اینستاگرام

تفاوت پنل های خرید لایک و فالوور رایگان و پولی چیست؟

5/5 - (25 امتیاز)

همانطور که می‌دانید داشتن فالوور و تعداد بالای لایک قلب تپنده‌ی هر پیج اینستاگرامی است. با گذشت زمان، افراد دست به دامان شیوه‌ های متفاوتی برای بالابردن پیج خود می‎‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها خرید فالوور و لایک است. اما یکی از آسان‌ ترین و بی هزینه‌ ترین راه‌های ابداعی پنل رایگان فالوور و پنل رایگان لایک بوده که طرفداران زیادی هم به دست آورده است. همان قدر که به دست آوردن این نوع از لایک و فالوور آسان و بی دردسر است، از سویی دیگر می‌تواند مشکلاتی هم در پی داشته باشد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا در این نوشته به این نکته‌ی مهم بپردازیم که واقعا چرا نباید از پنل‌های رایگان فالوور و لایک استفاده کرد.

برای خرید لایک اینستاگرام روی لینک کلیک کنید.

پنل فالوور چیست؟

عناوین مهم در این مقاله:

پیش از این که به معایب استفاده از پنل‌های رایگان بپردازیم باید بدانیم که خود پنل فالوور چیست و چه ماهیتی دارد. پنل فالوور یا لایک در واقع وبسایت‌هایی هستند که خدمات مربوط به شبکه‌های اجتماعی خصوصاَ اینستاگرام را ارائه می‌دهند. در این پنل‌ها می‌توانید لایک، ویو، کامنت، فالوور و … را خریداری کنید. حال در این میان پنل‌هایی وجود دارند که ادعا می‌کنند خدماتشان رایگان است و بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای، لایک، کامنت، فالوور و … اهدا می‌کنند.

چرا نباید از پنل‌های رایگان برای پیج اینستاگرامی استفاده کرد؟

این گزاره که هر چیز گرانی حتما خوب است اصلا درست نیست اما اگر چیزی را به صورت کاملاَ رایگان در اختیار شما قرار داده‌اند حتما در خوب بودن آن تامل کنید. نگهداری از سرورها و خطایابی برنامه‌های مربوط به خرید فالوور، لایک و … هزینه‌های زیادی در بر دارد. بنابراین اگر مجموعه‌ای ادعا می‌کند که فالوور رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد حتما در خوب بودن آن شک کنید. اما چرا پیشنهاد می‌کنیم که از پنل رایگان لایک و فالوور استفاده نکنید؟ در این جا تعدادی از این دلایل را بررسی خواهیم کرد. ربات‌های شناسایی خرید فالوور و لایک فیک

ربات‌های شناسایی خرید فالوور و لایک فیک

در بخش قابل توجهی از پنل‌های اینستاگرامی ربات‌ها سیر تا پیاز ماجرا هستند. در این روش که مزرعه‌های ربات نامیده می‌شود، نرم‌افزارهایی تولید شده که از لحاظ هوشمندی در سطح قابل قبولی هستند. ربات‌ها بخش قابل توجهی از عملیات گوناگون را در این شبکه‌ی اجتماعی به صورت کاملا خودکار انجام می‌دهند. مزرعه‌های ربات در کشورهای مختلف به صورت برنامه‌های فالوورگیر هستند که از شما می‌خواهند تا برخی پست‌ها را لایک کنید و بعد از آن چیزی شبیه سکه در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از آن می‌توانید با توجه به تعداد سکه‌هایی که جمع آوری کرده‌اید، فالوور رایگان دریافت کنید.

اما چرا این روش از جذب فالوور مناسب نیست؟

اینستاگرام توجه زیادی به اکانت‌هایی دارد که در لحظات ابتدایی انتشار پست توسط شما، آن را لایک می‌کنند. به طور کلی لایک‌هایی ارزش بیشتری دارند که در ساعات ابتدایی انتشار پست انجام می‌شوند. بنابراین هنگامی که از روش‌هایی مانند ربات‌ها استفاده می‌کنید، عمل لایک کردن در چند روز بعد به سرانجام رسیده و ارزش اولیه خود را از دست می‌دهند.

از سویی دیگر این ربات‌ها به خاطر نوع عملکردی که دارند، ممکن است از طرف اینستاگرام شناخته شده و بن شوند. این موضوع می‌تواند برای پیج شما هم ضرر آفرین باشد. دریافت تعداد زیادی لایک و فالوور بعد از مدت زمان خاص و به صورت فشرده می‌تواند برای اینستاگرام شک برانگیز باشد و در نهایت حساب کاربری شما را مسدود کند.

بنابراین برای دریافت فالوور رایگان بهتر است به گزینه‌های دیگری فکر کنید. پس تا به اینجای کار متوجه شدیم که استفاده از پنل رایگان فالوور و پنل رایگان لایک که از ربات‌ها استفاده می‌کنند، می‌تواند به پیج شما آسیب بزند.

استفاده از سیگنال‌های مستقیم و غیر مستقیم

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که بعد از ورود به یک سایت و با یک کلیک ده‌ها سایت و صفحه‌ی دیگر برای شما باز می‌شود.

این روش کاملاَ نادرست برای هدایت اجباری کاربران به سمت یک محتوای خاص مانند لایک کردن یا فالو کردن افراد صورت می‌گیرد. عموم افرادی که با چنین تبلیغاتی مواجه می‌شوند خیلی سریع از آن خارج شده و اعتماد و اطمینان خود را نسبت به آن سایت از دست می‌دهند.

کاربرانی که نه شما را می‎شناسند و نه محتوای پیج شما مورد علاقه‌ی آنهاست اقدام به لایک و فالو می‌کنند که هیچ ارزشی برای شما نخواهد داشت. به همین دلیل این روش راه مناسبی برای جذب فالوور رایگان یا لایک نیست. به طور کلی به این روش سیگنال مستقیم گفته می‌شود.

خرید لایک و فالوور غیر واقعی

خرید لایک و فالوور غیر واقعی

99 درصد از پنل‌های رایگان از ربات‌ها برای لایک و فالوور استفاده می‌کنند و این یعنی هیچ کاربر واقعی پشت این سیستم‌ها نیست. اما اگر به جای استفاده از مدل‌های رایگان از شیوه‌ی خرید فالوور و خرید لایک استفاده کنید ( البته از طریق سایت‌های معتبر) عملیات مختلف مانند لایک شدن یا کامنت گرفتن توسط کاربران صد در صد واقعی که مانند من و شما در اینستاگرام حساب کاربری باز کرده اند انجام خواهد شد. این موضوع به خوبی توسط اینستاگرام تشخیص داده خواهد شد.

پنل رایگان لایک چگونه به پیج شما آسیب می‌زند؟

همانطور که پیشتر بیان کردیم این پنل‌های رایگان توسط کاربران واقعی انجام نمی‌شود. این در حالی است که اینستاگرام توجه زیادی به واقعی بودن لایک‌های شما دارد و اگر تنها 1 نشانه‌ی کوچک از ربات بودن ببیند قطعا برای صفحه‌ی شما ضررهای فراوانی خواهد داشت. این در حالی است که با خرید لایک می‌توانید لایک‌هایی دریافت کنید که صد در صد توسط افراد واقعی انجام می‌شود.

پنل رایگان فالوور چگونه به پیج شما آسیب می‌زند؟

پنل‌های رایگان که فالوور در اختیار شما قرار می‌دهند به صورت کلی حاوی اکانت‌های فیک هستند. به این حساب‌های کاربری عموما عکس پروفایل، نام کاربری و بیوگرافی خوبی ندارند. در این میان می‌توانید اسامی عجیب و غریب، پروفایل‌های بی معنی یا اکانت‌های بدون عکس ببینید. اگر فالوورهای واقعی شما به هر دلیلی لیست فالوورهای شما را مشاهده کرده و با چنین حساب‌های فیکی مواجه شوند، قطعا دلسرد شده و اعتماد خود نسبت به شما را از دست خواند داد.

نکته‌ی پایانی

بنابراین پیشنهاد ما به طور کلی این است که از پنل رایگان لایک و پنل رایگان فالوور استفاده نکرده و اگر عجله زیادی جهت به ثمر نشستن پیج‌ تان دارید از تکنیک‌ هایی مانند خرید فالوور و لایک استفاده کنید و البته به طور حتم خرید خود را از سایت‌های کاملا معتبر و شناخته شده انجام دهید. همچنین شما عزیزان میتوانید جهت خرید لایک اینستاگرام به سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه فرمایید.

سوالات متداول در زمینه خرید فالوور و لایک

چه تفاوتی میان پنل های خرید لایک و فالوور رایگان و پولی وجود دارد؟

لایک و فالوورهای رایگان ممکن است از سایت های غیر معتبر باشند. به همین دلیل با ریزش بالایی مواجه می شوند اما لایک و فالوور پولی از سایت های معتبر بوده و سودمند می باشند.

خرید لایک و فالوور رایگان چه مزایا و معایبی دارد؟

خرید لایک و فالوور رایگان با هزینه کمتری انجام می شوند اما به دلیل استفاده از سایت های غیر معتبر باعث ایجاد آسیب به پیج می شوند.

چگونه می توان از خرید لایک و فالوور خود مطمئن بود؟

برای خرید لایک و فالوور بهتر است گول رایگان بودن آن را نخورید و از سایت های معتبر برای خرید آن استفاده کنید.

خرید لایک و فالوور چه مزایایی دارد؟

با خرید لایک و فالوور می توانید باعث افزایش دیده شدن پست های ارسالی خود شوید تا در بهترین جایگاه را در بخش جستجو به خود اختصاص دهید.

آیا خرید لایک و فالوور در افزایش درآمد زایی موثر هستند؟

بله. خرید لایک و فالوور باعث افزایش اعتماد کاربران به پیج شما شده و در نتیجه نسبت به خرید محصولات شما، تمایل خواهند داشت.

آیا خرید لایک و فالوور به صورت رایگان، ترافیک بالایی دارد؟

از آنجاییکه خرید لایک و فالوور به صورت رایگان، مورد علاقه بسیاری از افراد است. ترافیک بالایی دارد و ممکن است با تاخیر چند ساعته نیز انجام شود.

سرعت دریافت خرید لایک و فالوور در کدام حالت بیشتر است؟

خرید لایک و فالوور به صورت پولی، به دلیل داشتن قیمت بالا، ترافیک کمتری دارد. به همین دلیل با سرعت بالایی دریافت می شود.

آیا لایک و فالوور خریداری شده به صورت پولی، در همان لحظه وارد حساب می شوند؟

بله. لایک و فالوور خریداری شده به صورت پولی، پس از خرید وارد حساب کاربری شما می شوند.

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال ورود به اکسپلور اینستاگرام هستید بهترین راه خرید لایک و ویو و سیو پست هست پس بزن رو دکمه پایین

خرید لایک اینستاگرامخرید ویو اینستاگرامخرید سیو پست ورود به اکسپلور اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا