🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

تبلیغات در گوگل ادوردز مدیریت رایگان با کمترین تعرفه و تحویل فوری

تبلیغات در گوگل ادز نیاز به چند ویژگی مهم دارد و باید یک سری از دانش ها و مهارت ها را در این خصوص داشته باشید تا بتوانید به شکل مناسب تری از این مدل از خدمات بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که اگر خودتان توانایی این کار را ندارید، میتوانید کار را به سایت خرید فالوور اینستاگرام بسپارید تا در این زمینه به شکل بهتر و راحت تری برای شما کارهای لازم را انجام دهند.

5/5 - (4 امتیاز)
سفارش تبلیغات در گوگل ادوردز واقعی و تضمینی با نرخ تعرفه ها
خدمات تبلیغات در گوگل ادوردز
50
دلار

✅ پشتیبانی و شارژ سریع اکانت 

✅سیستم ضد تقلب و مسدود سازی کلیک های فیک

بهبود رتبه گوگل و کلمات کلیدی

4,013,750تومان
سفارش
100
دلار

✅ پشتیبانی و شارژ سریع اکانت 

✅سیستم ضد تقلب و مسدود سازی کلیک های فیک

بهبود رتبه گوگل و کلمات کلیدی

8,027,500تومان
سفارش
200
دلار

✅ پشتیبانی و شارژ سریع اکانت 

✅سیستم ضد تقلب و مسدود سازی کلیک های فیک

بهبود رتبه گوگل و کلمات کلیدی

16,055,000تومان
سفارش
500
دلار

✅ پشتیبانی و شارژ سریع اکانت 

✅سیستم ضد تقلب و مسدود سازی کلیک های فیک

بهبود رتبه گوگل و کلمات کلیدی

40,137,500تومان
سفارش
1000
دلار

✅ پشتیبانی و شارژ سریع اکانت 

✅سیستم ضد تقلب و مسدود سازی کلیک های فیک

بهبود رتبه گوگل و کلمات کلیدی

80,275,000تومان
سفارش
1500
دلار

✅ پشتیبانی و شارژ سریع اکانت 

✅سیستم ضد تقلب و مسدود سازی کلیک های فیک

بهبود رتبه گوگل و کلمات کلیدی

120,412,500تومان
سفارش
2000
دلار

✅ پشتیبانی و شارژ سریع اکانت 

✅سیستم ضد تقلب و مسدود سازی کلیک های فیک

بهبود رتبه گوگل و کلمات کلیدی

160,550,000تومان
سفارش
3000
دلار

✅ پشتیبانی و شارژ سریع اکانت 

✅سیستم ضد تقلب و مسدود سازی کلیک های فیک

بهبود رتبه گوگل و کلمات کلیدی

240,825,000تومان
سفارش

با خرید فالوور اینستاگرام پیش به سوی رتبه اول

زمانی که وب سایت شما در صفحات موتورهای جستجوی گوگل در صفحات اول و دوم قرار داشته باشد، مشاهده می کنید که میزان بازدید از سایت شما بسیار بالاتر می رود و از همین طریق نیز مشتریان و دریافت کنندگان خدمات زیادی خواهید داشت.

ویژگی های خدمات تبلیغات گوگل ادوردز
💎 کیفیت تبلیغات گوگلکیفیت عالی و تضمینی
💲 قیمت تبلیغات گوگل ادزشروع قیمت از 2000000 تومان
⏳ زمان انجام72 ساعت تا 7 روز کاری
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید و سفارش تبلیغات گوگل ادز از سایت ما برای شما پیش بیاید!

هزینه هر کلیک چقدر است؟

هزینه هر کلیک با توجه به نوع کسب و کار تعیین می شود و نمی توان مقدار دقیق و ثابتی را برای آن در نظر گرفت.

چه تفاوتی بین ارزهای مختلف برای تبلیغات در گوگل وجود دارد؟

معمولاً بین ارزهای مختلفی که برای تبلیغات در گوگل پرداخت می کنید، تفاوت های زیادی وجود ندارد و در نهایت شما بایستی یک نرخ ثابت که با دلار سنجیده می شود را پرداخت کنید.

آیا تبلیغ در سایت های کلیکی ایرانی به صرفه تر از تبلیغ گوگل نیست؟

تبلیغ در سایت های کلیکی ایرانی محدودیت بیشتری برای بازدید کننده دارد اما از سوی دیگر نیز دارای هزینه های پایین تری می باشد.

آیا برای تبلیغ در گوگل فاکتور رسمی ارائه می‌دهید؟

ارائه فاکتور رسمی برای دریافت تبلیغات در گوگل ادز اهمیتی ندارد و لازم نیست.

تبلیغات گوگل چه تاثیری روی سئوی سایت من دارد؟

تبلیغات گوگل می تواند سئو سایت ها را بیشتر ارتقا دهد و به آنها کمک کند تا بیشتر دیده شوند.

آیا کنترل پنل فارسی برای گوگل ادوردز دارید؟

خیر.

چطور می توانم مطمئن شوم که رقبای من روی تبلیغات کلیک نمی کنند؟

محدود کردن آی پی، شناسایی آی پی ها با کمک ایمیل و استفاده از ابزارهای شناسایی آی پی از جمله روش های مناسب و مهم برای جلوگیری از کلیک کردن های رقبا هستند.

به طور متوسط چقدر باید ماهانه برای تبلیغات ادوردز هزینه کنم؟

هزینه ای که بابت تبلیغات پرداخت می کنید، بستگی به حوزه کسب و کاری شما و همچنین بستگی به تعداد کلیک هایی است که بر روی سایت شما انجام شده است.

آیا می توانم نماینده جی ادز شوم؟

بله. برای این کار باید به صفحات مربوط به نمایندگی در وبسایت رسمی جی ادز مراجعه کنید.

تبلیغات در گوگل ادوردز چرا مهم است؟

موضوعی که قرار است مورد بررسی قرار دهیم، تبلیغات در گوگل ادز است. گوگل ادز چیست و چه کارایی ها و ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟ چگونه به عنوان یک مشتری می توانیم در این بخش تبلیغات انجام دهیم و یا حتی چگونه می توانیم هزینه های مربوط به این تبلیغات را پرداخت کنیم؟ به تمامی این موارد و سوالات در این مقاله پرداخته ایم تا شما بتوانید هرچه بهتر و بیشتر این موضوع را درک کنید.

سفارش تبلیغات ارزان و100% با کیفیت در گوگل ادوردز با نرخ تعرفه

گوگل ادز چیست؟

اول باید بدانیم که سیستم گوگل ادز چیست؟ گوگل ادز که مختصر شده گوگل ادوردز است، یک سیستم تبلیغاتی است که توسط شرکت گوگل راه اندازی شده است. این شرکت که دارای چندین بخش جداگانه می باشد، دارای کارمندان زیادی بوده و به همین دلیل نیز نیازمند درآمدهای متناسب با سطح فعالیت هایش است.

زمانی که وب سایت شما در صفحات موتورهای جستجوی گوگل در صفحات اول و دوم قرار داشته باشد، مشاهده می کنید که میزان بازدید از سایت شما بسیار بالاتر می رود و از همین طریق نیز مشتریان و دریافت کنندگان خدمات زیادی خواهید داشت. حال ممکن است رتبه وب سایت شما آنقدر که باید و شاید بالا نباشد. در چنین شرایطی چه کاری می تواند به عنوان میانبر عمل کرده و به شما کمک کند؟

استفاده کردن از سیستم تبلیغات گوگل ادز یکی از این موارد است. زمانی که از سیستم تبلیغات گوگل ادز استفاده کنید، متوجه میشوید که به راحتی می توانید در سایت هایی که در صفحات اول و دوم هستند و یا به طور کلی در سایت هایی که رتبه و هایپرلینک بالایی دارند، تبلیغات مربوط به سایت خودتان را قرار دهید. با این کار با هزینه کم و در مدت زمان کوتاه تری می توانید رتبه و بازدید از سایت خودتان را بالا ببرید.

روش استفاده از گوگل ادز

به چه روشی می توانید از گوگل ادز استفاده کنید؟ زمانی که بدانید تبلیغات انجام شده در گوگل می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند، به شکل راحت تر و ساده تری می توانید از آن ها استفاده کنید. تنها کاری که برای داشتن این مدل از تبلیغات باید انجام دهید، آن است که ابتدا سایت مورد نظر خودتان را انتخاب کنید، پیام تبلیغاتی که در نظر دارید را بسازید و سپس هزینه های مربوط به تبلیغات را واریز کنید.

با توجه به هر کلیکی که بر روی تبلیغات شما انجام می شود، شرکت گوگل از شما مبلغی را دریافت می کند. زمانی که برای این کار اقدام کنید، متوجه میشوید که تعرفه های در نظر گرفته شده، چقدر می باشد. از سوی دیگر نیز این نکته را باید بدانید که تبلیغات شما می تواند در وب سایت های گوگل، گوگل پلی و تمامی برنامه ها و فضاهای مربوط به گوگل دیده شود.

تفاوت گوگل ادز و سئوی سایت

برخی از افراد از این موضوع کمی متعجب می شوند که سئو می تواند بیشترین تاثیرات را بر روی سئو سایت ها داشته باشد و یا آن که تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز گزینه بهتری است؟ اگر بخواهیم به صورت شفاف و کاملاً ساده به این سوال پاسخ دهیم، می توانیم بگوییم که گوگل ادز می تواند در مدت زمان کمتری به شما جایگاه بدهد اما کار سئو آن است که جایگاه شما را ثابت تر نگه دارد. از سوی دیگر نیز باید بدانید که معمولاً با سئو کردن سایت، زمان بیشتری را نیاز دارید تا سایت بتواند رتبه بگیرد. این در صورتی است که تبلیغات کلیکی گوگل می تواند سریع تر به شما نتیجه ممکن را بدهد.

هزینه های مربوط به تبلیغات گوگل ادز

یکی از سوالاتی که معمولاً در خصوص تبلیغات گوگل ادز از شما میپرسند و یا احتمالاً برای خودتان نیز پیش می آید، هزینه هایی است که می تواند مربوط به این تبلیغات شود. چه هزینه هایی در پی استفاده از این سیستم ها خواهید داشت؟ برای هر نوع کسب و کاری، مقدار متفاوتی از هزینه ها در نظر گرفته می شود. به طور کلی باید بدانید که هزینه های مربوط به این نوع از تبلیغات با توجه به خدماتی که به شما ارائه می شود، می تواند کاملاً متفاوت باشد.

پیش به سوی تبلیغات گوگل ادوردز

برای آن که بتوانید از سیستم گوگل ادز استفاده کنید، بهترین کار آن است که ابتدا یاد بگیرید این سیستم به چه شکلی کار می کند و چگونه می تواند برای شما کارآمد باشد. برای یادگیری کامل این سیستم می توانید به وب سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه کنید و یا از طریق ویدیوها و مطالب آموزشی که در وبسایت های معتبر درج می شوند، ساز و کار این سیستم را یاد بگیرید.

در قدم بعد از یادگیری باید یک حساب برای گوگل ادوردز خودتان بسازید. با داشتن این اکانت می توانید از این مدل تبلیغات استفاده کنید و برای خودتان تبلیغات کلیکی را خریداری کنید. در صورتی که فرصت یادگیری کار با این سیستم را ندارید، بهترین کار آن است که به وبسایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و از آنها بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

پایگاه دانش Google Ads به زبان فارسی

پایگاه دانش جی ادز یکی از مواردی است که امروزه به عنوان پارتنر و همکاری برای گوگل شناخته می شود و در زمینه گوگل ادز فعالیت می کند. این پایگاه دانش دارای چند ویژگی و خدمت مهم است. از جمله مهمترین خدماتی که گوگل ادز ارائه می دهد، کمک کردن به رشد دادن آگاهی و همچنین دانش افرادی است که به حوزه های بازاریابی آنلاین علاقه مند هستند.

گوگل ادز، گوگل آنالیتیکس، سرچ کنسول و همچنین نکات مهم در خصوص اکانت الکسا پرو، همگی از جمله ویژگی های مهم این نوع از پایگاه دانشی به شمار می روند.

کلام پایانی

تبلیغات در گوگل ادز نیاز به چند ویژگی مهم دارد و باید یک سری از دانش ها و مهارت ها را در این خصوص داشته باشید تا بتوانید به شکل مناسب تری از این مدل از خدمات بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که اگر خودتان توانایی این کار را ندارید، میتوانید کار را به سایت خرید فالوور اینستاگرام بسپارید تا در این زمینه به شکل بهتر و راحت تری برای شما کارهای لازم را انجام دهند. فراموش نکنید که استفاده کردن از خدمات این سایت می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد