خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

خرید سیو اینستاگرام برای پست های اینستاگرام فوری و تضمینی

سیو اینستاگرام چیست؟ سیو، علامت کوچک روبان مانندی است با زدن آن می توانید ویدیو را ذخیره کنید و بعدا تماشا کنید. باید بدانید که ویدیوهایی سیو های بیشتری می گیرند که به درد مخاطب بخورند و مخاطب بخواهد برای یادآوری دوباره به آنها رجوع کند.

تا اینجا اهمیت سیو کردن را مشخص کرده و فهمیدیم که هرچه پست ها بیشتر سیو شوند باعث بالاتر رفتن بازدید ها می شوند و هرچه بازدید بالاتر باشد پیج شما پر بازده و سود آور تر خواهد بود.

5/5 - (5 امتیاز)
خرید سیو اینستاگرام برای پست های اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام 🟣 سیو پست و ریلز
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
119 سیو پست و ریلز اینستاگرام >> { شروع : فوری} | {سرعت : 15k/D} | {همه نوع} |✨ توضیحات 1,575  تومان 50000/10 12 دقیقه فعال
121 سیو پست و ریلز اینستاگرام >> { شروع : فوری} | {سرعت : 25k/D} | {همه نوع} |🌟 توضیحات 1,575  تومان 100000/5 41 دقیقه فعال
208 سیو پست اینستاگرام | سرعت : 20-25k/D توضیحات 9,922  تومان 400000/10 3 ساعت 58 دقیقه فعال

خرید سیو اینستاگرام برای پست های اینستاگرام

خرید سیو در کنار ده ها خدمات اینستاگرامی دیگر می تواند باعث رشد در بازدید های پیج شود چرا که افزایش سیو ها احتمال رفتن پست به اکسپلورر و بازدیدهای بالا را افزایش می دهد.

اطلاعات خرید سیو اینستاگرام
💎کیفیت سیو اینستاگرام سیو اینستاگرام واقعی و بدون ریزش
💰 قیمت سیو اینستاگرام شروع قیمت از 5000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت
سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید سیو پست از سایت ما برای شما پیش بیاید !

چه کسانی می‌توانند برای خرید سیو پست اینستاگرام اقدام کنند؟

دسته نخست کسانی هستند که در صفحه خود مانند بلاگرها و اینفلوئنسرها تبلیغات می کنند. این دسته از افراد با خرید سیو پست واقعی می‌توانند درآمد خود را افزایش دهند و به این صورت به صفحه اکسپلور هدایت شوند. گروه دوم کسانی هستند که محصول خاصی را به فروش می‌رسانند. این گروه با خرید سیو پست باکیفیت در اینستاگرام می‌توانند مخاطبان خود را جلب کنند و از این روش اعتماد بیشتری را خریداری کنند.

چرا خرید سیو پست اینستاگرام مهم است؟

اینستاگرام به‌ صورتی طراحی شده که انجام بعضی از پارامترها مانند لایک، سیو پست و غیره در آن اهمیت زیادی دارد. اهمیت آن به این علت است که اینستاگرام فقط از این راه متوجه محبوبیت پیچ از سمت مخاطبان خواهد شد. همچنین سیو پست یکی از سرویس‌ های مهم تلقی می‌شود که بسیاری از حساب های کاربری را از پرتگاه نجات داده است.

هدف از خرید سیو پست اینستاگرام چه می باشد؟

هر چقدر که میزان سیو پست‌های اینستاگرامی شما بیشتر باشد نشان می‌دهد که وضعیت حساب کاربری اینستاگرام شما بیشتر است. مقدار زیاد تعداد سیو پست نشان خواهد داد که تعداد علاقه‌ مندان پست‌های شما نیز بیشتر است که این مسئله بسیار خوشحال کننده است. از مهم ‌ترین هدف‌های خرید سیو پست اینستاگرامی راهیابی پست‌های شما به اکسپلور نیز می باشد. اهمیت این قسمت چنان بالاست که می‌تواند بر روی قسمت‌های دیگر مانند لایک و کامنت نیز تأثیر گذارد.

آیا خرید سیو پست برای رشد پست ها نیز تاثیر گذار است؟

هنگامی که شما پست می گذارید اگر در ساعت های نخستین پست شما دیده بشود امکان ورود آن به اکسپلور بسیار زیاد خواهد بود. یکی از علت های رفتن پست به اکسپلور بالا بودن تعداد سیوهای یک پست می باشد. در این صورت یا باید فالوورها پست شما را سیو نمایند یا باید نسبت به خرید سیو اینستاگرام نیز اقدام کنید.

هزینه سیو پست اینستاگرامی چقدر می باشد؟

یکی از سؤالات در هنگام خرید سیو پست در خصوص هزینه‌های هر سرویس هست. در نظر داشته باشید که برای خرید سرویس سیو پست اینستا گرامی هیچ گونه قیمت مقطوعی وجود نخواهد داشت. بلکه مقدار قیمت و هزینه هر سرویس بستگی به پارامترهای مانند کیفیت، میزان و غیره نیز می باشد. بی تردید هر چقدر میزان سیو پست بیشتر و کیفیت بالاتر باشد هزینه افزایش پیدا می‌کند.

چگونه و به چه تعداد می توانم سیو برای پست هایم بخرم؟

شما به تعداد دلخواه می توانید از سایت سیو سفارش دهید. البته ما سفارش می کنیم تقریبا یک سوم بازدیدهایی که گرفته اید سیو برای پست خرید کنید. سیو های سفارش داده شده به صورت آنی روی پست مورد نظر اضافه خواهد شد.

آیا برای یک پیج پرایوت هم می توان سیو خرید؟

خیر پیج حتما باید در حال عمومی باشد. این کار بدون نیاز به رمز و صرفا با نام کاربری شما انجام خواهد گرفت.

بالاتر رفتن تعداد سیو

 

خرید سیو پست اینستاگرام

سایت خرید فالوور اینستاگرام همراه سعی داشته بهترین و جدید ترین خدمات را برای مشتریان خود اراعه دهد. برنامه اینستاگرام بر اساس الگوریتم هایی کار می کند که همواره نیت و هدف سازندگان و مهندسانی که آنها را طراحی کرده اند این  بوده است که بیشترین بازدید و بیشترین واچ تایم را از مخاطبان بگیرد. ویدیوهای تولید شده توسط هر مخاطب به دیگران پیشنهاد می شود تا آنها هم ویدیو را ببینند و این پیشنهاد اساس و قوانینی دارد که در این مقاله بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

تیم طراحان این برنامه سعی کرده اند با قابلیت های مختلفی مثل لایک، کامنت و سیو میزان توجهی که هر ویدیو از مخاطب می گیرد را بسنجند و مطمئنا در این میان هر ویدیو که توجه بیشتری گرفته است را برای مخاطبان بیشتری ساجست می کنند.

لایک میزان محبوبیت یک ویدیو، تعداد کامنت ها هم میزان اهمیت یک ویدیو یا عکس را نشان می دهد، البته در این میان سیو هم بسیار اهمیت دارد و بالاتر بودن بودن آن نشانگر اهمیت بالای موضوع مورد بحث است.

چگونه می توانم به تعداد سیو های پستم اضافه کنم؟

اگر بتوانید پست هایی را درست کنید که همواره مورد نیاز کاربر باشد مثل موارد آموزشی و یا موارد بسیار جالب و فان می توانید امیدوار باشید که احتمالا کاربر آنها را سیو کند چرا که معمولا به خاطر سپردن جزئیات برای کاربران دشوار است و این کار می تواند  سخت تر شود اگر آنها بیرون یا مشغول کار دیگری هم باشند؛ پس این می تواند یکی از دلایل سیو کردن پست توسط کاربران باشد.

همچنین یک مطلب می تواند بسیار جالب و سرگرم کننده باشد و کاربر آن را سیو کند تا بعدا دوباره نگاهش کند. پس شما با ساختن پست های جالب و کاربردی برای کاربر و همچنین با کال تو اکشن می توانید او را ترغیب به سیو کردن پست تان بکنید.

خرید سیو برای پست های اینستاگرامی؛ آری یا خیر؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا خرید سیو برای یک پست کار درستی است یا نه؟ باید گفت بله چون یکی دیگر از راه هایی که می توان با آن سیو های یک پست را بالا برد خرید سیو است.

در این روش شما به جای اینکه مدت زمان بسیاری را صرف تولید محتوا کنید تا کاربران آن را دیده و سیو کنند؛ می توانید از گزینه ی خرید سیو استفاده کنید. خرید سیو در کنار ده ها خدمات اینستاگرامی دیگر می تواند باعث رشد در بازدید های پیج شود چرا که افزایش سیو ها احتمال رفتن پست به اکسپلور و بازدیدهای بالا را افزایش می دهد.

 

سیو کردن با ارزش ترین تعامل مخاطب

کامنت، لایک، شیر و سیو کردن تعامل هایی است که مخاطب با پست شما انجام می دهد و در این میان سیو کردن به گواه بسیاری از اینستاگرامر های معروف مهم ترین تعامل در الگوریتم های اینستاگرام محسوب می شود.

علت این امر این  است که برای مثال شما وقتی یک پست را شیر می کنید به این معنی است که احتمال می دهید دیگران هم از آن خوششان بیاید و وقتی لایک می زنید یعنی به صورت آنی و در آن لحظه از این پست خوشتان آمده و در مورد کامنت هم این می تواند یک مکالمه بین شما و دیگر  کاربران باشد

و یا یک تعریف کوتاه، همین اما در مورد سیوکردن باید گفت که مخاطب دریافته است که این پست حاوی یک ارزش درونی برای اوست و او می خواهد که این پست را در آینده هم ببیند و این یعنی ارزش گذاری بیشتر برای یک پست از سوی مخاطب که به مراتب از انواع دیگر تعامل که در لحظه اتفاق می افتند با ارزش تر است.

بالاتر رفتن تعداد سیو ها چگونه روی بالا رفتن بازدید پیج اثر می گذارد؟

فرض کنید که شما یک پست بسیار جذاب درست کرده اید و این پست تعداد بالایی سیو گرفته است این موضوع باعث می شود که اینستاگرام به خاطر همین سیو بالا نتیجه بگیرد که پست شما برای دیگر کاربران با ارزش بوده است و آن را به دیگر کاربران نیز نمایش دهد و این یعنی بازدید شما بالاتر می رود.

یکی دیگر از دلایلی که می توان  گفت به خاطر آن بازدید پیج شما بالاتر می رود این است که وقتی دیگران به پست شما می رسند و تعداد بالای سیو آن را می بینند نسبت به آن دید مثبت تری پیدا می کنند و  این موضوع  باعث بالاتر رفتن بازدید پیج شما می شود.

افزایش سیو اینستاگرام

چه نوع محتوایی درست کنیم تا به اصطلاح سیو خور بیشتری داشته باشد؟

معمولا ویدیوهایی که درباره مفاهیم آموزشی در هر زمینه ای باشد و این احتمال که بعدا هم مورد نیاز باشد باعث می شود که این  نوع محتواها بیشتر سیو شوند.

قالب محتوا هم می تواند یک تصویر اینفوگرافی با کلی نکات آموزشی و جالب باشد و یا یک ویدیو و  یا حتی تصاویر اسلایدی؛ به هر حال قالب محتوایی که سیو می شود فرق چندانی ندارد و آنچه اهمیت دارد انتقال ارزش هاست به گونه ای که کاربر مایل به  نگه داشتن و سیو و استفاده آن در زمان های دیگر باشد.

خرید سیو چه تاثیری تواند در کسب و کار های اینستاگرامی دارد؟

همان گونه که در طول مقاله مشاهده کردید سیو کردن محتوا توسط کاربر باعث می شود که بازدید آن بالا برود و این افزایش بازدید  است که می تواند کسب و کار شما را بهبود ببخشد.

برای مثال فرض کنید که یک پیج برای فروش انواع لباس دارید و ویدیویی تهیه می کنید برای آموزش نحوه ست کردن لباس های مجلسی که این خود نوعی محتواست که احتمال سیو بالایی دارد و شما در کنار این کار تعدادی سیو نیز از وب سایت ما خرید می کنید و این افزایش تعداد سیو است که بنا به دلایلی که گفته شد در بالاتر بردن بازدید و در نتیجه بالاتر رفتن خرید از پیج شما موثر خواهد بود.

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام
2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

  • زهرا

    21 مارس 2022، 22:14

    سلام ممنون از سایت خوبتون من نگران بودم ریزش داشته باشه ولی اصلا ریزش نداشت

  • فرید

    04 آگوست 2022، 10:08

    همیشه سیو پستام خیلی کم بود نمیدونستم چطوری افزایش بدم همه راها رو هم امتحان کرده بودم سایتتون تو ایران یکه با کمکتون سیو ریلزام بالا رفت