خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

مدیریت پیج اینستاگرام به صورت حرفه ای توسط ادمین اختصاصی

این روز ها افراد در هر شغل و فعالیت اقتصادی که هستند برای آن یک پیج اینستاگرامی هم دارند؛ برای مثال پزشکی که صفحه ی اینستاگرامی دارد و در آن راجع به بیماری های مختلف و مرتبط با تخصص خود صحبت می کند و مطب خود را نیز برای درمان تخصصی بیماران تبلیغ می کند؛ این البته یکی از صدها مورد شغلی است در اینستاگرام پیج دارند و از این طریق به راحتی با افراد  مختلف آشنا شده و آنها را به پیج خود جذب می کنند تا از این راه برای خود درآمدی کسب کنند.
5/5 - (2 امتیاز)
مدیریت پیج اینستاگرام به صورت حرفه ای توسط ادمین اختصاصی

خدمات اینستاگرام

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

 

 

شرح خدمات پیج

پکیج طلاییپکیج نقره ای
ساخت و راه اندازی پیج و پشتیبانی واتساپی ✔️ ✔️
ادمین اختصاصی دو ادمین یک ادمین
طراحی قالب و واترمارک اختصاصی ✔️ ✔️
ایجاد هایلایت های کاربردی و متناسب با زمینه فعالیت شما ✔️ ✔️
پاسخ گویی به کامنت ها و دایرکت ها ✔️ ✔️
طراحی پست واستوری با توجه به تقوریم محتوایی ✔️ ✔️
جذب فالوور ✔️ ✔️
شناسایی و استفاده از هشتگ های پربازدید ✔️ ✔️
طراحی بنر تبلیغاتی و هماهنگی با پیج های پر بازده برای تبلیغات ✔️ ✔️
اجرای کمپین تبلیغاتی ✔️
تولید محتوا و کنترل هروزه فعالیت های ادمین ✔️ ✔️
آموزش ضبط ویدیو بلاگری+ وشتن متن ویدیو برای شما ✔️
طراحی لوگو موشن ✔️
استوری مارکتینگ ✔️
برنامه ریزی بلند مدت و تحلیل رقبا و مخاطبین شما ✔️
طراحی و برگزاری مسابقات هفتگی و ماهانه ✔️
اراعه مشاوره برای افزایش فروش و جذب مشتری بالا ✔️
 ارتباط با مخاطبین هدف و تبدیل آنها به مشتری ✔️
 جلسات طوفان فکری وایده پردازی برای رشد پیج ✔️
ساخت عکس و تیرز تبلیغاتی با تخفیف✔️
مجموع تعداد پست ها در ماه + معرفی محصولات شما30 پست15 پست
مجموع استوری های  در هر ماه85 استوری57 استوری
تولید محتوای جذاب  اختصاصی مناسب با کسب و کار شما9 پست3 پست
تولید کلیپ با محتوای شما4 کلیپ2 کلیپ
تعرفه (تومان)6,300,0004,500,000
برای سفارش می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید  

سایت خرید فالوور اینستاگرام

برای مدیریت کردن یک پیج اینستاگرامی کارهای زیادی لازم است انجام شود کارهایی مثل برنامه ریزی، تولید محتوا، انتشار محتوا، پاسخ دادن به کامنت ها و تمامی این کارها باید برای همه ی پیج ها انجام شوند که گاهی بسیار سخت و پیچیده می شود.

ویژگی های خدمات مدیریت پیج اینستاگرام
💎 کیفیت فالوور کیفیت عالی ،70 درصد فالوور کیفیت بالا
💲 قیمت فالوور شروع قیمت از 7000 تومان
زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالات متداول مدیریت پیج اینستاگرام

برای مدیریت پیج  خودم  باید چه کارهایی را بلد باشم؟

شما باید بتوانید تولید محتوای متنی و تصویری را انجام دهید و آن را در زمان مناسب در پیج تان ارسال کنید.

درآمد یک ادمین پیج چقدر است؟

این مورد کاملا به پیجی که شما آن را مدیریت می کنید اینکه مخاطبان آن چقدر هستند در روز چند ساعت برای این کار وقت می گذارید و پست هایی که در پیج ارسال می کنید چه تعداد در روز هستند

چگونه می توانم پیجی برای مدیریت پیدا کنم؟

شما باید به نحوی بتوانید به افرادی دارای پیج های پر مخاطب اینستاگرامی هستند کانکت شوید و از این طریق سفارش بگیرید؛ این کار را می توانید با استفاده از سایت هایی مثل دیوار انجام دهید و یا اینکه خودتان با ورود به فضای اینستاگرام به این پیج ها پیام دهید که آماده مدیریت پیج در اینستاگرام هستید و افرادی که مایل باشند به شما مراجعه خواهند کرد. برخی سایت ها هم هستند که این خدمات را انجام می دهند یعنی صاحبان پیج ها و ادمین را به هم وصل می کنند؛ با یک سرچ ساده در گوگل می توانید این سایت ها را پیدا کنید.

هزینه مربوط به مدیریت پیج اینستاگرام چگونه است؟

هزینه مدیریت پیج اینستاگرام بسته به خدمات مورد نیاز شما متفاوت است. از جمله موارد تأثیر گذار بر روی هزینه مربوط به پست اینستاگرام، میتوان به تعداد ادمین، تعداد استوری، تعداد پست، ارائه خدمات خاص و غیره اشاره کرد.

در صورت پرداخت هزینه جهت مدیریت پیج اینستاگرام، میزان جذب فالوور ماهانه چقدر است؟

این آمار بسته به پکیج خریداری شده و برخی پارامترها مانند کمیت مخاطبین هدف و غیره بستگی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان سایت خرید فالوور اینستاگرام در ارتباط باشید.

مدیریت پیج اینستاگرام چگونه به رشد پیج من کمک می کند؟

مدیریت پیج اینستاگرام در واقع بسیار فراتر از انتشار پست و استوری است. مدیریت پیج اینستاگرام با ایده پردازی خلاقانه و هدفمند، شما را نسبت به سایر رقبا متمایز می کند‌.

آیا میتوان به تنهایی یک پیج را مدیریت کرد؟

این مورد بسته به نوع پیج، محتوای آن، تعداد فالوور و غیره متفاوت است.

مدیریت پیج اینستاگرام به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

مدیریت پیج اینستاگرام به مهارت هایی همچون تحلیل فعالیت رقبا، تهیه تقویم زمان‌ بندی، آشنایی با هشتگ ها، چگونگی تولید محتوا و...، نیاز دارد و به طور کلی میتوان آن را امری تخصصی دانست.

چطور راه صد ساله را یک شبه طی کنیم؟ 

آنچه که می خواهیم درباره اش بیشتر صحبت کنیم این است که چگونه این سختی و پیچیدگی را می توان از میان برد و یک پیج را به راحتی مدیریت کرد.

این پیج ها اغلب به افرادی تعلق دارند که در دنیای واقعی هم دارای شغلی هستند که باید برای آن هم زمان بگذارند و این موضوع مدیریت پیج را مشکل می کند و همچنین اگر کار فرد به طور کلی گرداندن یک پیج اینستاگرامی باشد باز هم به دلیل تعداد زیاد فالوور ها و کامنت ها مدیریت پیج یک کار دشوار خواهد بود؛ راه حلی که دراین موارد کاربرد دارد استفاده از یک نفر همکار به نام ادمین پیج است که می تواند یک یا چند نفر باشد که شما مدیریت پیج تان را به او می سپارید.

مدیر پیج چه کاری انجام می دهد؟

 

ادمین پیج کیست و چه کارهایی را در پیج انجام خواهد داد؟

ادمین پیج کسی است که مدیریت صفحات مجازی مثل پیج اینستاگرامی را بر عهده گرفته و کارهای مربوط به آن از قبیل تولید محتوا و انتشار آن و پاسخ  دادن به کامنت ها و ثبت سفارش ها را انجام می دهد. شما هم می توانید ادمین باشید و پیج خودتان را مدیریت کنید و هم می توانید آن را در اختیار فرد دیگری بگذارید که این کار را بلد است.

کارهایی که یک ادمین باید توانایی انجام آن را داشته باشد تولید محتوای متنی و تصویری و توانایی کار در فضای مجازی است؛ محتوای متنی یعنی نوشتن کپشن های جذاب را بلد باشد و محتوای تصویری تولید کند یعنی عکس ها را ادیت کند و بنر تبلیغ بسازد و پست استوری در پیج  قرار دهد؛

همچنین یک ادمین از لحاظ حرفه ای هم باید خصوصیات و ویژگی هایی داشته باشد مثلا باید فردی دقیق که به جزئیات کار در فضای مجازی اشراف کامل داشته و توانایی کار با یک گروه را هم داشته باشد؛ و همچنین انعطاف پذیری و توان حل مسائل و قدرت ارتباط با دیگران نیز جزء مواردی است که یک ادمین باید آنها را داشته باشد.

نحوه مدیریت پیج اینستاگرام

برای اینکه یک پیج اینستاگرامی را مدیریت کنید حتما باید به نرم افزارهای تولید محتوا آشنایی داشته باشید. برخی از نرم افزار های تولید محتوا تنها برای تولید محتوای تصویری و عکسی هستند مثل فوتوشاپ و برخی برای ادیت و بهینه سازی ویدیو ها، مثل افترافکت و پریمیر و برخی از نرم افزار ها هم برای هر دو نوع محتوا کاربرد دارند مثل اینشات و کنوا و شما برای مدیریت بهتر پیج بهتر است این نرم افزار ها را حداقل در سطح متوسط بلد باشید.

نحوه مدیریت پیج اینستاگرام

چگونه برای پیج خود تبلیغات انجام دهیم؟

 •         آماده‌‌سازی زیرساخت پیج برای تبلیغ
 •         ساخت بنر با کیفیت 
 •         هماهنگ کردن با پیج‌های مناسب برای انجام تبلیغ
برای اینکه تبلیغ قوی و تاثیرگذاری انجام دهید؛ اینکه فقط هزینه زیادی صرف تبلیغ کنید، کافی نیست. حتی شاید منجر به هدر دادن هزینه هم شود. باید برای انجام یک تبلیغ خوب و تاثیرگذار، زیر ساخت پیج خود را فراهم کنید. یعنی تعداد مناسبی محتوای باکیفیت در پیج خود منتشر کنید. حال سوال این است که چه محتوایی باکیفیت است؟  در واقع محتوایی که ظاهر و جان جذابی برای کاربران و مخاطبان دیگر داشته باشد، محتوایی باکیفیت است.  برای تبلیغ باید هایلایت‌های ضروری ایجاد شده باشد و فرآیند اعتماد سازی تا حد بالایی میان کاربران، شکل گرفته باشد. بعد از انجام این موارد باید پستی مناسب برای تبلیغ آماده کنید و با یک پیج مناسب تبلیغ هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که چه پیجی برای تبلیغ مناسب است؟  پیجی که به آن تبلیغ می‌دهید باید دارای ویژگی‌های زیر باشد :
 •         مخاطبین پیج مورد نظر باید با پیج شما هماهنگ باشند. یعنی اینکه بعد فالو کردن شما؛ تبدیل به مشتری شوند.
 •         به نسب هزینه‌ای که انجام می‌دهید؛ دارای بازدهی مناسبی باشد.
 •         اطمینان داشته باشید که آن پیج، از فالوور‌های فیک استفاده نمی‌کند.
 

استفاده از ربات یا استخدام ادمین؟

آیا می‌توان برای افزایش فالوور‌های پیج اینستاگرامی، از ربات اینستاگرام استفاده کرد؟ در جواب این سوال باید بگوییم خیر! در واقع این کار توسط قانون‌های جدید اینستاگرام ممنوع شده است. توجه داشته باشید که اگر پیجی این قوانین را رعایت نکند و خلاف آن عمل کند، بعد از دریافت هشدار‌های اینستاگرام؛ احتمال دارد پیج برای همیشه از بین برود و محدود شود. مجموعه ما برای حل این مشکل به شما پیشنهاد می‌کند از ادمین اینستاگرام به جای ربات اینستاگرام استفاده کنید. ادمین‌ها روزانه به پیج‌های مختلف سر می‌زنند و به دایرکت و کامنت‌های پیج‌تان پاسخ می‌دهند و تمامی فعالیت‌های مربوط به افزایش فالوور را برای پیج‌تان انجام می‌دهند.  البته بهتر است بدانید که فالوور‌هایی که توسط ادمین جذب پیج‌تان می‌شوند، بسیار باکیفیت‌تر از فالوور‌های جذب شده توسط ربات اینستاگرام هستند. چرا که ادمین اینستاگرام با وسواس و دقت فالوور‌ها را انتخاب کرده و هیچ فالوور فیک میان آن‌ها وجود نخواهد داشت و هیچ رباتی قادر به انجام این کار نخواهد بود. مجموعه ما به ادمین‌ها، فرایند مدیریت پیج را به صورت مستمر و با در نظر گرفتن آخرین الگوریتم‌ اینستاگرام آموزش داده است.  نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که هیچ رباتی نمی‌تواند با کاربران رابطه صمیمی و تعامل دوستانه برقرار کند؛ اما ادمین‌ها این امر را با حوصله و صبر آنجا می‌دهند و در نتیجه در بحث فروش شاهد نتایج شگفت‌انگیزی خواهید بود.  

پیج‌هایی که دارای فالوور‌های فیک بالایی هستند برای ادامه فعالیت چه راهی دارند؟

اگر درصد فالوور‌های فیک پیج شما زیاد است، برای ادامه کار فقط دو راهکار دارید: 
 1.   فعالیت را روی همان پیج ادامه دهید و در روند محتوا و فعالیت ادمین تغییراتی ایجاد کنید.
 2.   پیج جدیدی بسازید و آن را به‌صورت ارگانیک و اصولی بالا بیاورید.
در حالت اول نمی‌توان همه فالوور‌های فیک را به‌صورت دقیق تشخیص داد؛ از این رو می‌توانید با تغییر روند تولید محتوا و فعالیت ادمین و همینطور انجام تبلیغات، تا حدودی روند پیج خود را بهتر کنید. اما به دلیل اینکه درصد بالایی از فالوور‌های پیج شما فیک است، نمی‌توان انتظار داشت که پیج رشد زیادی داشته باشد. در حالت دوم می‌توانید پیج دیگری تاسیس کنید و به روش اصولی پیج را بالا بیاورید و هنگامی که تعداد فالوور‌ها به تعداد قابل قبولی رسید؛ به روش‌های مختلف به فالوور‌های پیج قبلی اطلاع رسانی کنید، تا آن‌ها شما را در پیج جدید همراهی کنند.  

خرید پیج اینستاگرام یا مدیریت کردن پیج به صورت حرفه‌ای؟

اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستید، قطعا نمی‌توانید با خرید پیج به این هدف برسید. اگر پیجی که قصد خریداری آن را دارید، فعال بود، پس چرا مالک آن قصد فروش آن پیج را دارد؟ مطمئن باشید که درصد زیادی از فالوور‌های آن پیج فیک است. اگر هم همه فالوور‌های آن پیج واقعی باشند، باز هم برای شما مناسب نخواهد بود و باید برای مدیریت اینستاگرامتان زحمت بیشتری بکشید.  فرض کنید پیجی که می‌خواهید آن را خریداری کنید در زمینه انتشار فیلم‌های طنز فعالیت می‌کرد و شما قصد دارید در آن پیج در زمینه کلینیک زیبایی فعالیت کنید؛ فکر می‌کنید چند درصد از فالوور‌های این پیج به فعالیت شما علاقه یا نیاز داشته باشند؟  چند درصد از فالوور‌های آن پیج ممکن است از شهر شما باشند؟ به‌طورکلی یک نوع تبلیغ اجباری برای کاربران آن پیج می‌شود که درصد زیادی از این کاربران از این تبلیغ‌ها استقبال نمی‌کنند.  نکته دیگر این است که وقتی پیج را خریداری کنید و به یکباره بایو و لوگو پیج تغییر کند، ممکن است کاربران فکر کنند اشتباهی شده و بسیاری از این کاربران پیج را آنفالو کنند. با توجه به اخباری که از منابع غیر رسمی منتشر شده است، اینستاگرام با تغییر آیدی متوجه خرید و فروش پیج مورد نظر می‌شود و به شدت با این موضوع مخالف است.  

مدیریت صفحه اینستاگرام را به شرکت واگذار کنیم یا شخص؟

به سوالات زیر توجه کنید: آیا یک شخص به تنهایی مهارت‌های لازم را برای رشد و اداره یک پیج دارد؟ اگر شخص به هر دلیلی دیگر نتواند با شما همکاری کند، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ آیا می‌توان به یک شخص اعتماد کرد؟ شاید با خود بگویید وقتی یک شخص خدمات مدیریت اینستاگرام را با هزینه کمتری انجام می‌دهد، چه لزومی دارد مدیریت پیج را به یک شرکت واگذار کنیم؟  قطعا یک شخص مهارت لازم را برای مدیریت و اداره پیج اینستاگرامی شما نخواهد داشت و اگر به هر دلیلی نتواند با شما همکاری کند، وقت زیادی را باید صرف جستجو شخص دیگر کنید و در این مدت زمان ممکن است با ضرر مواجه شوید. پیج شما اعتبار شماست و نباید به هر کسی اعتماد کنید.  

تولید محتوا برای پیج اینستاگرام

یکی از مهمترین قسمت مدیریت پیچ، تولید محتوای ارزشمند است. بسیاری از افرادی که از اینستاگرام استفاده می‌کنند، به دنبال سرگرمی هستند. محتوای پیج شما علاوه‌بر اینکه باید در راستای کار شما باشد، باید دارای جذابیت لازم هم باشد، به گونه‌ای که مخاطب وقتی محتوای شما را مشاهده کرد به وجد بیاید.  مجموعه ما دارای نیم تخصصی و حرفه‌ای است و در تولید محتوا‌های ویدئویی یا عکس و…، توانایی و مهارت‌های لازم را دارد و می‌تواند تیزر‌های تبلیغاتی و کلیپ‌های بسیار جذابی را برای پیج اینستاگرامی و کسب کارتان تولید کند.

تامین امنیت پیج 

اگر توصیه‌های رسمی اینستاگرام را رعایت کنید، مشکلی برای امنیت پیج شما پیش نمی‌آید.  حتما شما هم دیده‌اید که در برخی از پیج‌ها در قسمت بایو نوشته شده است که امنیت پیج با فلان شخص!  باید بگوییم که این چیز‌ی جز استفاده از عدم آگاهی افراد و خالی کردن جیب آن‌ها نیست. اینستاگرام راهکار‌هایی ارائه داده است که در حالت عادی اگر آن‌ها را رعایت کنید؛ هیچ مشکلی برای پیج شما پیش نمی‌آید و نیازی به صرف هزینه‌های دیگر نخواهد بود. چگونه ادمین باعث افزایش فروش در پیج اینستاگرام می‌شود؟

چگونه ادمین باعث افزایش فروش در پیج اینستاگرام می‌شود؟

مجموعه ما از طریق آموزش‌هایی که به ادمین می‌دهد و با توجه به نظارت بر روال انجام فعالیت‌ها، با مخاطبین هدف شما ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را تبدیل به فالوور هدفمند می‌کند. پس از جذب مخاطب، پروسه اعتماد سازی انجام می‌شود و اگر مخاطبین به کالا و خدمات پیج شما نیازمند باشند، قطعا اولین گزینه‌ای که در ذهنشان می‌آید؛ پیج شما خواهد بود. یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که ادمین اینستاگرام شما باید در برقراری ارتباط با کاربران پیج شما کاملا به صورت مستمر باشد.  پس از اعتماد سازی میان مخاطبین، نوبت به تعامل با مخاطب می‌رسد. در گام اول مخاطب تبدیل به مخاطب هدف می‌شود و باید در آن‌ها احساس نیاز را شکل دهیم و این امر با تعامل‌های طولانی مدت صورت می‌گیرد. بعد از ایجاد حس نیاز، باید از نقاط قوت رقابتی استفاده کنید به‌صورتی که مخاطب فکر کند اگر این محصول را خریداری نکند، یک چیزی در زندگی‌شان کم است.  مثلا یک پیج دکتر تغذیه را در نظر داشته باشید. مخاطبین و کاربران جدیدی که وارد پیج شدند، با مشکل چاقی مواجه هستند. ادمین اینستا با صحبت‌ها طولانی آن‌ها را ترغیب خواهد کرد تا از رژیم غذایی استفاده کنند.  البته توجه داشته باشید که نباید مستقیما به کاربران بگویید که محصول ما عالیه پس محصول ما را خریداری کنید. بلکه باید این روند؛ به صورت نامحسوس طی زمان طولانی صورت بگیرد. اولین قصد ما این است که به مخاطب سود برسانیم. پس باید دلسوز کاربران باشیم. حال باید به نوع دوم تعامل توجه کنید. در پیج ما فالوور‌هایی وجود دارند که نه از ما خرید می‌کنند؛ نه ما را آنفالو می‌کنند، اصلا شاید یادشان نباشد که همچین پیجی را فالو کرده‌اند. باید در این مواقع محصول خودتان را به کاربران خود بشناسانید. مدام باید محصول شما جلوی چشمش باشد و احساس نیاز را در مخاطب ایجاد کنید و در نهایت مخاطب محصول را از شما خریداری می‌کند.  

نحوه پاسخ‌دهی ادمین اینستاگرام به دایرکت و کامنت‌ها

مجموعه ما برای پاسخگویی درست و سریع به دایرکت و کامنت دو راهکار دارد:
 •       پاسخ سوالات پرتکرار را از شما از قبل دریافت خواهیم کرد و با توجه به پاسخ‌هایی که ارائه  دادید، ادمین کار پاسخگویی به کامنت و دایرکت را انجام می‌دهد. مواردی مانند ویژگی‌های خاص، قیمت، تغییرات سفارشی و… جزء سوالات پرتکرار هستند.
 •       اما سوالاتی هم هستند که به ندرت پرسیده می‌شوند و پاسخ آن‌ها را فقط  شما می‌دانید؛ در این صورت ادمین بعد از مشورت با شما و تصمیم شما، پاسخ سوال کاربر را خواهد داد. 
 

آیا تعداد پست همیشه دقیقا به تعداد گفته شده در پکیج‌ها می‌باشد؟

در تعداد پست‌ها توجه داشته باشید که همیشه تعداد بیشتر به معنای بازدهی بیشتر نخواهد بود. در واقع این مورد یکی از نکته‌های مهم اینستاگرام است که خیلی از افراد آن را نادیده خواهند گرفت.  به‌طورکلی آن چیزی که حائز اهمیت است، تعامل مخاطب و نرخ تبدیل فالوور به مشتری می‌باشد. برای شروع کار پس از بررسی فعالیت پیج شما و وضعیت شما؛ بر اساس تجربه‌های قبلی، تعداد پستی که برای پیج شما مناسب است را اعلام خواهیم کرد. در برخی از موارد شاید نیاز باشد تعداد پست‌ها بیشتر از آن چیزی که ذکر شده است؛ در پیج قرار داده شود. در گاهی اوقات هم ممکن است تعداد پست کم شود و به کیفیت پست‌ها اضافه شود.

محتوای موازی 

فرض کنید پیج شما یک پیج فروشگاهی باشد. هر چقدر یک مخاطب به موضوع و فعالیت پیج شما علاقه داشته باشد و محصول شما را خریداری کند؛ احتمالا دوست ندارد هر بار که وارد اینستاگرام می‌شود، با تبلیغات محصولات شما مواجه شود. امروزه مردم به شدت از تبلیغ فراری هستند. حال راه‌حل چیست؟ یکی از راه‌حل‌های این مشکل؛ محتوای موازی است. به زبان ساده‌تر یعنی شما آموزش‌هایی را ارائه دهید که کاربردی و جذاب باشد و برای مخاطب دلیل خوبی باشد که پیج شما را دنبال کند. محتوای موازی با موضوع کسب‌وکار شما است که به‌صورت غیرمستقیم تبلیغ کارتان را می‌کند. محتوای موازی امروزه جز جذاب‌ترین نوع تبلیغ محسوب می‌شود.

استوری مارکتینگ 

همانطور که از اسم این استوری پیداست؛ به معنی داستان گویی و غصه است. در طراحی پلتفرم‌های اینستاگرام از نکات روانشناسی فروش بهره گرفته شده است. که یکی از جالب‌ترین آن‌ها، سبک طراحی استوری می‌باشد. کاربران به‌صورت ذاتی دوست دارند در جریان زندگی شخصی شما باشند؛ تا حس کنجکاوی وجود خود را ارضا کنند. وقتی این امر به حالت قصه گویی انجام شود، بدیهی است که جذابیت آن چندین برابر شود و تا وقتی که کاربر تا انتهای این ماجرا را متوجه نشود؛ از دنبال کردن آن دست بر نمی دارد. حال سوال این است که ما چطور از این قضیه در کسب‌وکار خود استفاده کنیم؟ شما می‌توانید با یک ایده پردازی خلاقانه مخاطب خود را درگیر این موضوع جنجالی کنید. یا اینکه از روزمرگی‌های جذاب در کسب‌وکار خود استفاده کنید.

ایده‌پردازی چگونه به رشد پیج کمک می‌کند؟

در واقع مدیریت پیج اینستاگرام به‌صورت حرفه‌ای، چیزی فراتر از گذاشتن چند فیلم و عکس است. یکی از مواردی که می‌تواند پیج شما را به نسبت پیج‌های دیگر متفاوت کند؛ ایده‌پردازی خلاقانه است. ایده‌پردازی می‌تواند طراحی گرافیکی استوری‌ها، پست‌ها، نوع کپشن نویسی، شیوه عکاسی و فیلمبرداری باشد. اگر پیج شما به نسبت پیج‌های دیگر متمایز باشد؛ در نهایت پیج شما به سرعت رشد خواهد کرد.

شما با فعالیت من آشنایی ندارید

کسب‌و‌کار‌های بسیاری برای پشتیبانی پیج اینستاگرام خود به ما مراجعه می‌کنند و در زمینه‌های مختلف و عجیب‌غریبی مشغول فعالیت هستند. طبیعتا ممکن نیست که از قبل با تمام موضوعات شغلی آشنا باشیم. برای این مسئله به موارد زیر توجه کنید:
 •         اطلاعات و تجربیات شما را دریافت کرده و با در نظر گرفتن سلیقه مخاطبان، محتوای ارزشمند تولید می‌کنیم.
 •         در فضای اینترنت جستجو کرده و اطلاعاتی که مرتبط با کار شما باشد را جمع‌آوری می‌کنیم و پس از اینکه شما آن اطلاعات را تایید کردید؛ آن را برای محتوا استفاده خواهیم کرد.

شرکت در مسابقات اسپانسری اینستاگرام 

شاید برای شما هم سوال باشد که در مسابقات اسپانسری اینستاگرام شرکت کنیم یا خیر؟ اگر بخواهیم با توجه به تجربه شخصی خودمان به این سوال پاسخ دهیم، باید بگوییم که خیر! دلیل این امر هم کاملا واضح است. اگر برگزار کننده مسابقه برای پیج شما فالوور فیک خریداری نکند و با وجدان باشد، که متاسفانه بیشتر برگزارکنندگان این کار را انجام می‌دهند؛ کاربرانی که وارد پیج شما می‌شوند، صرفاً به خاطر برنده شدن جایزه، پیج شما را دنبال می کنند و هیچ علاقه‌ای به موضوع پیج شما ندارند. از این رو بعد از پایان مسابقه شما دارای تعداد فالوور نامرتبط با پیج خود هستید، که تعامل زیادی با پیج شما ندارند.

ادمین اینستاگرام چه مقدار فالوور به پیج اضافه خواهد کرد؟

اگر فکر می‌کنید که با ادمین اینستاگرام در مدت زمان یک ماه حدود 50k فالوور می‌گیرید، باید بگوییم که این امید متاسفانه واهی است. نمی‌توان تعداد فالوور را حتی  به‌صورت تقریبی پیش‌بینی کرد. موارد زیادی از تبلیغ گرفته تا مزایای رقابتی، همه و همه بر تعداد فالووری که جذب می‌کنید، تاثیر می‌گذارند.   پیج‌های وجود داشتند که در عرض سه ماه 10k فالوور واقعی گرفتند و بدون هیچ تبلیغاتی اینگونه رشد کردند. پیج‌هایی هم وجود داشتند که یک شبیه حدود 40 k فالوور جذب کردند. پس همینقدر نتایج غیر‌قابل پیش‌بینی هستند. دنبال مردی نباشید که به شما تضمین دهد در مدت زمان مشخصی، مقدار معینی فالوور به شما بدهد. در واقع شما باید به دنبال یک ادمین حرفه‌ای باشید، که به‌صورت اصولی سبب رشد پیج شما شود.

تقویم محتوا چیست و چگونه می توان از آن برای مدیریت یک پیج بهره جست؟

تقویم محتوا ابزارهای نرم افزاری هستند که به شما کمک می کنند تا محتوای خود و نحوه انتشار آن را برنامه ریزی کنید. با این ابزار شما می توانید مشخص کنید پست تان را می خواهید در کدام پلتفرم فضای مجازی منتشر کنید و یا اینکه در چه تاریخی و توسط چه کسی و با چه هشتگ هایی قرار است کار به اتمام برسد و منتشر شود. برای آشنایی بیشتر شما را با چند مورد از نرم افزار های مدیریت محتوا آشنا می کنیم.
 • Trello در این برنامه شما می توانید برنامه خود را برای روزهای مختلف هفته بچینید و مشخص کنید نویسنده متن، چه کسی خواهد بود و محتوا در چه زمانی قرار است که منتشر شود. این برنامه علی الخصوص برای زمان هایی کاربرد های بیشتری دارد که شما در یک گروه فعالیت تولید محتوایی دارید. این برنامه هم نسخه ی رایگان دارد و هم نسخه پولی که در نسخه پولی شما به تعداد برد های بیشتری برای برنامه ریزی دسترسی خواهید داشت.
 • Loomly این ابزار نیز به شما کمک می کند که محتوای خود را در زمان مورد نظر در صفحات اجتماعی پست کنید؛ همچنین علاوه بر این موضوع قابلیت های دیگری را هم می توانید از این برنامه انتظار داشته باشید؛ برای مثال این ابزار به شما می کند در یک گروه با دیگر همکاران خود محتوای تصویری یا متنی تولید شده را به اشتراک بگذارید و نظر آنها را جویا شوید. این ابزار برای چند روز ابتدای کار رایگان خواهد بود و اگر تصمیم به ادامه استفاده از این ابزار را داشته باشید باید هزینه ای را به عنوان اشتراک بپردازید.
 • Sproutsocial هم یکی از بهترین های حوزه برنامه ریزی محتوایی می باشد. این برنامه به راحتی می تواند پست شما را در روز و ساعت برنامه ریزی شده به حساب کاربری شما در صفحات مجازی تان ارسال کند. همچنین این برنامه می تواند به شما کمک کند زمان مناسب پست گذاری را با توجه با ساعت آنلاین بودن مخاطبان خود انتخاب کنید. انتخاب این پلنر محتوایی نیز برای شما 89 دلار برای هر ماه هزینه خواهد داشت.
نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام
2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • آریا

  06 فوریه 2022، 21:38

  سلام به خرید فالوور اینستاگرام
  مرسی از پشتیبانی و کیفیت کار خوبتون
  امیدوارم روز به روز به تعداد مشتری هاتون اضافه شه واقعا کارتون حرف نداره

 • افسانه

  04 اکتبر 2022، 12:34

  یعنی بهتون توصیه میکنم با خیال راااااحت پیجتون و به خرید فالوور اینستاگرام بسپارید
  واقعا گل کاشتن
  پیجم شده مثل پیج یه بلاگر حرفه ای