خرید شیر پست اینستاگرام ارزان و واقعی تحویل فوری

شما هم حتما تا به حال بارها با پست های جالب و جذاب برخورد کرده اید و تصمیم گرفته اید آن را برای دوستان یا افراد خانواده تان هم بفرستید تا آنها هم از دیدن آن لذت ببرند به این کار شیر کردن (share) یا اشتراک گذاری می گویند.

این کار از قابلیت هایی است که تقریبا در همه اپلیکیشن های اجتماعی مثل اینستاگرام وجود دارد و البته علاوه بر اینکه خانواده و دوستان شما از ویدیو های جذابی که شما دیده اید مطلع می شوند کارآیی و کاربرد های دیگری نیز دارند که به آنها خواهیم پرداخت.

یکی از روش های ارزیابی پست ها در اپلیکیشن هایی مثل اینستاگرام تعداد شیر کردن آنها توسط کاربران می باشد

خرید شیر پست اینستاگرام

پنل خرید شیر پست اینستاگرام

100 شیر پست
6000
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
500 شیر پست
30,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
1000 شیر پست
60,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
2000 شیر پست
120,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
5000 شیر پست
298,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

خرید شیر پست اینستاگرام

شما از ویدیو های جذابی که شما دیده اید مطلع می شوند کارآیی و کاربرد های دیگری نیز دارند که به آنها خواهیم پرداخت. یکی از روش های ارزیابی پست ها در اپلیکیشن هایی مثل اینستاگرام تعداد شیر کردن آنها توسط کاربران می باشد ؛ برای مثال هرچه قدر تعداد شیر کردن در یک ویدیو بیشتر باشد از طرف اینستاگرام رنکینگ بالاتری خواهد گرفت و این موضوع می تواند راه شما را برای رسیدن به کاربران جدید و فالوور های بیشتر هموار کند؛ شاید بپرسید این کار چگونه امکان پذیر است؟ پاسخ این سوال می تواند در یک کلمه خلاصه  شود؛ اکسپلور، بله وقتی تعداد شیرهای پست شما بالاتر می رود.

خرید شیر پست اینستاگرام ارزان و واقعی تحویل فوری

عملا مجوز ورود پست به اکسپلور صادر و باعث ورود به صفحه اکسپلور می شود پست های شما به افراد بسیار بیشتری نشان داده شود و این افراد می توانند از پیج شما بازدید کنند، آن را دنبال کنند و بعدها به مشتریان محصولات شما تبدیل شوند.

با توجه با تمام صحبت هایی که درباره ارزش شیر کردن پست ها گفتیم حالا نوبت آن است که راه ها و روش های ارگانیک گرفتن شیر پست از کاربران را هم یاد بگیرید.

پرسونا از عوامل افزایش شیر

پرسونا یعنی شناخت مخاطب، علاقه و سلیقه او که به شما این امکان را می دهد که محتوای بهتری برای مخاطبان خود تهیه کنید و همان طور که می دانید اگر محتوا با دقت بالا و ریزبینی تهیه شود و منطبق بر سلیقه مخاطب باشد، مخاطب نیز قطعا آن را بیشتر شیر خواهد کرد.

محتوای جالب، شیر یا اشتراک گذاری بالاتری خواهد داشت

مردم معمولا پست های سیار خاص را برای هم به اشتراک می گذارند به طور مثال اگر محتوای شما سرگرمی است آنها جالب ترین  و خنده دارترین آنها را شیر می کنند. همچنین اگر محتوا آموزشی است ویدیوهایی را انتخاب و شیر می کنند که مطالب بیشتری برای آموختن دارد و یا از روش های خلاقانه تری در تولید محتوای آن استفاده شده است، پس با توجه به این موضوع برای دریافت شیر های بیشتر از جانب کاربران محتوای بهتر و جالب تری بسازید.

محتوای جالب شیر پست را افزایش میدهد

از بینندگان بخواهید تا ویدیوی شما را با دیگران به اشتراک بگذارند

کال تو اکشن از روش هایی است که شما می توانید از آن استفاده کنید تا پست هایتان بیشتر به اشتراک گذاشته شوند به این شکل که در ابتدا یا در انتهای ویدیوی خود از مخاطبان و بینندگان ویدیو بخواهید ویدیوی شما را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند.

خرید شیر پست، سکوی پرتاب به سوی دیده شدن و پیشرفت در اینستاگرام

یک راه کارآمد دیگر که می توانید از آن استفاده کنید تا شیر های بیشتری را دریافت کنید خرید کردن شیر می باشد. شما با خرید شیر پست می توانید آن را با افراد بیشتری به اشتراک بگذارید، با هزاران فرد جدید که نمی شناسید ولی می توانند شبکه ارتباطات پیج شما را گسترش دهند و باعث شوند پست شما به دست افراد بسیار بیشتری برسد.

برای خرید شیر پست می توانید از وب سایت خرید فالوور اینستاگرام کمک بگیرید. در این وب سایت شما می توانید بسته های مختلف خرید شیر پست را پیدا کنید که با توجه به تعداد فالووری که دارید و نیاز پیج تان، می توانید از آن ها استفاده کنید.     

پست های مناسبتی  بسازید

پست های جالب و مناسبتی مخصوص برای تبریک یا تسلیت گفتن که در آن از اشعار و جملات و تصاویر خاص استفاده شده می تواند برای شیر کردن بسیار مناسب و ایده آل باشند پس به خاطر داشته باشید در مناسبت ها از ساختن اینگونه پست ها غافل نشوید.

چگونه پست ها و استوری ها را با پیج و یا دایرکت افراد دیگر شیر کنیم؟

اگر نمی دانید که پست ها و استوری های اینستاگرام را به چه شکل باید اشتراک گذاری کنید این قسمت را با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید و مراحل را به ترتیب انجام دهید تا شیر پست انجام شود.

نحوه و مراحل شیر کردن استوری با دیگر پیج ها و دایرکت ها

 • ابتدا استوری مورد نظر که می خواهید آن را به اشتراک بگذارید را باز کنید.
 • در قسمت سمت راست و پایین صفحه تصویر موشک را لمس کنید.
 • حالا تمام اکانت هایی که قبلا مخاطب شما بوده اند را دارید، می توانید مخاطب مورد نظر را انتخاب کرده و استوری را به او ارسال کنید.

نحوه و مراحل شیر کردن پست با دیگر پیج ها و دایرکت ها

 • در زیر هر پستی که در اینستاگرام قرار داده شده یک علامت فلش بزرگ که نماد شیر کردن است وجود دارد و شما برای شیر کردن آن پست باید آن علامت را لمس کنید.
 • بعد از اینکه آن علامت را لمس کردید اکانت های مختلف برایتان پیشنهاد می شود که می تواند شامل دوستان و یا دیگر پیج هایی باشد که آنها را دنبال می کنید، وقتی گزینه ارسال را که در کنار این اکانت ها است را لمس کنید آن پست برای طرف مقابل فرستاده می شود.
اطلاعات خرید شیر پست
💎کیفیت شیر پستکاملا توسط افراد واقعی و ایرانی انجام می شود
💰قیمت شیر پستشروع قیمت از 5000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاامکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید شیر پست اینستاگرام

آیا با خرید شیر وارد صفحه اکسپلور می شوم؟

تعداد شیر تاثیر بسیار زیادی در رفتن شما به اکسپلور دارد. البته برای رفتن به اکسپلور خرید شیر تنها عامل نیست و عوامل متعددی وجود دارند که می توانید آنها را در بسته های اکسپلور ما پیدا کنید.

با خرید شیر در حقیقت چه اتفاقی برای پستم می افتد؟

وقتی افراد از پست شما خوششان بیاید آن را با دیگران به اشتراک می گذارند. شما با خرید شیر می توانید تعداد زیادی از این شیرها  را دریافت کنید و در واقع با این کار شما هزینه می کنید تا دیگران در تعداد بالا این کار را برایتان انجام دهند.

بعد از خرید چقدر طول می کشد تا اشتراک گذاری پست ها آغاز شود؟

معمولا بعد از خرید و واریز چند دقیقه طول می کشد تا اشتراک گذاری ها آغاز شود. البته باید دقت داشته  باشید اگر شیر پست  در تعداد بالا خریداری کرده باشید احتمال اینکه انجام این سفارش کمی بیشتر طول بکشد وجود دارد پس لطفا صبور باشید و اگر در روند کار مشکلی به وجود آمد با پشتیبانی تماس بگیرید.

فهرست