🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید فالوور ساندکلاد واقعی و ارزان با تحویل فوری

ساندکلاد یکی از پلتفرم های اجتماعی محبوب مربوط به پلی کردن موسیقی است‌. افراد می توانند با عضویت در شبکه اجتماعی ساندکلاد، به صورت آنلاین موسیقی مورد علاقه خود را پلی کنند.

4.5/5 - (8 امتیاز)
خرید فالوور ساندکلاد
خدمات ساندکلاد

خدمات خرید فالوور ساندکلاد

🟠 ساندکلاد 👤 فالوور
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1673 🔶فالوور ساندکلاد🙎🏻♂| رایگان🎁 توضیحات 10  تومان 100/100 فعال
379 🔶فالوور ساندکلاد🙎🏻♂| کیفیت معمولی⭐ توضیحات 162,240  تومان 5000/50 فعال
1675 🔶فالوور ساندکلاد🙎🏻♂| پرسرعت⚡ توضیحات 162,240  تومان 1000000/20 فعال
378 🔶فالوور ساندکلاد🙎🏻♂| آمریکا👤 🇱🇷 توضیحات 192,660  تومان 10000/10 فعال
1674 🔶فالوور ساندکلاد🙎🏻♂| 30 روز جبران ریزش ♻ | فوری🚀 توضیحات 219,700  تومان 10000/100 فعال
1677 🔶فالوور ساندکلاد🙎🏻♂| USA💥 توضیحات 405,600  تومان 2000/10 فعال

خرید فالوور ساندکلاد ارزان

هنرمند عزیزی که در ساندکلاد فعالیت میکنی، افزایش فالوورهات رو به ما بسپار! وبسایت خرید فالوور اینستاگرام تمام خدمات ساندکلاد از جمله فالوور رو با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت بهت ارائه میده!

ویژگی های خدمات خرید فالوور ساندکلاد
💎 کیفیت فالوور ساندکلاد فالوور واقعی و پروفایل دار
💲 قیمت فالوور ساندکلاد شروع قیمت از 10000 تومان
زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید فالوور ساندکلاد از سایت ما برای شما پیش بیاید!

چقدر طول می کشد تا فالوورها به حساب ساندکلاد من اضافه شوند؟

پش از انتخاب بسته مورد نظر و پرداخت هزینه، فالوورها بلافاصله به حساب شما افزوده می شوند.

آیا برای خرید فالوور ساندکلاد، لازم است رمز عبور خود را در اختیار شما قرار دهم؟

خیر. شما می توانید تنها با وارد کردن نام کاربری، فرایند خرید خود را انجام دهید.

آیا فالوورهای ساندکلاد خریداری شده واقعی هستند؟

بله. فالوورهایی که سایت خرید فالوور اینستاگرام به مشتریان خود ارائه می دهد، کاملا واقعی و با کیفیت هستند.

آیا ممکن است فالوورهای خریداری شده ساندکلاد ریزش داشته باشند؟

این امر تا حدود زیادی به شما بستگی دارد. به طور کلی ریزش کمی از فالوورها طبیعی است، چرا که آنها واقعی هستند.

خرید فالوور ساندکلاد

ساندکلاد یکی از پلتفرم های اجتماعی محبوب مربوط به پلی کردن موسیقی است‌. افراد می توانند با عضویت در شبکه اجتماعی ساندکلاد، به صورت آنلاین موسیقی مورد علاقه خود را پلی کنند. کاربران شبکه اجتماعی محبوب ساندکلاد، همانند دیگر شبکه های اجتماعی به دنبال جذب فالوور و توسعه حساب کاربری خود می باشند. به طور کلی ساندکلاد، پلتفرمی است که بر پایه موسیقی شکل گرفته و میتوان گفت مختص خوانندگی، نوازندگی، ملودی و آهنگ است‌.

کاربران این شبکه اجتماعی، حساب هایی را دنبال می کنند که نسبت به سبک موسیقی آن علاقه داشته باشند. به همین دلیل شما برای داشتن فالوور بالا، باید مطابق با خواسته مخاطبان خود فعالیت انجام دهید که کار نسبتا دشواری است. خرید فالوور ساندکلاد، یکی از روش هایی که می تواند موفقیت شما را در مدت زمان کوتاهی رقم بزند. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با خرید فالوور ساندکلاد شرح خواهیم داد. پس با سایت خرید فالور اینستاگرام همراه ما باشید.

خرید فالوور ساندکلاد ارزان با تحویل فوری

اهمیت خرید فالوور soundcloud

از جمله موارد حائز اهمیت در شبکه اجتماعی ساندکلاد، میتوان به تعداد فالوورها اشاره کرد. چرا که هر اندازه تعداد فالوور بیشتری داشته باشید، آمار دانلود، پلی و سیو ترک هایی که در صفحه خود برای دیگر کاربران به اشتراک گذاشته اید نیز بالاتر می رود. افزایش آمار مربوط به تعداد لایک، پلی، سیو و دانلود ترک هایی که به اشتراک می گذارید، توسط دیگر کاربران پلتفرم اجتماعی ساندکلاد، بر افزایش کسب درآمد شما تاثیرگذار خواهد بود.

با استفاده از سرویس خرید فالوور ساندکلاد از وبسایت های معتبر، ترک های شما توسط آنها پلی می شوند. البته در صورتی که کاملا واقعی باشند. اگر فالوورهایی که خریداری می کنید واقعی باشند، ترک بعدی که در این شبکه اجتماعی منتشر می کنید، در پلی لیست مخاطبان هدف شما قرار خواهند گرفت و در نتیجه دیگر نیازی به خرید فالوور جدید ساندکلاد نمی باشید؛ مگر به دنبال کسب درآمد بیشتر باشید.

با افزایش فالوور های شما در پلتفرم ساندکلاد، شاهد موفقیت های روز افزون خواهید بود. اگر ترکی که در صفحه خود به اشتراک گذاشته اید، از نظر حرفه ای بودن دارای امتیاز بالایی باشد و نیز در گروه موسیقی های ترند فرار بگیرد، شانس راه یافتن به تاپ لیست پلتفرم ساندکلاد را خواهد داشت. به دنبال این فرایند ممکن است شما توسط برخی اسپانسرها دعوت به همکاری شوید. همچنین برای داشتن فالوور بیشتر در ساندکلاد، توصیه می کنیم نام کاربری را مرتبط با سبک موسیقی خود انتخاب کنید. چرا که در این صورت کاربران می توانند به راحتی به حساب شما دسترسی داشته باشند.

با انجام تمامی موارد فوق، لازم است فعالیت خود را در پلتفرم ساندکلاد پیش از گذشته انجام دهید. زیرا در غیر این صورت فالوورهای خود را از دست می دهید. تولید ترک با کیفیت به همراه خرید فالوور ساندکلاد، مسیر موفقیت شما را رقم خواهد زد. علاوه ‌بر این سعی کنید کاوری جذاب و مخاطب پسند برای ترک خود انتخاب کنید. کاور ترک نشانگر حرفه ای بودن شما است و می تواند کاربران این شبکه اجتماعی را برای پلی کردن ترک شما ترغیب کند.

قیمت فالوور ساندکلاد

شروع قیمت فالوور سانددکلاد به ازای 1000 عدد فالوور ساندکلاد 5000 می باشد که تعرفه فالوور ساندکلاد و باکیفیت ساندکلاد به ازای هر 1000 عدد باید پرداخت کنید.

فالوور ساندکلاد باکیفیتقیمت هر عدد فالوور ساندکلادفالوور فیک ارزانقیمت هر عدد فالوور
50 عدد فالوور ارزانشروع از 3,900 تومان50 عدد فالوور فیکشروع از 400 تومان
100 عدد فالوور ارزانشروع از 6,800 تومان100 عدد فالوور فیکشروع  از 950 تومان
200 عدد فالوور ارزانشروع از 10,800 تومان200 عدد فالوور فیک1,700 هزار تومان
500 عدد فالوور ارزانشروع از 16,000 تومان500 عدد فالوور فیک5,000 هزار تومان
1k فالوور ارزانشروع از 23,000 تومان1k فالوور فیک9,000 هزار تومان
2k فالوور ارزانشروع از 58,000 تومان2k فالوور فیکشروع از 18,000 تومان
5k فالوور ارزانشروع از 90,000 تومان5k فالوور فیکشروع از 25,000 تومان
10k فالوور ارزانشروع از 125,000 تومان10k فالوور فیکشروع از 43,000 تومان
50k فالوور ارزانشروع از 227,000 تومان50k فالوور فیکشروع از 489,000 تومان
100k فالوور ارزانشروع از 450,000 تومان100k فالوور فیکشروع از 990,000 تومان
1 میلیون فالوور ارزانشروع از 4,390,000 تومان1 میلیون فالوور فیکشروع از 1,980,000 تومان

 

مزایای عضویت در پلتفرم ساندکلاد

ساندکلاد یک شبکه اجتماعی گسترده است که کاربران ایرانی می توانند از بخش مربوط به ساندکلاد ایرانی، پلی لیست آهنگ های ایرانی را مطابق با سلیقه موسیقی خود گوش کنند و یا با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. در این پلتفرم، ترک های موسیقی بر اساس فاکتورهایی که عبارتند از نوع محتوای موسیقی و سبک آنها در دسته بندی های مختلفی جای گرفته اند‌. شبکه اجتماعی ساندکلاد با توجه به آهنگ هایی که پلی و یا سیو می کنید، فهرستی از آهنگ های مشابه را در اختیار شما قرار می دهد. در واقع پلتفرم ساندکلاد می تواند سلیقه موسیقیایی شما را تشخیص دهد.

ضبط صدای خود و اشتراک گذاری آن در ساندکلاد بدون نیاز به هر گونه مجوز، از دیگر مزایای ساندکلاد است. همانطور که می دانید توزیع آثار موسیقی در کشور ایران برای افراد به ویژه بانوان، نیازمند کسب مجوز است و به طور کلی با محدودیت رو به‌ رو می باشد. از این رو می‌ توانید تنها با عضویت در ساندکلاد بدون وجود هیچ محدودیتی ترک های خود را منتشر کنید و درآمد نیز به دست آورید.

لازم به ذکر است پس از انتشار ترک در پلتفرم ساندکلاد، کاربران می توانند در رابطه با ترکی که به اشتراک گذاشته اید با یکدیگر تبادل نظر داشته باشند. در نتیجه شما می توانید با مطالعه پیشنهادات، نکات آنها برای انتشار ترک بعدی مورد توجه قرار دهید. در این صورت تعداد فالوورهای شما همواره افزایش خواهند یافت. با توجه به مزایای این پلتفرم بهتر است هر چه سریعتر اپلیکیشن آن را دانلود و عضویت خود را در آن ثبت کنید.

خرید فالوور ساندکلاد واقعی و ارزان با کیفیت بالا

درباره پروفایل ساوند کلاود

پروفایل شما در ساوند کلاود اطلاعات زیادی را درباره شما نشان می دهد برای مثال تعداد افرادی که شما دنبال می کنید و افرادی که شما را دنبال می کنند؛ پلی لیست شما و مواردی مثل تعداد لایک و شیرها که این موارد می توانند نشان دهند که کانال شما تا چه حد محبوب و معتبر است و در صورت بالاتر بودن تعداد این بازدید ها و فالوور ها شما می توانید به بیشتر شدن محبوبیت خودتان در این فضا و کسب درآمد های بالاتر امیدوار باشید.

تصویر کاور موسیقی و تاثیر آن در بالا رفتن بازدید و فالوور در ساوند کلاوند

موسیقی هایی که در پلی لیست خودتان می گذارید دارای یک تصویر کاور هستند که به دلخواه خودتان می توانید این تصویر را انتخاب کنید؛ این تصویر معمولا تاثیر زیادی در مخاطبان می گذارد و می تواند بازدید های شما را بالاتر ببرد و باعث شود فالوور هایتان افزایش یابد. تصویری که به عنوان کاور انتخاب می کنید هم می تواند تصویری از خودتان باشد و یا یک تصویر هنری که توسط برنامه هایی مثل فوتوشاپ طراحی شده باشند.

فعالیت زیاد در فضای مجازی

برای اینکه کارهای تان در فضای مجازی دیده شود سعی کنید در اکثر پلتفرم ها فعالیت داشته باشید و کارهای خودتان را به اشتراک بگذارید. یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که لینک صفحات اجتماعی خود را برای پروفایل های خود لینک کنید تا افراد راحت تر دسترسی داشته باشند مثلا می توانید آدرس کانال ساوند کلاود را در صفحه اینستاگرام یا یوتیوب خود بگذارید تا به این شکل بازدید از کانال ساوند کلاود شما افزایش پیدا کند.

سبک موسیقی خود را مشخص کنید

وقتی یک موسیقی را به پلی لیست خودتان اضافه می کنید سعی کنید سبک آن موسیقی را هم با هشتگ به موسیقی تان اضافه کنید، این می تواند سبک پاپ، راک، سنتی و یا هر سبک دیگری در موسیقی باشد. مشخص بودن سبک می تواند وقتی کاربران نوع خاصی از موسیقی را سرچ می کنند به شما کمک کند و افراد بیشتری بتوانند شما را از این طریق پیدا کنند.

تا به حال به ساختن ریمیکس های مختلف فکر کرده اید؟

معمولا وقتی که یک آهنگ می گیرد و می تواند بازدید های زیادی را به دست آورد افراد مشتاق شنیدن ریمیکس های آن هم می مانند و معمولا ریمیکس هم می تواند بازدید بگیرد پس بهتر است به این مورد هم فکر و تحقیق کنید که چه آهنگ هایی وایرال شده اند و سپس ریمیکسی از آنها را بسازید و در کانال ساوند کلاود خود منتشر کنید.

آیا در کار اجرای موسیقی هستید؟ تاکنون کارهای خود را در فضای مجازی منتشر کرده اید؟ آیا می دانید که با انتشار و بازدید از موسیقی های شما در سایت ساوند کلاود امکان کسب درآمد نیز وجود دارد؟بله و این درآمد از طریق تبلیغاتی که بر روی محتوای شما پخش خواهد شد به دست می آید. برای شریک شدن در این درآمد کافیست پلی لیستی از آهنگ های خودتان را در این سایت گذاشته و بازدید و فالوور جذب کنید.

برای دیدن اینکه موزیک شما چقدر بازدید و فالوور گرفته است کافیست به پروفایل خودتان سر بزنید و آن را مشاهده کنید. هرچه تعداد فالوور های ساوند کلاود شما بالاتر باشد احتمال اینکه افراد موزیک شما را بشنوند بالاتر می رود اگر تمایل دارید کار خودتان در ساوند کلاود را جدی پیش ببرید برای کانال ساوند کلاود خودتان فالوور بخرید و فالوور های خریداری شده می توانند اکانت شما را بهبود ببخشند و صدای موسیقی شما را به گوش افراد بیشتری برساند.

ساوند کلاود فضای حیرت انگیزی پر از موسیقی های مختلف است وقتی وارد این فضا می شوید یکباره متوجه می شوید ساعتها است که دارید در این فضا چرخ می زنید و گذر زمان را حس نمی کنید بدون شک اگر با عشق و علاقه در این فضا کار کنید و موسیقی های خودتان  را به اشتراک بگذارید به راحتی می توانید دیده شوید؛

برای بیشتر دیده شدن علاوه بر انجام کار با عشق باید روی عدد هایی که در کانال تان موثر هستند هم تمرکز کنید مثل تعداد فالوور و تعداد بازدید و لایکی که می گیرید؛ برای اینکه این تعداد را در کانال تان بالاتر ببرید؛ سایت خرید فالوور اینستاگرام را امتحان کنید که سال هاست در این زمینه خدمات ارائه می دهد با یک سفارش برای خرید از طریق سایت می توانید این کار را انجام دهید.

سخن پایانی

افزایش تعداد فالوور در پلتفرم محبوب ساندکلاد که تعداد بسیاری کاربر با علایق مختلف موسیقایی در آن فعالیت دارند، نسبتا دشوار است. ممکن است پس از تلاش و منتشر کردن چندین پست، از اینکه کاربران نسبت به ترک شما بی تفاوت هستند و از آن استقبال نمی کنند، ناامید شوید. این امر می‌ تواند موجب از دست رفتن انگیزه شما برای ادامه فعالیت و انتشار ترک های دیگر شود.

سایت خرید فالوور اینستاگرام با ارائه خدمات خرید فالوور ساندکلاد، به شما برای ادامه فعالیت و دستیابی به هدف مورد نظر در مدت زمانی کوتاه کمک می کند. فالوورهای خریداری شده برای ساندکلاد از سایت خرید فالوور اینستاگرام، کاملا واقعی هستند. از این رو موجب جلب اعتماد کاربران نسبت به اکانت شما می شوند. جهت خرید دیگر خدمات سایت خرید فالوور اینستاگرام، با ما در ارتباط باشید.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 05 فوریه 2022، 21:05

    سلام وقتتون بخیر من قبلا از این سایت فالوور اینستاگرام خریدم و خیلی راضی بودم این بار خواستم فالوور ساندکلادشو امتحان کنم که دیدم واقعا به اندازه فالوور های اینستاگرامشون با کیفیته

  • 19 آگوست 2022، 15:03

    با سلام و عرض ادب
    خواستم تشکری داشته باشم از سایت خوب خرید فالوور که با این پشتیبانی خوب و بی نظیرشون واقعا محبوب دل ها شده
    و همچنین آقای برهانی عزیز که به تک تک سوالای من جواب دادن و باعث شدن بتونم با خیال راحت خرید کنم

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد