🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید لایک استوری اینستاگرام کاملا واقعی و ارزان با تحویل فوری

از آنجایی که بیشتر کاربران علاقه زیادی برای به اشتراک گذاشتن اتفاقات هیجان انگیز روزانه خود در استوری را دارند، این قابلیت مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. اینستاگرام مدتی است که یک قابلیت جدید به استوری اضافه کرده است و آن قابلیت امکان لایک کردن استوری می باشد.

5/5 - (7 امتیاز)
خرید لایک استوری اینستاگرام کاملا واقعی و ارزان با تحویل فوری
خدمات اینستاگرام
500
لایک استوری vip

✅لینک استوری خود را وارد کنید.

44,745تومان
سفارش
1000
لایک استوری vip

✅لینک استوری خود را وارد کنید.

89,490تومان
سفارش
2000
لایک استوری vip

✅لینک استوری خود را وارد کنید.

178,980تومان
سفارش
3000
لایک استوری vip

✅لینک استوری خود را وارد کنید.

268,470تومان
سفارش
🔴اینستاگرام ❤️ لایک استوری
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
1585 🔴لایک استوری اینستاگرام💖| رایگان 🎁 توضیحات 10  تومان 100/100 فعال
463 🔴لایک استوری اینستاگرام 💖| همه لایک استوری ها | VIP تحویل فوری ✅ توضیحات 89,490  تومان 15000/10 فعال
341 🔴لایک استوری اینستاگرام💖 توضیحات 89,970  تومان 5000/100 فعال
1170 🔴لایک استوری اینستاگرام💖| ویو 👁🗨 توضیحات 107,390  تومان 15000/100 فعال

پر فروش ترین محصولات سایت خرید فالوور اینستاگرام

خرید لایک استوری اینستاگرام کاملا واقعی

بعد از اضافه شدن قابلیت لایک استوری به اینستاگرام، مانند همیشه افراد زیادی به دنبال راه هایی برای افزایش این میزان لایک بودند. از این رو سایت های زیادی برای فروش لایک استوری شروع به کار کردند. اگر به دنبال سایت مناسبی برای خرید لایک استوری یا پست اینستاگرام، فالوور، کامنت و... هستید، پیشنهاد ما به شما سایت خرید فالوور اینستاگرام می باشد.

ویژگی های خدمات لایک استوری اینستاگرام

💎 کیفیت لایک استوری اینستاگرام لایک استوری 100% واقعی و با کیفیت بدون ریزش با تحویل فوری
💲 قیمت لایک استوری اینستاگرام شروع قیمت از 20,000 تومان
⏳ زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید لایک استوری از سایت ما برای شما پیش بیاید!

مزایای لایک استوری اینستاگرام چیست؟

مهم ترین مزایای لایک استوری کمک به افزایش بازدید استوری ها و افزایش فالوور ها است.

آیا لایک استوری در روند پیج تاثیر دارد؟

بله تاثیر دارد. بعد از اضافه شدن این قابلیت در استوری، اینستاگرام یکی از معیار سنجش پیج ها را مقدار لایک استوری گذاشته است.

آیا افزایش لایک استوری به افزایش فالوور کمک می کند؟

بله، از هر یک از ویژگی ها و قابلیت های اینستاگرام می توان برای افزایش فالوور هستند.

چطور موضوعاتی برای استوری گذاشتن مناسب هستند؟

موضوعات مانند زندگی روزانه خود، طنز، میم ها، فیلم سریال، اخبار و داستان های افراد معروف ، اتفاقات مهم روز، داستان پرطرفدار و... برای استوری گذاشتن مناسب هستند.

آیا پاسخ دادن به دایرکت مهم است؟

بله بسیار مهم است زیرا با پاسخ دادن شما به فالوور هایتان نشان می دهید که نظرات و تعامل شان در پیج برای شما با ارزش و مهم است.

خرید لایک استوری اینستاگرام

از جمله ویژگی های جذاب اینستاگرام قابلیت استوری گذاشتن در آن است. از آنجایی که بیشتر کاربران علاقه زیادی برای به اشتراک گذاشتن اتفاقات هیجان انگیز روزانه خود در استوری را دارند، این قابلیت مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. اینستاگرام مدتی است که یک قابلیت جدید به استوری اضافه کرده است و آن قابلیت امکان لایک کردن استوری می باشد. بعد از اضافه شدن قابلیت لایک استوری به اینستاگرام، مانند همیشه افراد زیادی به دنبال راه هایی برای افزایش این میزان لایک بودند.

سایت های فروش لایک استوری

از این رو سایت های زیادی برای فروش لایک استوری شروع به کار کردند. اگر به دنبال سایت مناسبی برای خرید لایک استوری یا پست اینستاگرام، فالوور، کامنت و… هستید، پیشنهاد ما به شما سایت خرید فالوور اینستاگرام می باشد. در این مقاله ما می خواهیم تا شما را به طور کامل با قضیه لایک استوری و اهمیت آن آشنا کنیم. همچنین روش هایی به شما معرفی خواهیم کرد که با آن ها بتوانید میزان لایک استوری تان را افزایش دهید، پس حتما تا آخر مقاله همراه ما باشید.

لایک استوری اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام از زمان انتشار همواره سعی کرده است ویژگی های جذابی را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا توجه آنها را به خود جلب کند. اینستاگرام یک برنامه از برنامه های پر استفاده در عصر امروز می باشد. وقتی اینستاگرام یک ویژگی جدید را ارائه می دهد، ابتدا آن را عنوان آزمایشی روی آن می گذارد و زمانی که از موثر بودن آن مطمئن شد، آن را در دسترس همه کاربران قرار می گیرد. لایک کردن استوری در اینستاگرام یکی از همین قابلیت های جدید است که در یکی دو سال اخیر به این پلتفرم اضافه شد.

خرید لایک استوری اینستاگرام کاملا واقعی و ارزان با تحویل فوری

آیا افزایش لایک استوری اینستاگرام اهمیت دارد؟

به طور کلی کلمه لایک در شبکه های اجتماعی به معنای دوست داشتن است. حالا که استوری ها قابلیت لایک شدن را دارند، ما از طریق آن می توانیم از میزان بازخورد کاربران مان مطلع شویم.
به عبارت دیگر با این قابلیت می توانیم از اینکه فالوور هایمان از روند استوری گذاشتن یا سبک استوری ها چقدر رضایت دارند، آگاه شویم. همان طور که پست های اینستاگرام معیارهایی مانند لایک، کامنت، بازدید و…. دارند، استوری ها نیز معیارهای خاص خود را دارند.

چگونه بفهمیم کاربران از ما رضایت دارند؟

با بررسی مواردی مانند میزان لایک استوری، تعداد بازدید، میزان تعامل، تعداد ریپلای ها و حتی نرخ تعامل استوری های اینستاگرام خود، می توانید میزان رضایت فالوور هایتان را دریابید. حال هر چه میزان لایک استوری بیشتر باشد به این معناست که استوری مورد نظر بیشتر مورد پسند کاربران واقع شده است. این می تواند به شما در توسعه صفحه و استوری های بعدی کمک زیادی کند. اگر می خواهید لایک استوری اینستاگرام خود را افزایش دهید، تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

مزایای لایک استوری اینستاگرام

لایک استوری در اینستاگرام دارای ویژگی ها و مزایای خوب و پرکاربردی است. در ادامه این مزایا بیان شده است:

· افزایش بازدید استوری ها

· افزایش فالوور ها

· افزایش تعامل با استوری لایک اینستاگرام

· ایجاد حریم خصوصی برای ارتباط بین کاربران

آیا افزایش فالوور با لایک استوری امکان پذیر است؟

هر ویژگی در اینستاگرام می تواند راهی برای افزایش تعداد فالوورهای پیج باشد. شما می توانید با لایک استوری افراد مختلف توجه آن ها را به خود و صفحه خود جلب کنید و در نتیجه تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید زیرا آنها کنجکاو هستند که بیشتر در مورد شما بدانند و بدین ترتیب وارد صفحه شما می شوند. اگر محتوای پیج شما از کیفیت کافی برخوردار باشد، به احتمال زیاد شما را دنبال خواهند کرد.

در گذشته که هنوز لایک استوری اینستاگرام وجود نداشت، خیلی ها از ارسال واکنش منصرف می شدند و به این ترتیب میزان تعامل صفحه کاهش می یافت. قابلیت لایک کردن استوری این کا را بسیار راحت می کند و کاربران از آنها برای نشان دادن نظر مثبت درباره محتوا استفاده می کنند.

چرا تعداد لایک استوری اهمیت دارد؟

میزان لایک استوری ها برای اینستاگرام و الگوریتم های آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این موضوع باعث می شود تا میزان تعامل یک صفحه تا حد زیادی افزایش یابد و این موضوع به ورود استوری ها به قسمت کاوشگر کمک می کند و می تواند منجر به افزایش تعداد فالوورهای یک صفحه شود.

چگونه میزان لایک های استوری خود را افزایش دهیم؟

افزایش میزان لایک های استوری فقط و فقط به نحوه فعالیت شما بستگی دارد. در ادامه چند روش خوب که به شما در افزایش لایک استوری هایتان کمک می کند، بیان شده است:

· ترفند اگر موافقید لایک کنید

یکی از بهترین راه ها برای افزایش لایک استوری پرسیدن نظر مخاطب است. به این ترتیب که پستی را در صفحه خود قرار می دهید و از کاربر حاضر در استوری بپرسید که آیا با این موضوع موافق هستید یا خیر؟ اگر موافق هستید، این استوری را لایک کنید. این ایده می تواند راه خوبی برای افزایش تعداد لایک ها باشد. البته موضوع شما هم باید جالب باشد تا بازخورد خوبی از آن ببینید.

· ایجاد محتوای جذاب و کاربر پسند

اگر به انتشار مطالب تکراری و بی کیفیت عادت دارید، انتظار نداشته باشید استوری تان مورد پسند واقع شود. برای افزایش لایک استوری اینستاگرام باید محتوای جذاب، با کیفیت و کاربر پسند تولید کنید.

· در مورد روند روز استوری بسازید

یک سری موضوعات هستند که به محض انتشار در استوری بازدید زیادی جذب می کنند و افراد زیادی هم برای تعامل آن استوری را لایک می کنند و یا با ریپلای نظرشان را به شما می گویند. به عنوان مثال، موضوعات طنز، میم ها، داستان پرطرفدار، اخبار ، اتفاقات مهم روز و… از این موضوعات می باشد.

این بستگی به خلاقیت خود شما دارد که چگونه این موضوعات را با کسب و کار خود مرتبط کنید. البته می توانید مستقیماً از این موضوعات در استوری های خود استفاده کنید، اما نباید زیاده روی کنید. شما باید از این مدل داستان ها فقط برای جلوگیری از یکنواختی در استوری و برای تنوع استفاده کنید. این روش به افزایش بازدید و لایک استوری ها کمک زیادی می کند.

· آیا زمان بندی برای استوری ها ایده خوبی است؟

همیشه سعی کنید پست های خود را با برنامه ریزی و زمان بندی مناسب در اکانت اینستاگرام خود منتشر کنید و بهترین زمان های روز را برای انتشار استوری و پست انتخاب کنید. همچنین فالوورهای خود را برای دیدن پستی از شما بیش از حد منتظر نگذارید. زمان بندی مناسب تاثیر زیادی در بازدید پست و استوری و در نتیجه افزایش لایک آنها دارد.

· آیا هشتگ زدن به افزایش لایک کمک می کند؟

از سال های گذشته تاکنون هشتگ ها نقش خود را در تمامی شبکه های اجتماعی ایفا کرده اند اما این موضوع در اینستاگرام کمی گسترده تر است. حتماً هشتگ های مرتبط را در پست های اینستاگرام دیده اید. این هشتگ ها باعث میشوند پست های شما بازدید بیشتری داشته باشند و در نهایت باعث می شوند که پست های شما در اینستاگرام اکسپلورر ظاهر شوند.

. تاثیر هشتگ در افزایش بازدید

این هشتگ ها مدتی است پا به دنیای استوری هم گذاشته و افراد زیادی برای افزایش بازدید استوری خود از آن استفاده می کنند. شما می توانید از هشتگ های پربازدید در استوری های خود استفاده کنید. این موضوع تاثیر زیادی در افزایش لایک استوری خواهد داشت. اگر لحظه ای به اکسپلورر اینستاگرام سر بزنید، می بینید که بخش استوری به آن اضافه شده است و استوری شما با داشتن هشتگ های مناسب می تواند وارد این بخش شود.

· پاسخ به دایرکت

یکی دیگر از راه های افزایش بازدید و لایک استوری، پاسخ دادن به دایرکت ها است. برای افزایش بازدید استوری باید با مخاطبان خود تعامل داشته باشید. پاسخ ندادن به کامنت، پیام های دایرکت و … باعث می شود به مرور زمان مخاطبان خود را در اینستاگرام از دست بدهید. توجه داشته باشید که راه های مختلفی برای افزایش تعامل بین شما و مخاطبان وجود دارد. حتی می توانید در صفحه بیو خود اعلام کنید که چه زمانی به مخاطبین مستقیم خود پاسخ می دهید. این باعث میشود شما در چشم فالوور هایتان یک فرد معمولی باشید که به تلاش ها و تعامل های فالوور هایش اهمیت می دهد.

· خرید لایک استوری اینستاگرام

لایک استوری اینستاگرام قابلیت جدیدی است که به کاربران اینستاگرام اجازه می دهد تا از این پس استوری اینستاگرام را لایک کنند. لایک استوری یک ویژگی فوق العاده هیجان انگیز و جذاب است که اینستاگرام را بسیار جذاب می کند و به کاربران این امکان را می دهد که بهتر در مورد استوری خود تصمیم بگیرند و بهترین تحلیل را از آنها داشته باشند.

اگر به هر دلیلی از جمله مشغله های زندگی نمی توانید زمان زیادی برای اینستاگرام خود گذاشته و با حوصله روش های بالا را امتحان کنید، می توانید به سراغ خرید لایک استوری از سایت های مختلف بروید. پیشنهاد ما در این زمینه به شما سایت خرید فالوور اینستاگرام می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله ما تلاش کردیم تا شما را با لایک استوری، دلایل اهمیت آن و روش های برای افزایش میزان لایک استوری آشنا کنیم. افزایش لایک استوری اینستاگرام کار سختی نیست، فقط باید در انتشار استوری مراقب باشید و استوری های بدون هدف و بی کیفیت نگذارید.

سایت خرید فالوور اینستاگرام سال های زیادی است که در زمینه فروش فالوور، لایک، کامنت و…. برای انواع پلتفرم ها از جمله اینستاگرام فعالیت می کند. اگر به دنبال سایتی است که از طریق آن با مناسب ترین قیمت لایک استوری خریداری کرده و به روند رشد پیج تان کمک کنید، می توانید به ما اعتماد کنید.

5دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 03 سپتامبر 2022، 21:00

  سلام من از سایت خرید فالوور اینستاگرام مدت هاست که دارم خرید میکنم خواستم تشکر کنم از پشتیبان های خیلی خوبشون واقعا من هر ساعت از شب و روز پیام میدم سریع پاسخ من رو میدم ممنونم ازتون

 • 21 ژانویه 2023، 10:01

  دیگه سایت رتبه یک گوگل . صددرصد بهترین خدمات و باید ارائه بدن

 • 30 آگوست 2023، 10:15

  عالی بود من راضیم ازش

 • 10 سپتامبر 2023، 17:43

  سایتتون تکه و سرویس دهیتون عالیه و من میخوام همینجا از پشتیبان های سایت برای پاسخگویی سریعشون تشکر کنم

 • رضا ابراهیم زاده

  21 اکتبر 2023، 15:50

  عالییییییییییییییی

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد