اینستاگرام برای کسب و کار

پرطرفدار ترین زمینه های بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام

5/5 - (1 امتیاز)

امروزه برنامه اینستاگرام به بستری برای درآمدزایی و رونق و رشد اقتصادی بدل شده است. در حقیقت این برنامه با تعداد بالای کاربران فعال خود، زمینه را در جهت ایجاد کسب و کار‌های خانگی و درآمدزایی و یا افزایش درامد ایجاد نموده است.

حال سوال مهم آن است که چه پیجی بزنیم که در آمد داشته باشیم؟ در واقع با ایجاد چه نوع پیج و اکانتی می‌توانیم جذب فالور نموده و به دنبال آن درآمدزایی کنیم؟ به همین جهت ما اینجا هستیم تا به این سوال پاسخ دهیم. سایت خرید فالوور اینستاگرام اطلاعات مفیدی در این زمینه به شما ارائه می‌دهد.

معرفی پیج‌های اینستاگرامی که درآمد دارند.

پیشرفت و به دنبال آن درآمدزایی از طریق اینستاگرام فقط مستلزم داشتن دانش و مهارت در این زمینه نیست بلکه پیج حوزه کاری شما نیز باید یک پیج کارآمد و فعال بوده و همچنین پتانسیل جذب مخاطب را داشته باشد. البته برای آگاهی کامل از این موضوع می‌توانید با مشاوران موجود در مجموعه خرید فالوور اینستاگران نیز در ارتباط باشید.

آنها با آگاهی فراوانی که در این زمینه دارند راهنمایی‌های مفیدی برای شما خواهند داشت. از بهترین پیج‌هایی که می‌تواند شما را در جهت درآمد از برنامه اینستاگرام یاری کند شامل؛

۱_پیجهای طنز، کاریکاتور و ساخت نمایشهای کوتاه طنز

از آنجایی که اکثر افراد اوقات و تایم خالی خود را در اینستاگرام می‌گذرانند تاسیس یک پیج طنز و یا پیج‌های دارای محتوای شاد و کارتنی می‌تواند جذب مخاطب بالایی داشته باشد. از سوی دیگر تولید محتوای طنز برای علاقه‌مندان در این زمینه می‌تواند کار آسانی باشد و وقت زیادی را از آن‌ها نگیرد.

همچنین می‌توان در ساخت  پیج با محتوای طنز از ویدئو و فیلم‌های طنز ایرانی و خارجی نیز بهره گرفت. در حقیقت دست شما برای تولید محتوا در این زمینه باز می‌باشد‌ به همین جهت تاسیس پیج‌های طنز در کنار اینکه ممکن است کاری آسان و بدون مشقت باشد میتواند به یک منبع مهم برای درآمد‌زایی از اینستاگرام بدل شود‌.

۲_تاسیس پیج با محتوای راجع به  روزمرگی و بلاگری

تاسیس پیج با محتوای راجع به  روزمرگی و بلاگری

کار در زمینه بلاگری و تولید محتوای راجع به کار‌های روزانه یکی از بهترین راهکار‌ها برای جذب فالور و به دست آوردن درآمد است. در حقیقت اگر به بلاگری و اشتراک وقایع و امور روزانه خود علاقه‌مند هستید این شغل می‌تواند درآمد کثیری را برای شما ایجاد نماید.

البته اینکه پست‌های تولیدی توسط پیج شما با چه کیفیت و محتوایی منتشر شوند قطعا در جذب فالور و درآمد به دست آمده از طریق آن تاثیر خواهد داشت ولی به طور کلی پیج‌های بلاگری از بهترین پیج‌هایی هستند که می‌توانید با ایجاد آن‌ها به درآمد برسید.

۳_پیج شاپینگ

یکی از مهم‌ترین پیج‌هایی که میتوان از طریق اینستاگرام از آن درآمدزایی کرد پیج‌های فروش و شاپینگ میباشند‌. در حقیقت شما می‌توانید با ارائه محصولات و خدمات خود بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه‌ای برای اجاره مغازه و یا کارگاه داشته باشید محصولات خود را در معرض نمایش افراد کثیری قرار دهید.

البته اگر می‌خواهید از طریق  فروش محصولات خود به یک درآمد و  اعتبار شغلی مطلوب برسید حتما باید فاکتور‌هایی را رعایت کنید. فاکتور‌هایی مانند؛ ارائه محصولات با کیفیت بالای محصول، بسته بندی مناسب و زیبا، هزینه پست مناسب، پاسخ‌دهی به موقع به مشتریان و برخورد مناسب با آن‌ها.

از جمع تمامی این موارد شما می‌توانید از طریق پیج خود به یک درآمد مناسب برسید.

یکی دیگر از نکته‌های بسیار مهم در خصوص درآمد پیج شاپینگ آن است که محصولات ارائه شده توسط پیج شما باید مخاطبان عام داشته باشد.

در حقیقت اگر شما به ارائه محصولاتی خاص می‌پردازید که صرفا علاقه‌مندان مخصوص به خود را دارد مثل محصولات چرم و یا کنسول‌های بازی نمی‌توانید در کوتاه مدت به درآمد زیادی نائل شوید. ولی تاسیس پیج‌هایی مثل پبج پوشاک، کیف و کفش، لباس کودکان، لوازم آرایشی و بهداشتی و … می‌تواند به کسب درآمد در کوتاه مدت کمک نماید.

۴_پیجهای ارائه مشاوره

پیج ‌های ارائه مشاوره از بهترین و پولسازترین پیج‌های اینستاگرامی است زیرا شما از طریق این نوع پیج هم می‌توانید از طریق مشاوره دادن به فالور‌های خود و یا پرسش‌کنندگان در زمینه‌های مختلفی که پیج شما در جهت آن تاسیس شده است و هم از طریق تبلیغات ارائه شده در پیج خود به درآمد برسید البته کسب درآمد از پیج‌های مشاوره به نحوه مشاوره دادن شما و کیفیت مشاوره و قیمت و هزینه مشاوره بستگی دارد.

به بیانی دیگر هر چه که میزان فعالیت و دادن مشاوره از کیفیت بالاتری برخوردار باشد اشخاص بیشتری با پیج شما آشنا شده وپیج شما را فالو نموده و به دنبال تمام این موارد شما از درآمد بیشتری برخوردار خواهید شد.

۵_پیجهای آموزشی و ارائه محصولات آموزشی

پیج‌های آموزشی و ارائه محصولات آموزشی

اینستاگرام بستر خوبی برای آموزش تخصص و مهارت‌های خود است. در حقیقت شما میتوانید از طریق این برنامه مهارت و تخصص خود در زمینه‌های مختلف مانند مهارت‌های یادگیری زبان، مهارت خیاطی، مهارت نقاشی و ساخت ابزار لوازم ، ادیت ویدیو، ساخت انیمیشن و بسیاری دیگر را در معرض نمایش گذاشته و از طریق آن به درآمد زایی برسید. همین طور می‌توانید محصولات آموزشی تهیه شده در زمینه تخصص خود را از این طریق به فروش گزاشته و درآمد خود از طریق پیج را افزایش دهید.

در واقع شما می‌توانید تجربه و مهارت خود را به رایگان به اشخاص آموزش داده و از طریق تبلیغات به درآمدزایی برسید و یا اینکه از طریق آموزش و تبلیغات درامد‌زایی‌ کنید. به طور کلی دست شما برای انتخاب نوع فعالیت و منبع درآمد باز است.

کلام آخر

به عنوان یک نکته پایانی و تکمیل کننده باید گفت که پیج‌های مختلف و متنوعی می‌توانند شما را به هدف اصلی شما از اینستاگرام یعنی کسب درآمد برسانند اما ممکن است این پیج‌ها برای پیشرفت و رشد به مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشند پس اگر به دنبال کسب درآمد فوری و سریع تری از اینستاگرام هستید پیج‌های شاپینگ، مشاوره، طنز و تولید محتوا می‌توانند از بهترین گزینه‌ها باشند.

البته در این میان، علاقه‌مندی شما به محتوای ارائه شده نیز از اهمیت بالایی برخوردار میباشد چرا که اگر صرفا به تاسیس پیجی بپردازید که به هیچ عنوان به محتوای آن علاقه ندارید در دراز مدت از پیج و تولید محتوا خسته شده و آن را رها می‌کنید پس حتما به فاکتور‌های شخصی و نوعی به شکل توام توجه کنید تا بهترین پیج جهت درآمدزایی را برگزینید. 

سخن پایانی

ما سعی نمودیم در این مقاله به این بحث بپردازیم که چه پیجی بزنیم که درآمد داشته باشد. آنچیزی که از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است آن است که صرف تاسیس پیج در این زمینه‌ها سیب درآمدزایی شما نخواهد شد بلکه پیگیری و فعالیت مستمر و آگاهانه است که می‌تواند در مدت زمان اندکی از تاسیس پیج ، شما را به منبع درآمد بزرگ و دائمی برساند.

در آخر برای خرید فالوور خارجی ارزان میتوانید به سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه فرمایید

منبع مقاله

سوالات متداول درباره راز هایی که برای افزایش درآمد زایی در اینستاگرام باید بدانی

آیا میشود با استفاده از اینستاگرام به درآمد بالایی رسید ؟

صددرصد! بسته به میزان فعالیت و مهارت شما در اینستاگرام درآمدتان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

آیا بدون داشتن اندکی سرمایه هم میتوانیم از اینستاگرام به درآمد مد نظرمان برسیم؟

1-بله! از مهمترین مزیت های اینستاگرام این است که شما میتوانید بدون داشتن سرمایه زیاد شروع به فعالیت کنید و روز به روز بر درآمد خود بیافزایید

برای دانلود PDF این مقاله میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود PDF

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا