🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین همراه با تحویل فوری

برای طراحی کارت ویزیت لازم است که اولا اطلاعات کامل و دقیقی را در مورد آن داشته باشید و سپس به سراغ مراحل و گام های طراحی کارت ویزیت بروید. معمولا برای آن که بتوانید طراحی کارت ویزیت خود را به شکلی منحصر به فرد داشته باشید، لازم است تا حتما بدانید که اولا چه مولفه هایی در طراحی کردن این محصولات مهم هستند و دوما آن که چگونه باید کار طراحی را انجام دهید که نسبت به دیگر رقبای خود متمایز شوید.

4.2/5 - (5 امتیاز)
سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین همراه با تحویل فوری
خدمات کارت ویزیت

معرفی کسب و کار به صورت خاص

کارت ویزیت بیزینس شما اگر خاص و چشم گیر باشد می تواند برند و نام تجاری شما را در ذهن مخاطب ماندگار سازد. یک کارت ویزیت جذاب و چشمگیر می تواند معرفی در خور برای شما باشد و اعتبار و ارزش ویژه ای به کسب و کار و خدمات شما ببخشد.

اطلاعات سفارش طراحی کارت ویزیت
💎 کیفیت طراحی کارت ویزیت طراحی ویزیت به صورت خاص و حرفه ای
💲 قیمت طراحی بنر شروع قیمت از 100000 تومان
⏳ زمان انجام 72 ساعت یک هفته کاری
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید و سفارش طراحی کارت ویزیت از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا فونت نوشتاری در طراحی کارت ویزیت اهمیت دارد؟

بله فونت نوشتاری انتخابی شما می تواند مهم ترین و بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب بگذارد.

وجود فضای سفید روی کارت ویزیت چه اهمیتی دارد؟

بر روی کارت ویزیت باید حتما یک فضای سفید را نیز ببینید که هیچگونه اطلاعاتی در آن درج نشده است. این بخش از کارت هم می تواند به زیبایی کار شما بیفزاید و هم می تواند سبب شود که مخاطب راحت تر اطلاعات را درک کند.

آیا می توان با طراحی کارت ویزیت مناسب، اعتماد مشتریان را جلب کرد؟

زمانی که کارت ویزیت خود را به شکلی مناسب و اصولی طراحی کنید، به مشتریان خود نیز این مسئله را القا می کنید که به کارتان اهمیت می دهید و می توانید به سادگی مشتریان را به سمت خود جلب کنید.

چه زمانی فایل طراحی من نیاز به بررسی تخصصی توسط کارشناسان خرید فالوور دارد؟

زمانی که فایل شما به مرحله نهایی نرسیده باشد و یا پس از دریافت فایل احساس کنید که هنوز هم نواقصی وجود دارد.

تعهد و گارانتی مجموعه خرید فالوور نسبت به محصولات چاپی که ارائه می‌دهد چگونه است؟

مجموعه خرید فالوور اینستاگرام به عنوان یک شرکت وظیفه میداند تا رضایت‌مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پاسخگویی سریع نسبت به هرگونه مشکل در محصول را وظایف اصلی خود می‌داند.

طراحی کارت ویزیت

برای طراحی کارت ویزیت لازم است که اولا اطلاعات کامل و دقیقی را در مورد آن داشته باشید و سپس به سراغ مراحل و گام های طراحی کارت ویزیت بروید. معمولا برای آن که بتوانید طراحی کارت ویزیت خود را به شکلی منحصر به فرد داشته باشید، لازم است تا حتما بدانید که اولا چه مولفه هایی در طراحی کردن این محصولات مهم هستند و دوما آن که چگونه باید کار طراحی را انجام دهید که نسبت به دیگر رقبای خود متمایز شوید. در ادامه این مطلب سعی کرده ایم تا مراحل مختلف طراحی کارت ویزیت، مولفه های مهم و موثر بر روی طراحی این کارت ها و دیگر نکات مهمی که مربوط به این موضوع هستند را بیان کنیم و شما را هرچه بهتر و بیشتر با این مسئله آشنا سازیم.

طراحی کارت ویزیت چیه ؟

ابتدا باید به این سوال بپردازیم که طراحی کارت ویزیت چیست؟ زمانی که این موضوع را به طور کامل متوجه شوید، می دانید که چه اقداماتی را باید انجام دهید که بهترین نتیجه را نیز دریافت کنید.

طراحی کارت ویزیت به دریافت کردن اطلاعات مهم از مخاطبان و همچنین طراحی کردن یک کارت به شکلی متمایز و خلاقانه گفته می شود. در طراحی کردن کارت های ویزیت معمولا باید به این موضوع توجه شود که چه نوع فونت و چه نوع لوگویی را باید استفاده کنند که بیشترین میزان تاثیرگذاری را نیز داشته باشد. زمانی که این موضوعات را در نظر بگیرند، می توانند کارت هایی را طراحی کرده و به مرحله چاپ برسانند که سبب موفقیت کسب و کار می شوند.

سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین همراه با بهترین قیمت

چرا طراحی کارت ویزیت مهمه ؟

طراحی کردن کارت ویزیت می تواند بنا به دلایل متفاوتی اهمیت داشته باشد. اگر این نوع از دلایل را بهتر بدانید، مسلما برای طراحی کردن این نوع از کارت ها می توانید هرچه بهتر اقدام کنید. در ادامه دلایلی که سبب می شوند تا طراحی کردن کارت ویزیت اهمیت داشته باشد را بیان خواهیم کرد.

· معرفی به مشتریان

با استفاده کردن از کارت ویزیت ها می توانید فعالیت های زیادی را انجام دهید. یکی از مهم ترین تاثیراتی که کارت ویزیت ها بر روی کسب و کار و تجارت شما دارند، مربوط به معرفی کردن شما به مشتریان می شود. در کارت ویزیت ها می توانید نوع کسب و کار، آدرس، شماره تلفن و… را قید کنید. تمامی این موارد به مخاطب شما اجازه می دهد که شما را هرچه بهتر و دقیق تر بشناسد و بتواند تصمیم گیری کند که آیا نسبت به استفاده از نوع کسب و کار شما مایل است یا خیر.

· جلب اعتماد

زمانی که مشتریان بتوانند اطلاعات کامل و دقیقی را از شما داشته باشند، می توانید اعتماد آن ها را نیز هرچه بهتر و بیشتر جلب کنید. به یاد داشته باشید که اگر مشتری و مخاطب شما نتواند به خوبی به شما اعتماد کند، نمی توانید او را تبدیل به مشتری بالفعل خود کنید. افراد زمانی ترجیح می دهند تا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند که بتوانید اعتماد آن ها را کامل و به صورت صد در صدی جلب کنید.

· جذب مشتریان

مورد بعدی در خصوص جذب کردن مشتریان است. با داشتن کارت ویزیت های منحصر به فرد و متمایز می توانید به راحتی اعتماد مشتریان خودتان را جلب کنید. زمانی که افراد مختلف بتوانند به شما اعتماد کنند، مسلما کار ارائه خدمات و فروش محصولاتتان را نیز راحت تر می توانید انجام دهید. به همین خاطر نیز توصیه می شود که حتما کارت ویزیت منحصر به فردی را داشته باشید.

اطلاعات مندرج در کارت ویزیت

زمانی که متوجه شدید دلیل طراحی کردن کارت ویزیت چیست، باید به این موضوع نیز توجه کنید که چه نوع اطلاعاتی را باید در این مدل از کارت ها درج کنید. در نظر داشته باشید که انتخاب کردن اطلاعات مندرج در کارت ویزیت می تواند بر روی معرفی شما به مخاطبان و مشتریان بالقوه ای که دارید، بسیار تاثیر داشته باشد.

· لوگو و تگ لاین

اولین نکته مربوط به لوگویی می شود که در کارت ویزیت درج می شود. لوگو می تواند به چندین شکل در کارت ویزیت نمایش داده شود. اولین مدل مربوط به آن است که در بک گراند یا پس زمینه کارت درج شود. مدل دوم نیز مربوط به درج کردن لوگو در کنار اسم شرکت است. معمولا لوگو را باید با رنگی انتخاب کنید که با رنگ پس زمینه کارت متفاوت باشد و به خوبی به چشم بیاید.

در صورتی که هنوز هیچگونه لوگویی برای شرکت خود انتخاب نکرده اید، می توانید علاوه بر آن که کار طراحی لوگو را به شرکت مورد نظر بسپارید، کار طراحی ویزیت خود را نیز می توانید به آن ها بسپارید. شرکت خرید فالوور اینستاگرام علاوه بر آن که در زمینه ارائه خدمات اینستاگرامی می تواند فعالیت می کند، می تواند به شما در زمینه طراحی کارت ویزیت و لوگوهای مناسب نیز کمک کند.

· نام و سمت شغلی

نوشتن نام و همچنین سمت شغلی که دارید نیز بسیار مهم است. در کارت ویزیت شما اولین چیزی که به چشم می آید مربوط به سمت شغلی شما است. بهتر است نام و همچنین سمت شغلی خود را در کارت ویزیت به دقت درج کنید. این بخش به مخاطبان شما می گوید که آیا کار و تجارت شما برای آن ها مناسب است یا خیر. زمانی که این نکات را در نظر بگیرید، متوجه می شوید که چگونه باید نام و سمت شغلی خود را نیز درج کنید.

· اطلاعات تماس

اطلاعات تماس معمولا به شماره های تلفن همراه و همچنین شماره های ثابت محل کار شما گفته می شود. این بخش نیز بسیار مهم است. باید حتما اطلاعات تماس خود را به شکلی درج کنید که برای مخاطب خوانا باشد. می توانید اطلاعات تماس را در پشت کارت درج کنید. با این کار به سادگی می توانید مخاطب را وادار کنید که تمامی اطلاعات درج شده شما بر روی کارت ویزیت را مطالعه کند.

·  پروفایل رسانه اجتماعی

پروفایلی که برای رسانه های اجتماعی انتخاب می کنید نیز بسیار مهم است. پروفایل هایی که معمولا برای شبکه های اجتماعی خود انتخاب می کنید را نیز می توانید بر روی کارت ویزیت به شکل ابعاد کوچک درج کنید. در صورتی که از اینستاگرام، تلگرام و یا واتساپ استفاده می کنید و شماره خاص و یا آیدی خاصی را برای آن ها در نظر گرفته اید، بهتر است حتما آن ها را نیز بر روی کارت های خود درج کنید. این کار سبب می شود تا مخاطبان و مشتریان شما بدانند که شما را علاوه بر آن که از طریق خط تلفن می توانند پیدا کنند، امکان برقراری ارتباط با شما را در شبکه های اجتماعی مختلف نیز دارند.

· وب سایت

بسیاری از کسب و کارها این روزها دارای وب سایت های اختصاصی می باشند. وب سایت های اختصاصی می توانند هم سبب جلب اعتماد مشتریان شوند و هم سبب شوند که شما به عنوان یککسب و کار و تجارت در منزلت و جایگاه بالاتری قرار بگیرید. فراموش نکنید که آدرس وب سایت خود را نیز حتما با دقت درج کنید تا از بابت نتیجه کار کاملا راضی باشید و کارت ویزیت های شما سودمند واقع شوند.

مولفه های تکمیلی کارت ویزیت

در طراحی کارت ویزیت می توانید از مولفه های دیگری نیز بهره مند شوید. این مولفه ها به شکلی هستند که سبب می شوند کارت ویزیت هایی که طراحی کرده اید، کارایی ها و کاربردهای بیشتری را داشته باشند و بتوانید به شکل راحت تری مخاطبان را به سمت خودتان جذب کنید.  

· خلاقیت

داشتن خلاقیت در طراحی کردن کارت ویزیت یک مولفه بسیار مهم است. زمانی که بتوانید با خلاقیت یک نوع کارت ویزیت را طراحی کنید، متوجه می شوید که به شکل راحت تری می توانید از تمامی رقبای خود پیشی بگیرید.

·فضای سفید

وجود فضای سفید در یک کارت ویزیت طراحی شده شاید بتواند اهمیت زیادی داشته باشد. فضای سفید می تواند سبب شود که مخاطب توجه بیشتری را به شما نشان دهد و از سوی دیگر نیز باعث می شود تا دریافت و درک اطلاعات توسط مخاطب راحت تر شود.

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام

دیدگاه ها بسته هستند

  • علی رحمانی

    14 جولای 2023، 23:11

    ممنون از سایت خوبتون ایده خوبی بهم دادید الان رو همون کار می کنم اون برگه ویزیت هم کیفیتش عالی بود

  • ناهید حیدری

    11 سپتامبر 2023، 11:15

    از کارت ویزیتی که برام ساختن خیلی خوشم اومد دستتون درد نکنه

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد