خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی همراه با تحویل فوری

یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن هایی که امروزه برای تجارت از آن استفاده می شود، اینستاگرام است. به همین دلیل کاربران همواره تمایل دارند که متمایز از کاربران دیگر باشند. اینستاگرام قابلیت های متفاوت و گوناگونی را در اختیار کاربران خود قرار داده است، که یکی از آنها تیک آبی است. تیک آبی قادر است تا یک پیج را کاملا با پیج های دیگر و کاربران دیگر متفاوت سازد.

Rate this page
خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی همراه با تحویل فوری

خدمات اینستاگرام

خرید تیک آبی اینستاگرام واقعی

پنل های افزایش فالوور وب سایت خرید فالوور اینستاگرام از با کیفیت ترین و ارزان ترین فالوورهای موجود تهیه و آماده شده است، شما برای خرید فالوور مورد نیاز خود کافی است که از پنل های زیر مقدار مورد نیاز خود را سفارش دهید.

ویژگی های خدمات خرید تیک آبی اینستاگرام
💎 کیفیت تیک آبی اینستاگرام تیک آبی واقعی و تضمینی
💲 قیمت تیک آبی اینستاگرام شروع قیمت از 1000000 تومان
زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید تیک آبی اینستاگرام از سایت ما برای شما پیش بیاید!

تیک آبی اینستاگرام را چه کسانی دریافت می کنند؟

افراد مشهور، برند ها و نهادهای اجتماعی

چرا تیک آبی به وجود آمد؟

تا افراد مشهور نسبت به پیج های فیک خود و دیگر کاربران متمایز شوند.

تیک آبی نشان دهنده چیست؟

در واقع تیک آبی نشان دهنده ارزش و اعتبار پیج شما خواهد بود.

آیا میتوان تیک آبی را خریداری کرد؟

بله، شما می توانید از طریق سایت خرید فالوور اینستاگرام اقدام به خرید تیک آبی کنید.

تیک آبی در اینستاگرام چه مفهومی دارد؟

یکی از مهمترین و بهترین ویژگی هایی که اینستاگرام دارد تیک آبی است. توجه داشته باشید که این ویژگی تنها به برخی از کاربران اینستاگرامی اختصاص داده می شود.  حتما شما هم کنجکاوید تا بدانید که چگونه میتوان تیک آبی را به دست آورد. اگر بخواهیم تیک آبی را به بیان ساده ای تعریف کنیم، باید بگوییم که تیک آبی بستری را فراهم می کند که کاربران راحت تر به شما اعتماد کنند. همین امر سبب می شود تا کاربران بیشتری با شما ارتباط برقرار کنند.

همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد که همه این اپلیکیشن ها به ویژه اینستاگرام، تیک آبی را به آسانی به شما ارائه نخواهند داد. به همین دلیل است که پیج هایی که دارای تیک آبی هستند در اینستاگرام ارزش بیشتری دارند. تیک آبی نشان دهنده صحت پیج شما خواهد بود. تیک آبی در کنار پروفایل به نمایش گذاشته می شود و هنگامی که کاربران آن را مشاهده می کنند، ارزش بیشتری برای آن پیج قائل خواهند بود و به آن پیج اعتماد خواهند کرد. 

چرا تیک آبی به وجود آمد؟

اپلیکیشن هایی که در جهان امروز وجود دارند، در دسترس تمامی افراد قرار گرفته اند و با این وجود ممکن است سو استفاده هایی در زمینه های مختلف رخ دهد‌. با توجه به این امر اینستاگرام تیک آبی را به وجود آورد تا مقداری از پیج های فیک و تقلبی کاسته شود. فرض کنید شما به دنبال پیج علی کریمی می گردید. هنگامی که نام آن را در اینستاگرام جستجو کنید، با پیج های زیادی با این نام‌ مواجه خواهید شد. بسیاری از پیج ها توسط طرفداران تاسیس می شود و برای اینکه پیج اصلی را تشخیص دهید، می توانید از تیک آبی این مسئله را دریابید. پیجی که دارای تیک آبی باشد رسما پیج علی کریمی خواهد بود.

چه افرادی می توانند تیک آبی دریافت کنند؟

همانطور که گفتیم تیک آبی مختص همه افراد نیست و تنها کاربران خاص می توانند تیک آبی داشته باشند. افرادی که می توانند تیک آبی داشته باشند عبارتند از:

  • افراد مشهور: معمولا گسترده ترین افرادی که می توانند از تیک آبی بهره‌ مند شوند، افراد مشهور هستند. طرفداران و افراد بسیاری همواره در تلاشند که با نام افراد مشهور در اینستاگرام فعالیت کنند و بازیگرها و…، با تیک آبی می توانند پیج خود را نیز متمایز کنند. این افراد می توانند با آپلود مدارکشان تیک آبی دریافت کنند.
  • نهاد عمومی: نهادهای بسیاری در اینستاگرام فعالیت می کنند و این نهادها برای ارائه خبرهای خود از این شبکه اجتماعی کمک می گیرند. اینستاگرام نیز برای نهادهای عمومی تیک آبی را معرفی نموده و کاربران می توانند با وجود تیک آبی، اطمینان بیشتری به خبرهای این پیج ها داشته باشند.
  • برند معتبر: کسب و کارها و برندهای معتبر از جمله افرادی هستند که همواره به دنبال به دست آوردن تیک آبی می باشند. این برندها می توانند با تیک آبی به اعتبار و ارزش برند خود بیفزایند. 

چگونه تیک آبی دریافت کنیم؟

برای دریافت تیک آبی لازم نیست که حتما برند معتبر یا فرد مشهوری باشید! افراد بسیاری همواره به دنبال دریافت تیک آبی هستند. اما آیا امکان دارد که یک فرد عادی بتواند تیک آبی دریافت کند؟ اینستاگرام برای این افراد نیز راه حلی ارائه داده است. شما برای اينکه بتوانید تیک آبی دریافت کنید، باید موارد زیر را رعایت کنید:

  • تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که چرا اینستاگرام به افراد مشهور تیک آبی می دهد؟ آیا اینستاگرام تک تک این افراد را می شناسد؟ مسلما خیر! اینستاگرام با توجه به میزان بازدید پیج این افراد آنها را به عنوان سلبریتی می شناسد و به آنها تیک آبی می دهد. شما نیز می توانید با افزایش بازدید پیج خود به سلبریتی تبدیل شوید. 
  • فعالیت برای اینستاگرام بسیار مهم است. معمولا افرادی که تیک آبی دریافت می کنند، به صورت مداوم در اینستاگرام حضور داشته و همواره در حال فعالیت کردن هستند. پس اگر فردی هستید که چند ماه یکبار به اینستاگرام سر می زنید، بهتر است همین الان با تیک آبی خداحافظی کنید! چرا که در این صورت اینستاگرام به هیچ عنوان تیک آبی را به شما نخواهد داد. اگر فعالیت کنید و تمام انرژی خود را برای فعالیت بیشتر صرف کنید، بی شک نتیجه مطلوبی دریافت خواهید کرد.
  • روش دیگری که می توانید از طریق آن تیک آبی دریافت کنید، این است که برای پیج اصلی خودتان چند پیج فیک تاسیس کنید. هنگامی که پیج فیک شما افزایش پیدا کند، اینستاگرام بستری فراهم می کند که پیج واقعی شما متمایز شود و به شما تیک آبی خواهد داد. توجه داشته باشید که باید به اینستاگرام درخواست دهید و بگویید که قصد دارید پیج خود را از سایر پیج های دیگر جدا کنید.

سخن آخر 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به لطف سایت خرید فالوور اینستاگرام، بستری فراهم شده است تا کاربران بتوانند تیک آبی را بدون هیچ زحمتی خریداری کنند‌. دیگر نیاز نیست که به صورت مداوم فعالیت کنید یا پیج های فیک برای خود تاسیس کنید و منتظر پاسخ اینستاگرام بمانید. تنها با چند کلیک ساده و ارتباط با کارشناسان ما می توانید تیک آبی را خریداری کنید و نسبت به سایر رقیبان و کاربران متمایز شوید.

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام

دیدگاه ها بسته هستند