🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی همراه با تحویل فوری

اگه معروف نیستی ولی دوست داری تیک آبی دریافت کنی و باهاش توی اینستاگرام کلی پیشرفت کنی و توی یه چشم زدن موفقیت رو از آن خودت کنی،باید بدونی که معجون رشدت توی اینستاگرام پیش ماست!چطور؟خب بایستی گفت سایت خرید فالوور اینستاگرام،تیک آبی رو با کمترین قیمت توی سریع ترین زمان ممکن بهت تحویل میدن!تازه با تضمین و قرارداد رسمی!دیگه چی از این بهتر که با خریدن تیک آبی اینستاگرام رو به خاک و خون بکشی و توی کوتاه ترین زمان کسب درآمد میلیونی داشته باشی؟

3.9/5 - (24 امتیاز)
خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی همراه با تحویل فوری
خدمات اینستاگرام
نمونه کار دریافت تیک آبی اینستاگرام
1000
دریافت تیک آبی با کارت ملی

با پاسپورت خود شخص

تمام کشورها بجز کشورهای تحریمی اینستا

دریافت طی 24 ساعت

هزینه تمدید هر ماه 15 الی 20 دلار

✅ شروع قیمت از 20 میلیون تومان

26,999,000تومان
سفارش
1000
تیک آبی برای پیج خود شخص

✅ فعال شدن در پیج خود شخص

برای آیدی دلخواه و پروفایل دلخواه 

✅ دریافت طی 2 الی 3 ماه کاری

قیمت 55 میلیون تومان

هزینه تمدید در ماه 15 الی 20 دلار

55,000,000تومان
سفارش
1000
تیک آبی رسمی اینستاگرام

 ایجاد ویکی پدیا برای درخواست دهن

برای پیج خود شخص

بدون هزینه تمدید ماهیانه

✅ زمان تحویل 1 سال کاری

شروع قیمت از 158 میلیون تومان

190,000,000تومان
سفارش
1000
تیک آبی موقت اینستاگرام

پیج های که قابل خرید و فروش هستن

✅ آیدی و پروفایل قابل تغییر نیست

تحویل حضوری هست

این نوع تیک  آبی از سمت ما تایید یا رد نمیشود تماما به اختیار کاربر هست

14,000,000تومان
سفارش
1000
دریافت تیک آبی رایگان

برای پیج های ساخت ریجن خارجی

برای آیدی متقاضی

دریافت در طی 24 ساعت

هزینه تمدید هر ماه 15 الی 20 دلار

✅ قیمت رایگان

تومان
سفارش
1000
تیک آبی با خرید پیج آماده وریفای

پیج آماده وریفای با آیدی و پروفایل شما

پیج از کشورهای آمریکا و استرالیا و نیوزلند

تحویل ۱-۷ روز کاری

هزینه تمدید هر ماه 15 الی 20 دلار

✅ شروع قیمت 20 میلیون تومان

16,000,000تومان
سفارش
1000
تیک آبی برای هنرمندان

تیک رسمی برای هنرمندان، بازیگران و...

برای پیج خود شخص

بدون هزینه تمدید ماهیانه

✅ زمان تحویل 1 سال کاری

شروع قیمت از 275 میلیون تومان

275,000,000تومان
سفارش
خرید و سفارش خدمات تیک آبی اینستاگرام
💎 خدمات تیک آبی ⏳ زمان تحویل 💰 قیمت تیک آبی 🎯 تمدید ماهیانه
خرید پیج آماده وریفای تحویل 3 الی 7 روز 400 $ ماهیانه 15 الی 20 $
وریفای فعال شدن در ای دی متقاضی تحویل 6 ماهه 3600 $ تمدید ماهیانه 15 الی 20$
تیک رسمی اینستاگرام تحویل 365 روز شروع قیمت از 8000 $ بدون هزینه تمدید ماهیانه

خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی

اگه دوست داری توی کوتاه ترین زمان ممکن تیک آبی اینستاگرام رو دریافت کنی و با استفاده از اون کلی به پیجت رونق بدی؛بهترین انتخاب برای اینکار،سایته خرید فالوور اینستاگرامه!چرا؟چون توی اینکار یکی از با سابقه ترین هاست و البته تیک آبی رو با ضمانت و تحویل سریع اونم با پپایین ترین قیمت بهت تحویل میده!برای کسب اطلاعات بیشتر میتونی این ویدیو رو ببینی.

ویژگی های خدمات تیک آبی اینستاگرام

💎 کیفیت تیک آبی اینستاگرام دریافت تیک آبی کاملا واقعی و تضمینی با تحویل فوری
💲 قیمت تیک آبی اینستاگرام شروع قیمت از 400 دلار
⏳ زمان انجام تحویل از 3 روز تا یک سال بستگی به سرویس انتخابی متغییر
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐️ گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید تیک آبی اینستاگرام از سایت ما برای شما پیش بیاید!

تیک آبی اینستاگرام را چه کسانی دریافت می کنند؟

افراد مشهور، برند ها و نهادهای اجتماعی

چرا تیک آبی به وجود آمد؟

تا افراد مشهور نسبت به پیج های فیک خود و دیگر کاربران متمایز شوند.

تیک آبی نشان دهنده چیست؟

در واقع تیک آبی نشان دهنده ارزش و اعتبار پیج شما خواهد بود.

آیا میتوان تیک آبی را خریداری کرد؟

بله، شما می توانید از طریق سایت خرید فالوور اینستاگرام اقدام به خرید تیک آبی کنید.

آیا فقط افراد مشهور تیک آبی دریافت می کنند؟

خیر، اگرچه افراد مشهور معمولاً این تاییدیه را دریافت می‌کنند، اما افراد عادی نیز می توانند از این نماد برخوردار باشند که بهترین روش، خرید تیک آبی به صورت تضمینی از وب سایت خرید فالوور اینستاگرام می باشد.

آیا تیک آبی بر میزان فروشم در اینستاگرام تاثیر مثبت دارد؟

بله، این نماد اعتبار پیج شما را تا حد چشمگیری افزایش می دهد و باعث می شود که مشتریان به پیجتان اعتماد کنند که درنهایت میزان فروشتان چند برابر می شود.

آیا خرید تیک آبی از سایت خريد فالوور اینستاگرام امکان پذیر است؟

بله. همه کاربران اینستاگرام می توانند برای خرید تیک آبی به سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه کرده و با توجه به گزینه های پیشنهادی به خرید تیک آبی واقعی برای پیج خود اقدام کنند.

آیا حساب های خصوصی اینستاگرام هم می توانند تیک آبی داشته باشند؟

خیر. تیک آبی تنها برای حساب های کاربری عمومی قابل تایید و دسترسی می باشد.

داشتن تیک آبی اینستاگرام چه مزیت هایی دارد؟

این نماد اعتبار پیج و اعتماد مشتری نسبت به شما را افزایش می دهد. همچنین باعث بالا رفتن نرخ تعامل پیج شما خواهد شد و بیزینس شما را مورد تایید اینستاگرام قرار می دهد.

آیا خرید تیک آبی اینستاگرام دائمی است؟

در جواب این سوال باید گفت که وجود دائمی تیک آبی اینستاگرام به موضوع وابسته است که شما کدامین نوع تیک آبی را خریداری می کنید.

خرید تیک آبی اینستاگرام موقت چه مدت زمانی اعتبار دارد؟

اعتبار تیک آبی موقت اینستاگرام از یک ماه شروع شده و تا دو سال متغیر است.

تیک آبی در اینستاگرام چه مفهومی دارد؟

یکی از مهمترین و بهترین ویژگی هایی که اینستاگرام دارد تیک آبی است. توجه داشته باشید که این ویژگی تنها به برخی از کاربران اینستاگرامی اختصاص داده می شود.  حتما شما هم کنجکاوید تا بدانید که چگونه میتوان تیک آبی را به دست آورد. اگر بخواهیم تیک آبی را به بیان ساده ای تعریف کنیم، باید بگوییم که تیک آبی بستری را فراهم می کند که کاربران راحت تر به شما اعتماد کنند. همین امر سبب می شود تا کاربران بیشتری با شما ارتباط برقرار کنند.

چرا نمیتوان به راحتی تیک آبی به دست آورد؟

همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد که همه این اپلیکیشن ها به ویژه اینستاگرام، تیک آبی را به آسانی به شما ارائه نخواهند داد. به همین دلیل است که پیج هایی که دارای تیک آبی هستند در اینستاگرام ارزش بیشتری دارند. تیک آبی نشان دهنده صحت پیج شما خواهد بود. تیک آبی در کنار پروفایل به نمایش گذاشته می شود و هنگامی که کاربران آن را مشاهده می کنند، ارزش بیشتری برای آن پیج قائل خواهند بود و به آن پیج اعتماد خواهند کرد.

خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی 100% ارزان و تضمینی

چرا تیک آبی به وجود آمد؟

اپلیکیشن هایی که در جهان امروز وجود دارند، در دسترس تمامی افراد قرار گرفته اند و با این وجود ممکن است سو استفاده هایی در زمینه های مختلف رخ دهد‌. با توجه به این امر اینستاگرام تیک آبی را به وجود آورد تا مقداری از پیج های فیک و تقلبی کاسته شود. فرض کنید شما به دنبال پیج علی کریمی می گردید.

هنگامی که نام آن را در اینستاگرام جستجو کنید، با پیج های زیادی با این نام‌ مواجه خواهید شد. بسیاری از پیج ها توسط طرفداران تاسیس می شود و برای اینکه پیج اصلی را تشخیص دهید، می توانید از تیک آبی این مسئله را دریابید. پیجی که دارای تیک آبی باشد پیج رسمی علی کریمی است.

چه افرادی می توانند تیک آبی دریافت کنند؟

همانطور که گفتیم تیک آبی مختص همه افراد نیست و تنها کاربران خاص می توانند تیک آبی داشته باشند. افرادی که می توانند تیک آبی داشته باشند عبارتند از:

افراد مشهور:

معمولا گسترده ترین افرادی که می توانند از تیک آبی بهره‌ مند شوند، افراد مشهور هستند. طرفداران و افراد بسیاری همواره در تلاشند که با نام افراد مشهور در اینستاگرام فعالیت کنند . بازیگرها و….. با تیک آبی می توانند پیج خود را نیز متمایز کنند. این افراد می توانند با آپلود مدارکشان تیک آبی را دریافت کنند.

نهاد عمومی:

نهادهای بسیاری در اینستاگرام فعالیت می کنند و این نهادها برای ارائه خبرهای خود از این شبکه اجتماعی کمک می گیرند. اینستاگرام نیز برای نهادهای عمومی تیک آبی را معرفی نموده و کاربران می توانند با وجود تیک آبی، اطمینان بیشتری به خبرهای این پیج ها داشته باشند.

برند معتبر:

کسب و کارها و برندهای معتبر از جمله افرادی هستند که همواره به دنبال به دست آوردن تیک آبی می باشند. این برندها می توانند با تیک آبی به اعتبار و ارزش برند خود بیفزایند. 

چگونه تیک آبی دریافت کنیم؟

برای دریافت تیک آبی لازم نیست که حتما برند معتبر یا فرد مشهوری باشید! افراد بسیاری همواره به دنبال دریافت تیک آبی هستند. اما آیا امکان دارد که یک فرد عادی بتواند تیک آبی دریافت کند؟ اینستاگرام برای این افراد نیز راه حلی ارائه داده است. شما برای اينکه بتوانید تیک آبی دریافت کنید، باید موارد زیر را رعایت کنید:

1- افزایش بازدید پیج

تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که چرا اینستاگرام به افراد مشهور تیک آبی می دهد؟ آیا اینستاگرام تک تک این افراد را می شناسد؟ مسلما خیر! اینستاگرام با توجه به میزان بازدید پیج این افراد آنها را به عنوان سلبریتی می شناسد و به آنها تیک آبی می دهد. شما نیز می توانید با افزایش بازدید پیج خود به سلبریتی تبدیل شوید.

2- فعالیت بیشتر و موثر

فعالیت برای اینستاگرام بسیار مهم است. معمولا افرادی که تیک آبی دریافت می کنند، به صورت مداوم در اینستاگرام حضور داشته و همواره در حال فعالیت کردن هستند. پس اگر فردی هستید که چند ماه یکبار به اینستاگرام سر می زنید، بهتر است همین الان با تیک آبی خداحافظی کنید! چرا که در این صورت اینستاگرام به هیچ عنوان تیک آبی را به شما نخواهد داد. اگر فعالیت کنید و تمام انرژی خود را برای فعالیت بیشتر صرف کنید، بی شک نتیجه مطلوبی دریافت خواهید کرد.

3- فن پیج اینستاگرام

روش دیگری که می توانید از طریق آن تیک آبی دریافت کنید، این است که برای پیج اصلی خودتان چند پیج فیک تاسیس کنید. هنگامی که پیج فیک شما افزایش پیدا کند، اینستاگرام بستری فراهم می کند که پیج واقعی شما متمایز شود و به شما تیک آبی خواهد داد. توجه داشته باشید که باید به اینستاگرام درخواست دهید و بگویید که قصد دارید پیج خود را از سایر پیج های دیگر جدا کنید.

نمونه سفارشات انجام شده تیک آبی اینستاگرام

سخن آخر 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به لطف سایت خرید فالوور اینستاگرام، بستری فراهم شده است تا کاربران بتوانند تیک آبی را بدون هیچ زحمتی خریداری کنند‌. دیگر نیاز نیست که به صورت مداوم فعالیت کنید یا پیج های فیک برای خود تاسیس کنید و منتظر پاسخ اینستاگرام بمانید. تنها با چند کلیک ساده و ارتباط با کارشناسان ما می توانید تیک آبی را خریداری کنید و نسبت به سایر رقیبان و کاربران متمایز شوید.

8دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد