ترفند های اینستاگرامی

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم؟ 14 روش ساده و تضمینی

5/5 - (3 امتیاز)

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم؟

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم؟ سوالاتی که ذهن خیلی از ما ها را درگیر کرده به دست آوردن فالوور های بیشتر در اینستاگرام کلید افزایش موفقیت آمیز تلاش های بازاریابی شما در این پلتفرم است، اما چگونه میتوان فالوورهای اینستاگرام را افزایش داد، به خصوص اگر کمتر از هزار نفر داشته باشید؟ در این مقاله، چند استراتژی برای کمک به شما برای به دست آوردن تعداد قابل توجه فالوور، از ایجاد یک پروفایل اینستاگرام با ارزش دنبال کردن تا استفاده از مسابقات و موارد دیگر را مورد بحث قرار خواهیم داد. پس تا پایان این مقاله با سایت خرید فالوور اینستاگرام همراه ما باشید.

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم؟

عناوین مهم در این مقاله:

برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر در اینستاگرام، باید در طول زمان و با استفاده از بهترین روش‌ ها، ‌بطور مداوم پست بگذارید. اما اگر در بازاریابی اینستاگرام تازه کار هستید، این موضوع می تواند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل، ابتدا برخی از ابزارهای کلی را برای کمک به شما در بالا بردن تعداد فالوور آموزش می ‌دهیم، سپس به سراغ نکات کاربردی در مود چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم؟ می ‌رویم:

1- استفاده از تقویم محتوای رسانه اجتماعی برای برنامه ریزی پست های اینستاگرام

باید برنامه ریزی کنید که پست های جدید اینستاگرام را به طور مداوم منتشر کنید. البته به کیفیت محتوای انتشاری خود دقت داشته باشید.

2- حساب خود را به یک نمایه تجاری تبدیل کنید.

در حالی که می ‌توانید از نظر فنی فقط با استفاده از یک پروفایل شخصی رشد کنید، توصیه می کنیم حساب خود را به یک پروفایل تجاری اینستاگرام تبدیل کنید. حساب تجاری به شما امکان دسترسی به Insights اینستاگرام را می ‌دهد و به کمک آن می توانید بفهمید فالوورهای شما چقدر سریع رشد می ‌کنند و استراتژی شما چقدر خوب کار می ‌کند.

3- پروفایل اینستاگرام خود را برای کسب و کار سفارشی کنید

برای سفارشی کردن نمایه خود مراحل زیر را دنبال کنید: –  یک عکس نمایه را انتخاب کنید که با سایر شبکه های اجتماعی شما مطابقت داشته باشد، مثل لوگوی شرکت –  بیوگرافی خود را با اطلاعات گیرا، کاربردی و درباره برند خود پر کنید. – لینکی به بیو خود اضافه کنید تا در صورت تمایل افراد بتوانند به راحتی از اینستاگرام به پلتفرم های دیگر شما بروند.

4- اعلان ها را فعال کنید تا ببینید چه زمان افراد عکس هایتان هم رسانی می کنند یا روی آن ها کامنت می گذارند

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم؟

این کار به شما این امکان را می‌ دهد که سریعتر با آنها ارتباط برقرار کنید و با دوستی با آنها فالوور وفادار همدیگر شوید.

5- بهترین شیوه های عکاسی و ویرایش را دنبال کنید

در اینستاگرام کیفیت پست مهم است؛ ایجاد یک تم اینستاگرام منسجم، باعث می شود تا هر کسی که برای اولین بار از حساب شما بازدید میکند، بتواند برند شما را درک کند.

6- محتوایی را پست کنید که دنبال کنندگان شما می خواهند ببینند

برای به دست آوردن 1000 فالوور اول خود در اینستاگرام، مهم است که بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند. هنگامی که حساب اینستاگرام خود را ایجاد کردید، باید توجه داشته باشید که کدام پست ها بهترین عملکرد را دارند.

7- اینستاگرام خود را تبلیغ کنید

یکی از بهترین راه ها برای جذب فالوور، تبلیغ اکانت اینستاگرام است. این کار به شما کمک می کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید. شاید به نظر برسد که تبلیغات فقط برای فروش محصولات خاص مؤثر است، اما باید گفت که اگر محتوایتان جذاب باشد، در هنگام تبلیغ، مخاطب جذب شده و تمایل به بازدید از پیج شما را پیدا خواهد کرد.

8- از طریق لایک، فالو و کامنت با کاربران در ارتباط باشید

برای مخاطبین تان ارزش قائل باشید و همان طور که انتظار دارید آنها با محتوای شما درگیر باشند، شما نیز با آن ها درگیر باشید. این کار باعث می شود که مخاطب بداند که شما او را تنها برای فالو کردن نمی خواهید.

9- کمپین ها و مسابقات اینستاگرامی برگزار کنید

این کار یک راه عالی برای تعامل با کاربران است. می توانید در کمپین های خود به ازای لایک یا کامنت مخاطبان تان، برای آنها جوایزی در نظر بگیرید تا هم آنها را ترغیب به حمایت از محتوایتان کنید و هم از آنها قدردانی کنید.

10- از ویژگی های تعاملی استوری های اینستاگرام استفاده کنید

با به اشتراک گذاری کلیپ های ویدئویی و تصاویر ثابت از طریق استوری اینستاگرام، کاربران می توانند از نظرسنجی ها، یادآوری رویدادها و ابزار “پرسش سوال”، برای جذب بیشتر مخاطبان استفاده کنند.

11- برای نشان تایید اقدام کنید

هنگامی که یک حساب کاربری در اینستاگرام تایید می شود، یک تیک آبی به نام نشان در کنار نام کاربری قرار می گیرد. وقتی کاربر دیگری با این نمایه روبرو میشود، می فهمد که این حساب حرفی برای گفتن دارد و از این رو جذب صفحه وی می شود.

12- کاربران مرتبط را تگ کنید

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم؟ 2

راه دیگر برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر در اینستاگرام، این است که کاربران مرتبط را در پست ها یا استوری های خود تگ کنید. سپس پست‌ های شما در پست‌ های برچسب‌ گذاری‌ شده آن شخص نشان داده می‌ شود و هر کسی که آنجا را بررسی کند، صفحه شما را نیز پیدا می کند و امکان اینکه شما را فالو کند، وجود دارد.

13- وارد صفحه کاوش اینستاگرام شوید.

ورود به صفحه کاوش اینستاگرام ساده تر از انجام دادن است؛ به روندهای ویروسی فکر کنید و ویدیویی ایجاد کنید که مخاطبان شما ممکن است با آن درگیر شوند. علاوه بر این، از هشتگ ها استفاده کنید و سایر کاربران و برند ها را در آن پست ها تگ کنید.

14- میزبانی برای تصاحب حساب اینستاگرام

میتوانید از یک اینفلوئنسر بخواهید استوری ‌های شما را در آن روز مدیریت کند و آنها را در استوری خودش تبلیغ کند. شما با این کار فالوورهای آنها را وادار می ‌کنید تا استوری های شما را نیز دنبال کنند.

کلام آخر

در نهایت، مهم است که کمتر روی تعداد فالوور هایی که دارید تمرکز کنید و بیشتر روی کیفیت محتوایی که ایجاد می کنید تمرکز کنید. در کنار محتوای خوب، می توانید از خدمات پولی برای افزایش سریع تر تعداد فالوور ها استفاده کنید. بدین منظور می توانید از سایت های ارائه دهنده این خدمات استفاده کنید.

سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از همین سایت های معتبر در ارائه خدمات اینستاگرام است. برحسب میزان بودجه ای که دارید، می توانید بسته ای از تعداد فالوور ها را خریداری کنید. سپس بلافاصله بعد از پرداخت، بسته انتخابی شما بر روی صفحه تان فعال خواهد شد. با اطمینان، از سایت خرید فالوور اینستاگرام خرید کنید و از نتیجه آن لذت ببرید. منبع مقاله

سوالات متداول در زمینه چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم؟

چگونه صفحه اینستاگرام خود را تقویت کنم؟

قدم اول داشتن محتوای با کیفیت، قدم دوم به کارگیری اصول برای افزایش فالوور، قدم سوم استفاده از خدمات پولی برای گسترش دادن تعداد فالوور است.

چرا بهتر است نمایه خود را به یک حساب تجاری تبدیل کنیم؟

حساب تجاری به شما امکان دسترسی به Insights اینستاگرام را می‌ دهد و به کمک آن می توانید بفهمید فالوورهای شما چقدر سریع رشد می‌ کنند و استراتژی شما چقدر خوب کار می ‌کند.

برای به دست آوردن سریع 1000 فالوور اول چه باید کرد؟

برای به دست آوردن 1000 فالوور اول خود در اینستاگرام، مهم است که بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند. هنگامی که حساب اینستاگرام خود را ایجاد کردید، باید توجه داشته باشید که کدام پست ها بهترین عملکرد را دارند.

کمپین ها و مسابقات چگونه می توانند به افزایش فالوور کمک کنند؟

می توانید در کمپین ها و مسابقات خود به ازای لایک یا کامنت مخاطبانتان برای آنها جوایزی در نظر بگیرید تا هم آنها را ترغیب به حمایت از محتوای تان کنید و هم از آنها قدردانی کنید.

چگونه وارد صفحه کاوش اینستاگرام شویم؟

به روندهای ویروسی فکر کنید و ویدیویی ایجاد کنید که مخاطبان شما ممکن است با آن درگیر شوند. علاوه بر این، از هشتگ ها استفاده کنید و سایر کاربران و برندها را در آن پست ها تگ کنید.

نشان تایید (تیک آبی) چگونه باعث افزایش فالوور می شود؟

هنگامی که یک حساب کاربری در اینستاگرام تایید می شود، یک تیک آبی در کنار نام کاربری قرار می گیرد. وقتی کاربر دیگری با این نمایه روبرو می‌ شود، می فهمد که این حساب حرفی برای گفتن دارد و از این رو جذب صفحه وی می شود.

آیا روش های پولی برای افزایش فالوور کارآمد است؟

بله. شما با خرید بسته های فالوور به صورت آنی از تعداد قابل توجهی فالوور بهره مند می شوید. البته برای وفادار ماندن آنها باید تلاش کنید و محتوای باکیفیت ارائه دهید.

آیا میتوان به سایت خرید فالوور اینستاگرام برای خرید فالوور اعتماد کرد؟

بله. سایت ما یک درگاه امن اینترنتی برای پرداخت، به علاوه پشتیبانی ۲۴ ساعته را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه هیچ رمز عبوری را در هنگام خرید طلب نمی کند.

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال ورود به اکسپلور اینستاگرام هستید بهترین راه خرید لایک و ویو و سیو پست هست پس بزن رو دکمه پایین

خرید لایک اینستاگرامخرید ویو اینستاگرامخرید سیو پست ورود به اکسپلور اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا