خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

خرید کامنت اینستاگرام خودکار 30% هدیه تحویل فوری

خرید کامنت خودکار در برنامه اینستاگرام کامنت، از جمله مواردی است که برای محاسبه اینگیجمنت یا تعادل پیج شما استفاده می شود. هرچه تعداد کامنت های یک پست بیشتر باشد احتمال اینکه رتبه بالاتری از اینستاگرام بگیرد بیشتر می شود چرا که اینستاگرام با توجه به تعامل کاربران با پیج به آن رتبه می دهد و کامنت ها به عنوان یکی از عوامل احتساب تعامل در نرخ این تعامل تاثیرگذار است. با توجه به اینکه نرخ تعامل بالا در اینستاگرام باعث می شود به افراد بیشتری ساجست شود و در نتیجه بازدید دوباره از پست بالاتر می رود پیج پیشرفت می کند. بهتر است از هر روش مناسبی که بلد هستید استفاده کنید تا بتوانید توجه افراد را به گونه ای جلب کنید که نظرات شان را برای شما کامنت کنند.

3.5/5 - (2 امتیاز)
خرید کامنت اینستاگرام اتوماتیک 30% هدیه با تحویل فوری

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام 💬 کامنت اتوماتیک
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
349 کامنت اتوماتیک اینستاگرام | فقط ایموجی به صورت زندوم - 226,800  تومان 1000000/5 فعال

خرید کامنت اینستاگرام خودکار 30% هدیه

پنل های افزایش فالوور وب سایت خرید فالوور اینستاگرام از با کیفیت ترین و ارزان ترین فالوورهای موجود تهیه و آماده شده است، شما برای خرید فالوور مورد نیاز خود کافی است که از پنل های زیر مقدار مورد نیاز خود را سفارش دهید.

اطلاعات خرید کامنت خودکار اینستاگرام
💎کیفیت کامنت خودکار اینستاگرام کامنت اتوماتیک واقعی و سفارشی
💰 قیمت کامنت خودکار اینستاگرام شروع قیمت از 100000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات که ممکن است در هنگام خرید کامنت خودکار از سایت ما برای شما پیش بیاید !

چه کامنت هایی در زیر پستم اضافه می شوند؟

شما هم می توانید درباره کامنت ها خودتان سفارش بدهید و این سفارش ها روی پست هایتان اعمال خواهد شد و هم می توانید این کار را به ما بسپارید که از کامنت هایی متفاوت و مثبت برای پست هایتان استفاده شود.

آیا کامنت ها واقعی است؟

بله کامنت ها توسط اکانت های واقعی برای پست های شما ارسال می شود.

آیا در تعداد کامنت هایی که می توان برای هر پستی سفارش داد محدودیت وجود دارد؟ تا چه تعداد می توانم سفارش بدهم؟

شما کامنت های خودکار را در بسته های مختلف می توانید تهیه کنید لذا بسته به نیاز پیج می توانید از تعداد کم یا تعداد بالاتر استفاده کنید.

آیا کامنت ها به زبان فارسی خواهد بود؟

بله اگر در زمان سفارش انتخاب کنید کامنت ها را توسط اکانت های ایرانی ارسال کنیم این کامنت ها حتما به زبان فارسی خواهد بود.

خرید کامنت اینستاگرام خودکار

تولید محتوایی که بتواند باعث شود مخاطب مشتاقانه نظر خودش را درباره مطلب کامنت کند خود نوعی هنر است و البته این هنر راه و روش هایی دارد که ما امروز درباره آن با شما صحبت می کنیم تا مشخص کنیم در یک محتوای متنی، تصویری و یا ویدیویی چه شگرد هایی را می توان به کار برد تا با کمک آن از مخاطب کامنت گرفت.

به خاطر داشته باشید درکنار تمام روش هایی که استفاده می کنید خرید کامنت نیز می تواند روشی کم هزینه و ارگانیک برای افزایش کامنت ها در زیر پست هایتان باشد.

وقتی کامنت خریداری می کنید پیام هایی که معمولا مخاطب ها در تمجید پست ها در زیر آنها قید می  کنند به صورت خودکار برای پست تان اضافه می شود.

خرید کامنت اینستاگرام اتوماتیک 30% هدیه ارزان و با کیفیت با تحویل فوری

کال تو اکشن از عواملی است که می تواند در بالاتر بردن تعداد کامنت به کمک شما بیاید

اگر به پست های اسلایدی که افراد در پیج های خود می گذارند دقت کرده باشید همیشه آخرین پست اسلایدی را برای کال تو اکشن اختصاص می دهند یعنی از مخاطب می خواهند نظر خوشان را نسبت به پست در کامنت ها بنویسند، اگر سوالی دارند کامنت کنند و یا پست را لایک بزنند تمامی این موارد می تواند در گرفتن کامنت از مخاطب موثر باشد.

پاسخ دادن به کامنت ها می تواند نشانه ی احترام شما به مخاطبان تان باشد

سعی کنید به کامنت هایی که افراد در زیر پست های پیج برای تان می گذارند حتما واکنش دهید چون در این صورت مخاطب می  فهمد که شما کامنت ها را خوانده اید و به ایده او ارزش قائل هستید؛ همچنین چنین مخاطبی تشویق می شود که برای پست های بعدی هم کامنت بگذارد.

اگر پیج شما بازدیدهای زیادی دارد و تعداد کامنت ها بالاست باز هم پیشنهاد می شود این پاسخ ها را بدهید و اگر زمان مورد نیاز برای انجام این کار را ندارید می توانید یک نفر ادمین پیج را برای این کار استخدام کنید.

خرید کامنت چه تاثیری در رشد کانال من دارد؟

همان طور که می دانید کامنت ها جزء مواردی هستند که به آسانی در بالاتر بردن رنکینگ کانال شما در اینستاگرام کمک می کنند.

از روش هایی که الگوریتم های اینستاگرام به کار می برند تا تشخیص بدهند که یک محتوا چه قدر مورد توجه کاربران است، تعداد کامنت هایی است که مخاطبان در زیر آن پست ها کامنت می کنند؛

به همین دلیل است که شما باید علاوه بر کامنت هایی که افراد در زیر پست تان می گذارند کامنت های دیگری خرید کنید تا اعتباری که اینستاگرام از این طریق به کانال شما می دهد دو چندان  شود.

پست های IGTV بسازید

پست های  IGTV پست هایی هستند که مدت زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهند و می توانند شما را در معرفی بیشتر محصول یاری کنند و یا اگر در یک پیج آموزشی فعالیت دارید در آموزش های با کیفیت تر یاری برسانند.

کاربران در این نوع ویدیو  ها این فرصت را دارند که اگر سوال یا مشکلی در زمینه موضوع مورد بحث ویدیو دارند برای شما کامنت کنند که حتی خود این کامنت های ارسالی می توانند موضوع یک محتوای جدید باشند.  

تولید محتوای برتر

محتوایی که تولید می کنید اگر بتواند کاربران را با مطلب درگیر و متاثر کند می تواند باعث شود مخاطب بخواهد درباره آن نظرش را ثبت کند.

این محتوا می تواند به صورت یک سوال از کاربر مطرح شود، و یا درباره برخی موارد که معمولا توجه ها به سمت خود جلب می کند مثل محتوای مرتبط با کودکان، حیوانات، سرگرمی، نظر سنجی و … تولید شود.

آیا خرید کامنت می تواند مرا به صفحه اکسپلور برساند؟

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند تعامل را برای شما بالاتر ببرد تعداد کامنت هایی است که با هر بار پست گذاشتن به سمت پیج شما روانه می شود.

وقتی کامنت ها و به تبع آن اینگیجمنت برای شما بالاتر رفت پست های شما به راحتی به اکسپلور می رود و شما می توانید این مورد را به راحتی از قسمت اطلاعات آماری پیج خودتان چک هم بکنید.

روی پر بازدید ترین موضوعات اینستاگرامی تمرکز کنید

شما با یک سرچ ساده می توانید درباره موضوعاتی که بیشترین بازدید ها و بیشترین بحث ها را دریافت کرده اند اطلاعات بیشتری به دست بیاورید و با خلاقیت تمام درباره آن موضوع محتوای جالب و کلیک خور تهیه کنید.

کامنت های برتر را پین کنید

می توانید نظرات افراد را درباره یک تصویر جویا شوید و یا یک مسابقه ترتیب بدهید و یا از آنها بخواهید جملات جالبی که تا کنون  از افراد معروف شنیده اند را بازگو کنند و بعد مهم ترین و جالب ترین کامنت ها را پین کنید.

همین پین کردن کامنت ها می تواند یک رقابت کوچک هم بین کاربران به راه بیندازد تا ترغیب به کامنت دادن شوند.

خلاصه

در مقاله ای که مطالعه کردید ما درباره مواردی بحث کردیم که می توانند به شما کمک کنند تا کامنت های بیشتری را دریافت کنید و این کامنت ها به شما در بهتر کردن پیج و رسیدن به درآمدهای بالاتر یاری می رسانند.

برای افزایش کامنت های پیج علاوه  بر روش های یاد شده می توانید از خرید کامنت هم استفاده کنید که یک روش به صرفه و فوری با صرف کمترین زمان ممکن است که شما را به کامنت های بیشتر می رساند.

 

 

 

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام
2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • zahra

  23 فوریه 2022، 18:47

  واقعا اسمش خرید کامنت وگرنه کلی به رشد پیجم کمک کرده حتی تونستم به کمکش اعتماد خیلی از مشتری هامو جلب کنم
  ممنون از سایت خوبتون

 • علی

  12 ژانویه 2023، 14:45

  اوایل در مورد خرید کامنت شک داشتم؛ اما بعد مدتی دیدم هم نرخ تعامل پیجم بالا رفته هم پستام تو اکسپلور دیده می شن
  واقعا توصیش میکنم برا کسایی که میخوان پیج خوبی داشته باشن