خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

خرید بازدید استوری اینستاگرام ( ویو استوری ) ارزان قیمت با تحویل سریع

خرید بازدید استوری اینستاگرام و افزایش بازدید استوری اینستاگرام، باعث افزایش نرخ تعامل در پیج شما می شود و با این روش شما می توانید اهمیت و قدرت پیج اینستاگرام خود را افزایش داده و فالوور بیشتری به کمک الگوریتم های اینستاگرام جذب کنید. همچنین بازدید زیاد استوری یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد و درآمد زایی از طریق تبلیغات است، بازدید استوری زیاد نشان دهنده فعال و واقعی بودن فالوورهای پیج اینستاگرام شما است.

4.5/5 - (12 امتیاز)
خرید بازدید استوری اینستاگرام ( ویو استوری ) ارزان قیمت با تحویل سریع

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام 👀 ویو استوری
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
104 💎ویو استوری اینستاگرام >> { شروع : 0-10 دقیقه } | {سرعت :80K/D} | { همه استوری ها } |💎 توضیحات 4,756  تومان 333000/100 1 ساعت 3 دقیقه فعال
404 ویو استوری پر سرعت - با کیفیت توضیحات 14,332  تومان 10000/10 10 دقیقه فعال
105 ⭐ویو استوری اینستاگرام >> { شروع : 0-30 دقیقه } | {سرعت: 100K/D} | { همه استوری ها} |⭐ توضیحات 19,687  تومان 10000/100 3 دقیقه فعال
103 ✨ویواستوری اینستاگرام >> { شروع : 0-5 دقیقه } | {سرعت: 1K/D} | { همه استوری ها } |✨ توضیحات 23,625  تومان 10000/50 5 ساعت 47 دقیقه فعال
425 ویو استوری اینستاگرام خانم - همه استوری ها - با کیفیت ⭐️ 🚀فوری - 44,100  تومان 10000/100 16 دقیقه فعال
426 ویو استوری اینستاگرام - همراه با لایک استوری - با کیفیت ⭐️ 🚀فوری - 88,200  تومان 15000/10 1 ساعت 41 دقیقه فعال

خرید بازدید استوری اینستاگرام

به طور کلی اینستاگرام یکی از مهمترین پلتفرم حاضر در کشور است که برای کسب و کار‌ ها ارزش و اهمیت بالایی دارد. چرا که کسب و کارها برای موفقیت و پیشرفت، بیش از هر چیز دیگری نیازمند تبلیغاتی اصولی و منطقی هستند و به همین دلیل باید گفت که اینستاگرام بهترین بستر را برای تبلیغات آماده کرده است و با استفاده از آن میتوان به افزایش مشتری و افزایش فروش بیش از پیش امید داشته باشید.

ویژگی های خدمات بازدید استوری اینستاگرام
👁️ کیفیت بازدید ها ویوی از طرف افراد واقعی و ایرانی اکانت های وریفای شده و درجه یک
💲 قیمت بازدید استوری شروع قیمت از 9000 تومان
زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
گارانتی ضمانت برگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی
سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ویو استوری از سایت ما برای شما پیش بیاید!

خرید بازدید استوری چه کمکی به پیج من می کند؟

شما با خرید بازدید ایستوری به پیج خود اعتبار می بخشید بازدید استوری نشان از محبوبیت پیج شما دارد و باعث می شود پیج شما وارد اسکپلور اینستاگرام شود و اعتبار پیج شما را بالا میبرد.

آیا برای خرید بازدید استوری نیاز به رمز عبور من هست ؟

خیر تمام کاری که شما باید انجام دهید عمومی کردن پیج خود می باشد و تا آخرین لحظه از سفارش پیج خود را خصوصی نکنید و تغییر ای دی ندهید

سفارش بازدید استوری برای پیج من چه زمانی انجام میشود؟

از آنجایی که استوری ها زمان کوتاهی قابل مشاهده هستند سایت خرید فالوور اینستاگرام بهترین راه را برای شما برگزیده و سایت ما به صورت اتماتیک تمام سفارش ها به صورت ماشینی انجام می شود شما با ثبت سفارش و پرداخت هزینه نهایت ۱۵ دقیقه بعد سفارش ها را دریافت می کنید.

علت خرید ویو استوری برای اینستاگرام چیست؟

اینفلوئنسر ها و برند ها همواره برای بالا بردن جذابیت و کسب درآمد از پیج خود، وقت و تلاش زیادی را صرف می ¬کنند. اما شما با خرید ویو استوری واقعی برای پیج اینستاگرام خود، در یک زمان کم به بیشترین بازدهی خواهید رسید.

آیا برای خرید بازدید استوری، ارائه رمز عبور پیج نیاز است؟

خیر. هیچ عرضه کننده بازدید استوری، درخواست رمز عبور پیج شما را نمی ¬کند. توجه کنید که به هیچ عنوان نباید رمز عبور خود را در اختیار یک شخص، سایت، اپلیکیشن و یا شرکت قرار دهید.

زمان انجام سفارش به چه صورت است ؟

زمان انجام سفارش متفاوت است. گاهی اوقات به صورت آنی، و بعضی اوقات تا 10 دقیقه هم طول می ¬کشد.

آیا در زمان سفارش، پیج اینستاگرام من باید روی حالت پابلیک قرار داشته باشد؟

بله. قبل از ثبت سفارش برای پیج مربوطه، باید آن را از حالت خصوصی به حالت عمومی (public) در بیاورید. توجه کنید که تا پایان انجام سفارش، حالت آن را تغییر ندهید.

خرید بازدید استوری، فقط برای یک استوری انجام می شود؟ تا چه موقع سفارش روی استوری اعمال می شود؟

خرید بازدید روی همه استوری ها اعمال خواهد شد. این سفارشات فقط یک بار انجام می شوند. هر زمان که سفارش انجام شود، روی تمامی استوری های که تا آن زمان قرار دادهاید، اعمال خواهند شد.

چرا بازدید استوری اینستاگرام بخریم ؟

اینستاگرام از پلتفرم‌ های محبوبی است که در ایران طرفداران زیادی دارد از جمله دلایلی که سبب افزایش محبوبیت آن شده است میتوان به آپدیت‌ های متعدد آن اشاره کرد که قابلیتهای مختلفی را به این شبکه اجتماعی اضافه می‌کند. یکی از قابلیت‌هایی که پس از گذشت مدتی از فعالیت اینستاگرام با آن مواجه شدیم استوری آن بود که با بازخورد مثبتی از سمت کاربران روبه‌رو شد. حال علاوه بر میزان لایک مبحثی مهم دیگری نیز برای کاربران اهمیت پیدا کرده‌است و آن هم میزان بازدید استوری است. این تعداد آنقدر مهم بود که حال شاهد آن هستیم که کاربران از جمله صاحبین کسب و کار‌ها به دنبال خرید بازدید استوری اینستاگرام هستند.

شما نیز برای افزایش ویو استوری میتوانید از سایت خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید. اما بسیاری از کسب و کارها استفاده از استوری را بی ارزش میدانند چرا که عقیده دارند استوری‌ ها موقت هستند و نمیتوانند تاثیر زیادی بر روی بیزینسشان داشته باشد و با این تصور اشتباه کسب و کار خود را روز به روز ضعیف‌تر می‌کنند. برای جواب به این سوال باید گفت که به طور میانگین روزانه 200 میلیون کار در سراسر جهان استوری‌ها را نگاه می‌کنند و همین آمار نشان دهنده تاثیر مثبت آن بر کسب و کار‌ها است و حال می‌توان با خرید بازدید استوری اینستاگرام از تاثیر بالای آن در تبلیغات بیزینس استفاده کرد.

بازدید استوری خود را افزایش دهید!

اینستاگرام فضایی مناسب برای تبلیغات کسب و کار‌ها است

با توجه به فراگیر شدن اینستاگرام و تلگرام در بین مردم کسب و کار‌ها برای تبلیغات درون آن‌ها برنامه ریزی‌های زیادی را انجام داده‌اند.  در این دو شبکه اجتماعی راه‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد و با توجه به تعداد بالای اعضای آن‌ها می‌توان شاهد تاثیرات مثبت این دو پلتفرم در پیشرفت و توسعه کسب وکار‌ها باشیم.

به طور کلی تبلیغات در اینستاگرام به دو صورت انجام میشود اول استفاده از پستهای تبلیغاتی برای معرفی بهتر برند و دوم استفاده از استوری اینستاگرام است.

بسیار واضح بوده که هر چه تعداد بازدیدهای استوری بیشتر باشد امکان رشد و توسعه کسب و کار‌ ها نیز افزایش می یابد از این رو میتواند برای بهره بردن از این مزیت به دنبال خرید بازدید استوری اینستاگرام باشید.

برای این امر میتوانید از سایت خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید در این سایت سرویسهای مختلفی برای موفقیت و پیشرفت کسب و کارها در نظر گرفته شده است که با استفاده از این سرویسهای می توانید به موفقیت و پیشرفت در اینستاگرام برسید. یکی از این سرویس‌ها که محبوبیت زیادی بین صاحبین کسب و کار ها دارد، خرید بازدید استوری اینستاگرام است.

خرید بازدید استوری اینستاگرام با قیمت ارزان 

قبل از صرف هزینه در سایتهای مختلف، برای تبلیغات در اینستاگرام، باید سایتها را در زمینهها متعددی باهم مقایسه کنید و برای این مقایسه ملاک ها و ویژگیهای زیادی را در ذهن داشته باشید تا بلکه خرید مناسب و مقرون به صرفهای داشته باشید.

علاوه بر قیمت یکی دیگر از موارد که بسیار در انتخاب سایت مهم است کیفیت تبلیغات آن سایت در اینستاگرام است. به طور کلی هنگامی که به این دو مورد مهم در سایتی دست پیدا کردید با آرامش خاطر می‌توانید در آن سرمایه گذاری کنید.

با تمامی این تفاسیر چرا ما استفاده از سایت خرید فالوور اینستاگرام را پیشنهاد میدهیم؟ جواب این سوال بسیار واضح و ساده است و پیچیدگی در آن دیده نمیشود. اگر این سایت را با سایتهای مختلف مقایسه کنید خود متوجه مقرون به صرف بودن تعرفههای خرید فالوور اینستاگرام میشوید.

برای مثال سایتهای زیادی برای خرید ویو اینستاگرام فعالیت میکنند اما قیمت پیشنهادی آنها بسیار بالاتر از سایت خرید فالوور اینستاگرام است و به همین دلیل به شما توصیه میشود تا قبل از خرید بازدید استوری اینستاگرام تحقیق لازم و کافی داشته باشید.

ملاک و ویژگی دومی که سایتها فعال در این زمینه باید داشته باشند بالا بودن کیفیت تبلیغات است. خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش بازدید استوری راه‌های مختلفی را پیش روی کاربران قرار میدهد.

به عنوان مثال بازدید کنند گان اگر فیک باشند تاثیر زیادی بر روی پیشرفت کسب و کار‌ ها ندارند. یا اینکه بازدید کنند گان میتوانند واقعی باشند که نقش بسیار زیادی برای موفقیت کسب و کارها ایفا میکنند. این بازدید کنندگان میتوانند ایرانی و یا ارزان باشند که در هنگام افزایش فالوور میتوانید نوع روشی که به دنبال افزایش بازدید استوری هستید را به دلخواه انتخاب کنید.

خرید بازدید هایلایت اینستاگرام

توجه داشته باشید که هایلایت اینستاگرام ( highlight ) هم جزو استوری ها به حساب می یاد. شما می توانید برای هایلایت های خود نیز بازدید به تعداد مورد نیاز سفارش دهید. کافی است که آدرس پیج اینستاگرام خود را در بخش خرید وارد کنید و نام هایلایت خود را که قصد افزایش تعداد بازدید آن را دارید نیز در بخش توضیحات وارد کنید. تیم ما نیز در کمترین زمان ممکن سفارشات شما را تحویل خواهد داد.

بازدید اینستاگرام با کیفیت ( سرعت بالا )

برای خرید بازدید استوری اینستاگرام تعرفهها و طرحها مختلفی وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید. اما این تعرفهها قیمتهای متفاوتی دارند که بر حسب نوع نیاز کسب و کارها ‌میتوان از آنها استفاده کرد. خرید بازدید به طور کلی به دو شیوههای مختلف انجام میشود که عبارت انداز: خرید بازدید استوری فوری و خرید بازدید استوری معمولی.

اما عوامل مختلفی میتواند در زمان بازدید تاثیرگذار باشد، عواملی همچون تعداد بازدیدهای سفارشی، ترافیک سرور، زمان ثبت سفارش و عوامل دیگری که می‌توانند در سرعت بازدید استوری نقش پررنگی داشته باشند.

بازدید استوری معمولی: برای تکمیل فرایند بازدید، در این روش به زمانی کم‌تر از یک ساعت نیاز است اما اگر ترافیک سرور پایین باشد در زمان بسیار کمتری این مهم انجام می‌شود.

بازدید استوری فوری: همانطور که از نام این روش مشخص است بازدید به صورت فوری و آنی تکمیل می‌شود.

با بازدید‌ با کیفیت، برندتو به بالاترین سطح برسون

سخن پایانی

کسب  و کار‌ها برای آن که بتوانند در فعالیت خود موفق شوند نیازمند تبلیغات هستند. به طور کلی تبلیغات به دو شیوه آنلاین و آفلاین انجام می‌شود. اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، صاحبین کسب و کار‌ها برای آن که در اوج بمانند نیازمند استفاده از تبلیغات دیجیتال هستند. از جمله فضا‌هایی که می‌توان در آن تبلیغات موثر و مفیدی را منتشر کرد اینستاگرام است. از این رو برای افزایش مشتری و افزایش فروش می‌توان با صرف مبلغی برای تبلیغات در اینستاگرام به این مهم دست یافت. به عنوان مثال یکی از زمینه‌هایی که برای تبلیغات آن باید مبالغی را در نظر بگیرید، خرید بازدید استوری اینستاگرام است.

 
نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام
10دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • علی

  11 آوریل 2022، 16:10

  خیلی کمکم کرددد واقعا تشکر کاملا واقعی❤🙌

 • علی

  12 آوریل 2022، 13:26

  واااای عالیهههع

 • علی

  12 آوریل 2022، 13:26

  مرسی از لطف این سایت

 • gholam

  12 آوریل 2022، 13:30

  واای دارم میمیرم از خوشحالی

 • Hamid

  12 آوریل 2022، 13:31

  حتما امتحان کنید خیلی بدرد بخوره

 • رضا

  12 آوریل 2022، 13:36

  خیلی برام عزیزه مرسی از شما😍

 • علی

  12 آوریل 2022، 13:37

  Il ave❤😍🤌

 • رضا

  12 آوریل 2022، 13:47

  متشکرم از پیچ خوبتون👍❤😍

  • حسین

   01 ژوئن 2022، 17:48

   ویو استوری برایه همیشه هست یا برایه یه بار؟!

 • Paulina

  29 آوریل 2022، 09:47

  خرید ویو به شما کمک میکنه تا ویدئوهاتون بیشتر دیده بشه، نرخ تعامل پیجتون بالاتر بره و
  در نتیجه فروش بیشتری رو تجربه کنید.