🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

طراحی لوگو حرفه ای, سفارش به صورت آنلاین با تحویل فوری

طراحی لوگو یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که در مسیر راه اندازی یک بیزینس جدید و یا به طور کلی یک فعالیت جدید، به آن نیاز دارید. لوگوها میتوانند انواع و اقسام مختلفی داشته باشند. هر کدام از آن ها نیز ویژگی های خاص و منحصر به فرد خودشان را دارند که سبب می شود برای تجارت ها و فعالیت های مختلف، نیاز به انواع متفاوتی از آن ها باشد.

5/5 - (7 امتیاز)
طراحی لوگو حرفه ای, سفارش به صورت آنلاین با تحویل فوری
خدمات طراحی لوگو
1000
طراحی لوگو (نماد)

✅ طراحی و ارائه 2 اتود اولیه به کارفرما و طراحی یک طرح جدید در صورت نیاز و دارای ۴ مرتبه اصلاحیه

✅ انتخاب رنگ سازمانی

✅ طراحی مهر لوگو

✅ تحویل ۵ تا ۷ روز کاری

✅ تحویل با فایل های psd-png-jpeg

3,540,000تومان
سفارش
1000
طراحی لوگو تایپ (نوشتاری)

✅ طراحی و ارائه 2 اتود اولیه به کارفرما و طراحی یک طرح جدید در صورت نیاز و دارای ۴ مرتبه اصلاحیه

✅ انتخاب رنگ سازمانی

✅ طراحی مهر لوگو

✅ تحویل ۵ تا ۷ روز کاری

✅ تحویل با فایل های psd-png-jpeg

4,467,000تومان
سفارش
1000
لوگو ترکیبی (نماد و نوشتاری)

✅ طراحی و ارائه 2 اتود اولیه به کارفرما و طراحی یک طرح جدید در صورت نیاز و دارای ۴ مرتبه اصلاحیه

✅ انتخاب رنگ سازمانی

✅ طراحی مهر لوگو

✅ تحویل ۵ تا ۷ روز کاری

✅ تحویل با فایل های psd-png-jpeg

4,987,000تومان
سفارش

لوگوی حرفه ای تو با سایت خرید فالوور اینستاگرام بساز

طراحی لوگو یا آرم بیزینس یکی از مهمترین اقدامات برای شروع یک کسب و کار است. برای یک شروع قدرتمند میتوانی لوگو ی کسب و کارت رو به ما بسپاری برای این کار کافیست در وب سایت ما ثبت نام کنید و با گرفتن مشاوره از ما به راحتی سفارش طراحی لوگو خود را ثبت نمایید.

اطلاعات سفارش طراحی لوگو
💎 کیفیت طراحی لوگوطراحی به صورت کاملا حرفه ای
💲 قیمت طراحی لوگوشروع قیمت از 200000 تومان
⏳ زمان انجام72 ساعت یک هفته کاری
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام ثبت سفارش لوگو از سایت ما برای شما پیش بیاید!

1. با خرید ممبر تلگرام پس از گذشت چه مدتی ممبرها اضافه می شوند؟

با خرید ممبر از سایت ما، ممبرها بلافاصله پس از پرداخت و ثبت سفارش ارسال می شوند.

2. آیا خرید ممبر تلگرام سبب مسدود شدن کانال یا گروه تلگرامی می شود؟

خیر. چرا که ممبرها کاملا واقعی هستند و مخاطبینی که وارد کانال شما می شوند دارای آی پی فعال هستند.

3. آیا خرید ممبر تلگرام ریزش دارد؟

ریزش ممبر به نوع ممبر شما بستگی دارد. اگر ممبر فیک خریداری کنید، مسلما ریزش بسیار کمی دارد. اما هنگامی که ممبر واقعی خریداری می کنید، ممکن است ممبرها از محتواهای کانال شما خوششان نیاید و طبیعتا کانال شما را ترک خواهند کرد.

4. چرا خرید ممبر تلگرام مهم است؟

در واقع با خرید ممبر تلگرام به اعتبار کانال خود می افزایید و علاوه بر این با خرید ممبر واقعی، میزان فروش شما نیز بیشتر خواهد شد و فروش بیشتر یعنی درآمد بیشتر

5. ممبر تلگرام چیست؟

ممبر به افرادی گفته می شود که کانال یا گروه شما را دنبال می کنند و در آن حضور دارند.

6. آیا با خرید ممبر ویو پست ها نیز افزایش پیدا می کند؟

بله. اگر ممبرها واقعی باشند محتواهای کانال شما را مشاهده می کنند و در نتیجه پست ها و محتواهای شما بازدید بیشتری خواهند گرفت.

طراحی لوگو چیست؟

طراحی لوگو یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که در مسیر راه اندازی یک بیزینس جدید و یا به طور کلی یک فعالیت جدید، به آن نیاز دارید. لوگوها میتوانند انواع و اقسام مختلفی داشته باشند. هر کدام از آن ها نیز ویژگی های خاص و منحصر به فرد خودشان را دارند که سبب می شود برای تجارت ها و فعالیت های مختلف، نیاز به انواع متفاوتی از آن ها باشد. در ادامه هم در مورد ویژگی هایی که یک لوگو مناسب می تواند داشته باشد و هم در خصوص انواع لوگوها، اطلاعات بیشتر و کامل تری را در اختیار شما خواهیم گذاشت تا بتوانید لوگوی مناسب خودتان را پیدا کنید.

انواع لوگو

لوگوها با توجه به فونت نوشتاری که دارند، با توجه به سبکی که طراحی می شوند و حتی با توجه به پالت رنگی که برای آنها انتخاب می شود، انواع و اقسام گوناگونی خواهند داشت. لوگوهای تصویری، لوگوتایپ ها، لوگوهای ترکیبی، لوگوهای مونوگرام، لوگوهای سه بعدی و… همگی از جمله مهمترین انواع لوگوها به حساب می آیند.

طراحی لوگو حرفه ای, سفارش به صورت آنلاین با تحویل فوری

· لوگوی تصویری ( لوگوی نمادین یا سمبولیک)

لوگوهای تصویری که با نام های لوگو نمادین و یا سمبلیک نیز شناخته می شوند، در واقع تشکیل شده از یک تصویر هستند. این تصویر به نوعی با برند، خدمات و محصولات ارائه شده مرتبط می باشد. معمولا از این نوع از لوگوها در مواردی استفاده می شود که لازم است تا تمامی مشتریان بتوانند مفهوم لوگوها را متوجه شوند. لوگوهای تصویری می توانند گزینه های بسیار مناسبی در تمامی عرصه ها باشند. صرفا باید توجه داشته باشید که این لوگوها حتما مرتبط با کار شما باشند و مفهوم خدمات را نیز به خوبی منتقل کنند.

· لوگو نوشتاری یا لوگو تایپ

دسته بعدی با نام لوگو تایپ شناخته می شوند. لوگو تایپ ها در حقیقت آدم هایی هستند که به صورت نوشتاری ساخته و ایده پردازی می شوند. به طور مثال اگر اسم شرکت مورد نظر از چندین کلمه تشکیل شده باشد، در طراحی کردن لوگو تایپ از حروف اول هر کلمه استفاده می کنند. این در حالی است که اگر اسم شرکت مورد نظر یک کلمه باشد نیز می توان همان یک کلمه را به عنوان لوگو در نظر گرفت.
برای طراحی کردن انواع لوگو تایپ ها باید این نکته را بدانید که فونت های مختلفی معمولا برای این کار استفاده می شود که هر کدام از آن ها را باید متناسب با سبک کاری خود انتخاب کنید. میزان پیچیدگی لوگو تایپ ها نیز باید به اندازه ای باشد که در نهایت مشتریان و مخاطبان بتوانند لوگو مورد نظر را متوجه شوند.

· لوگوی ترکیبی (ترکیبی از لوگوتایپ و لوگوی تصویری)

لوگوهای ترکیبی در حقیقت ترکیبی از انواع لوگوتایپ و لوگوهای تصویری می باشند. این لوگوها در صورتی که درست طراحی شوند، تاثیر بسیار زیادی را بر روی مخاطبان می گذارند. به طور مثال لوگو استارباکس را در نظر داشته باشید. این نوع لوگو هم دارای شکل پری دریایی می باشد و هم نام استارباکس را در کنار خود دارد. فراموش نکنید که در نظر گرفتن لوگو استارباکس می تواند به شما ایده ها و الهامات زیادی برای طراحی این نوع از آرم ها را بدهد.

· لوگوی لتر مارک یا مونوگرام

مونوگرام ها معمولا به نسبت کمتری مورد استفاده قرار می گیرند. مونوگرام ها نسبت به لوگو تایپ ها، لوگوهای تصویری و یا لوگوهای سه بعدی قدمت بیشتری دارند و از زمان های بسیار دوری مورد استفاده قرار می گرفته اند. استفاده کردن از حرف اول کلمات شرکت و محصول از جمله بارزترین ویژگی های مونوگرام ها می باشد. در حقیقت بزرگ ترین تفاوت مونوگرام و لوگوتایپ نیز مربوط به همین موضوع است. مونوگرام ها صرفا حرف اول کلمات را دارند و لوگوتایپ ها از تمام کلمه به طور کامل استفاده می کنند.

ویژگی ها و بند های طراحی لوگو

در طراحی لوگو لازم است تا ویژگی های متعدد و مختلفی رعایت شود. این ویژگی ها می توانند سبب شوند تا لوگوهایی که به واسطه افراد مختلف طراحی شده اند، مورد توجه تمامی کاربران، مشتریان و همکاران قرار گیرند. به این ویژگی ها حتما توجه کامل داشته باشید.

· سادگی طراحی لوگو

لوگویی که طراحی می شود باید ساده باشد. این موضوع نمی خواهد بیان کند که صرفا چند خط و شکل را به عنوان لوگو استفاده کنید. بلکه مفهوم جمله آن است که لوگو باید به اندازه ای ساده باشد که برای تمامی افرادی که آن را می بینند، ساده و قابل درک باشد. سادگی و پیچیدگی لوگو در حدی است که هم تمامی افراد باید آن را متوجه شوند و هم به شکلی باید باشد که از سادگی زیاد، مخاطبان را خسته نکند.

· انتقال مفاهیم توسط لوگو

در طراحی لوگو باید حتما این نکته در نظر گرفته شود که تمامی مفاهیم به راحتی به مخاطبان انتقال پیدا کنند. زمانی که لوگو را طراحی می کنید، حتما به این موضوع توجه داشته باشید که لوگو باید بتواند به مخاطب نشان دهد که کار شما چیست، چه هدفی را دنبال می کنید و قرار است چه محصول و خدماتی را به مشتری بدهید. در واقع لوگو شما باید معرف شما باشد.

· مقیاس پذیری لوگو

مقیاس پذیری لوگو به ویژگی گفته می شود که معمولا مشتریان بی تجربه به آن توجهی نمی کنند. مقیاس پذیری یا بررسی کردن اندازه های لوگو یکی از موارد مهمی است که باید بدانید. لوگویی که طراحی می کنید، می تواند در اندازه های کوچک بر روی لباس، لیوان و… چاپ شود. از سوی دیگر همین لوگو می تواند در اندازه های بزرگ تر بر روی بنرها، تابلوها و… نیز وجود داشته باشد. به همین خاطر هم باید این موضوع را در نظر بگیرید که لوگوی مورد نظر شما باید هم در مقیاس های کوچک، جلوه مناسبی داشته باشد و هم در مقیاس های بزرگ بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

· مرتبط بودن طراحی لوگو

لوگویی که طراحی می کنید باید با کار شما هماهنگی لازم را داشته باشد. به طور مثال لوگو مورد نظر اگر مربوط به حوزه لوازم آرایشی، مد و فشن می باشد، باید این موضوع را به طور کامل به مخاطب منتقل کند. زمانی که نوع لوگو با کسب و کار ارتباط داشته باشد، مشتری نیز می تواند هرچه بهتر و بیشتر به شما اعتماد کند و از خدمات و محصولات شما استفاده نماید.

· قوانین رنگ در طراحی لوگو

برخی از افراد گمان می کنند که برای طراحی کردن لوگو می توانید از هر رنگی استفاده کنید. این موضوع کاملا اشتباه است. معمولا برای هر صنف و هر دسته همکاری، یک سری از قوانین مخصوص رنگ وجود دارد. این قوانین می توانند اهمیت زیادی داشته باشند؛ زیرا رنگ ها بر روی ضمیر ناخودآگاه مخاطبان بسیار اثرگذار هستند.
به طور مثال برای حوزه لوازم آرایشی و کودک از رنگ های شاد استفاده می کنند. این در حالی است که برای حوزه های صنعتی و… معمولا از رنگ های آبی روشن، طوسی و… بهره می برند. اگر طیف استفاده شده از رنگ ها را جابجا به کار ببرید، مسلما میزان اثرگذاری لوگو را نیز کاهش خواهید داد.

· قوانین ثبت در طراحی لوگو

قوانین ثبت در طراحی لوگو در هر کشوری متفاوت است. با این حال برخی از این قوانین می توانند کاملا یکسان باشند. با توجه به محیطی که در آن زندگی می کنید، سعی کنید تا طراحی کردن لوگو خود را دقیقا مطابق با قوانین انجام دهید. این کار باعث می شود تا بتوانید لوگو و شرکت خودتان را راحت تر ثبت نمایید.

طراحی لوگو برای کدام کسب و کارها انجام می شود؟

یکی از بزرگ ترین سوالاتی که معمولا افراد مختلف می پرسند، این است که طراحی لوگو برای کدام یک از کسب و کارها انجام می شود؟ تمامی مدل های کسب و کار نیاز به داشتن یک لوگو منحصر به فرد و متمایز دارند.
تفاوتی ندارد که کسب و کار مورد نظر شما ارائه خدمات به افراد باشد و یا آن که بخواهید محصولی را بفروشید؛ در هر صورت نیاز دارید تا با داشتن یک لوگو معتبر، حتما کسب و کار خودتان را معرفی کرده و خود را در چشم مشتریانتان جا بیاندازید. بنابراین هر نوع کسب و کاری نیاز به لوگو دارد.
کلام پایانی
زمانی که به دنبال راه اندازی تجارت و کار خودتان هستید، باید در نظر داشته باشید که موضوع طراحی لوگو می تواند بسیار اهمیت داشته باشد. برای داشتن یک لوگو حرفه ای و مناسب بهتر است به سراغ کسانی بروید که در این کار خبره بوده و مهارت زیادی دارند. اطلاعاتی که در این مقاله توسط تیم تخصصی خرید فالوور اینستاگرام جمع آوری شد نیز می تواند به شما کمک زیادی کند که لوگوهایی متناسب با شرایط خودتان را دریافت کنید.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 07 جولای 2022، 18:45

    همیشه خدمات اینستاگرام رو از خرید فالوور اینستاگرام میخریدم این دفعه تصمیم گرفتم بدم برا سایتم یه لوگو طراحی کنن . با توجه به پیشنهاد های خودم یه لوگو توپ برام طراحی کردن . واقعا ایول بهشون

  • 12 اکتبر 2022، 09:51

    طراح لوگوشون خیلی حرفه ای هستش من یه طرح که ایده شو از یه سایت خارجی برداشته بودم دادم بهشون و یکی بهتر از اونو برام طراحی کردن

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد