خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

خرید واچ تایم یوتیوب واقعی و با کیفیت با تحویل فوری

بعد از مدتی وقتی شرایط شما برای مانیتایز یا کسب درآمد رسید، توسط یوتیوب ایمیل مانیتور برایتان ارسال خواهد شد که با ارائه شماره حساب بانکی و آدرس منزل تان به پشتیبانی یوتیوب می توانید از درآمدی که یوتیوب برای محتوای شما در نظر میگیرد و به حسابتان واریز می شود؛ برداشت و استفاده کنید. اینکه یوتیوب از کجا این پول را دریافت می کند و مقداری که به یوتیوبر ها می دهد چقدر است را می توان در قراردادهای google ads که این هزینه ها را تامین می کند جست و جو کرد؛ این قرارداد ها معمولا با شرکت های بزرگ و حتی شرکت ها کوچک تر بسته می شود و محصولات این شرکت ها و کارخانه ها در کانال یوتیوب افراد مختلف تبلیغ می شود و درصدی از سود این تبلیغات به یوتیوبرها پرداخت می شود.

Rate this page
واچ تایم یوتیوب

خدمات یوتیوب

یوتیوب 🕑 واچ تایم
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
235 واچ تایم یوتیوب بدون ریزش - 330,750  تومان 40000/4000 فعال
409 واچ تایم یوتویب - 100درصد واقعی - پشنهاد ویژه - 453,600  تومان 100000/4000 فعال
234 واچ تایم یوتیوب | شروع : فوری - 2,362,500  تومان 4000/100 فعال

خرید واچ تایم یوتیوب واقعی

یوتیوب این روزها یکی از اپلیکیشن های در بورس است که می توان از آن درآمد دلاری کسب کرد. برای اینکه بتوانید از یوتیوب درآمد دلاری داشته باشید باید ابتدا یک حساب کاربری در یوتیوب ایجاد کرده و سپس شروع به محتوا گذاری در این محیط کنید.

ویژگی های خدمات خرید واچ تایم یوتیوب
💎کیفیت خرید واچ تایم یوتیوب واچ تایم یوتیوب ارزان و واقعی
💰قیمت خرید واچ تایم یوتیوب شروع قیمت از 70000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت
سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید واچ تایم یوتیوب از سایت ما برای شما پیش بیاید!

چگونه واچ تایم یوتیوب را افزایش دهم؟

• به طور منظم ویدیوهای جذاب ارسال کنید. • کانال یوتیوب خود را در وب سایتتان جاسازی کنید. • لیست پخش ویدیو ایجاد کنید. • تصاویر کوچک جذاب و مرتبط اضافه کنید. • از YouTube Analytics برای پیگیری پیشرفت خود استفاده کنید. • در ابتدا تیزرها را اضافه کنید.

واچ تایم یوتیوب باید چند ساعت باشد تا بتوانید از آن کسب درآمد کنید؟

4000 ساعت در 12 ماه متوالی

آیا تماشای مجدد یک ویدیو به عنوان واچ تایم یوتیوب محسوب می‌شود؟

بله. کاربران برای افزایش واچ تایم یوتیوب می‌توانند ویدیوها را دوباره تماشا کنند.

چرا خرید واچ تایم یوتیوب مهم است؟

درآمدی که یک فرد از کانال YouTub خود بدست می‌آورد براساس واچ تایم ویدیوهایش است، نه تعداد بازدیدها.

مزیت خرید واچ تایم یوتیوب چیست؟

اگر نمی‌خواهید وقت خود را صرف افزایش دستی واچ تایم ویدیوها کنید، می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. بدین منظور می‌توانید از سایت معتبری مثل ایناز، نسبت به خرید اقدام کنید. شاید به نظر برسد این خرید، هدر دادن پول باشد، ولی باید گفت پولی که شما از خرید واچ تایم یوتیوب به دست می‌آورید، می‌تواند جایگزین هزینه ای که در ابتدا کرده‌اید شود.

آیا با خرید واچ تایم مشکلی برای کانال یوتیوبم پیش نمی آید؟

برای خرید سعی کنید از خدمات سایت های معتبر استفاده کنید تا برای پیج تان مشکلی پیش نیاید. ما به شما سایت خرید فالوور اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم که هم تجربه کار در زمینه اینستاگرام و هم یوتیوب را دارد.<

آیا با خرید واچ تایم امکان دارد زودتر به درآمد برسم؟

بله چون کانال های یوتیوب زمانی که چهار هزار ساعت بازدید را پر کنند به درآمد می رسند.

خرید واچ تایم یوتیوب واقعی و باکیفیت با تحویل فوری

خرید واچ تایم یوتیوب

مقدار این درآمد بر اساس واچ  تایم تعیین می  شود. میزان واچ تایم زمانی است که مخاطبان روی ویدیوی شما باقی می مانند و آن را تماشا می کنند. هرچه میزان واچ تایم بیشتر باشد و هر چه تعداد تبلیغ پخش شده از طریق محتوای شما بیشتر باشد درآمد شما نیز بالاتر خواهد رفت.

کارهایی هست که شما می توانید با انجام آن به راحتی واچ تایم خودتان را بالاتر ببرید و حتی چند برابر کنید یکی از مهم ترین این کارها خرید واچ تایم می باشد؛ با انجام خرید واچ تایم شما می توانید واچ تایم کانال خودتان را بالاتر ببرید و از این طریق به درآمد های دلاری برسید.

خرید واچ تایم چگونه می تواند مرا در یوتیوب به درآمد برساند؟

الگوریتم های یوتیوب از طریق مدت زمان واچ تایم یا مدتی که کاربران ویدیوی شما را تماشا کرده اند به میزان اهمیت یک ویدیو پی می برند و به همان میزان آن را به دیگر کاربران پیشنهاد می کنند.

واچ تایم بالا به اهمیت و اعتبار ویدیو اضافه می کند و همین موضوع باعث بیشتر شدن بازدیدها و در نتیجه بالاتر رفتن درآمد شما خواهد شد. در نهایت شما می توانید با خرید واچ تایم یوتیوب ارزش گذاری بیشتری روی کانال و پست های خودتان داشته باشید و موفقیت تان در یوتیوب را قطعی کنید.

درآمد از یوتیوب با چه میزان واچ تایم امکان پذیر است؟

همان طور که می دانید در یوتیوب شما نمی توانید از همان لحظه که شروع به پست گذاری کردید به درآمد هم برسید این موضوع مستلزم این است که ویدیو های شما به میزان چهار هزار ساعت بازدید داشته باشد و اصطلاحا واچ تایم شما به چهار هزار ساعت رسیده باشد و یا اینکه شما به سابسکرایب حداقل هزار تا دست پیدا کرده باشد؛ این دو شرط جزء شرایط اصلی است که شما باید برای مانیتایز شدن کانال خودتان حتما باید آنها را کسب کنید. 

آیا روش های دیگری هم هستند که با کمک آن به واچ تایم پست های خود در یوتیوب اضافه کنیم؟

علاوه بر خرید  واچ تایم که شما می توانید آن را از طریق سایت خرید فالوور اینستاگرام انجام دهید روش های دیگری هم هستند که می توانند به شما کمک کنند تا واچ تایم را برای پست های یوتیوب خود بالاتر ببرید. برای اینکه مخاطبان خود را به ویدیوی خود جذب کنید تا از این طریق واچ تایم برای ویدیوهای شما بالاتر برود باید از روش های زیر استفاده کنید:

با توجه به نوع ویدیو آن را با زمان بهینه بسازید

معمولا افرادی که مخاطبان یوتیوب هستند روی ویدیوهایی که زمان کمتری می گیرد کلیک یا لمس می کنند چرا که مخاطبان این روزهای فضای مجازی بسیار کم حوصله هستند و همچنین وقت کمی هم دارند در نتیجه بهتر است ویدیوهایی در بازه زمانی پانزده تا بیست دقیقه برای مخاطبان خودتان بسازید.

موضوعاتی که بیشترین بازدید ها را در یوتیوب دارند

همیشه برخی موضوعات خاص هستند که در یوتیوب بالاترین بازدید ها را می گیرند اگر بتوانید در مورد این موضوعات خاص کار کنید احتمال اینکه بازدید های بالا بگیرید و ویدیو تان وایرال شود بسیار بالا است.

تعدادی از این موضوعات که می توانید برای گرفتن بازدیدهای بالا درباره اش ویدیو بسازید: ویدیو های فان و سرگرم کننده مخاطبان، گیمینگ، آشپزی، آموزشی، تراول ولاگر، لایف استایل و بسیاری دیگر از موضوعات دیگر می باشد که با ساختن آنها شما می توانید به راحتی کانال خود را به بازدید و درآمدهای بالا برسانید. 

دقایق اولیه ویدیو بسیار اهمیت دارند

تحقیقات درباره یوتیوب نشان می دهد که اولین ثانیه ها و دقایق در ویدیوهایی که در یوتیوب بارگذاری می شوند بسیار اهمیت دارند تنها به این خاطر که افرادی که این ویدیوها را تا انتها تماشا می کنند در چند دقیقه اول جذب آن می شوند و افرادی که دیدن ویدیو را استاپ می کنند هم به خاطر همین چند دقیقه اول در ویدیو است که نتوانسته است مخاطب را جذب کند این کار را انجام می دهند. پس سعی کنید در ویدیو های خود تمام تلاش خودتان برای جذب مخاطب در ثانیه ها و دقایق اولیه انجام دهید.

تکنیک هایی برای جذاب تر کردن یک ویدیو

حتما شما هم تجربه اش را دارید در یوتیوب گاهی به ویدیو هایی می رسیم که می خواهیم بارها و بارها آن را ببینیم و در مقابل ویدیوهایی هم وجود دارد که همان یک بار هم حوصله مخاطب را سر می برد و در نیمه راه ویدیو را قطع می کند.

سعی کنید بهترین  روش ها و راه های جذاب تر کردن ویدیو را آموخته و در ویدیو های خود به کار ببرید تا اشتیاق کاربران برای دیدن ویدیو هایتان بیشتر شود. کارهایی مثل افزودن افکت های مختلف به ویدئو از طریق نرم افزارهایی مثل افتر افکت و پریمیر می تواند در این زمینه سودمند باشد.   

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام
2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

  • محدثه

    09 ژانویه 2023، 15:05

    وقتی متوجه شدم برای درآمد باید ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم داشته باشم خیلی ناراحت شدم اما با وجود سایت خرید فالوور خیلی راحت تونستم به این مقدار واچ تایم برسم.

  • سامان

    03 فوریه 2023، 21:07

    ممنون از سایت با کیفیتتون خیلی به پیشرفت پیجم کمک کرد