خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

خرید فالوور ترکیه ای واقعی و با کیفیت همراه با تحویل فوری

امروزه اکثر افرادی که در شبکه‌ های اجتماعی فعال هستند، جهت تسریع روند رشد صفحه و موفقیت هر چه سریع ‌تر، برای خرید فالوور اقدام می‌ کنند. چنین افرادی می ‌توانند از سرویس‌ های متعدد موجود مانند خرید فالوور ترکیه ای استفاده کنند. مسئله داشتن هدف از سفارش فالوور یا خرید فالوور ترکیه ای به این دلیل مهم است که، می‌ بینیم همواره تعداد زیادی از صفحاتی که فالوور میخرند، بدون اینکه به بازار هدف خود توجه داشته باشند این کار را انجام داده و در پایان نیز از نتیجه کار رضایت ندارند.

5/5 - (1 امتیاز)
فالوور ارزان

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام 👤 فالوور ارزان
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
429 🟡 خرید فالوور فوق ارزان ♻♻ریزش دارد 🚫بدون گارانتی 🚫 توضیحات 7,875  تومان 10000/10 1 دقیقه فعال
445 فالوور ارزان اینستاگرام با تحویل فوری و ریزش زیاد (گارانتی جبران ریزش ۱۵ روزه) - 9,112  تومان 150000/10 فعال
430 🟡[خرید فالوور ارزان سرویس جدید] فول فیک❌ بدون گارانتی ❎ توضیحات 9,832  تومان 150000/10 2 دقیقه فعال
380 فالوور ارزان گارانتی دار♦ 60روزه ♦ توضیحات 13,635  تومان 50000/10 2 ساعت 45 دقیقه فعال
414 فالوور ارزان بدون گارانتی توضیحات 15,150  تومان 200000/100 1 ساعت 53 دقیقه فعال
444 فالوور میکس اینستاگرام باکیفیت با تحویل فوری - ریزش زیاد - گارانتی جبران ریزش ۳۰ روزه - 17,111  تومان 60000/10 فعال
389 فالوور ارزان اقتصادی -گارانتی دار 90روزه توضیحات 23,100  تومان 50000/10 16 دقیقه فعال
447 فالوور میکس و ربات اینستاگرام با تحویل فوری ریزش کم - 24,097  تومان 25000/50 فعال
446 فالوور ارزان اینستاگرام با تحویل فوری و ریزش کم (گارانتی جبران ریزش ۳۰ روزه) - 27,337  تومان 30000/10 فعال
448 فالوور اینستاگرام میکس و ربات با تحویل فوری - بدون ریزش - 34,425  تومان 25000/50 فعال
449 فالوور ارزان باکیفیت اینستاگرام با تحویل فوری و بدون ریزش - گارانتی جبران ریزش ۳۰ روزه - 34,425  تومان 250000/10 فعال
450 فالوور ارزان باکیفیت اینستاگرام با تحویل فوری و بدون ریزش - گارانتی جبران ریزش ۹۰ روزه - 34,425  تومان 25000/10 فعال
451 فالوور ارزان باکیفیت (لوکس) اینستاگرام با تحویل فوری و بدون ریزش - گارانتی جبران ریزش 120 روزه - 37,462  تومان 25000/10 فعال
453 فالوور ارزان 30% ایرانی اینستاگرام با تحویل فوری بدون ریزش - 38,475  تومان 10000/100 فعال
452 فالوور ارزان باکیفیت اینستاگرام (خانوم) با تحویل فوری و بدون ریزش - گارانتی جبران ریزش 90 روزه - 39,487  تومان 25000/50 فعال
454 فالوور ارزان باکیفیت اینستاگرام با تحویل فوری - گارانتی جبران ریزش ۳۰ روزه - 40,500  تومان 25000/10 فعال
455 فالوور ارزان 40% ایرانی اینستاگرام با تحویل فوری - ریزش کم - 55,687  تومان 10000/50 فعال

خرید فالوور ترکیه ای واقعی و با کیفیت

پنل های افزایش فالوور وب سایت خرید فالوور اینستاگرام از با کیفیت ترین و ارزان ترین فالوورهای موجود تهیه و آماده شده است، شما برای خرید فالوور مورد نیاز خود کافی است که از پنل های زیر مقدار مورد نیاز خود را سفارش دهید.

ویژگی های خدمات خرید فالوور ترکیه ای
💎 کیفیت فالوور ترکیه ای کیفیت عالی ،70 درصد فالوور کیفیت بالا
💲 قیمت فالوور ترکیه ای شروع قیمت از 7000 تومان
زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالات که ممکن است در هنگام خرید فالوور ترکیه ای از سایت ما برای شما پیش بیاید!

پس از ثبت سفارش چه مدت طول می کشد تا فالوورها به صفحه من جذب شوند؟

پس از ثبت سفارش از سوی شما، فالوورهای ترکیه ای ظرف مدت ۳ الی ۵ روز به پیج شما اضافه می شوند.

آیا برای انجام سفارش پابلیک بودن صفحه امری ضروری است؟

بله، اگر صفحه شما روی حالت خصوصی قرار دارد، حتما قبل از سفارش آن را در حالت عمومی تنظیم کنید. این سرویس در حالت خصوصی برای شما قابل اجرا نیست.

آیا سرویس خرید فالوور ترکیه ای گارانتی دارد؟

ما برای انجام سفارش گارانتی داریم اما برای ریزش فالوورها گارانتی وجود ندارد.

آیا خرید فالور ترکیه ای من را به بازار هدفم نزدیک می کند؟

قطعا شما با خرید این سرویس بسیار ساده تر از قبل به بازار هدف خود نزدیک و نزدیک تر می شوید.

خرید فالوور ترکیه ای

حتما این نکته را در نظر بگیرید که هدف از خرید فالوور فقط این نیست که کاربران تعداد فالوورها را در صفحه اصلی شما مشاهده کنند. شاید در گذشته این موضوع به تنهایی کافی بود اما در حال حاضر دیگر کفایت نمی‌ کند. اکنون تمام پروفایل‌ هایی که در لیست فالوورهای شما قرار دارند، دارای اهمیت هستند.

در صفحاتی که بیزینسی هستند، چنانچه به قسمت اینسایت صفحه رجوع کنید، مشاهده می کنید که اینستاگرام کاربران را با توجه به موقعیت مکانی، سال تولد، جنسیت و… آنالیز نموده و در کنار گزارش هایی که به شما ارائه می ‌کند، از همین نوع دسته بندی ‌ها جهت بالابردن نرخ تبادل شما نیز استفاده خواهد کرد. 

برای مثال زمانی که بیشتر فالوورهای شما ایرانی هستند، پست‌ های شما بیشتر در اکسپلور کاربران ایرانی نمایش داده خواهد شد یا اینکه  برای لیست فالوینگ‌ های کاربرانی که شما را لایک کرده‌ اند ارسال می شود. البته میتوان گفت که این موضوع نسبت به رعایت هشتگ نویسی در کپشن ها اولویت کمتری دارد؛ اما همچنان دارای اهمیت می باشد. نوع تبادل شما با مخاطبانتان نیز در این موضوع اثرگذار است. در نتیجه باید گفت که در مرحله اول فالوورهای شما بایستی جزء بازار هدف شما باشند تا بتوانند شما را به اهداف ‌تان نزدیک ‌تر کنند. به همین دلیل بهتر است به طور هوشمندانه برای خرید فالوور ارگانیک اقدام کنید و در صورتی که بازار هدف شما کشور ترکیه است، برای خرید فالوور واقعی ترکیه ای از سایت خرید فالوور اینستاگرام اقدام کنید. 

خرید فالوور واقعی ترکیه ای

یکی از مهمترین کشورهای همسایه ایران، کشور ترکیه است که از یک سو دروازه آسیا به اروپا محسوب شده و از سوی دیگر نیز بیشترین مراودات سیاسی و اقتصادی را با ایران دارد. این عوامل سبب شده تا بسیاری از افراد در کسب و کارهای مختلفی از جمله آنلاین شاپ، مهاجرت، خدمات مشاوره ای، فروش املاک در ترکیه، صادرات و واردات و…، به صورت برون مرزی در ترکیه و ایران به فعالیت بپردازند. امروزه شاهدیم که صفحات مختلفی با هدف کار کردن در هر دوی این کشورها ایجاد شده و در حال افزایش هستند.

مسئله مهم برای چنین صفحاتی این است که مخاطبینی از هر دو کشور داشته باشند. این موضوع با توجه به دلایلی که درخصوص هدفمند بودن خرید فالوور بیان کردیم، اهمیت زیادی دارد و به همین جهت ما نیز برای همه این کسب و کارها و صفحات فعال اینستاگرامی، سرویس خرید فالوور ترکیه‌ ای را پیشنهاد می دهیم.

داشتن مخاطبینی از بازار هدف، سبب دسترسی سریع ‌تر به تمام بازار هدف خواهد شد. شما با بهره مندی از سرویس خرید فالوور ترکیه ای، قادر خواهید بود که سریع‌ تر به کاربران اینستاگرامی ترکیه معرفی شوید و در نتیجه پست ‌های شما برای کاربران ترکیه ای نیز ارسال می شوند. به علاوه تبادل با فالوورهای خارجی می تواند به نوعی نشان دهنده اعتبار صفحه، کسب و کار یا برند شما باشد. دریافت لایک و کامنت از کاربران کشورهای مختلف میزان فعالیت ‌های برون مرزی شما را نشان می دهد که با استفاده از این روش می توانید علاوه بر افزایش گستره جغرافیایی تجارت خود، اعتبار صفحه تان را  نیز به میزان قابل توجهی بالا ببرید.

ویژگی ‌های خرید فالوور ترکیه ای

یکی از ویژگی ‌های مهم این سرویس این است که مخاطبانی واقعی و فعال از کشور ترکیه به شما می پیوندند. مخاطبانی که پست، پروفایل، فالوور و فالووینگ، بیوگرافی و دیگر موارد را دارند و مانند مخاطبان دیگر با شما تبادل خواهند داشت. به طور کلی ویژگی‌های زیر را میتوان برای این سرویس ذکر نمود. 

  • نوع فالوور و کیفیت

فالوورها در این سرویس واقعی و فعال هستند و موقعیت مکانی همه آنها نیز کشور ترکیه می باشد.

  • محدودیت ‌های این سرویس

کاربران می توانند حداقل تا ۳۰ روز پس از سفارش، مجددا سفارش خود را ثبت کنند.

  • سرعت ارسال فالوور‌ها (تکمیل سفارش)

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، ظرف مدت ۳ الی ۵ روز پیج و محتوای شما برای کاربران ترکیه‌ ای ارسال می‌ شود تا زمانی که تعداد فالوورهای جذب شده شما به حد نصاب سفارش رسیده و سفارش شما تکمیل گردد.

  • زمان شروع سفارش

به طور طبیعی آنالیز محتوای صفحه و سفارش شما به مدتی زمان نیاز خواهد داشت. اما به شما تضمین می دهیم که ۲۴ الی ۷۲ ساعت بعد از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، فرایند جذب فالوور آغاز شده و در مدت زمان ۳ الی ۵ روز نیز به پایان برسد.

  • میزان ریزش

چون فالوور‌های خریداری شده ربات نیستند امکان اینکه ریزش ناگهانی و زیادی داشته باشند وجود ندارد؛ اما به خاطر اینکه فالوور های ارسالی واقعی هستند، ممکن است که تعدادی از آنها پس از مدتی شما را آنفالو کنند. این موضوع کاملا طبیعی بوده و میزان رخ دادن آن تا حد زیادی به کیفیت محتوای صفحه شما بستگی خواهد داشت. به هر حال نمیتوان همه مخاطبان را همزمان راضی نگه داشت.

مزایای خرید فالوور ترکیه ای

در این قسمت به بررسی مزایای خرید فالوور ترکیه ای می پردازیم. 

  • افزایش اعتبار صفحه با افزایش فالوور

همه ما می ‌دانیم که هر چه تعداد مخاطبین یک پیج بالاتر باشد، به منزله اعتبار بالای آن تلقی می شود. علاوه بر این وقتی که کاربران برای بازدید صفحه شما وارد آن می شوند، نخستین موردی که به چشم می ‌آید، تعداد فالوورهای شما خواهد بود. در نتیجه خرید فالوور همواره باعث افزایش اعتبار صفحه و افزایش فالوورهای واقعی شما می شود.

  • افزایش اعتبار برند و کسب و کار

با خرید فالوور ترکیه ای و ایجاد تبادل با آنها، بر میزان اعتبار کسب و کار شما به عنوان یک صفحه که مخاطبان برون مرزی دارد، افزوده خواهد شد.

  • دسترسی ساده ‌تر به بازار هدف

شما با خرید فالوورهای ترکیه ای به اینستاگرام اجازه می دهید که پیج شما را برای کاربران ترکیه ‌ای بیشتری نمایش داده و هر اندازه که در این امر پیش بروید، به بازار هدفتان نزدیک ‌تر خواهید شد. به این ترتیب به مرور زمان فالوورهای بیشتری از کشور ترکیه جذب خواهید کرد.

  • تسریع در رشد صفحه

خرید فالوور باعث می شود که رشد صفحه شما سریع تر شود.  چرا که با افزایش تعداد مخاطبان، اعتبار صفحه شما نیز بیشتر می ‌شود و مخاطبان جدید نیز سریع ‌تر به صفحه شما اضافه خواهند شد. رسیدن به تعداد ۱۰۰۰ فالوور ترکیه ‌ای ممکن است به طور عادی، به یک یا دو سال زمان نیاز داشته باشد. اما ما در سایت خرید فالوور اینستاگرام این کار را در مدت ۳ الی ۵ روز برای شما انجام می دهیم. 

  • با کیفیت، ارزان و بصرفه

خرید فالوور واقعی ترکیه ای از خرید فالوور اینستاگرام با بیشترین نرخ تبادل، کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت، سفارشی اقتصادی و یک تصمیم کاملا درست جهت موفقیت کسب و کار شما خواهد بود.

جمع بندی

با توجه به گسترش کسب و کارهای آنلاین به خارج از کشور، کاربران زیادی به دنبال جذب مخاطب هدف خود از کشور مورد نظرشان می باشند. ترکیه یکی از کشورهایی است که تعداد قابل توجهی از چنین صفحاتی به دنبال جذب مخاطب از آن می باشند. سرویس خرید فالوور ترکیه ای در مجموعه خرید فالوور اینستاگرام برای شما طراحی شده است تا با استفاده از آن در مدت کوتاهی به اهداف خود برسید‌. 

در صورتی که در مورد خرید این سرویس و موارد مربوط به آن سوال یا ابهامی دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانی مجموعه ما در ارتباط باشید. 

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام

دیدگاه ها بسته هستند