خرید ویو لایو توییچ استریم ارزان 30% هدیه با تحویل فوری

توییچ سایت تماشای آنلاین بازی های کامپیوتری است که این روزها بین جوانان و نوجوانان محبوبیت خاصی پیدا کرده است. بازی ها در این سایت به دو شکل آنلاین و آفلاین (ضبط شده) برگزار می شوند.

برای هر بازدیدی که از طرف مخاطبان انجام می شود تعداد ویو به همان میزان بالاتر می رود؛ این عدد شاخص مهمی در سایت است مخصوصا برای کسانی که می خواهند به صورت حرفه ای پیج توییچ داشته باشند و از آن کسب درآمد کنند.

خرید ویو لایو توییچ استریم

پنل خرید ویو لایو توییچ

50 ویو لایو توییچ
335000تومان
 • بازدید توسط افراد واقعی
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور شما
 • پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته
200 ویو لایو توییچ
1,349,000تومان
 • بازدید توسط افراد واقعی
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور شما
 • پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته
500 ویو لایو توییچ
3,373,000تومان
 • بازدید توسط افراد واقعی
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور شما
 • پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته
1000 ویو لایو توییچ
6,749,000تومان
 • بازدید توسط افراد واقعی
 • شروع آنی بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور شما
 • پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

افرادی که در توییچ یا به طور کلی در فضای مجازی در حال فعالیت هستند همواره تلاش می کنند تعداد ویو را برای ویدیو های خود بالاتر ببرند؛ چه ویو ها برای ویدیو های آفلاین و از پیش ضبط شده باشد و چه لایو استریم ها در دستور کار باشند.

ما در این مقاله تلاش خواهیم کرد تا شما را با راه ها و روش هایی که می توانید تعداد ویو را برای ویدیو هایتان بالاتر ببرید آشنا کنیم. آسان ترین راهی که می توان با آن تعداد ویو را برای کانال بالاتر برد خرید ویو می باشد؛

شما به راحتی با خرید ویو می توانید برای کانال خود اعتبار کسب کنید. ویو ها هم برای ویدیو های ضبط شده و هم برای لایو استریم ها موجود می باشد فقط تنها تفاوتی که این دو نوع بازدید دارند این است

که ویدیو های ضبط شده در هر زمانی می توانند ویو بگیرند ولی لایو استریم ها را فقط در مدت زمان مشخصی که لایو در پیج برقرار است می توان مشاهده کرد و بازدید ها را به آن افزود.

البته که تکنیک ها و روش های دیگری هم هستند که می توان با استفاده از آن ویو را بالاتر برد که به این موارد هم اشاره خواهیم کرد.

برای بالاتر بردن ویو لایو استریم ها چه باید کرد؟

در حالت کلی برای بالاتر رفتن ویو لایو باید کیفیت حضورتان در کانال و نحوه انجام کار بهتر شود که گاهی مستلزم وقت بیشتر گذاشتن برای ویدیو ها می باشد و گاهی هم با امکانات بیشتر و صرف هزینه ممکن می شود.

زمان لایو را از قبل به اطلاع مخاطبان برسانید

بازدید کنندگان این سایت ها معمولا به صورت رندوم و در زمان های مختلف به سایت وارد می شوند و از زمان دقیق لایو های هر کانال اطلاع ندارند و شما اگر بتوانید زمان هایی را که لایو دارید به اطلاع آنها برسانید مطمئنا با دانستن زمان دقیق لایو به برنامه شما می آیند

و تعداد بازدید شما بالاتر خواهد رفت. حتی می توانید یک برنامه مشخص برای برنامه هایتان داشته باشید برای مثال هفته ای دو بار و در روزها و  ساعت های مشخص لایو استریم خود را اجرا کنید.

درباره پر مخاطب ترین بازی ها تحقیق و درباره آنها لایو استریم داشته باشید

تمام بازی های انجام شده در توییچ پر مخاطب نیستند برای اینکه ویو لایو استریم هایتان بالاتر باشد درباره محبوب ترین و جدیدترین بازی ها تحقیق کنید

و لایو هایتان را از میان پربازدید ترین بازی ها انتخاب و برگزار کنید تا احتمال موفقیت تان بالاتر باشد. اگر بخواهیم چند بازی پربازدید و پرطرفدار برای شما معرفی کنیم می توانیم به GTA  V و DOTA 2 اشاره کنیم.

خرید ویو لایو استریم چگونه می تواند باعث موفقیت بیشتر در توییچ شود؟

خرید لایو در توییچ به این شکل است که شما وقتی که خرید ویو لایو انجام می دهید در اولین لایوی که برگزار می کنید تعداد بازدید کننده ها به تعدادی که خریداری کرده اید بالاتر خواهد رفت و همین موضوع هم می تواند افراد بیشتری را به کانال شما جذب کند

چرا که وقتی افراد جدید به لایو با تعداد بازدید کننده ی بالا می رسند به آن جذب می شوند و دقیقا به علت بازدید بالای آن بیشتر به آن اعتماد می کنند در نتیجه ویو لایو استریم شما با خرید بازدید می تواند به صورت صعودی رشد کند و شما را به موفقیت در این زمینه نزدیک تر کند.

خرید ویو لایو توییچ استریم ارزان 30% هدیه با تحویل فوری

با فالوور هایتان و دیگران بازی کنید

بازی کردن با افراد دیگر در بستر وب سایت توییچ می تواند به دیگر مخاطبان این پیام را بدهد که شما یک استریمر اجتماعی هستید و با مخاطبان تان ارتباط قوی و خوبی دارید همین می تواند این افراد را به پیج شما جذب کند و تعداد بازدید و فالوور هایتان رشد سریعی داشته باشد.

پیج همکاران تان در توییچ را بررسی کنید

افرادی که در حوزه کاری شما در توییچ در حال فعالیت هستند را تحلیل کنید و سعی کنید بهترین نکاتی که می تواند کانال شما بهبود دهد را از این پیج ها بگیرید و کانال خودتان را بهتر کنید؛ همچنین سعی کنید با شناختن نقاط ضعف و قوت خودتان و دیگر پیج ها این ضعف ها را برطرف کنید و نقاط قوت را بهتر و بهتر کنید.

کیفیت ویدیو ها را بهتر کنید

وقتی می خواهید که ویدیو بگیرید و با لایو استریم دارید از نور خوب و مناسب و اگر ممکن بود طبیعی استفاده کنید؛ همچنین اگر این امکان برایتان وجود دارد از امکانات تصویر برداری خوب استفاده کنید حتما  این کار را انجام دهید چرا که مطمئنا در میزان بازدید ها تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

اطلاعات خرید ویو لایو توییچ
💎کیفیت ویو لایو توییچویو توسط افراد واقعی
💰قیمت ویو لایو توییچشروع قیمت از 300000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐️ ویژگی هاامکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید ویو لایو توییچ

با خرید ویو لایو توییچ چه اتفاقی برای کانال من می افتد؟

با این خرید بازدیدهای کانال شما بالاتر می رود و افراد بیشتری از کانال شما بازدید می کنند و می توانید معروف تر شوید و در نتیجه درآمد بالاتری هم داشته باشید.

برای خرید ویو لایو توییچ بهترین سایت کدام است؟

برای اینکه خریدی که انجام می دهید کاملا مطمئن باشد و امنیت پیج شما را به هم نزند حتما از سایت های معتبر و با تجربه  استفاده کنید. ما تیم سایت خرید فالوور اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کنیم که تجربه چندین ساله در این زمینه دارند.

آیا ویو های خریداری شده واقعی می باشد؟

بله بازدید ها با اکانت های واقعی و توسط افراد واقعی انجام می شوند.

نظرات و باز خورد مشتریان ما😍

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید

فهرست