🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید لایک یوتیوب ارزان 100% واقعی همراه با تحویل فوری

خرید لایک یوتیوب از سایت خرید فالوو اینستاگرام یوتیوب یکی از مهم ترین و معروفترین اپلیکیشن های فضای مجازی است که افراد در آن می توانند ویدیو های خود را به اشتراک بگذارند. این ویدیوها شانس دیده شدن توسط دو میلیارد نفر را دارند که کاربران ثابت یوتیوب در سراسر جهان می باشند.

5/5 - (4 امتیاز)
خرید لایک یوتیوب ارزان
خدمات یوتیوب

خدمات خرید لایک یوتیوب

500
لایک ارزان یوتیوب

✅لینک پست خود را وارد کنید.

10,565تومان
سفارش
1000
لایک ارزان یوتیوب

✅لینک پست خود را وارد کنید.

21,130تومان
سفارش
2000
لایک ارزان یوتیوب

لینک پست خود را وارد کنید.

42,260تومان
سفارش
3000
لایک ارزان یوتیوب

✅لینک پست خود را وارد کنید.

63,390تومان
سفارش
500
لایک گارنتی دار

✅لینک پست خود را وارد کنید.

74,530تومان
سفارش
1000
لایک گارنتی دار

✅لینک پست خود را وارد کنید.

149,060تومان
سفارش
2000
لایک گارنتی دار

لینک پست خود را وارد کنید.

298,120تومان
سفارش
3000
لایک گارنتی دار

✅لینک پست خود را وارد کنید.

447,180تومان
سفارش
🎁🎁🎁 ویو یوتیوب رایگان اینستاگرام 🎁🎁🎁
📌 هر 24 ساعت 10 ویو یوتیوب هدیه بگیرید!
📌 کانال شما باید عمومی باشد.
📌 فقط یک سفارش در هر 24 ساعت قابل ثبت است.
🌐 زمان شروع: بین 0 تا 1 ساعت
🚀 سرعت: 50-150 هزار ویو در روز
🔥 ریزش: ندارد
👌 کیفیت: ویوهای واقعی و باکیفیت
🔴 یوتیوب ❤️ لایک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
3211 لایک یوتیوب رایگان 🚀 سرویس فوق ارزان 💲 - 10  تومان 10/10 فعال
1620 🔴لایک ویدیو❤| رایگان🎁 توضیحات 10  تومان 100/100 فعال
2826 🔴 لایک یوتیوب 🚀 (50K در روز) تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 18,590  تومان 500000/10 فعال
2252 🔴 لایک یوتیوب ارزان 🚀 تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 21,130  تومان 100000/10 فعال
2827 🔴 لایک یوتیوب ♻️ گارانتی 30 روزه 🔻 ریزش کم 🚀 (20K در روز) تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 55,770  تومان 10000/10 فعال
2253 🔴 لایک یوتیوب ارزان 🔻 ریزش کم ♻️ جبران ریزش 30 روزه 🚀 تحویل فوری ❤️‍🔥 توضیحات 116,610  تومان 500000/20 فعال
2154 🔴 لایک یوتیوب ♻️ دارای گارانتی ۳۰ روزه 🚀 تحویل فوری ❤️ توضیحات 149,060  تومان 50000/10 فعال
1499 🔴لایک ویدیو❤| تحویل فوری🚀| بدون ریزش 🔻| 20%هدیه🎁 توضیحات 172,380  تومان 50000/20 فعال
157 🔴لایک ویدیو❤| آمریکا | گارانتی جبران ریزش 30 روزه ♻ توضیحات 1,161,880  تومان 500000/20 فعال

خرید لایک یوتیوب ارزان 100% واقعی

یوتیوب برای اینکه نظر افراد درباره محتوا را بداند آپشن های مختلفی را در زیر این ویدیو ها قرار داده است برای مثال شما اگر از یک ویدیو خوشتان آمد می توانید لایک زیر ویدیو را بزنید و اگر خوشتان نیامده است می توانید از دیسلایک استفاده کنید و آن را لمس کنید.

ویژگی های خدمات لایک یوتیوب

💎 کیفیت لایک یوتیوبلایک های 100% واقعی با کیفیت تضمینی و بدون ریزش با تحویل فوری
💲 قیمت لایک یوتیوبشروع قیمت از 14,000 تومان
⏳ زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید لایک یوتیوب از سایت ما برای شما پیش بیاید !

چرا لایک ویدیوهایم کم شده است؟

باید برای گرفتن لایک بیشتر روی تولید ویدیو های بهتر تلاش کنید و همچنین یک کار دیگری که برای بالاتر بردن لایک پست هایتان می توانید انجام دهید خرید لایک از سایت خرید فالوور اینستاگرام می باشد.

آیا لایک هایی که خریداری میشود واقعی است؟

بله اکانت هایی که محتوای شما را لایک می کنند کاملا واقعی هستند و هیچ مشکلی برای پیج شما ایجاد نمی کنند.

آیا یوتیوب میتواند متوجه خرید لایک بشود؟

خیر؛سرویس های سایت خرید فالوور اینستاگرام بسیار با کیفیت هستند و الگوریتم های یوتیوب نمیتوانند متوجه خرید این لایک ها بشوند.

هنگام خرید لایک یوتیوب باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام خرید این سرویس ها به حداقل وحداکثر میزان سفارش هر سرویس توجه کنید؛همچنین دقت داشته باشید که تعداد لایک هایتان بیشتر از تعداد سابسکرایب ها و ویو هایتان نباشد.

خرید لایک یوتیوب

یوتیوب برای اینکه نظر افراد درباره محتوا را بداند آپشن های مختلفی را در زیر این ویدیو ها قرار داده است برای مثال شما اگر از یک ویدیو خوشتان آمد می توانید لایک زیر ویدیو را بزنید و اگر خوشتان نیامده است می توانید از دیسلایک استفاده کنید و آن را لمس کنید.

معرفی علامت های لایک و دیس لایک و سایر

علائم دیگری به جز لایک و دیسلایک در زیر ویدیو ها هست که می توانید با آنها آشنا شوید که یکی از این علامت ها شیر کردن با دیگران است که شما در صورت نیاز می توانید این از این گزینه استفاده و ویدیو را با دیگر دوستان تان به اشتراک بگذارید؛ یکی دیگر از علائم زیر ویدیو ها علامت سیو کردن است که شما می توانید ویدیو را با استفاده از این آپشن در یک قسمت مجزا سیو  کنید و در یک زمان مناسب تر مشاهده کنید.

الگوریتم یوتیوب در مورد لایک یوتیوب

الگوریتم یوتیوب از این موارد استفاده می کند تا ویدیو هایی که افراد بیشتر به آن واکنش  نشان داده اند و آن را دوست داشته و لایک کرده اند را به افراد بیشتری پیشنهاد دهد با این احتمال که این افراد نیز ممکن است از این ویدیو خوششان بیاید. با توجه به مطالب گفته شده برای بالا رفتن در الگوریتم یوتیوب باید ویدیو هایی را بسازید که لایک و کامنت های بیشتری به خود اختصاص دهد.

ما امروز در این مقاله به شیوه ساختن محتوا با قابلیت دریافت لایک بیشتر تمرکز خواهیم کرد. این روش ها پیچیده یا دشوار نیستند ولی مطمئنا زمان بر هستند و شما می توانید در کنار این روش ها از خرید لایک هم استفاده کنید چرا که استفاده کردن از روش های افزایش لایک و خرید لایک در کنار آن خرید لایک به شما کمک می کند در این فضای به شدت رقابتی سریع تر پیشرفت کنید.

خرید لایک یوتیوب ارزان 100% واقعی همراه با تحویل فوری

چرا باید خرید لایک برای کانال یوتیوبم را در دستور کار قرار دهم؟

کانال یوتیوب شما وقتی که مانیتایز می شود یعنی به درآمد می رسد یکی از مواردی که یوتیوب ویدیوی شما را با آن قضاوت می کن تا نسبت به آن درآمد شما را تعیین کند تعداد لایک زیر ویدیو های شما است. هرچه تعداد لایک برای یک ویدیو بالاتر باشد درآمد یوتیوبر نیز بالاتر خواهد بود.

دلایل خرید لایک یوتیوب

همچنین بالاتر بودن لایک در یک ویدیوی یوتیوب باعث می شود تا الگوریتم های یوتیوب آن را به افراد بیشتری ساجست کنند و این باعث بالاتر رفتن بازدید و سابسکرایب کانال هم می شود. دلایلی که گفته شد می تواند مهم ترین دلایلی باشد که به خاطر شما در فکر بالاتر بردن لایک ویدیو هایتان باشید. باید گفت یوتیوب و فضای مجازی می تواند به سرعت شما را به رشد و پیشرفت برساند اگر دست بجنبانید و تعداد بالایی لایک شکار کنید؛ این کار را به راحتی می توانید با خرید لایک هم انجام دهید.

خرید لایک یوتیوب از سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام

خرید لایک موثر ترین و کم هزینه ترین روش برای بالاتر بردن لایک های کانال می باشد. برای انجام خرید  لایک یوتیوب می توانید به پشتیبانی سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه کنید و اگر سوالی دارید مطرح کنید و یا از پنل خود سایت اقدام کرده و خریدتان را انجام دهید.

از توضیحات بیو در کانال نهایت استفاده را کنید

در صفحه اصلی یوتیوب برای هر کانال قسمتی به نام بیو هست که در آن یوتیوبر ها به توضیح درباره کانال می پردازند؛ آنها در این قسمت درباره خود و کانال شان و کاری که در آن کانال انجام می دهند صحبت می کنند؛ شما نیز سعی کنید در این قسمت درباره خودتان و کانال تان بگویید و به این شکل افرادی را که به صورت گذری به پیج شما سر می زنند قانع کنید که ویدیو های شما را ببینند، شما را ساب کرده و پست هایتان را لایک کنند. در حالت کلی بیو جایی است که مخاطب باید بفهمد چرا باید شما را دنبال کند و با عضویت در کانال شما چه چیزی یاد می گیرد و شما باید به کامل ترین حالت ممکن به این سوال پاسخ دهید تا به این شکل مخاطب را بهتر جذب کانال خودتان بکنید.

از ویدیوهای کوتاه و استوری برای کال تو اکشن استفاده کنید

شما در این قسمت ها می توانید عکس ها و ویدیوهای کوتاه قرار داده و در کنار یک توضیح کوچک درباره ویدیوی آینده از مخاطبان خود بخواهید که حتما آن را ببیند و کانال تان را سابسکرایب کرده و پست تان را لایک کنند. حتی بسیاری از یوتیوبر ها در آغاز و انتهای تمام ویدیوهای شان این کار را انجام می دهند که بسیار تاثیر گذار است و مخاطبان معمولا این حمایت را از کانال هایی که به آنها علاقه مند هستند انجام می دهند.

لایک یوتیوب

از هشتگ های پرکاربرد یوتیوبی استفاده کنید

یکی دیگر از کارهایی که باعث می شود ویدیو های تولید شده توسط کانال شما به راحتی به دست مخاطبان هدف شما برسد هشتگ گذاری است. از این قابلیت باید به شکلی کاملا هوشمندانه استفاده کرد شما باید مخاطب ویدیو های خود را به شکل دقیق بشناسید و همچنین کلماتی که افراد در جست و جوی یک موضوع سرچ  می کنند؛ به این شکل می توانید از هشتگ های پرکاربرد در حوزه کاری خودتان آگاه شوید و از آنها استفاده کنید.

عنوان و دیسکریپشن جذاب برای ویدیو بنویسید

برای اینکه ویدیوی شما بازدید و سپس لایک بالایی بگیرد باید از عنوان های جالب و جذاب برای آن استفاده کنید. عنوانی که شما از آن استفاده می کنید باید حاوی کلمات و موضوعی باشد که شما درباره آن در ویدیوی خود صحبت کرده اید. دیسکریپشن قسمتی است که شما بیشتر درباره ویدیو و علت تولید آن می نویسید سعی کنید از بهترین و کوتاه ترین جملاتی که می توانند کار شما را توصیف کنند استفاده کنید.

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد