🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید فالوور لینکدین 30% هدیه همراه با تحویل فوری

لینکدین یک محیط عالی برای معرفی کسب و کارها و پیدا کردن مشتری از طریق شبکه های اجتماعی می باشد. در این شبکه اجتماعی از استوری ها و پست های روزمرگی خبری نیست و بیشتر روی کانکت کردن کسب و کارهای مختلف تمرکز شده است. این روزها وقتی افراد می خواهند خبره ترین و کار آزموده ترین افراد را برای یک زمینه کاری به همکاری دعوت کنند ابتدا به سراغ لینکدین می روند رزومه کاری افراد را زمینه ای مشخص سرچ می کنند و به مناسب ترین فرد پیام برای آغاز همکاری ارسال می کنند. لینکدین را می توان پادشاه شبکه های اجتماعی که در زمینه معرفی کسب و کار ها و افراد متخصص فعالیت دارند به حساب آورد.

5/5 - (8 امتیاز)
خرید فالوور لینکدین
خدمات لینکدین
🔵 لینکدین 👤 فالوور
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
1660 🔵فالوور لینکدین🙎🏻♂| رایگان🎁 توضیحات 10  تومان 100/100 فعال

خرید فالوور لینکدین 30% هدیه

تعداد فالوور های لینکدین را می توان با خرید فالوور لینکدین افزایش داد و نتیجه ی این امر پیدا کردن افراد زیادی برای همکاری و انجام پروژه های فریلنسری خواهد بود.

ویژگی های خدمات خرید فالوور لینکدین
👑 کیفیت فالوور لینکدین فالوور لینکدین واقعی و پروفایل دار
💲 قیمت فالوور لینکدین شروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش ریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید فالوور لینکدین از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا این فالوور ها واقعی و فعال هستند؟

همه ی این فالوور ها واقعی هستند ولی فعالیتی در لینکدین ندارند.

آیا خرید فالوور لینکدین میتواند به حساب کاربری من آسیب بزند؟

این فالوور ها از کیفیت بالایی برخوردارند و از همین رو نه تنها آسیبی به پیج شما نمیزنند بلکه در یک چشم به هم زدن باعث پیشرفت حساب شما میشوند.

آیا فالوور های خریداری شده ریزش خواهند داشت؟

تمامی سرویس های قابل ارائه در فضای مجازی مقداری ریزش دارند ولی در سایت خرید فالوور اینستاگرام سعی شده که این ریزش ها در کمترین حالت ممکن باشد.

آیا سایر کاربران میتوانند متوجه خرید من بشوند؟

خیر؛اگر این فالوور ها را به شیوه ای اصولی خریداری کنید هیچکس نمیتواند متوجه خرید فالوور لینکدین توسط شما شود.

چه سرویس های دیگری را میتوانم برای حساب لینکدین خودم بخرم؟

علاوه بر فالوور لینکدین میتوانید لایک لینکدین را هم با کیفیت و قیمتی بی نظیر از سایت خرید فالوور اینستاگرام دریافت کنید.

آیا با خرید این فالوور ها میتوانم درآمد خودم را افزایش دهم؟

بله؛با خرید این فالوور ها حساب لینکدین شما رشد میابد و این موضوع سبب بیشتر دیده شدن و همچنین افزایش اعتبار حساب شما میشود که خود این موضوعات در میزان پیشنهادات و درآمد شما بسیار موثرند.

بهتر است چه سرویس هایی را برای خرید فالوور لینکدین انتخاب کنم؟

پیشنهاد میشود سرویس های باکیفیت و دارای ضمانت را برای خرید انتخاب کنید تا میزان بازدهی،نتیجه و عملکرد خریدتان در بهترین حالت ممکن باشد.

خرید فالوور لینکدین

 در دیگر شبکه های اجتماعی افراد وقتی از پست های یک پیجی خوششان می آید او را فالو می کنند تا از پست های آینده جا نمانند اما این قضیه در لینکدین کمی متفاوت است به این شکل که افراد از طریق گزینه connect به هم وصل می شوند و می توانند بعد ها برای همکاری با هم قرار بگذارند این کانکت ها در واقع فالوور های شما در لینکدین و افراد و صاحبان کسب و کار به حساب می آیند که پیش از اینکه با این افراد ارتباط بگیرید باید به آنها پیام بدهید و در صورت قبول از طرف مقابل می توانید با او  کانکت شوید.

اگر به تازگی وارد فضای لینکدین شده اید و یا رزومه ی خیلی قوی ندارید و هنوز نتوانسته اید با افراد زیادی کانکت شوید می توانید از گزینه ی خرید فالوور لینکدین استفاده کنید. تعداد فالوور های لینکدین را می توان با خرید فالوور لینکدین افزایش داد و نتیجه ی این امر پیدا کردن افراد زیادی برای همکاری و انجام پروژه های فریلنسری خواهد بود. 

خرید فالوور لینکدین 30% هدیه همراه با تحویل فوری

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که از طریق شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنید؟ لینکدین را می شناسد؟

لینکدین یکی از  شبکه های اجتماعی است که برای وصل کردن افراد متخصص و جویای کار با شرکت های بزرگ و کارفرما طراحی شده است و از آنجا که افراد مختلف با تحصیلات متفاوت و از کشورهای مختلف به این برنامه وارد می شوند و به دنبال کار می گردند شرکت های بزرگ در دنیا نیز در همین شبکه اجتماعی به دنبال نیروی تحصیل کرده و کار بلد هستند در نتیجه کار ها به دست افراد کاردان سپرده می شود. 

الگوریتم های برنامه لینکدین به گونه ای تنظیم شده اند که افراد مختلف با مشاغل مشابه را به هم وصل کنند و موقعیت ها و افراد جدید با زمینه های کاری نزدیک به هم برسند و البته این کار با گزینه کانکت شدن به واقعیت می پیوندد.

افراد در این فضا برای جوین شدن به شما پیام می دهند و به شما کانکت می شوند و هر چه تعداد این افراد که به پروفایل شما متصل می شوند و اصطلاحا شما را فالو می کنند بیشتر باشند برای موفقیت شما سودمند تر است و احتمال پیدا کردن کسانی که می توانند به شما پروژه هایی را تحویل دهند بالاتر می رود.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که با خرید این فالوور ها به افراد بسیار بیشتری در لینکدین کانکت شوید و افراد و شرکت های بیشماری را برای همکاری پیدا کنید. این موضوع احتمال پیدا کردن کار از این فضا را تضمین می کند و هر دو قشر کارفرما و کارجو را به هدف یعنی انجام پروژه می رساند.

خرید فالوور لینکدین چگونه می تواند درآمد شما را افزایش دهد؟

شبکه اجتماعی لینکدین به گونه ای طراحی شده است که افراد حاضر در آن بتوانند بیشترین سفارش کاری را از آن بگیرند و به مناسب ترین افراد در زمینه کاری خودشان متصل شوند؛ هرچه شما به افراد بیشتری که زمینه کاری مشابه با شما دارند کانکت شوید احتمال گرفتن پروژه های کاری برای شما بیشتر می شود

و این یعنی کسب درآمد بیشتر از طریق لینکدین و البته یکی دیگر از ویژگی های مهم این برنامه این است که افراد بدون توجه به ملیت و زبان شان می توانند در آن کار بگیرند یعنی شما می توانید از کشورهای دیگر نیز پروژه بگیرید که این موضوع خود می تواند احتمال اینکه در این فضا کار خوب پیدا کنید و درآمد دلاری داشته باشید بالاتر برود.

خرید فالوور لینکدین به شما کمک خواهد کرد به افراد بیشتری کانکت شوید که آنها هم به افراد دیگری وصل هستند و از این طریق به راحتی می توانند شما را پیدا کنند که این موضوع موفقیت شما در لینکدین را تضمین می کند.

پروفایل خود را در لینکدین چگونه بسازیم؟

ساختن پروفایل در لینکدین تفاوت زیادی با آنچه در اینستاگرام یا یوتیوب انجام می دهیم ندارد فقط باید حواسمان باشد که این پروفایل کاملا کاری و تخصصی خواهد بود و باید به نحو احسن بتواند انعکاس دهنده ی توانایی های کاری ما باشد. برای پروفایل تان از یک عکس رسمی استفاده کنید؛ اگر برندی دارید از برند تان برای تصویر پروفایل تان استفاده کنید. از خودتان و تخصص ها و تحصیلات تان در قسمت بیو صحبت کنید. اگر دیگر شبکه های اجتماعی پیج دارید می توانید آدرس آن را در پروفایل خودتان بگذارید.

چرا به خرید فالوور لینکدین از سایت خرید فالوور اینستاگرام نیاز داریم؟

شما به سرویس خرید فالوور لینکدین نیاز دارید چون که در این عرصه کاری می توانید به تعداد بیشمار و میلیونی کار و پیشنهاد کاری دسترسی پیدا کنید که هرچه تعداد کانکشن ها و همان فالوور هایی که خرید کرده اید بیشتر باشد برای شرکت ها و افراد مختلف گزینه ی بهتری برای پیشنهاد کاری به حساب می آیید. تعداد کانکشن هایی که شما گرفته اید یک نشانه از تخصص کاری بالای شما دارد به همین علت هم است

که ما می گوییم خرید فالوور لینکدین از سایت خرید فالوور اینستاگرام می تواند باعث یک جهش واقعی در حساب کاربری لینکدین شما شود. فالوور هایی که خریداری می شوند اکانت های واقعی و با کم ترین ریزش ممکن خواهند بود که به راحتی به زندگی کاری شما سر و سامان می دهند.           

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 06 فوریه 2023، 15:26

    دقیقا اون چیزی که می خواستم … مرسیییی من قبلا از خرید فالوور برا اینستاگرامم فالوور گرفتم الانم برا لینکدین گرفتم عالی بود

  • 06 مارس 2023، 13:23

    این سرویس رو واسه کسایی که میخوان با برند های بزرگ کار کنن توصیه میکنم من تونستم در عرض چند ماه با خرید فالوور پیجمو میلیونی بکنم و از برند های معروف تبلیغ بگیرم.

  • 12 مارس 2023، 15:11

    مرسی همونطور که گفته بودین اکانت ها واقعی بودن. خیلی جاها اکانت یا ربات ن یه سری نام پروفایل بی معنی هستن.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد