🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

سفارش نقاشی و طراحی چهره سیاه قلم و رنگی حرفه ای و ساده

امروزه، طراحی چهره به یکی از محبوب ترین انواع نقاشی هایی تبدیل شده است که نیاز به ظرافت فوق العاده ای دارد. معمولا محبوب ترین و پرطرفدارترین نوع طراحی چهره، استفاده از سیاه قلم و طراحی چهره رنگی است.

5/5 - (2 امتیاز)
سفارش نقاشی و طراحی چهره سیاه قلم و رنگی حرفه ای و ساده

خدمات نقاشی سیاه قلم

1000
طراحی نقاشی سیاه قلم (ابعاد 42*30)

🔴 نقاشی سیاه قلم در ابعاد 42*30

سایز A3 = دو برابر برگه A4

920,000تومان
سفارش
1000
طراحی نقاشی سیاه قلم (ابعاد 60*40)

🔴 نقاشی سیاه قلم در ابعاد 60*40

سایز A2 = چهار برابر برگه A4

1,249,000تومان
سفارش
1000
طراحی نقاشی سیاه قلم (ابعاد 70*50)

🔴 نقاشی سیاه قلم در ابعاد 50*70

 

1,495,000تومان
سفارش
1000
طراحی نقاشی سیاه قلم (ابعاد 80*60)

🔴 نقاشی سیاه قلم در ابعاد 80*60

 

2,365,000تومان
سفارش

سایت خرید فالوور اینستاگرام

امروزه طراحی سیاه قلم و طراحی رنگی به محبوب ترین انواع نقاشی هایی تبدیل شده اند که نه تنها توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده اند، بلکه می توانند منبع درآمد بسیار خوبی نیز تلقی شوند. با استفاده از این نوع طراحی ها، می توانید چهره عزیزان خود را به صورت نقاشی سفارش داده و از زیبایی و تطابق بی نظیر آن با دنیای رئالیسم لذت ببرید.

ویژگی های خدمات طراحی چهره
💎 کیفیت طراحی چهره فالوور های کاملا واقعی و پروفایل دار
💲 قیمت طراحی چهره شروع قیمت از 400000 تومان
زمان انجام2 روز تا یک هفته کاری
پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالات که ممکن است در هنگام ثبت سفارش نقاشی و طراحی چهره از سایت ما برای شما پیش بیاید !

طراحی چهره سیاه قلم چیست؟

طراحی چهره سیاه قلم از انواع طراحی های محبوب است که در آن از زغال و مداد های زغالی برای طراحی استفاده می شود.

در طراحی چهره رنگی از چه موادی استفاده می شود؟

در طراحی چهره رنگی از مواد مختلف مانند مداد رنگی، پاستل و آبرنگ استفاده می شود.

نحوه شروع طراحی با مداد رنگی چگونه است؟

برای شروع طراحی با مداد رنگی، ابتدا باید لایه های روشن تر و سبکتر را بکشید. سپس پس از نزدیک شدن به لایه های نهایی، فشار بیشتر را به آن وارد کنید تا رنگ ها با یکدیگر ترکیب شوند.

سیاه قلم در فرهنگ لغت به چه معناست؟

سیاه قلم در لغت به معنای مداد سیاه و زغال است.

برای جلوگیری از پخش زغال روی کاغذ از چه استفاده می شود؟

برای جلوگیری از پخش زغال روی کاغذ از چسب فیکس استفاده می شود که با فاصله زیاد روی تصویر اسپری می شود.

از سیاه قلم برای طراحی چه نوعی سبکی استفاده می شود؟

از سیاه قلم برای طراحی سبک رئالیسم استفاده می شود.

افراد مبتدی باید با کدام طراحی شروع کنند؟

افراد مبتدی بهتر است از طراحی رنگی برای شروع استفاده کنند.

پودر زغال چیست؟

نوعی زغال نرم است که از آن برای سایه پردازی استفاده می شود.

سفارش نقاشی چهره و طراحی چهره سیاه قلم و رنگی

امروزه، طراحی چهره به یکی از محبوب ترین انواع نقاشی هایی تبدیل شده است که نیاز به ظرافت فوق العاده ای دارد. معمولا محبوب ترین و پرطرفدارترین نوع طراحی چهره، استفاده از سیاه قلم و طراحی چهره رنگی است.

در طراحی سیاه  قلم معمولا از زغال و مداد کنته استفاده می شود. اگر به فرهنگ فارسی معین رجوع کنید، در تعریف سیاه قلم، تنها به استفاده از مرکب سیاه و قلم، مداد کار شده یا زغال اشاره می کند و هیچ رنگ دیگری در طراحی استفاده نمی شود. اما در طراحی چهره رنگی از مداد رنگی و هر نوع شیء رنگ آمیزی دیگر استفاده می شود. در این بخش می خواهیم شما را با طراحی چهره سیاه قلم و رنگی آشنا کنیم.

سفارش نقاشی چهره و طراحی سیاه قلم یا رنگی با تحویل فوری

طراحی چهره سیاه قلم چگونه است؟

طراحی چهره سیاه قلم از پرطرفدارترین انواع طراحی های چهره است که علاوه بر داشتن اهداف سرگرمی، یکی از پر رونق ترین کسب و کارها نیز شناخته می شود.

معمولا برای طراحی چهره از مداد زغالی استفاده می شود. یکی دیگر از مواد لازم برای طراحی سیاه قلم، استفاده از زغال است. زغال نسبت به مداد دارای مزیت های بیشتری است.

از مزیت های آن می توان به روان تر بودن آن، پررنگ تر بودن و ضخامت بالای طراحی اشاره کرد. از این رو می تواند طرح های فوق رئالیستی بسیار زیبایی به وجود آورد.

اگر از زغال به عنوان یک مداد استفاده شود، می توان از آن برای سایه زنی، ایجاد تابلوهای فوق العاده و هاشور زنی استفاده نمود. طراحی سیاه قلم در تمدن کشور ایران، سابقه بسیار طولانی دارد.

در برخی موارد، گفته می شود سابقه این نوع طراحی به زمان استاد کمال الملک می رسد. در آن زمان، شاگردان استاد کمال الملک از ترکیب زغال و مل برای نقاشی استفاده می کردند که روی بوم انجام می شد.

انواع زغال مورد استفاده در طراحی چهره سیاه قلم

· زغال فشرده

این نوع زغال به شکل چوب های فشرده است که در صورت سخت بودن، رنگ خاکستری و در صورت نرم بودن، رنگ تیره ایجاد می کند. میزان چسب مورد استفاده در تهیه این نوع زغال ها، از مهم ترین مواردی است که سختی و نرمی زغال را مشخص می کند. برای ایجاد سایه در طراحی، میزان فشار وارده بر آن، به طراح بستگی دارد.

· زغال فشرده مدادی

زغال فشرده مدادی مانند مدادهای معمولی است که با چوب احاطه شده است. این نوع زغال همانند مدادهای معمولی، توانایی تیز شدن دارند. از این رو بهترین نوع زغال برای طراحی های فتو رئال و هایپر رئال شناخته می شوند.

· زغال بید

زغال بید به نام زغال تاک نیز شناخته می شود. این نوع زغال به شکل زغال های استوانه ای با طول بسیار زیاد است که معمولا از چوب درخت هایی مثل تاک و بید به دست می آیند. زغال ساخته شده از درخت بید، نرم بوده و به راحتی می توان با استفاده از آن، شکل های مخملی و فاخته ای ایجاد کرد. معمولا در طراحی اولیه از این نوع زغال استفاده می شود.

· پودر زغال

این نوع زغال بسیار نرم بوده و برای استفاده از آن، نیاز به قلم مو است. معمولا از پودر زغال برای سایه پردازی استفاده می شود. بهترین نوع زغال برای طرح های رئالیستی، استفاده از پودر زغال است. برای سفارش نقاشی چهره بی نظیر و فوق العاده به سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه کنید.

طراحی چهره رنگی

طراحی چهره تنها به زغال و سیاه قلم محدود نمی شود. بلکه با استفاده از رنگ های بسیار زیبای مداد رنگی نیز می توان به یک طراحی چهره فوق العاده دست پیدا کرد. یکی از مزیت های طراحی چهره رنگی، امکان تطابق پذیری بالای آن به نقاشی و طراحی است. اگر در طراحی چهره مبتدی هستید، بهتر است طراحی خود را با مدادرنگی آغاز کنید تا بتوانید تسلط بیشتری روی طراحی داشته باشید.

معمولا در این نوع طراحی، از لایه هایی با رنگ های روشن استفاده می شود. در حالت کلی می توان گفت، در هنگام نقاشی با مداد رنگی، باید از لمس سبک تر آغاز کنید و پس از رسیدن به لایه های نهایی، فشار زیادتری به کاغذ وارد نمایید تا رنگ ها به خوبی با یکدیگر ترکیب شوند. با مراجعه به سایت خرید فالوور اینستاگرام میتوانید، زیباترین طراحی چهره با استفاده از مداد رنگی را داشته باشید.

سخن پایانی

امروزه طراحی سیاه قلم و طراحی رنگی به محبوب ترین انواع نقاشی هایی تبدیل شده اند که نه تنها توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده اند، بلکه می توانند منبع درامد بسیار خوبی نیز تلقی شوند. با استفاده از این نوع طراحی ها، می توانید چهره عزیزان خود را به صورت نقاشی سفارش داده و از زیبایی و تطابق بی نظیر آن با دنیای رئالیسم لذت ببرید. در این بخش سعی کردیم شما را با طراحی چهره سیاه قلم و رنگی آشنا کنیم تا با تفاوت هر یک از آنها، آشنا شوید.

دیدگاه ها بسته هستند

 • یوسف باقری

  13 جولای 2023، 17:32

  عالیییی بود دمتونننن گرممممم

 • مریم

  11 سپتامبر 2023، 11:27

  زیبا و ترو تمیز طراحی کردن برا من
  از کیفیت کارشون خیلی راضی بودم

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد