🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید لایک تردز ارزان 100% واقعی و بدون ریزش با تحویل فوری

خرید لایک تردز : تردز شبکه اجتماعی جدیدی است که همین چند وقت پیش پس از کش و قوس های فراوان توسط شرکت متا رونمایی شد. این پلتفرم جدید بسیار مشابه به توییتر و ذاتا در رقابت با این ابر پلتفرم به دنیای شبکه های اجتماعی معرفی شده است.

5/5 - (6 امتیاز)
خرید لایک تردز ارزان 100% واقعی و بدون ریزش با تحویل فوری
خدمات تردز
500
لایک تردز ارزان

✅لینک پست خود را وارد کنید.

92,950تومان
سفارش
1000
لایک تردز ارزان

لینک پست خود را وارد کنید.

185,900تومان
سفارش
2000
لایک تردز ارزان

لینک پست خود را وارد کنید.

371,800تومان
سفارش
3000
لایک تردز ارزان

لینک پست خود را وارد کنید.

557,700تومان
سفارش
500
لایک تردز گاردانتی دار

✅لینک پست خود را وارد کنید.

104,360تومان
سفارش
1000
لایک تردز گاردانتی دار

لینک پست خود را وارد کنید.

208,720تومان
سفارش
2000
لایک تردز گاردانتی دار

لینک پست خود را وارد کنید.

417,440تومان
سفارش
3000
لایک تردز گاردانتی دار

لینک پست خود را وارد کنید.

626,160تومان
سفارش
🔴 تردز ❤️ لایک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1697 ⚫لایک تردز 💖| رایگان 🎁 توضیحات 10  تومان 100/100 فعال
2301 🔴 لایک تردز 🚀 تحویل فوری ❤‍🔥 توضیحات 135,880  تومان 10000/10 فعال
2203 🔴 لایک تردز باکیفیت سرور 2 🔻 بدون ریزش 🚀 تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 185,900  تومان 20000/50 فعال
2202 🔴 لایک تردز باکیفیت 🔻 بدون ریزش 🚀 تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 192,140  تومان 5000/50 فعال
1509 ⚫لایک تردز 💖| 30 روز جبران ریزش♻ توضیحات 200,780  تومان 20000/10 فعال
2302 🔴 لایک تردز ♻️ گارانتی جبران ریزش 365 روزه 🚀 تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 200,780  تومان 20000/10 فعال
1220 ⚫لایک تردز 💖| تحویل فوری🚀 | ریزش کم🔻 | 365 روز جبران ریزش♻ توضیحات 208,720  تومان 50000/50 فعال
2204 🔴 لایک تردز باکیفیت 🔻 ریزش کم ♻️ 365 روز گارانتی جبران ریزش 🚀 تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 208,720  تومان 50000/50 فعال
1508 ⚫لایک تردز 💖| جبران ریزش 30 روز♻ | فوری🚀 توضیحات 422,500  تومان 1000/10 فعال
2300 🔴 لایک تردز ♻️ گارانتی جبران ریزش 30 روزه 🚀 تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 422,500  تومان 1000/10 فعال
2303 🔴 لایک تردز ♻️ گارانتی جبران ریزش 30 روزه 🚀 تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 422,500  تومان 1000/10 فعال

خرید لایک تردز ارزان 100% واقعی

از آنجایی که تردز یک شبکه اجتماعی جدید است و افراد به تازگی فعالیت خودشان را در آن آغاز کرده اند.گرفتن لایک از مخاطبان می تواند بسیار با اهمیت و سرنوشت ساز باشد. نرخ لایکتو ببر بالا تا محبوب به نظر آیی!وب سایت خرید فالوور اینستاگرام این سرویس رو با قیمت ارزان بهت میده،پس عجله کن تا دیر نشده...

ویژگی های خدمات لایک تردز

💎 کیفیت لایک تردزلایک تردز واقعی 100% باکیفیت و بدون ریزش با تحویل فوری
💲 قیمت لایک تردزشروع قیمت از 15,000 تومان
⏳ زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید لایک تردز از سایت ما برای شما پیش بیاید !

چرا باید برای پست های تردز لایک خریداری کنیم؟

چون این موضوع به افزایش اعتبار شما در این فضا کمک می کند و همچنین می تواند تعامل کانال را بالا ببرد.

آیا در تردز می توان ویدیو هم گذاشت؟

بله تردز به شما اجازه می دهد که ویدیو های حداکثر تا 5 دقیقه ای را در این پلتفرم به راحتی بارگذاری کنید.

آیا تردز در همه کشورها قابل دسترسی است؟

تردز در حدود 99 کشور کاملا فعال است ولی در کشورهای اروپایی فعلا فعال نشده است تا اطمینان کامل از امنیت آن حاصل شود.

آیا تردز در ایران هم قابل دسترسی است؟

بله ایرانیان فعلا می توانند این اپ را در گوشی خود داشته باشند و بدون فیلترینگ از حضور در این شبکه اجتماعی جدید لذت ببرند.

مالک تردز چه کسی است؟

مالک تردز شرکت متا پلتفرم است که از همکاری مارک زاکربرگ، ادواردو ساورین، داستین موسکوویتز و کریس هیوز تشکیل شده است.

آیا می توان از تردز کسب درآمد هم داشت؟

البته این شبکه اجتماعی تنها چند روز است که وارد بازار شبکه های اجتماعی شده است اما ما میدانیم در شبکه های اجتماعی وقتی یک سلبریتی داریم و افرادی در جمعیت هزاران نفری این فرد را فالو می کنند در این صورت قطعا از این موقعیت با تبلیغات و تعداد بازدید می توان درآمد نیز کسب کرد. اصولا تهیه و معرفی این پلتفرم ها علاوه بر تبادل اطلاعات به خاطر گردش مالی بالای آنها نیز شناخته می شود.

هدف شرکت متا از راه اندازی تردز چیست؟

هدف شرکت متا از تولید و توسعه تردز ایجاد محیطی بر اساس میکروبلاگینگ می باشد. میکروبلاگینگ در واقع نوشتن متن های کوتاه است که در آن از تصویر هم می توان استفاده کرد اما اساس کار آن نوشته های کوتاه می باشد.

خرید لایک تردز

تردز شبکه اجتماعی جدیدی است که همین چند وقت پیش پس از کش و قوس های فراوان توسط شرکت متا رونمایی شد. این پلتفرم جدید بسیار مشابه به توییتر و ذاتا در رقابت با این ابر پلتفرم به دنیای شبکه های اجتماعی معرفی شده است. تردز در 48 ساعت پس از معرفی 80 میلیون ثبت نام دریافت کرد که با این حرکت توانست رکورد ثبت نام در شبکه های اجتماعی را بشکند که قبل از این به chatGPT اختصاص داشت. این پلتفرم در 5 ژوئیه 2023 به صورت رسمی رونمایی شد.

امروز در این مقاله از سایت خرید فالوور اینستاگرام می خواهیم به معرفی بیشتر تردز بپردازیم و درباره شیوه پست گذاری و فعالیت در این پلتفرم صحبت کنیم؛ همچنین از تاثیراتی که تعداد لایک ها در این برنامه دارند و اینکه خرید لایک چه تاثیری می تواند روز اکانت تردز شما داشته باشد نیز حرف خواهیم زد. با ما باشید.

خرید لایک تردزایرانی تضمینی و با کیفیت

چرا باید لایک تردز بخریم؟

از آنجایی که تردز یک شبکه اجتماعی جدید است و افراد به تازگی فعالیت خودشان را در آن آغاز کرده اند گرفتن لایک از مخاطبان می تواند بسیار با اهمیت و سرنوشت ساز باشد؛ چرا که ابتدای کار را با مخاطبان بیشتری شروع می کنید که علاقه مند به محتوای تولید شده توسط شما هستند و این می تواند ادامه مسیر شما را برای رسیدن به یک پیج پرطرفدار کاملا هموار کند.

کسب اعتبار فعالیت در تردز به چه چیز بستگی دارد؟

رمز کسب اعتبار اولیه برای فعالیت در تردز می تواند تعداد لایک هایی باشد که پست های شما می گیرند؛ پس برای خرید لایک تردز شک نکنید. شما می توانید برای دریافت خدمات پلتفرم تردز با پشتیبانی سایت خرید فالوور اینستاگرام تماس بگیرید.

چرا باید لایک های تردز را از سایت خرید فالوور اینستاگرام تهیه کنم؟

برنامه تردز به تازگی فعالیتش را شروع کرده است و افراد به اندازه دیگر شبکه ها مثل اینستاگرام در تعداد زیاد در این شبکه اجتماعی عضو نیستند برای همین لایک ها و فالو هایی که شما از این پلتفرم کسب می کنید بسیار مهم و با ارزش هستند و به افرادی که به تدریج وارد این محیط می شوند نشان می دهند که پیج شما مفید و با ارزش است و نوشته های شما به اندازه ای جالب بوده اند که در ابتدای فعالیت در تردز به این شکل و در تعداد بالا لایک گرفته اند. شما می توانید ارزان ترین و با کیفیت ترین لایک های تردز را از سایت خرید فالوور اینستاگرام بگیرید و روز به روز مخاطبان بیشتری به کانال خود جذب کنید.

خرید لایک تردز چه مزایایی برای اکانت تردز من ایجاد می کند؟

می خواهیم درباره مزایا و منافعی که می تواند خرید لایک برای یک پیج تردز ایجاد کند در این قسمت صحبت کنیم:

دیده شدن:

مهم ترین مزیت خرید لایک دیده شدن بیشتر یک پست است که فالوور های بیشتری را هم می تواند برای شما در پی داشته باشد. با خرید لایک پست شما به افراد بیشتری نمایش داده می شود و می توانید بازدید های بالا بگیرید و به رشد و پیشرفت سریع از طریق این پلتفرم برسید.

گرفتن تبلیغات بیشتر:

با خرید لایک پست های شما دیده می شوند و وقتی پست های شما دیده شوند در نتیجه آن شما می توانید تعداد بیشتری تبلیغ بگیرید کسب درآمد از محیط تردز برای تان راحت تر و بیشتر می شود. 

تردز چگونه کار می کند؟

تردز یک شبکه اجتماعی تازه کار است که به تازگی توسط متا پلتفرمز معرفی شده است و با استفاده از آن می توان متن، تصویر و ویدیو به اشتراک گذاشت که البته متن و به اشتراک گذاری متن های کوتاه در آن بسیار بیشتر است.تردز در واقع یک برنامه در داخل برنامه اینستاگرام بوده و با استفاده از حساب کاربری اینستاگرام می توان در تردز هم اکانت داشت و فعالیت کرد. این برنامه به وضوح در رقابت با توییتر که چندی قبل ایلان ماسک آن را خریداری کرد به جهانیان معرفی شده است.  

نحوه استفاده از تردز

برای اینکه بتوانید تردز را در گوشی خود داشته باشید می توانید از مراحل زیر که تعریف شده اند استفاده کنید:

1- دانلود برنامه

ابتدا باید این برنامه را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. به خاطر داشته باشید که با وجو اینکه شما می توانید از طریق اینستاگرام وارد تردز شوید اما این یک برنامه کاملا جدا از اینستاگرام است و باید آن را دانلود و نصب کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید.

2- وارد شدن با اینستاگرام

بعد از اینکه برنامه را دانلود کردید هم می توانید از طریق اکانت اینستاگرام وارد آن شوید و این کار را با زدن دکمه log in with Instagram انجام دهید.

3- تاسیس اکانت

حالا که حساب تردز خود را دارید می توانید هر کس که خواستید را فالو کنید، و متن های کوتاه تا 500 کاراکتر خود را در این برنامه بنویسید و پست کنید.

4- آیکون های تردز

در قسمت پایین صفحه فید این برنامه می توانید آیکون های مختلفی را ببینید که معنی آنها را برایتان بازگو می کنیم: علامت خانه که همان صفحه فید است و در آن هر کسی را که فالو کرده اید می توانید پست هایش را در اینجا ببینید و علامت ذره بین که برای سرچ کردن هر چیزی و هر کسی به کار می آید و همچنین علامت قلب که پست هایی که دوست دارید را لایک می کند و در نهایت نماد قلم و کاغذ را داریم که به شما اجازه می دهد که بتوانید پست های جدید بنویسید.

5- فالو و لایک 

برای اینکه رشد و پیشرفت در این برنامه را داشته باشید حتما باید فالوور و لایک برای پست های خود جمع کنید؛ حالا که ابتدای راه شما برای فعالیت در این مسیر است اگر به تعداد کافی برای پست های خود لایک نداشته باشید در این صورت می توانید با خرید این لایک ها به مسیر خود بسیار پر قدرت ادامه دهید. سایت خرید فالوور اینستاگرام به شما کمک می کند تا با خرید لایک بتوانید شروع خوبی داشته باشید و پر قدرت تر ادامه دهید.   

اسباب کشی آنلاین ایرانیان به تردز

با توجه به اینکه تردز به تازگی آغاز به کار خود کرده است ولی با این وجود با استقبال گسترده ای از طرف مخاطبان ایرانی روبرو شده است. این اپلیکیشن با کارایی بالایی که دارد در بین ایرانیان جای خود را باز کرده است و در همین اول کار بسیاری از افراد در این پلتفرم اکانت خود را دارند. یکی از مهم ترین دلایل این کار میتواند فیلتر نبودن این اپ باشد که باعث شده است تا کاربرد راحت تری داشته باشد.

میکروبلاگینگ چیست؟

میکروبلاگینگ یک شیوه پست گذاری در شبکه های اجتماعی می باشد که در آن بیشتر از متن های کوتاه و تصاویر کم حجم در کنار آنها استفاده می شود. برنامه هایی مثل توییتر در این کار بیشتری تولید کننده محتوا را دارند؛

اینفلوئنسر هایی که با توییت زدن تمام آنچه که می خواهند بگویند را در چند کلمه و کاراکتر جا می دهند که البته با اینکه توییتر یک برنامه قدیمی و پربازده در این زمینه است اما بازیگران قوی و کارآمد دیگری در راه هستند تا به این موقعیت در زمینه میکروبلاگینگ برسند بازیگرانی مثل تردز که به سرعت در حال عضو گیری هستند و به احتمال زیاد در آینده نه چندان دور بتوانیم موفقیت آنها را شاهد باشیم.

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد