🎁 20 درصد تخفیف برای بلاگر ها ، سلبریتی ها ، ادمین ها ، برای فعال سازی لطفا به پشتبانی پیام دهید 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 5 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید شماره مجازی ارزان برای تمامی سرویس با تحویل فوری

خرید شماره مجازی همزمان با گسترش و پیشرفت اینترنت و فضای مجازی، امکانات و قابلیت‌های جدیدی نیز جهت استفاده هر چه بهتر و بیشتر از این فضا، به وجود آمدند. یکی از امکانات کاربردی و مفیدی که باعث سهولت استفاده از فضای مجازی شده است و محدودیت‌های زیادی را دور زده است، شماره مجازی است.

تخفیف 80% خرید خدمات
کد تخفیف (offer)

خرید شماره مجازی ارزان برای تمامی شبکه های اجتماعی
5/5 – (1891 امتیاز)
خدمات شماره مجازی

برای سفارش با پشتیبانی تماس بگیرید.

خرید شماره مجازی برای تمامی سرویس ها

شماره مجازی، شماره تلفنی از کشورهای خارجی و با پیش شماره مخصوص آنها است که سیم کارت ندارد و از کاربردهای متعددی برخوردار است. شماره‌‌های مجازی برای کشورهای گوناگونی ساخته میشوند و انواع مختلفی برای ارائه سرویس ها و خدمات مختلف دارند.

ویژگی های خدمات خرید شماره مجازی
💎 کیفیت شماره مجازیشماره های دائمی و ماهانه
💲 قیمت خرید شماره مجازیشرو قیمت از 10000تومان
زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید شماره مجازی از سایت ما برای شما پیش بیاید!

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی، شماره تلفنی از کشورهای خارجی و پیش شماره مخصوص آنها است که سیم کارت ندارد و کاربردهای متعددی دارد.

شمارههای مجازی چه کاربردی دارند؟

شماره‌های مجازی کاربردهای متعددی مانند؛ دور زدن فیلترینگ، ثبت‌نام در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، اعتبار بخشیدن به کسب و کار، برقراری ارتباط با خارج از کشور، هزینه مناسب خرید و برقراری ارتباط، عدم در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی و غیره را دارند.

بهترین روش خرید شماره مجازی چیست؟

روش‌های مختلفی مانند؛ ربات‌های تلگرام، اپلیکیشن‌‌های مختلف و خرید از سایت، برای تهیه شماره مجازی وجود دارد که مناسب‌ترین این روش‌ها، خرید شماره مجازی از سایت‌های معتبری مانند سایت خرید فالوور اینستاگرام است.

شماره مجازی

همزمان با گسترش و پیشرفت اینترنت و فضای مجازی، امکانات و قابلیت‌های جدیدی نیز جهت استفاده هر چه بهتر و بیشتر از این فضا، به وجود آمدند. یکی از امکانات کاربردی و مفیدی که باعث سهولت استفاده از فضای مجازی شده است و محدودیت‌های زیادی را دور زده است، شماره مجازی است.
اگر شما نیز تا کنون از شماره مجازی استفاده کرده باشید، حتما با کاربردهای مهم و مفید آن آشنایی دارید. اما کسانی که با شماره مجازی، آشنایی دقیقی ندارند قطعاً یکی از کاربردی‌ترین ابزارها و قابلیت‌های مهم این فضا را از دست خواهند داد.
با استفاده از شماره مجازی می‌توان در هر سایت، اپلیکیشن و یا برنامه‌ای ثبت‌نام نمود و همه مشکلات و محدودیت‌ها را دور زد. یکی از ویژگی‌های ‌شماره‌های مجازی این است که بدون سیم‌کارت هستند و مزایای زیادی دارند.
ما در این مقاله سعی کرده‌ایم به همه ویژگی‌ها و امکانات شماره‌های مجازی بیشتر بپردازیم و اطلاعات مهمی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

خرید شماره مجازی اختصاصی برای تمام برنامه ها

شماره مجازی و روش‌های تهیه آن

شماره مجازی، شماره تلفنی از کشورهای خارجی و با پیش شماره مخصوص آن‌ها است که سیم‌کارت ندارد و از کاربرد‌های متعددی برخوردار است. شماره‌‌های مجازی برای کشورهای گوناگونی ساخته می‌شوند و انواع مختلفی برای ارائه سرویس‌ها و خدمات مختلف دارند. برای مثال؛ شماره مجازی که برای اپلیکیشن اینستاگرام مناسب است، با شماره مجازی مناسب برای اپلیکیشن واتس اپ، تفاوت دارد.
برای خرید شماره‌های واقعی و دارای سیم‌کارت باید مراحل پیچیده‌تری را سپری کرد اما، برای خرید شماره مجازی می‌توان آن‌ها را به راحتی از سایت‌های مربوطه، خریداری نمود. البته روش‌های دیگری مانند؛ ربات‌های تلگرام و اپلیکیشن‌های مختلف نیز، امکان تهیه شماره‌های مجازی را به صورت رایگان یا پولی فراهم نموده‌اند اما، شماره‌های مجازی این مجموعه‌ها، کیفیت و کارایی مطلوب را نخواهند داشت. برای مثال؛ این شماره‌ها بعد از مدتی از بین می‌روند و یا اختصاصی نیستند و در اختیار کاربران زیادی قرار می‌گیرند که این موارد امنیت اطلاعات شما را به خطر می‌اندازد.
بنابراین برای خرید شماره مجازی معتبر و مناسب، بهتر است که آن را از سایت‌های معتبر، تهیه نمود. سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از این سایت‌های معتبر و شناخته شده است که شماره‌های مجازی زیادی را از کشورهای گوناگون و مناسب با کاربردهای خاص، در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

ویژگیها و کاربردهای شماره مجازی

شماره‌های مجازی در ابتدا که وارد عرصه اینترنت و فضای مجازی شدند، با استقبال کمی مواجه شدند زیرا افراد زیادی از کاربردهای این شماره‌ها، بی‌اطلاع بودند. اما رفته رفته و با اثبات کارایی شماره‌های مجازی، این شماره‌ها طرفداران زیادی پیدا کردند و در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفتند. مهم‌ترین کاربردهایی که شماره‌های مجازی دارند به شرح زیر هستند.

• دور زدن فیلترینگ

بسیاری از برنامه‌ها و سایت‌ها وجود دارند که به دلایل مختلفی، امکان ثبت‌نام شماره برخی از کشورها را صادر نمی‌کنند. بنابراین این موارد می‌توان، با شماره مجازی کشوری دیگر، همه محدودیت‌ها و مشکلات فیلترینگ را دور زد و در آن‌ها ثبت نام نمود.

• ثبت‌ نام در سایتها و اپلیکیشن‌ های مختلف

لازمه ورود و فعالیت در بسیاری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، در اختیار گذاشتن شماره تلفن، جهت ارسال کد تایید است. اما برخی از کاربران نگران هستند که با در اختیار گذاشتن شماره اصلی خود، اطلاعات و هویت آن‌ها فاش شود و این اقدام، امنیت بالایی نداشته باشد. بنابراین با استفاده از شماره مجازی کشور مورد نظر خود می‌توان در انواع سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، حساب کاربری ایجاد کرد.

• اعتبار بخشیدن به کسب و کار

در صورتی که صاحب کسب و کاری هستید و به دنبال جلب اعتماد بیشتر مخاطبان خود هستید، می‌توان از شماره مجازی کمک گرفت‌ همچنین شماره‌های مجازی، امکان برقراری ارتباط با مشتریان و همکارانی که در خارج از ایران هستند را راحت‌تر کرده است.

• امنیت بالا

امنیت بالا، یکی دیگر از ویژگی‌‌های شماره‌های مجازی هستند. زیرا هویت و اطلاعات کاربر محفوظ باقی می‌ماند. البته شماره‌های مجازی امنیت دارند که از مراکز معتبری مانند؛ سایت خرید فالوور اینستاگرام، تهیه شده باشند.

• عدم تمایل به استفاده از شماره خصوصی

افرادی که به دلایل مختلف دوست ندارند که در فضای مجازی و به منظور ایجاد اکانت در اپلیکیشن‌ها و اهداف دیگر، از شماره واقعی و دارای سیم‌کارت خود استفاده کنند، می‌توانند از شماره‌های مجازی کمک بگیرند.

یک شماره مجازی مناسب چه ویژگی‌هایی دارد

با وجود کاربردها و مزایای زیادی که شماره‌های مجازی دارند اما، در صورتی که این شماره‌ها برخی از ویژگی‌های مهم را دارا نباشند، کارایی لازم را ارائه نخواهند داد. بنابراین برای بهره بردن از تمامی امکانات و مزایای لازم است که، شماره‌های مجازی همه ویژگی‌های زیر ‌را دارا باشند.

• امنیت بالا

مهم‌ترین ویژگی که یک شماره مجازی کاربردی و مفید باید داشته باشد، امنیت بالای آن است. در صورتی که امنیت یک شماره مجازی بالا نباشد، امکان سرقت همه اطلاعات کاربر و همچنین مشخص شدن هویت آن و سوء استفاده، وجود دارد.

• اختصاصی بودن

هر شماره مجازی باید در اختیار یک کاربر قرار گرفته باشد. زیرا در غیر این صورت؛ چند کاربر با یک شماره وارد اکانت و برنامه‌ موردنظر می‌شوند.

• قیمت مناسب

با توجه به متقاضیان زیادی که شماره‌های مجازی پیدا کرده‌اند، برخی از افراد سودجو از این شرایط سوءاستفاده میکنند و شمارههای مجازی را با قیمت بالاتری عرضه میکنند. بنابراین قیمت شماره مجازی باید معقول و مناسب باشد.

• ماندگاری

برخی از شماره‌های مجازی، بعد از مدتی استفاده، به صورت خود به خود از بین می‌روند. دلیل این امر نیز بی‌کیفیتی شماره مجازی است. بنابراین یک شماره مجازی مناسب و باکیفیت، بدون دلیلی از بین نمی‌رود و تا حذف نشدن برنامه و یا حساب کاربری، همچنان باقی خواهد ماند.
سایت خرید فالوور اینستاگرام، سایتی است که شماره مجازی‌هایی را عرضه می‌کند که همه این ویژگی‌ها را دارا هستند. شماره‌های مجازی سایت خرید فالوور اینستاگرام، کیفیت بالایی دارند و از قیمت مناسبی برخوردار هستند. بنابراین کاربران می‌توانند با خیال راحت، شماره مجازی مورد نظر خود را از سایت خرید فالوور اینستاگرام، تهیه نمایند.

نتیجه‌گیری

از زمان استفاده از فضای مجازی، قابلیت‌ها و امکانات مناسب برای استفاده هر چه بهتر از آن به وجود آمده‌اند که، شماره مجازی یکی از کاربردی‌ترین قابلیت‌ها است. شماره‌های مجازی، شماره‌هایی بدون سیم‌کارت هستند که پیش شماره کشورهای خارجی و خدمات آن‌ها را دارند. شماره‌های مجازی کاربردهای متعددی مانند؛ دور زدن فیلترینگ، ثبت‌نام در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، اعتبار بخشیدن به کسب و کار، برقراری ارتباط با خارج از کشور، هزینه مناسب خرید و برقراری ارتباط، عدم در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی و غیره را دارند.

برای خرید شماره مجازی، روش‌ های مختلفی وجود دارند که مناسب‌ ترین آن، خرید از سایت‌ های معتبر است. سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از بهترین سایت‌ های خرید شماره مجازی است. زیرا شماره‌ های مجازی با کیفیت را با مناسبترین قیمت عرضه می‌کند.

5دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 20 ژانویه 2023، 12:06

  سلام وقت بخیر ببخشید شماره مجازی اینستاگرام به چه دردی میخوره؟ در حالی که میشه با شماره خودمون هم اکانت درست کنیم؟

  • 22 ژانویه 2023، 09:55

   سلام، بله شما به راحتی و بدون هیچ دردسری میتونید با شماره خودتون در اینستاگرام اکانت داشته باشید. ولی با خرید شماره مجازی اینستاگرام اگر مشکلی از طرف اینستاگرام برای کاربران ایرانی پیش بیاد و تحریم هایی اعمال بشه، با این شماره، اکانت شما امن خواهد بود. از طرفی اگه در اینستاگرام کسب و کاری در سطح بین المللی داشته باشید، با شماره مجازی خیلی راحت میتونید با بقیه افراد در ارتباط باشید.

  • 09 آوریل 2024، 01:13

   سلام اگه میخوای نا معلوم باشه اکانتت باید شماره مجازی استفاده کنی یا اگه میخوای به یه شخصی پیام بدی که نفهمه توی یا اگه ریپورت باشی شماره مجازی به دردت میخوره

 • 18 مارس 2024، 21:17

  چطوری میتوانم شماره مجازی را خریداری کنم

 • 29 آوریل 2024، 17:46

  شماره مجازی روبیکا دارید

🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد