ترفند های اینستاگرامی

فالوبک در اینستاگرام چیست؟ آموزش Followback به صورت تصویری

5/5 - (1 امتیاز)

فالوبک در اینستاگرام یعنی چه و چه اهمیتی دارد؟

فالوبک یکی از  اصطلاحات متداولی است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام و نیز سایر پلتفرم های مجازی، توسط کاربران استفاده می شود. بنابراین به احتمال زیاد آشنایی نسبی با آن دارید. در این مطلب از سایت خرید فالوور اینستاگرام قصد داریم در رابطه با فالوبک در اینستاگرام توضیحاتی را برای شما عزیزان شرح دهیم. پس با ما همراه باشید.

منظور از فالو بک در اینستاگرام چیست؟

عناوین مهم در این مقاله:

همانطور که می دانید، فالو در اینستاگرام به معنای دنبال کردن یک حساب کاربری اطلاق می شود. در واقع شما با فالو کردن یک حساب در اینستاگرام، با آن تعامل برقرار می کنید و فعالیت های وی را تحت نظر خواهید داشت.

با فالو کردن یک صفحه در اینستاگرام، مشاهده محتواهای آن در بخش Home برای شما امکان پذیر خواهید شد. فالوبک در اینستاگرام به معنای دنبال کردن کاربرانی است که صفحه شما را فالو کرده اند. انجام فالو و فالوبک برای صفحات که پرایوت هستند، نیازمند پذیرش درخواست از سوی فرد مقابل است. در نتیجه تا زمانی که فرد مقابل درخواست شما را نپذیرد، نمی توانید به اطلاعات آن دسترسی داشته باشد.

فالوبک یاب

وجود تناسب بین تعداد دنبال کنندگان و دنبال شوندگان در پیج های اینستاگرام، بر روی میزان اعتبار آنها تأثیر گذارند. در نتیجه فالوبک برای برخی از کاربران اینستاگرام اهمیت بالایی دارد. هنگامی که شما صفحه یک کاربر را فالو کنید اما فالوبک از طرف او دریافت نکنید، به تعداد فالووینگ های شما یک نفر اضافه می شود بدون اینکه تعداد فالوور هایتان تغییر کند. تعداد فالوور و فالووینگ در پروفایل کاربری شما قابل مشاهده است.

نرم افزار فالوبک اینستاگرام

از آنجایی که شبکه اجتماعی اینستاگرام بر مبنای ایجاد تعامل و ارتباط در اختیار افراد قرار گرفته است، داشتن فعالیت جهت افزایش تعداد فالوور بسیار حائز اهمیت است. فالوبک دادن نیز ویژگی از پلتفرم اینستاگرام است که به تحقق این امر کمک می کند. در برخی موارد ممکن است

که برخی کاربران درخواست های فالو را در صفحه خود مورد بررسی قرار ندهند. این دسته از کاربران می توانند از نرم افزارهای فالوبک استفاده کنند. در ادامه سه برنامه فالوبک را به شما معرفی می کنیم.


نرم افزار های فالوبک اینستاگرام

  • Follow mmeter

Follow meter یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود جهت یافتن کاربرانی است که حساب شما را آنفالو کرده اند. این برنامه از رابط کاربری مناسبی برخوردار است و دسترسی به آن برای سیستم عامل اندروید و iOS امکان پذیر می باشد.

  • Reports+

Reports+ دیگر اپلیکیشنی است که از طریق آن می‌ توانید تغییرات مربوط به فالو و فالوبک را بررسی کنید. از بهترین ویژگی های آن میتوان به ذخیره برنامه به صورت خصوصی بر روی تلفن همراه، امنیت بسیار بالا و مدیریت چند حساب کاربری اشاره کرد.

  • Unfollow Users

Unfollow Users دارای یک محیط کاربری ساده است که همانند دو اپلیکیشن قبلی، امکان یافتن کاربرانی که به شما فالوبک نداده اند را فراهم می کند. علاوه بر فالوبک، از طریق این برنامه می توانید افرادی که شما را آنفالو کرده ‌اند را نیز بیابید.

نکات مربوط به برنامه های فالوبک و استفاده از آنها

امروزه تعداد زیادی از نرم افزارهای آنفالویاب و فالوبک تولید شده اند که هدف اصلی آنها، به سرقت بردن اطلاعات شخصی کاربران فضای مجازی است. بنابراین توصیه می کنیم برنامه های مورد نیاز خود را از منبع معتبر تهیه کنید. چرا که نرم افزارهای فالوبک، به طور معمول هنگام استفاده از شما می خواهند

تا نام کاربری و رمز عبور حساب اینستاگرام خود را وارد کنید. البته برخی از آنها به صورت مستقیم به واسطه صفحه اینستاگرام به اکانت شما دسترسی پیدا می کنند. لازم به ذکر است، پلتفرم اینستاگرام هیچ یک از نرم افزارهای فالوبک یاب را معتبر نمی داند و در صورت شناسایی، از فعالیت آنها جلوگیری می کند.

نحوه شناسایی کاربرانی که فالوبک نداده اند

اگر اکانت شما پرایوت باشد، متوجه دریافت فالوبک خواهد شد؛ چرا که لازم است آن را تایید کنید. اما اگر اکانت شما عمومی باشد، اعلانی مبنی بر پذیرش درخواست دریافت نخواهید کرد. در صورتی که به خاطر نداشته باشید که درخواست فردی را پذیرفته اید یا نه، ابتدا به قسمت پروفایل کاربری حساب او مراجعه کنید.

سپس بر روی Following های آن کلیک کنید. اگر نام کاربری شما در ابتدای فهرست فالووینگ ها قرار داشته باشد، به این معنی است که او به شما بک داده است. برای بررسی این مورد می‌ توانید علاوه بر روش فوق، از برنامه هایی که پیش از این به شما معرفی کردیم استفاده کنید. این دسته از نرم افزارها، فهرستی از کاربرانی را که به شما فالوبک نداده اند را نمایش می دهند.

سخن پایانی

در این مطلب از سایت خرید فالوور اینستاگرام به بررسی اصطلاح رایج فالوبک در اینستاگرام پرداختیم‌. فالوبک همانند لایک، ویو، کامنت و غیره، یکی از روش های برقراری تعامل و افزایش آن در بین کاربران اینستاگرام است. البته شما می توانید از طریق روش های دیگر به رشد پیج خود و افزایش نرخ تعاملات آن کمک کنید. خرید فالوور واقعی، لایک، ویو و غیره راه کاری بسیار ساده جهت دیده شدن، جذب فالوور و فالوبک است. جهت خرید محصولات مختلف از سایت خرید فالوور اینستاگرام، می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول فالوبک در اینستاگرام

چگونه میتوان کاربران را ترغیب کرد که پس از فالوو کردن، فالوبک بدهند؟

به طور کلی هیچ راهکار تضمینی برای این موضوع وجود ندارد اما میتوان گفت، در صورتی که محتواهای شما از جذابیت و کیفیت بالایی برخوردار باشند، احتمال اینکه کاربران به شما فالوبک دهند، افزایش می یابد.

چگونه می توانم بفهمم که فالوبک دریافت کرده ام؟

با مراجعه به پروفایل فالووینگ های خود و استفاده از برنامه های فالوبک یاب، می‌ توانید این موضوع را مورد بررسی قرار دهید.

از چه نرم‌ افزارهایی جهت یافتن افرادی که فالوبک نداده اند، می توانم استفاده کنم؟

شما می توانید از اپلیکیشن های فالوبک یاب  +Reports، followermeter و Unfollow users برای این امر استفاده کنید.

آیا دریافت فالوبک بر روی رشد حساب تأثیر گذار است؟

وجود تناسب بین تعداد افرادی که دنبال می کنید و تعداد افرادی که شما را دنبال می کنند، بر روی نرخ تعاملات و اعتبار پیجتان تاثیر خواهد داشت.

آیا می توانم بدون استفاده از برنامه متوجه شوم که کدام یک از کاربران به من فالوبک داده اند؟

بله. این امر در صورتی امکان پذیر است که اکانت شما عمومی نباشد.

آیا پیج های مشهور به تعداد فالوور، فالووینگ نیز دارند؟

خیر. اغلب اکانت هایی که در بین کاربران از محبوبیت و مشهوریت برخوردارند، فاقد فالووینگ می باشند و تنها فالوورهای بالایی دارند.

چگونه می توانم تعداد فالوورهای خود را افزایش دهم؟

شما می توانید از طریق انجام فعالیت و تولید محتوای جذاب یا خرید فالوور، تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید.

آیا ممکن است با خرید فالوور، فعالیت من در اینستاگرام محدود شود؟

در صورتی که فالوورهای خریداری شده واقعی باشند، مشکلی برای حساب شما به وجود نخواهد آمد.

آیا با استفاده از برنامه های فالوبک یاب، امکان به سرقت رفتن اطلاعات شخصی من وجود دارد؟

از آنجایی که این برنامه ها علاوه‌ بر نام کاربری به پسورد شما نیز دسترسی دارند، می توانند به اطلاعات شما دست یابند.

آیا برای خرید فالوور از سایت خرید فالوور اینستاگرام، پسورد لازم است؟

خیر. فرایند خرید فالوور در این سایت، تنها با نام کاربری اکانت شما انجام می شود.

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال ورود به اکسپلور اینستاگرام هستید بهترین راه خرید لایک و ویو و سیو پست هست پس بزن رو دکمه پایین

خرید لایک اینستاگرامخرید ویو اینستاگرامخرید سیو پست ورود به اکسپلور اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا