🎁 20 درصد تخفیف برای بلاگر ها ، سلبریتی ها ، ادمین ها ، برای فعال سازی لطفا به پشتبانی پیام دهید 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 5 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید اکانت پرمیوم یوتیوب YouTube Premium ارزان با تحویل فوری

اگر شما هم تا کنون از یوتیوب استفاده کرده باشید و یا با این پلتفرم آشنایی داشته باشید، می‌دانید که یوتیوب جذابیت زیادی دارد و یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است. روزانه ویدیوهای زیادی در این پلتفرم با موضوعات مختلف به اشتراک گذاشته می‌شود.

تخفیف 80% خرید خدمات
کد تخفیف (offer)

خرید اکانت پرمیوم یوتیوب YouTube Premium ارزان با تحویل فوری
5/5 – (1197 امتیاز)
خدمات یوتیوب

خدمات خرید اکانت پرمیوم یوتیوب

1
پیج خام بدون فالوور

✅1 ماهه قابل تمدید

✅اختصاصی با ایمیل شخصی

✅تحویل بعد از پرداخت

✅پشتیبانی انلاین و 24 ساعته

1,875تومان
سفارش
2
اکانت پرمیوم یوتیوب

✅2 ماهه قابل تمدید

✅اختصاصی با ایمیل شخصی

✅تحویل بعد از پرداخت

✅پشتیبانی انلاین و 24 ساعته

3,750تومان
سفارش
3
اکانت پرمیوم یوتیوب

✅3 ماهه قابل تمدید

✅اختصاصی با ایمیل شخصی

✅تحویل بعد از پرداخت

✅پشتیبانی انلاین و 24 ساعته

5,625تومان
سفارش
4
اکانت پرمیوم یوتیوب

✅4 ماهه قابل تمدید

✅اختصاصی با ایمیل شخصی

✅تحویل بعد از پرداخت

✅پشتیبانی انلاین و 24 ساعته

7,500تومان
سفارش

خرید اکانت پرمیوم یوتیوب ارزان

اشتراک پرمیوم یوتیوب قابلیتی است که اکانت‌ های عادی یوتیوب با پرداخت مبلغی آن را دریافت می‌کنند و با خرید این اشتراک می‌توانند بدون محدودیت از یوتیوب استفاده کنند. پلتفرم یوتیوب برای اکانت‌ های عادی و معمولی رایگان و اما دارای محدودیت است. اما می‌توان این اکانت‌ ها را به اکانت پرمیوم تبدیل کرده و بدون هیچ محدودیتی از اپلیکیشن یوتیوب استفاده نمود.

ویژگی های خدمات اکانت پرمیوم یوتیوب

💎 کیفیت اکانت پرمیوم یوتیوباکانت پرمیوم کاملا امن و واقعی 100% تضمینی با تحویل فوری
💲 قیمت اکانت پرمیوم یوتیوبشروع قیمت از 70,000 تومان
⏳ زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید اکانت پرمیوم یوتیوب از سایت ما برای شما پیش بیاید!

اشتراک پرمیوم یوتیوب چیست؟

اشتراک پرمیوم یوتیوب قابلیتی است که اکانت‌های عادی یوتیوب با پرداخت مبلغی آن را دریافت می‌کنند و با خرید این اشتراک می‌توانند بدون محدودیت از یوتیوب استفاده کنند. با خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب امکان استفاده از قابلیت‌هایی مانند پخش آفلاین فیلم، امکان مشاهده ویدیوهای بدون تبلیغ، امکان دانلود مستقیم ویدیو، تماشای فیلم و ویدیوی اختصاصی و مواردی از این قبیل وجود دارد‌.

اشتراک پرمیوم یوتیوب چه ویژگی‌های دارد؟

اشتراک پرمیوم یوتیوب ویژگی‌های بهتری نسبت به اکانت‌های عادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از: فعال یوتیوب موزیک، امکان دسترسی به فیلم و سریال‌ها و محتواهای اختصاصی یوتیوب، امکان تمدید اشتراک برای مراحل بعد، قابلیت مشاهده ویدیوها در بک گراند هنگامی که برنامه دیگری باز شده است، حذف تبلیغات، دانلود ویدیوها به صورت مستقیم از یوتیوب و غیره.

آیا تبدیل اکانت عادی یوتیوب به اکانت پرمیوم رایگان است؟

خیر، برای خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب باید هزینه‌ای پرداخت شود.

خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب چه مزیت‌ های دارد؟

مهم‌ترین مزیت‌هایی خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب عبارتند از؛ کیفیت بالای خدمات یوتیوب، دسترسی به امکانات و سرویس‌های مختلف یوتیوب، حذف تبلیغات و محدودیت، هزینه کم، امکان دانلود فیلم و غیره.

چگونه می‌توان اشتراک پرمیوم یوتیوب را خریداری نمود؟

برای خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب باید هزینه‌ای به مجموعه‌ هایی مانند سایت خرید فالوور اینستاگرام پرداخت شود و سپس اکانت عادی خود را به اکانت پرمیوم تبدیل کرد.

بهترین مجموعه خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب کدام است؟

سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از سایت‌های معتبر و شناخته شده‌ای است که می‌توان اشتراک پرمیوم یوتیوب را از این سایت با بالاترین کیفیت تهیه نمود.

آیا اشتراک پرمیوم را می‌توان تمدید کرد؟

بله، اشتراک پرمیوم یوتیوب را می‌توان به مدت مشخص و دلخواه تمدید نمود.

فعالسازی اشتراک پرمیوم یوتیوب به چه روشی صورت می‌گیرد؟

اشتراک پرمیوم به روش Family فعال می‌شود.

9. آیا با خرید اشتراک پرمیوم، موزیک یوتیوب نیز فعال می‌شود؟

بله، خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب مزیت‌ های زیادی دارد که یکی از مزیت‌ های آن فعال شدن YouTube Music است‌.

آیا با خرید پرمیوم یوتیوب کیفیت ویدیوها تغییر می‌کند؟

بله، خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب سبب افزایش کیفیت ویدیوها و موزیک‌ ها می‌شود.

خرید اکانت پرمیوم یوتیوب

اگر شما هم تا کنون از یوتیوب استفاده کرده باشید و یا با این پلتفرم آشنایی داشته باشید، می‌دانید که یوتیوب جذابیت زیادی دارد و یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است. روزانه ویدیوهای زیادی در این پلتفرم با موضوعات مختلف به اشتراک گذاشته می‌شود. همه افراد می‌توانند با ایجاد حساب و اکانت در یوتیوب، ویدیو‌های مورد نظر خود را در این پلتفرم به اشتراک بگذارند. در حالت عادی استفاده از یوتیوب و به اشتراک گذاری ویدیو در آن رایگان است، اما برای دسترسی به امکانات و قابلیت‌های بیشتر یوتیوب می‌توان اشتراک پرمیوم آن را تهیه نمود.

اشتراک پرمیوم یوتیوب

بنابراین فعالیت در یوتیوب به روش‌های عادی، به صورت رایگان امکان‌پذیر است. اما افرادی که قصد دارند بدون محدودیت از یوتیوب استفاده کنند، بهتر است که اشتراک پرمیوم یوتیوب را خریداری کنند. همچنین با خرید اکانت پرمیوم یوتیوب می‌توان از شر تبلیغاتی که در این پلتفرم به نمایش گذاشته می‌شود را راحت شد. خرید اکانت پرمیوم یوتیوب مزایای زیادی دارد، اما باید توجه کرد که اشتراک یوتیوب از مجموعه‌های معتبر خریداری شود‌. سایت خرید فالوور اینستاگرام، مرجعی معتبر است که می‌توان اشتراک پرمیوم یوتیوب را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت از آن تهیه نمود.

خرید اکانت تضمینی پرمیوم یوتیوب YouTube Premium

اشتراک پرمیوم یوتیوب چیست؟

یوتیوب به گونه‌ای طراحی شده است که استفاده و فعالیت در آن لذت بخش است. اما لذت واقعی استفاده از این اپلیکیشن هنگامی بیشتر خواهد شد که بتوان از همه امکانات این برنامه استفاده کرد. دستیابی به این هدف هنگامی محقق خواهد شد که اشتراک پرمیوم یوتیوب خریداری شود. اشتراک پرمیوم یوتیوب قابلیتی است که اکانت‌ های عادی یوتیوب با پرداخت مبلغی آن را دریافت می‌کنند و با خرید این اشتراک می‌توانند بدون محدودیت از یوتیوب استفاده کنند.

قابلیت های استفاده از یوتیوب با خرید اشتراک یوتیوب 

پلتفرم یوتیوب برای اکانت‌ های عادی و معمولی رایگان و اما دارای محدودیت است. اما می‌توان این اکانت‌ ها را به اکانت پرمیوم تبدیل کرده و بدون هیچ محدودیتی از اپلیکیشن یوتیوب استفاده نمود. با خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب امکان استفاده از قابلیت‌ هایی مانند پخش آفلاین فیلم، امکان مشاهده ویدیوهای بدون تبلیغ، امکان دانلود مستقیم ویدیو، تماشای فیلم و ویدیوی اختصاصی و مواردی از این قبیل وجود دارد‌.

حذف محدودیت ها با خرید اشتراک یوتیوب

قابلیت‌ هایی که ذکر شد برای اکانت‌ های معمولی یوتیوب امکان‌ پذیر نیست و این مشکل برای بسیاری از افرادی که از یوتیوب استفاده گسترده‌ ای دارند، آزاردهنده است. اما با خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب همه‌ی این مشکلات برطرف می‌شود و می‌توان بدون مشکل خاصی از این اپلیکیشن جذاب استفاده کرد.هنگامی که اشتراک پرمیوم یوتیوب فعال شود، بسیاری از محدودیت‌ های استفاده از این برنامه کنار گذاشته می‌شود و کاربران می‌توانند شاهده پیشرفت سریع‌تر و راحت‌تر خود در اپلیکیشن یوتیوب باشند‌.

خرید اکانت پرمیوم یوتیوب چه ویژگی‌ هایی دارد و چرا باید خریداری شود؟

هنگامی که محدودیت‌ های استفاده از اپلیکیشن یوتیوب برداشته شوند، می‌توان لذت بیشتری را از استفاده از این اپلیکیشن تجربه کرد. همچنین اشتراک پرمیوم باعث می‌شود که بتوان از این اپلیکیشن استفاده بیشتری کرد و از قابلیت‌های مختلف آن بهره‌مند شد. با خرید اشتراک یوتیوب، امکان کاهش حجم مصرف ترافیک اینترنت، هنگام تماشای چندین ویدیو‌ های پشت سر هم نیز وجود دارد.

ویژگی های اشتراک پرمیوم یوتیوب

با خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب می‌توان از سایر سرویس‌های یوتیوب مانند یوتیوب موزیک( YouTube Music)، یوتیوب تی وی( YouTube TV) و YouTube Original نیز استفاده کرد. استفاده از یوتیوب پرمیوم ویژگی‌های زیادی دارد که در ادامه مهمترین ویژگی‌های آن بیان شده است.

• فعال شدن و استفاده از یوتیوب موزیک با فعال کردن یوتیوب پرمیوم و امکان دسترسی به فیلم و سریال‌ها و محتواهای اختصاصی یوتیوب.

• با خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب، امکان تمدید اشتراک برای مرحله‌های بعدی نیز وجود دارد.

• اشتراک پرمیوم یوتیوب باعث می‌شود که هنگامی که برنامه دیگری در حال استفاده است، ویدیوی یوتیوب در بک گراند دستگاه نیز پخش شود.

• حذف تبلیغات و مشاهده همه ویدیوها بدون مشاهده تبلیغ

• امکان دانلود ویدیوها به صورت مستقیم از یوتیوب

مزایای خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب

ایجاد حساب معمولی در یوتیوب در حالت عادی و به صورت معمولی نیز مزیت‌ های زیادی دارد و همه افرادی که در یوتیوب اکانت ایجاد می‌کنند و فعالیت می‌ نمایند، می‌توانند از مزیت‌ های مختلف این اپلیکیشن بهره‌مند شوند‌. اما خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب از مجموعه‌های معتبر و با کیفیت، مزیت‌ های بیشتری دارد و می‌توان استفاده گسترده‌ تری از یوتیوب داشت و از همه قابلیت‌های این برنامه استفاده نمود. مهمترین مزیت‌ های خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب به شرح زیر هستند.

• دسترسی به امکانات و سرویس‌های مختلف یوتیوب

یوتیوب تنها برای مشاهده ویدیوی نیست، بلکه قابلیت‌های مختلف دیگری نیز دارد. برای مثال امکان دسترسی به ویدیو‌ های اختصاصی و ویژه یوتیوب و همچنین گوش کردن به آهنگ‌ های زیادی وجود دارد. بنابراین با فعال‌ سازی و خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب، می‌توان از سرویس یوتیوب موزیک، یوتیوب تی وی و غیره نیز استفاده کرد.

• کیفیت بالای خدمات یوتیوب

با خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب امکان مشاهده ویدیوها و گوش دادن به آهنگ با کیفیت بالاتری امکان‌ پذیر است. زیرا در حالت معمولی مشاهده ویدیوها و گوش کردن به آهنگ‌ها در یوتیوب، کیفیت پایین‌ تری دارند.

• حذف تبلیغات و محدودیت‌ها

محدودیت‌ های استفاده از بخش‌های مختلف یوتیوب و همچنین تبلیغات این اپلیکیشن آزاردهنده هستند و باعث می‌شود که کاربران نتوانند لذت کافی را از استفاده از یوتیوب ببرند. اما با خرید اشتراک پرمیوم می‌توان این محدودیت‌ها را از میان برداشت و با تبلیغات آزاردهنده مواجه نشد.

• هزینه کم

با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی که اشتراک پرمیوم یوتیوب دارد، اما فعال‌ سازی و خرید این اشتراک هزینه کمی در بر دارد و در قبال خدماتی که دریافت می‌شود بسیار ناچیز است.

• امکان دانلود فیلم

با خرید اشتراک ویژه YouTube می‌توان ویدیوهای مورد نظر خود را از طریق برنامه و به صورت مستقیم دانلود کرد.

ویژگی‌های سایت خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب

با وجود کلاهبرداری‌های گسترده‌ای که با نام ارائه خدمات شبکه‌های مجازی صورت می‌گیرد، باید مراقب بود که اشتراک پرمیوم youtube را از مجموعه‌های معتبر و شناخته شده تهیه کرد. همچنین نکته‌ای که وجود دارد این است که مجموعه‌ای که اشتراک پرمیوم از آن خریداری می‌شود، باید با در اختیار قرار دادن اطلاعات محدودی این خدمات را انجام دهد و هزینه منصفانه ای را در قبال انجام این خدمات دریافت کنند. علاوه براین برخورداری از ویژگی‌ هایی مانند پشتیبانی 24 ساعته، درگاه پرداخت امن و تحویل آنی اشتراک نیز از جمله نکاتی هستند که مجموعه که قصد خرید اشتراک پرمیوم را داریم باید داشته باشد.

خرید اکانت پرمیوم یوتیوب از سایت خرید فالوور اینستاگرام

سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از سایت‌های معتبر و شناخته شده‌ای است که خدمات شبکه‌های مجازی مختلف از جمله پریمیوم کردن اشتراک یوتیوب را انجام می‌دهد. این سایت از اعتبار بالایی برخوردار است و بهترین و با کیفیت‌ ترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهد. برای خرید اشتراک پرمیوم از سایت خرید فالوور اینستاگرام نیازی به در اختیار قرار دادن اطلاعات مهم حساب یوتیوب نخواهد بود. همچنین می‌توان از طریق درگاه امن پرداخت این سایت، هزینه خرید اشتراک را با خیال راحت پرداخت کرد.

نتیجه گیری

همه افرادی که تاکنون از یوتیوب استفاده کرده‌اند متوجه جذابیت و لذت استفاده از این برنامه شده‌اند. زیرا یوتیوب اپلیکیشنی است که ویدیو‌ های مختلفی در آن به آن اشتراک گذاشته می‌شود و تنوع ویدیو‌ ها و موضوعات آن بسیار بالا است. استفاده معمولی و عادی از یوتیوب رایگان است اما برای بهره‌ مندی از خدمات بیشتر یوتیوب، می‌توان اشتراک پرمیوم آن را خریداری نمود. با خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب می‌توان از قابلیت‌های بیشتر این برنامه استفاده کرده و همچنین از شر تبلیغات نیز خلاص شد.

 با خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب می‌توان از سایر سرویس‌های یوتیوب نیز با بالاترین کیفیت استفاده کرد، ویدیوها را به صورت مستقیم از برنامه دانلود نمود و ویدیوهای یوتیوب را هنگام باز بودن برنامه‌ای دیگر در بک گراند مشاهده کرد. اما خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب باید از مجموعه‌های معتبر صورت گیرد که سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از بهترین سایت‌های خرید اشتراک پرمیوم محسوب می‌شود.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد