🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید ورودی گوگل و افزایش ترافیک سایت واقعی و تضمینی

خرید ورودی گوگل اگر فروشگاه اینترنتی دارید و این فروشگاه را روی پلتفرم گوگل دارید حتما علاقه مند هستید تا روش هایی را بیاموزید که بازدید از سایت تان را بالا ببرید تا بتوانید از این طریق فروش بیشتری داشته باشید؛ اگر می خواهید ترفند هایی را یاد بگیرید تا به وسیله آن ترافیک سایت تان و در نتیجه فروش و کسب درآمد تان بالاتر برود حتما این مقاله را با ما باشید. برای بهینه سازی رنکینک یک سایت در گوگل کارهای مختلفی می توان انجام داد که برخی از آنها مربوط به نوع تولید محتوای متنی است که در سایت قرار می گیرد و بعضی دیگر مربوط به سئوی سایت که توضیحات بیشتری خواهم داد. 

5/5 - (8 امتیاز)
گوگل ادز
خدمات ورودی گوگل
🔴گوگل ✅ خدمات
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
293 🌐🟢ترافیک ورودی از اینستاگرام | کاملا ایرانی✅ توضیحات 74,030  تومان 1000000/500 فعال
292 🌐 ترافیک گوگل برای لینک شما✅ توضیحات 74,030  تومان 1000000/500 فعال
294 🌐🟢ورودی ویکیپدیا✅ توضیحات 74,030  تومان 1000000/500 فعال
275 🌐🟢وردی گوگل از ایران| لطفا نمونه ثبت لینک را مطالعه نمایید✅ توضیحات 99,380  تومان 1000000/1000 فعال

افزایش ورودی گوگل واقعی

تبلیغ کردن یکی دیگر از روش هایی است که می تواند اعتبار شما در گوگل را افزایش دهد. تبلیغ کردن برای یک سایت می تواند با روش های مختلفی انجام شود برای مثال در شبکه های مجازی و در پیج هایی که می تواند متعلق به خودتان باشد و یا در دیگر پیج هایی که با پرداخت مبلغی سایت شما را تبلیغ خواهند کرد.

ویژگی های خدمات خرید ورودی گوگل
👑 کیفیت ورودی گوگلورودی گوگل اورگانیک و واقعی
💲 قیمت ورودی گوگلشروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزشریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ورودی گوگل از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا بازدید کنندگان سایت که خریداری شده است از کشور ایران خواهند بود؟

بله آی پی ها ایرانی هستند و این می تواند در بهینه سازی سایت بهتر عمل کند بهتر است سایتی که به زبان فارسی راه اندازی شده است بینندگان ایرانی داشته باشد.

خرید بسته ی افزایش بازدید گوگل چگونه می تواند باعث دیده شدن یک سایت شود؟

با خرید این بسته در واقع بازدید کننده های سایت شما افزایش می یابد و این بازدید کننده های واقعی می توانند رتبه شما را بالا ببرند و همچنین پیام به الگوریتم های گوگل فرستاده می شود که افراد بسیار زیادی از سایت بازدید می کنند در نتیجه گوگل سایت شما را در اولین صفحه نتایج جست و جوی گوگل وارد می کند بازدید کننده های بیشتر از سایت برابر با فروش بیشتر سایت شما خواهد بود.

چرا باید ورودی گوگل خریداری کنیم؟

مهمترین ملاک برای رتبه دهی گوگل، ورودی گوگل است. برای کسب جایگاه ویژه در گوگل باید ورودی گوگل خود را افزایش دهید که بهترین راه برای این امر خرید ورودی گوگل از سایت خرید فالوور اینستاگرام است.

آیا خرید ورودی گوگل واقعی است؟

بله این بازدیدها کاملا واقعی هستند و توسط کاربران ایرانی انجام می شوند.

آیا با خرید ورودی گوگل رتبه بهتری کسب می کنم؟

مسلما بله! همانطور که می دانید ملاک رتبه دهی گوگل تعداد ورودی گوگل شماست و با این امر بی شک رتبه بهتری بدست می آورید.

فرایند افزایش صفحه ورودی گوگل به چه صورت است؟

کلمات کلیدی شما از سوی کاربران واقعی جستجو می شوند و پس از اینکه سایت شما را بیابند، وارد آن خواهند شد و به این صورت ورودی گوگل افزایش پیدا می کند.

خرید ورودی گوگل

روش های گفته شده روش هایی بسیار زمان بر هستن که واقعاً هزینه و انرژی بسیار زیادی را باید برای آن بگذارید اگر در کنار روش هایی که برای تان گفته می شود به دنبال روش زود بازده تر و سودمندی هستید می توانید از سایت خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش آمار بازدید سایت هم کمک بگیرید.

این  سایت با بسته های افزایش بازدید سایت به شما کمک می کند ترافیک سایت قابل قبولی داشته باشید و در رتبه بندی های گوگل رتبه بالاتری به دست بیاورید. برای راهنمایی بیشتر در این زمینه به پشتیبانی سایت پیام دهید. 

خرید ورودی گوگل و افزایش ترافیک سایت واقعی و تضمینی

بالاتر بردن رتبه گوگل با تولید محتوای متنی در سایت

یکی از کارهایی که می توان برای افزایش بازدید انجام داد تولید محتوای متنی برای سایت می باشد. در این روش شما با توجه به نوع و مضمون سایت می توانید مقالاتی را با موضوعاتی که بیشتر سرچ می شوند برای پاسخ به سوالات بازدید کننده گان سایت قرار دهید تا به این شکل افرادی که به دنبال پاسخ سوالات خودشان هستند به صفحه شما راهنمایی شوند؛

این یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید برای افزایش ترافیک سایت انجام دهید. مسئله ای که بسیار اهمیت دارد این است که از انتشار مقالات کپی شده و تکراری که قبلا در دیگر سایت ها به نمایش در آمده است پرهیز کنید چرا که این موضوع می تواند در بالاتر رفتن رتبه گوگل برای سایت شما نتیجه ی عکس داشته باشد.

بک لینک دادن سایت های مختلف و البته معتبر به سایت شما

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است وقتی که دوست تان از یک سایتی خوشش آمده و آن را برای شما معرفی کرده است و شما هم صرفا به اعتبار اینکه دوست تان این سایت را برای شما معرفی کرده است از آن بازدید کرده اید؛

همین کار را می توان در سایت های مختلف انجام داد و سایت را برای افراد معرفی کرده و از آنها درخواست کرد که از سایت بازدید کنند این کاری است که به آن بک لینک دادن می گویند و می تواند اعتبار سایت شما را به نسبت اعتبار سایتی که بک لینک داده است بالاتر ببرد. اگر بتوانید از سایت های معتبر بک لینک بگیرید سایت شما رتبه بهتری در گوگل را از آن خود خواهد کرد.

تبلیغ برای بالاتر بردن رتبه در گوگل

تبلیغ کردن یکی دیگر از روش هایی است که می تواند اعتبار شما در گوگل را افزایش دهد. تبلیغ کردن برای یک سایت می تواند با روش های مختلفی انجام شود برای مثال در شبکه های مجازی و در پیج هایی که می تواند متعلق به خودتان باشد و یا در دیگر پیج هایی که با پرداخت مبلغی سایت شما را تبلیغ خواهند کرد. یکی دیگر از این روش های تبلیغ استفاده از گوگل ادز می باشد که در این روش علاوه بر اینکه گوگل سایت شما را در ابتدای نتایج نشان می دهد شما فقط به ازای افرادی هزینه می پردازید که وارد سایت تان شده اند و این مورد می تواند کاملا به صرفه و البته کار ساز باشد. 

سئوی سایت

سئو مجموعه ای از کارهاست که با انجام دادن آن می توان کاری کرد که افراد بیشتری به سایت شما دسترسی پیدا کنند. همان طور که می دانید وقتی که فردی یک موضوع مشخص را در گوگل بررسی می کند هزاران نتیجه برای آن جست و جو در گوگل بالا می آید و ما اگر بتوانیم کاری کنیم سایت ما در نتایج اولیه گوگل بالا بیاید در این صورت بازدید سایت می تواند بسیار بالاتر برود این همان چیزی است که سئو ی سایت نام دارد.

سئو هم می تواند داخلی باشد و در داخل خود سایت انجام شود و هم می تواند خارجی باشد و در خارج از سایت انجام شود. سئوی داخلی مثل بهینه سازی محتوا، تگ عنوان، بهینه سازی تصاویر استفاده شده در سایت، لینک سازی های داخل سایت و … سئوی خارجی شامل بک لینک، اصلاح صفحات خراب و.. است و می تواند تاثیر بسیار زیادی در بهینه سازی سایت شما داشته باشد.

آیا روش دیگری هست که بتوان با آن بازدید سایت را بالاتر برد؟

علاوه بر روش های گفته شده در مقاله روش دیگری هم با عنوان خرید بازدید گوگل و افزایش ترافیک سایت که در آن شما با صرف اندکی هزینه این بازدید را خریداری می کنید و در الگوریتم های گوگل بالاتر می روید و در نتیجه وقتی افراد از کلمات کلیدی موجود در سایت شما برای جست و جو استفاده می کنند سایت شما در صفحه اول سرچ مشاهده خواهد شد.

مزیتی که این اتفاق برای شما خواهد آورد این است که افراد بیشتری وارد سایت شما می شوند و فروش شما به شدت بالا می رود.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 02 مارس 2023، 17:08

    واقعا عالی بود خیلی ممنون
    سایتم با خرید از شما خیلی رشد خوبی داشت

  • 29 مارس 2023، 15:20

    برای منی که تجربه اولم و با این سایت داشتم واقعا خوب بود
    هم سرعت پاسخ دهیشون هم کیفیت کاراشون

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد