونه میتوانیم فیلتر های چهره اینستاگرام را دانلود کنیم؟

1-هنگامی که فیلتر چهره کسی را دیدید و پسندید سمت راست بالا نام فیلتر نوشته شده است میتوانید روی آن ضربه زده و ذخیره کنید.

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال ورود به اکسپلور اینستاگرام هستید بهترین راه خرید لایک و ویو و سیو پست هست پس بزن رو دکمه پایین

خرید لایک اینستاگرامخرید ویو اینستاگرامخرید سیو پست ورود به اکسپلور اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا