خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

خرید بازدید هایلایت 100% واقعی و ارزان با تحویل فوری

هایلایت ها در واقع استوری هایی هستند که شما تصمیم گرفته اید به خاطر اهمیت بالای آنها بیشتر از بیست و چهار ساعت روی پیج اینستاگرام تان باقی بمانند. هایلایت ها علاوه بر اینکه اطلاعات لازم را به مخاطبان پیج می دهند در صورتی که کاربردی و مفید باشند می توانند با گرفتن بازدید های بیشتر به شما کمک کنند که این هایلایت ها را به صفحه اکسپلور بفرستید. تکنیک هایی برای درست کردن استوری ها و هایلایت کردن آنها وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها بازدید های بالایی برای این هایلایت ها بگیرید. ارگانیک ترین و بهینه ترین روشی که می توان برای بالاتر بردن تعداد بازدید ها به کار برد خرید بازدید هایلایت است.

5/5 - (2 امتیاز)
خرید بازدید هایلایت 100% واقعی و ارزان با تحویل فوری

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام 👀 ویو هایلایت
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
366 بازدید هایلایت اینستاگرام کیفیت بالا [1h - 20k/d - 300k] - 189,000  تومان 300000/20 1 ساعت 18 دقیقه فعال

خرید بازدید هایلایت 100% واقعی و ارزان

هایلایت ها یکی از مهم ترین قسمت های اینستاگرام هستند که معمولا حاوی چکیده ای از مهم ترین مطالب پیج می باشند. اگر سایت فروشگاهی داشته باشید حتما می دانید که تخفیف ها و اجناسی که برای فروش دارید را باید هایلایت کنید که همواره در دسترس مخاطبان باشد.

ویژگی های بازدید هایلایت
👑 کیفیت بازدید هایلایت بازدید توسط افراد واقعی و بدون ریزش
💲 قیمت بازدید هایلایت شروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش ریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید بازدید هایلایت از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا می‌توان استوری هایلایت اینستاگرام اشخاص را بدون اینکه آن ها متوجه شوند، بازدید کرد؟

خیر شما قادر نخواهید بود مخفیانه استوری‌های هایلایت شده را ببینید. با این حال یک راه برای دیدن استوری‌های اینستاگرام افراد دیگر وجود دارد که با استفاده از آن شناسایی نمی شوید. می‌توانید یک حساب اینستاگرام جدید ایجاد نمایید و استوری‌ های افراد مورد نظر را با استفاده از اکانت جدید مشاهده نمایید. با این ‌روش صاحب حساب نمی‌تواند تشخیص بدهد و یا ثابت کند که شما استوری‌هایش را مشاهده کردید.

آیا 24 ساعت بعد از انتشار و هایلایت یک استوری می توان تعداد افراد بازدیدکننده را مشاهده کرد؟

بله اینستاگرام این امکان را می‌دهد که هرکسی که استوری‌ شما را از طریق هایلایت دیده مشاهده کرده، ببینید. در نظر داشته باشید که شما فقط می‌توانید بازدید‌کنندگان و تعداد بازدید را تا 48 ساعت ببینید و پس از گذشت این زمان دیگر این دو مورد قابل بررسی نیستند.

آیا امکان مشاهده دفعاتی که هر شخص استوری‌های هایلایت‌ اینستاگرام را مشاهده است، وجود دارد؟

خیر. امکان بررسی این ‌که هر فرد چند بار هایلایت های ما را در اینستاگرام مشاهده کرده، وجود ندارد. اینستاگرام فقط تعداد مشاهدات و این‌ که چه کسانی از استوری‌های شما دیدن کرده اند را در اختیار شما قرار می دهد .

مزایای ویژگی هایلایت اینستاگرام چه می باشد؟

مزایای بسیاری دارد که می توان به مواردی مانند: روبه رو شدن مخاطبان با صفحه شما، افزایش محبوبیت شما توسط توسط بالا رفتن بازدید در میان دنبال کننده ها نیز اشاره کرد.

برای افزایش بازدید هایلایت اینستاگرام چکاری انجام دهیم؟

برای افزایش تعداد بازدید باید تعداد دنبال کننده های دلخواه را داشته باشید که آن ها هایلایت شما را مشاهده کنند. استفاده از رویکرد سنتی قدیمی امکان دارد ماه ها طول بکشد تا به تعداد بازدیدهای مورد نظر شما برسد.

خرید بازدید هایلایت

کاری شما با خرید بازدید هایلایت انجام می دهید این است که به الگوریتم های اینستاگرام این پیام را می فرستد که هایلایت های شما و محتوای پیج تان ارزش بالایی دارد و می تواند با ورود به صفحه ی اکسپلورر برای بسیاری از افراد مفید واقع شود.

خرید بازدید هایلایت 100% واقعی و ارزان با تحویل فوری

چه چیزهایی را در اینستاگرام باید به صورت هایلایت منتشر کرد؟

هایلایت ها همان استوری های اینستاگرام هستند و برای اینکه بتوان این امکان را فراهم کرد تا این استوری ها همیشه و در هر زمانی قابل رویت باشند از هایلایت کردن یا دائمی کردن استوری ها در پیج استفاده می شود. مزیتی که این کار دارد این است که مخاطبان هر زمان بخواهند می توانند به آن دسترسی داشته باشند. هایلایت ها معمولا درباره اجناس فروشگاه، آنباکسینگ محصولات، اطلاعات انبار فروشگاه، اطلاعات کاربردی مربوط به موضوع کانال و حتی گاهی برخی موارد مربوط به روزمرگی های فرد صاحب پیج می باشد.

خرید بازدید هایلایت چگونه می تواند در بالاتر بردن فروش پیج به شما کمک کند؟

یکی از ویژگی های هایلایت ها و دلایلی که ما از آن در پیج های فروشگاهی بسیار زیاد استفاده می کنیم این است که اطلاعات کلی درباره پیج، معرفی اجناس فروشگاه و انواع چالش و تبلیغات را به صورت هایلایت در کانال قرار می دهیم که این موارد به صورت مستقیم می تواند هم به سوالات مخاطب پاسخ دهد و هم کار جذب مشتری را انجام دهد. بالا بودن بازدید های این هایلایت ها دو  تا نتیجه دارد یکی اینکه افراد بیشتری با خدمات پیج شما آشنا می شوند و به تعداد مخاطبانی که می توانند از فروشگاه اینترنتی  شما خرید کنند افزوده می شود و دیگری اینکه با این ترفند هایلایت شما به اکسپلور می رود و همان نتیجه یعنی دیده شدن توسط افراد بیشتر و بالا رفتن فروش را خواهد داشت.

خرید بازدید هایلایت برای تازه کار های اینستاگرام

اگر به تازگی فعالیت در فضای اینستاگرام را شروع کرده اید و فالوور های شما در تعداد بسیار کم هستند پس اما می خواهید با هایلایت ها صدای خود را به دیگر کاربران فضای مجازی برسانید و مخاطب جذب کنید؛ می توانید از خرید بازدید هایلایت استفاده کنید و با این کار کانال خود را از حالت تازه کاری درآورید چرا که با بالا رفتن بازدید های هایلایت صدای شما به دیگران می رسد و در معرض دید قرار خواهید گرفت. تاثیرات روانی تعداد بالای بازدید را هم نباید نادیده گرفت که وقتی افراد برای اولین بار به پیج شما وارد می شوند با دیدن بازدید های بالا کنجکاو و مشتاق می شوند که هایلایت ها و دیگر پست های پیج تان را ببینند.

چرا باید بازدید هایلایت اینستاگرام را خریداری کنیم؟ 

اگر در اینستاگرام فعالیت دارید یک چیزی را باید بدانید اینکه افراد برای رشد در اینستاگرام مهم ترین کاری که باید انجام دهند این است که از الگوریتم های این شرکت پیروی کنند چرا که بدون پیروی درست از قوانین امکان بالا آمدن در این سیستم غیر ممکن است و الگوریتم ها و قوانین به شما می گویند تا می توانید باید دیده شوید و محتوایی بسازید که دیده شود تا به درآمد برسید اما گاهی وقت ها با اینکه تلاش می کنید پست ها دیده نمی شوند اینجاست که با خرید از سایت خرید فالوور اینستاگرام می توانید این کمبود را جبران کنید خرید بازدید هایلایت و بالاتر بردن این بازدید ها کاملا در راستای الگوریتم بوده و به راحتی می تواند کانال شما را بهتر کند و به درآمد عالی برساند.

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام
2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

  • مهدی

    03 سپتامبر 2022، 16:28

    من ویو اینستاگرام گرفتم خیلی سریع اومد اومدم بگم تا بقیه دوستان هم تو خریدشون شک نکنن😍

  • آیلار

    15 اکتبر 2022، 16:24

    محصول بازدید استوری هایلایتتون خیلییی به دردم خورد مث همیشه عالی😍👏🏻