🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید فالوور میکس اینستاگرام ایرانی 100% واقعی با تحویل فوری

خرید فالوور میکس اینستاگرام: همانطور که می دانیم فالوور به معنی دنبال کننده است، همچنین فالوور اینستاگرام به کسانی می گویند که پیج اینستاگرام شما را دنبال می کنند تا از فعالیت شما با خبر باشند. هنگامی که شما مطلبی در پیج خود می گذارید مطالب شما برای فالوور هایتان به نمایش گذاشته می شود و آنها می توانند آن را لایک کنند و زیر آن پست کامنت بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)
خدمات اینستاگرام

خدمات خرید فالوور میکس اینستاگرام

100
فالوور میکس باکیفیت

✅فالوور فوق ارزان اینستاگرام

7,431تومان
سفارش
100
فالوور میکس فوری

✅فالوور فوق ارزان اینستاگرام

8,585تومان
سفارش
100
فالوور میکس پرسرعت

✅فالوور فوق ارزان اینستاگرام

8,061تومان
سفارش
300
فالوور میکس عالی

✅فالوور فوق ارزان اینستاگرام

13,233تومان
سفارش
100
فالوور خارجی

✅فالوور فوق ارزان اینستاگرام

6,712تومان
سفارش
100
فالوور پاپ آپ اینستاگرام

✅فالوور فوق ارزان اینستاگرام

103,840تومان
سفارش
100
فالوور ایرانی

✅فالوور فوق ارزان اینستاگرام

23,120تومان
سفارش
300
فالوور خانم اینستاگرام

✅فالوور فوق ارزان اینستاگرام

32,457تومان
سفارش
🔴اینستاگرام 👤 فالوور میکس
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
1567 🔴فالوور اینستاگرام میکس🔀 | رایگان🎁 توضیحات 10  تومان 100/100 فعال
1887 🔴فالوور اینستاگرام میکس🔀 | سرعت سریع⚡| ریزش کم🔻| جبران ریزش 30 روزه♻ توضیحات 52,740  تومان 300000/10 فعال
2121 🔴 فالوور میکس با اکانت های قدیمی 🚀 سرعت یک کا روزانه 🔻 ریزش 10 درصد ♻️ جبران ریزش 30 روزه 🙎🏻‍♂️ توضیحات 65,800  تومان 500000/10 فعال
2123 🔴 فالوور میکس اینستاگرام با اکانت های قدیمی 🚀 10K در روز 🔻 ریزش ۵ درصد 🙎🏻‍♂️ توضیحات 74,500  تومان 500000/10 فعال
2124 🔴 فالوور میکس اینستاگرام با اکانت های قدیمی 🚀 سرعت 10K در روز 🔻 ریزش 5 درصد 🙎🏻‍♂️ توضیحات 74,970  تومان 500000/10 فعال
2122 🔴 فالوور میکس اینستاگرام 🚀 پرسرعت 🔻 ریزش 30 درصد 🙎🏻‍♂️ توضیحات 80,610  تومان 100000/100 فعال

خرید فالوور میکس اینستاگرام ایرانی

مناسب ترین استراتژی برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام خرید فالوور نیز می باشد. شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور واقعی و فعال ایجاد می کنید که اینک امتیاز محسوب می شود. مردم هنگامی که مشاهده می کنند شما فالوور زیادی دارید سریعا شما را دنبال می کنند و بیشتر مورد توجه مردم نیز قرار می گیرید. شما با خریدن فالوور برای یک صفحه کاری، در حقیقت راه بازاریابی اینستاگرامی و جذب مشتری از طریق اینستاگرام را طی می کنید.

ویژگی های خدمات فالوور های میکس اینستاگرام

💎 کیفیت فالوور میکس فالوور های میکس ایرانی و خارجی دارای پرفایل با تحویل فوری
💲 قیمت فالوور شروع قیمت از 40,000 تومان
⏳ زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالات که ممکن است در هنگام خرید فالوور میکس اینستاگرام از سایت ما برای شما پیش بیاید!

چرا باید فالوور میکس برای پیجم خریداری کنم؟

از آنجایی که افراد مختلفی در پیج های اینستاگرامی عضو می شوند شما نیز بهتر است در زمان خرید فالوور این موضوع را مد نظر داشته باشید و از بسته های خرید فالوور میکس سایت ما استفاده کنید تا به این شکل افراد ایرانی و غیر ایرانی را در میان فالوورهای پیج خودتان داشته باشید.

فالوور میکس دقیقا یعنی چه؟

فالوور میکس یعنی ترکیبی از فالوور های ایرانی و خارجی که در کنار هم می توانند تاثیر بسیار مثبتی را روی پیج شما بگذارند، این فالوورها چه ایرانی و چه خارجی همگی واقعی بوده و باعث ترقی و پیشرفت بیزینس شما خواهند شد.

آیا می توانم درخواست خرید فالوور میکس از سایت شما را داشته باشم ولی مایل هستم تنها 30% از این فالوورها ایرانی باشند؟

بله فالوور های میکس ارائه شده در سایت خرید فالوور اینستاگرام در هر درصدی که شما مایل باشید ارائه خواهند شد.

چرا سایت خرید فالوور اینستاگرام؟

در میان تمام سایت های فعال در زمینه خرید فالوور و خدمات اینستاگرامی، خرید فالوور اینستاگرام از معدود وب سایت هایی است که خدمات کاملا تضمین شده ارائه می دهد و در صورتی که بعد از خرید فالوور میکس شما از خرید خود ناراضی باشید و یا فالوورها به طور کامل به پیج شما اضافه نشده باشند وجه پرداختی شما قابل بازگشت می باشد. خرید فالوور اینستاگرام قابل اعتمادترین سایتی است که می توانید برای دریافت خدمات اینستاگرامی از آن استفاده کنید؛ بهترین جایی که بسته های رنگارنگی از فالوورهای میکس ایرانی و غیر ایرانی را برای شما فراهم می کند و شما تنها با یک کلیک و ورود به سایت خرید فالوور اینستاگرام می توانید شرایط رشد و ارتقای پیج تان را کاملا آماده کنید.

خرید فالوور های یک دست که 100% ایرانی یا خارجی هستند بهتر است و یا فالوور های میکس ایرانی و خارجی؟

این موضوع بستگی به درخواست شما دارد و ما هر کدام از موارد که شما بخواهید را برای تان فعال می کنیم اما بهتر است از میکس فالوورها استفاده کنید تا تنوع فالوورهای شما بالاتر باشد و طیف بیشتری از افراد فعال در فضای مجازی را در بر بگیرد تا نرخ تعامل پیج هم از این طریق بیشتر شده و ارتقای پیج تان راحت تر و سریع تر انجام شود.

خرید فالوور میکس اینستاگرام

همانطور که می دانیم فالوور به معنی دنبال کننده است، همچنین فالوور اینستاگرام به کسانی می گویند که پیج اینستاگرام شما را دنبال می کنند تا از فعالیت شما با خبر باشند.هنگامی که شما مطلبی در پیج خود می گذارید مطالب شما برای فالوور هایتان به نمایش گذاشته می شود و آنها می توانند آن را لایک کنند و زیر آن پست کامنت بگذارید.

فالوور اینستاگرام

مناسب ترین استراتژی برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام خرید فالوور نیز می باشد. شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور واقعی و فعال ایجاد می کنید که اینک امتیاز محسوب می شود. مردم هنگامی که مشاهده می کنند شما فالوور زیادی دارید سریعا شما را دنبال می کنند و بیشتر مورد توجه مردم نیز قرار می گیرید. شما با خریدن فالوور برای یک صفحه کاری، در حقیقت راه بازاریابی اینستاگرامی و جذب مشتری از طریق اینستاگرام را طی می کنید.

دریافت فالوور اینستاگرام میکس ایرانی 100% واقعی

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

اگر یک کاربر عادی در اینستاگرام هستید و فقط دوستان، برندهای مورد علاقه و سلبریتی هایتان را دنبال می کنید و قصد کسب درآمد به این طریق را ندارید، افزایش فالوور برای شما مسئله مهمی نمی باشد. ولی اگر به اینستاگرام به دید یک منبع درآمد نگاه می کنید، آنگاه یکی از مهم ترین وظایف شما به عنوان ادمین پیج این هست که قادر باشید تعداد فالوور‌های پیج را افزایش بدهید. البته این افزایش فقط و فقط هنگامی ارزشمند می باشد که بتوانید فالوور واقعی به پیج خود اضافه نمایید. در نظر داشته باشید اضافه کردن فالوور‌های تقلبی هیچ ارزشی برای شما ندارد.

چرا اینستاگرام یکی برای فروش محصولات مناسب است؟

ویژگی های منحصر به فرد اینستاگرام سبب افزایش فالوور ارزان و حضور صاحبان کسب‌ و کار در آن و همچنین تبدیل شدن به سریع ترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری نیز شده است، بر اساس آخرین آمار که در سال ۲۰۱۷ اعلام شد، اینستاگرام بهترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و همچنین افزایش سود آوری است

شما قادر هستید با خرید ارزان فالوور در این سود نیز شریک شوید. آمارهای نشان می دهد که اگر یک شرکت، برند و یا هر کسب و کار دیگر اگر حداقل یک محصول برای فروش دارد و در اینستاگرام فعالیتی ندارد میزان قابل توجهی از سود خود را از دست خواهد داد و بهترین راه برای جبران آن خرید فالوور ارزان می باشد.

افزایش طبیعی دنبال کننده

نخستین راه پیشروی شما این هست که با استفاده از روش هایی مثل تولید محتوای تصویری و ویدئویی، نوشتن کپشن های جداب و استوری ها تعداد دنبال کننده های خود را افزایش بدهید. در این روش باید وقت زیادی را صرف کنید و از تکنیک های تولید محتوا و کارکردن با نرم افزارهای ویرایش تصویر و ویدئو مثل فتوشاپ و پریمیوم نیز یادداشته باشید تا هزینه ای برای تولید محتوا نپردازید.

نکته مثبت افزایش فالوور

یکی از نکات مثبت افزایش فالوور با این روش این هست که فالوور به دست آمده کاملا ارگانیک بوده و به صورت هدفمند وارد پیج شما می شوند. ولی از معایب آن می توان به مدت زمان زیاد آن برای نتیجه گرفتن نیز اشاره نمود. ولی اگر حال حوصله این را ندارید به شما خرید پیج اینستاگرام رو پیشنهاد می دهیم، پیج های آماده به واسطه افراد واقعی ایجاد و فعالیت می شود تا درصد درگیری مخاطبان پیج بالا رود در حقیقت شما با تهیه پیج راه صد ساله را یک شبه طی می کنید.

افزایش فالوور با ربات های اینستاگرامی

ربات های اینستاگرامی یکی دیگر از وسیله هایی هستند که با استفاده از آن می توانید تعداد دنبال کننده های خود را بالا ببرید ولی چگونه؟ همانطور که میدانید یکی از راه های افزایش دنبال کننده این است که به طور روزانه و منظم افرادی را دنبال کنید. این موضوع باعث می شود که توسط افراد دیگر دیده بشوید و متقابلاً توسط آنها فالو بشوید.

حال می توان این کار را به طور اتوماتیک وار به ربات اینستاگرام نیز واگذار کرد. نتیجه ای که از ربات‌ ها دریافت می کنید کمی از روش تولید محتوا سریع تر هست با این حال پیشنهاد می شود که اگر از روش ارگانیک استفاده می کنید بهتر هست که از ربات‌ ها به عنوان یک مکمل بهره بگیرید.

افزایش فالوور با خرید فالوور اصیل

خرید دنبال کننده اینستاگرام یکی از راه های جدید و همچنین کاربردی در زمینه ی افزایش فالوور می باشد. در این روش شما در ازای پرداخت پول صاحب تعداد مشخصی فالوور می شوید. در حقیقت بر خلاف دیدگاه بسیاری از مردم که فکر می کنند در فرایند خرید فالوور به حساب آنها دنبال کننده های تقلبی اضافه می شود، در خرید فالوور حساب آن ها در معرض دید تعداد زیادی از افراد نیز قرار می گیرد و این اشخاص طبق میل و خواسته های خود پیج شما را فالو می کنند.

مزیت این روش

بنابراین همه فالوورهای دریافتی واقعی هستند و افزایش فالوور به طور کاملا طبیعی انجام گرفته و ریزشی مشاهده نخواهید کرد. از مزیت های این روش می توان به سرعت بالا، حقیقی بودن فالوورها و هزینه های کم آن نیز اشاره کرد. بهترین روش برای افرادی که در ابتدا و میانه ی راه توسعه ی پیج اینستاگرام خود می باشند استفاده از همین روش است. البته در هر خرید دنبال کننده میزان کمی ریزش هم وجود خواهد داشت که اتفاقی طبیعی و غیر قابل اجتناب است.

خرید دنبال کننده چه ارزشی دارد؟

در نظر داشته باشید خرید فالوور راه صد ساله را یک شبه طی می کند و سبب افزایش فروش و رسیدن به سود کلان نیز می شود. خرید فالوور واقعی بهترین روشی هست که شما می توانید لایک، کامنت و بازدید کننده را به صورت همزمان بهبود ببخشید و همچنین مشتریان بسیاری جذب کنید.

بهترین بودن را تجربه کنید

باید قبول کنیم که کاربران، امروزه به کانال های با فالوور پایین حتی با بهترین مطالب اهمیتی نمی دهند و سریع آنجا را ترک می کنند و ترجیح می دهند، وارد پیجی با اعضای بالا شوند. از طرفی یکی از روش های افزایش فالوور، شرکت در تبادل هست و همه خوب می دانیم که در این تبادلات، پیج های با فالوور بالا رشد خواهند کرد و همین اندک فالوور هم به سمت خود خواهند کشاند.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

همه فالوور هایی که برای شما جمع آوری می کنیم واقعی می باشند و شما می توانید با یک بار خرید فالوور شاهد سرعت و عملکرد ما با کمترین ریزش باشید. بی تردید بالا بودن فالوور و لایک پست ها تأثیر زیادی در جذب مخاطبین و همچنین بالا رفتن اعتبار پیج اینستاگرام نیز خواهد داشت.

چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

تاثیر تعداد دنبال کننده های پیج تان در جذب مخاطب و برند سازی بسیار بیشتر از آن چیزی هست که شما تصور می کنید. بیشتر بازدیدکنندگان پیج شما پیش از اینکه تصمیم به دنبال کردن پیج شما بگیرند، تعداد فالوورهای پیج شما را در نظر میگیرند، از نظر آنها اگر تعداد دنبال کننده های یک پیج زیاد باشد، یعنی آن پیج معتبر است. در حقیقت تعداد فالوورهای یک پیج میزان اعتبار آن پیج هستند و به نوعی سبب شناخته تر شدن برند شما می شود.

آیا ممکن است پیج اینستاگرام بعد از خریدن فالوور بلاک شود؟

خرید فالوور های ارزان و با کیفیت پایین، امکان بلاک شدن و یا حتی مسدود شدن همیشگی پیج تان را به همراه دارد. به این علت توصیه می کنیم به هیچ عنوان به دنبال خرید دنبال کننده های فیک و با کیفیت پایین نباشید. ما سابقه درخشانی در بین کاربران ایستاگرامی داریم و افراد زیادی با خرید فالوور از سایت ما توانسته اند تعداد دنبال کننده های واقعی پیج شان را در کمترین زمان افزایش بدهند. به جرات می توانیم بگوییم تا به امروز هیچ حسابی به علت استفاده از خدمات و خرید فالوور از سایت ما نیز مسدود نشده.

مدت زمان تحویل بعد از ثبت سفارش چقدر است؟

به محض اینکه سفارشتان را ثبت و هزینه را پرداخت نمایید، به صورت خودکار فالوورها به پیج تان اضافه می شود. ولی از آنجایی که تزریق انبوه فالوورها به پیج در یک لحظه باعث نقض قوانین الگوریتم اینستاگرام می شود، به همین علت برای جلوگیری از ریپورت و یا مسدود شدن پیج تان دنبال کننده ها را طی چند روز و مطابق با قوانین اینستاگرام به پیج شما اضافه خواهیم کرد.

با این اقدام شما کاملا مطابق با قوانین اینستاگرام عمل خواهید کرد و الگوریتم اینستاگرام فعالیت پیج شما را اصولی تشخیص می دهد. اینکه چند روز طول می کشد تا دنبال کننده های جدید به پیج شما اضافه شود به اندازه مخاطبان فعلی و همچنین اندازه مخاطبان مورد انتظار شما بستگی دارد.

برای خرید دنبال کننده چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

خرید فالوور مثل هر خرید اینترنتی دیگری نیازمند تحقیق و بررسی فروشنده این سرویس می باشد.نکاتی مثل قیمت ، کیفیت دنبال کننده، پرداخت امن و سابقه سایت فروش حائز اهمیت می باشد. در نظر داشته باشید همه خدمات باید بدون نیاز به پسورد پیج شما انجام بشود. ما با سابقه چندین ساله در حوزه شبکه های اجتماعی با ارائه خدمات بروز و با پشتیبانی ویژه و منظم زبانزد بوده ایم. همه خدمات ما بدون نیاز به پسورد پیج شما انجام می شود و پرداخت از طریق درگاه امن زرین پال نیز صورت می گیرد.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد