خرید فالوور توییتر ارزان و باکیفیت بدون ریزش با تحویل فوری

توییتر یکی از شبکه های مهم اجتماعی است که این روز ها بیشتر از همه نامش بر سر زبان ها است؛ شما در این شبکه مهم اجتماعی می توانید درباره مسائل روز یا حتی روزمرگی های خودتان بنویسید و در هر مورد که دلخواه شماست نظرات خودتان را بگذارید و افراد علاقه مند به دیدگاه های شما درباره مسائل مختلف با فالو کردن شما در این فضا هر بار که شما مطلبی را توییت می کنید آن را می خوانند.

حتما شما هم اصطلاح تازه وارد های توییتر را می دانید که برای جمع آوری فالوور های اولیه از دوستان شان می خواهند آنها را به جلو هل بدهند استعاره از این که توییت های آنها را ریتوییت کنند تا فالوور ها بیشتری جذب کنند و صحبت های آنها را افراد بیشتری بشنوند.

یکی از مهم ترین راه هایی که شما می توانید به واسطه آن فالوورهای خود در توییتر را افزایش دهید خرید فالوور توییتر می باشد. از مهم ترین مزایای خرید فالوور در توییتر این است که در مدت زمان بسیار کم شما می توانید تعداد افراد بسیاری را در پیج توییتر خود داشته باشید.

خرید فالوور توییتر ارزان

پنل خرید فالوور توییتر

100 فالوور توییتر
88,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • فالوور کیفیت بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته
500 فالوور توییتر
398,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • فالوور کیفیت بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته
1000 فالوور توییتر
800,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • فالوور کیفیت بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته
2000 فالوور توییتر
1,590,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • فالوور کیفیت بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته
3000 فالوور توییتر
2,295,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • فالوور کیفیت بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته

چگونه خرید فالوور می تواند جایگاه پیج مرا در توییتر بهتر کند؟

توییتر مکانی است که در آن اخبار مهم روز و مسائل مربوط به حوزه های مختلف کاری رد و بدل می شود هرچه فالوور های شما بیشتر باشد توییت های شما به افراد بیشتری می رسد و این می تواند تاثیر بسیار خوبی روی مسائل کاری شما بگذارد

همچنین با افزایش فالوور توییت های شما به تعداد بالاتری ریتوییت می شود و توییتر پیام هایتان را به افراد بیشتری ساجست می کند و نتیجه تمام این تعاملات باعث بالاتر رفتن جایگاه شما در پیام رسان توییتر می شود. اگر صاحب یک کسب و کار هستید و در توییتر هم آن را تبلیغ می کنید پر واضح است که خرید و افزایش فالوور می تواند به کسب و کار شما رونق ببخشد.

چه کنم تا تعداد فالوور هایم در توییتر بیشتر شود؟

با دیگران ارتباط برقرار کنید: یکی عواملی که توییتر بر روی آن بنا شده است گفت و گو و صحبت با دیگران در این پلتفرم است؛ به این شکل که ایده ها در آن مطرح می شوند، دیگران به آن پاسخ می دهند، درباره اش حرف می زنند و گاهی آن را برای بارها و بارها منتشر می کنند؛ شما هم بهتر است برای جذب فالوور های بیشتر با دیگران ارتباط بگیرید درباره توییت های آنها نظر بدهید و آنها را ریتوییت کنید و در این میان با افراد جدید و بیشتر آشنا شوید.

در توییت کردن وقفه نیندازید: اگر یک توییت بزنید و بعد برای مدت ها از توییتر ناپدید شوید و بعد باز هم یک توییت جدید بزنید و دوباره یک وقفه ی طولانی در کار بیندازید باعث می شود شما فالوور های خود را از دست بدهید و دفعات بعدی که وارد می شوید افراد حتی نتوانند شما را به خاطر بیاورند؛ برای جلوگیری کردن از این اتفاق ها و بهتر کردن روند فالوورگیری شما خوب است کار خود را به صورت مداوم و بدون وقفه انجام دهید. نیازی به این نیست تمام روز خود را در توییتر بگذرانید ولی همین که هر روز یک توییت به عنوان توییت روزانه در پیج تان ارسال کنید کافی است.

در بهترین زمان ممکن توییت کنید: اینکه شما بخواهید در چه زمانی توییت های خود را در پیج بارگذاری کنید میتواند در میزان دیده شدن و تعاملی که با پست شما می شود تاثیرگذار باشد پس بهتر است سعی کنید پست های خود را در زمانی که بیشتر افراد آنلاین هستند بارگذاری کنید که این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد برای مثال اگر مخاطب شما دانش آموزان دبیرستانی است بهتر است که در ساعاتی غیر از ساعات مدرسه پست خود را بارگذاری کنید. 

از معجزه ی محتوای بصری غافل نشوید: توجه افراد معمولا به محتوای بصری مثل تصاویر، گیف ها، میم ها، اینفوگرافیک و فیلم بسیار بیشتر از متن های خشک و خالی جلب می شود؛ بنابراین از محتوای بصری برای جذب مخاطبان و بالاتر بردن فالوور هایتان استفاده کنید.

هشتگ بزنید تا دیده شوید: همیشه تعدادی از کاربران هستند که با سرچ کردن هشتگ ها به دنبال تازه ترین اخبار در مورد یک موضوع خاص می گردند در این موقعیت اگر شما توییت هایتان را با هشتگ های درستی ارسال کرده باشید آنها به راحتی شما را پیدا می کنند و با دسترسی به کانال توییتر شما احتمال اینکه از فالوور های آینده شما باشند هم بسیار بالاست.

خرید فالوور توییتر ارزان و باکیفیت بدون ریزش با تحویل فوری

رشته توییت بزنید: اگر مطالبی که می خواهید درباره یک موضوع بنویسید طولانی هستند می توانید رشته توییت بزنید و درباره آن صحبت کنید. رشتو یا رشته توییت در واقع چند توییت متصل به هم است که درباره یک موضوع مشخص صحبت می کند. توییت  ها محدودیت کاراکتر دارند و هر توییت تنها می تواند 280 کاراکتر پیش برود و اگر شما توییت بیش از این مقدار کاراکتر دارید می توانید از رشته توییت استفاده کنید و چند توییت نوشته و به صورت به هم متصل آنها را منتشر کنید.  

پروفایل کاملی داشته باشید: تصویر پروفایل توییتر خودتان را به بهترین تصویری که می تواند درباره شما و اکانت شما صحبت کند تغییر دهید. تصویر آواتار مناسبی را انتخاب و برای پروفایل تان استفاده کنید. برای خودتان بیوگرافی مناسب و کاملی بنویسید تا خواننده با یکی دو خط نوشته بیو دیدگاه خوبی درباره کارهای شما و علایق و شخصیت تان پیدا کند؛ این موضوع مطمئنا مخاطب را به ادامه دادن با اکانت شما راغب تر خواهد کرد.

خلاصه: برای جذب فالوور های زیاد در پلتفرم توییتر می توانید از روش های گفته شده در مقاله استفاده کنید. روش میانبر دیگر  که می تواند شما را به فالوور های بالا برساند استفاده از روش خرید فالوور می  باشد. برای این کار حتما از سایت های معتبر استفاده کنید؛ سایت معتبری که در این زمینه به شما پیشنهاد می شود سایت خرید فالوور اینستاگرام می باشد.

اطلاعات خرید فالوور توییتر
💎کیفیت فالوور توییترفالوور توییتر ارزان بدون ریزش
💰قیمت فالوور توییترشروع قیمت از 50000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاامکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید فالوور توییتر

خرید فالوور چه سودی برای پیج من دارد؟

باعث بالاتر رفتن رتبه شما در پلتفرم توییتر می شود و فالوور های بیشتر هم برایتان خواهد آورد و شما می توانید از این طریق برند خود را به افراد بیشتری نمایش دهید.

آیا این فالوور ها واقعی خواهند بود؟

بله فالوور هایی که به پیج شما اضافه میشوند اکانت های واقعی هستند.

نظرات و باز خورد مشتریان ما😍

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید

فهرست