خرید ویو اینستاگرام خارجی ارزان همراه با تحویل فوری

در فضای مجازی معمولا محتواهای منتشر شده را با ویو هایی که خورده قضاوت می کنند و هرچه ویوی یک تصویر یا ویدیو بیشتر باشد به آن ارزش بالاتری تعلق می گیرد؛ تعداد بالای ویو می تواند فواید مهم تر و بیشتری هم داشته باشد برای مثال هرچه ویوی پست های شما بیشتر باشد درآمد شما هم بیشتر خواهد شد به این شکل که ابتدا باعث بالاتر رفتن اعتبار پیج شما می شود و با بالاتر رفتن کردیت صفحه شما افراد بیشتری برایتان تبلیغات می دهند و پست هایتان را افراد بیشتری می بینند.

وقتی ویو برای پست های یک پیج بیشتر می شود الگوریتم های اینستاگرام پست های شما را به صفحه اکسپلور هدایت کرده و به افراد بیشتری نمایش می دهند و همین موضوع باعث می شود پیج  فالوورهای بیشتری بگیرد و کانال با سرعت چند برابر رشد کند.

شما می توانید این ویو ها را با ترفند ها و روش های مختلفی افزایش دهید؛ ما در این مقاله به شما کمک می کنیم این روش ها را بشناسید. در کنار روش هایی که برای افزایش ویو مرور می کنیم راه میان بر دیگری هم هست که با صرف هزینه کم بازدید های بالا برای پیج شما به ارمغان می آورد و آن روش خرید بازدید می باشد.

شما این  بازدید ها را می توانید به شکل بازدید ایرانی یا خارجی درخواست  بدهید. در ادامه به توضیحات درباره این دو نوع مخاطبان ایرانی و خارجی خواهیم پرداخت.

پنل خرید ویو خارجی اینستاگرام

1000 ویو خارجی اینستاگرام
25,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
3000 ویو خارجی اینستاگرام
75,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
5000 ویو خارجی اینستاگرام
127,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
10k ویو خارجی اینستاگرام
250,000تومان
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
خرید ویو اینستاگرام خارجی

تفاوت ویوی خارجی و ایرانی

تفاوت ویوی خارجی و ایرانی در پروفایل هایی است که از پست های شما بازدید می کنند؛ در صورتی که یک فرد از ایران و با پروفایلی به زبان فارسی از پیج شما بازدید کند این بازدید ایرانی خواهد بود و اگر یک پروفایل با زبان غیر فارسی و از منطقه جغرافیای غیر ایرانی از پروفایل شما بازدید کند ویوی خارجی به حساب می آید.

ویوی خارجی به درد چه نوع کانال هایی می خورد؟

معمولا صاحبان صفحه های اینستاگرامی که درباره موضوعات خاص مثل سرگرمی، موسیقی، آشپزی و … کار می کنند برای ویو های خارجی هم مشتاق هستند. در این ویدیو ها فرقی ندارد زبان بیننده چه باشد چه ایرانی و چه غیر ایرانی باشد با دیدن ویدیو سرگرم خواهد شد.

پس در زمان خرید بازدید هم اگر پیج تان جنبه فان و سرگرمی دارد می توانید از هر دو گروه مخاطب استفاده کنید. گاها افراد پیج هایی به زبان های خارجی و دیگر زبان ها ایجاد می کنند تا مخاطبان بیشتری داشته باشند ویوی خارجی به این افراد هم توصیه می شود.

البته این موضوع زمانی که برای شما اهمیت دارد که حتما فروش محصول داشته باشید و بازدید کننده از کجا باشد بسیار مهم است؛ فرض کنید شما کارهای نرم افزاری انجام می دهید و در این باره در پیج خود محتوا تولید می کنید مطمئنا وقتی مخاطبان خارجی دارید می توانید از این ظرفیت برای گرفتن پروژه ای خارجی به صورت دورکاری استفاده کنید.

چگونه باید کار خرید ویو را انجام دهم؟

اگر تمایل دارید تا خرید ویو انجام دهید ابتدا یک سایت معتبر برای این کار پیدا کنید ما سایت خرید فالوور را به شما پیشنهاد می دهیم شما از طریق علامت اینماد می توانید اعتبار این سایت را چک کنید که همواره در قسمت پایینی سایت است و می توانید آن  را ببینید.

به پنل اصلی سایت خرید فالوور مراجعه کنید و سپس بسته بازدیدی که برای پیج تان نیاز دارید را انتخاب کنید؛ این بازدیدها می تواند ویوی خارجی و یا ایرانی باشد؛ پس از انجام پرداخت هزینه مشاهده خواهید کرد که پس از دقایقی ویوها به صورت  اتوماتیک به آخرین پستی که در اینستاگرام دارید اضافه می شوند.

به خاطر داشته باشید که در زمان انجام این موارد حتما پیج در حالت پابلیک باشد. برای انجام این خرید ما هیچ اطلاعاتی به جز اسم کاربری اینستاگرام تان دریافت نخواهیم کرد پس مطمئن باشید امنیت پیج شما به  هیچ وجه به خطر نخواهد افتاد.

خرید ویو اینستاگرام خارجی ارزان همراه با تحویل فوری

تمام کارهایی که به صورت خودکار باعث بالاتر رفتن ویوی پست های شما می شود:

الف) تبلیغات:

تبلیغات از جمله کارهایی است که با دور اندیشی شما و انجام آن در مناسب ترین کانال ها پیج را چندین گام جلو می اندازد و بازدید هایتان را بالاتر می برد. برای انجام تبلیغ ابتدا کانال هایی که هم موضوع با کانال شما هستند را پیدا کنید و سپس بنر تبلیغ تان را طراحی کنید و آن را به ادمین پیج مقابل بدهید. می توانید یک تا دو روز بعد از انجام تبلیغ تغییرات تعداد ویو که در پست هایتان اتفاق می افتد را ببینید.

ب) اهمیت فاکتور تداوم در تولید محتوا:

برای اینکه مخاطبان بسیاری را در اینستاگرام پیدا کنید باید به صورت مداوم محتوا تولید کنید. اگر مدت طولانی در اینستاگرام حضور نداشته باشید یا فاصله پست گذاری هایتان بسیار نامنظم باشد مشاهده خواهید کرد که ریزش فالوور و بازدید پیدا می کنید.

ج) پست را در زمان های طلایی روی پیج بگذارید

شما قطعا در زمانی که پنجاه درصد فالوور هایتان آنلاین هستند پست بگذارید بسیار بیشتر از زمانی بازدید می گیرید که پست تان را در زمانی که تنها بیست درصد آنها آنلاین هستند به پیج خود ارسال کنید؛ پس بهتر است پست گذاری را در زمان های طلایی انجام دهید

یعنی زمانی که بیشترین  فالوور آنلاین را دارید. برای اینکه این زمان های طلایی را پیدا کنید از قسمت اطلاعات آماری پیج تان کمک بگیرید؛ این قسمت جایی است شما می توانید اطلاعات مربوط به پیج تان مثل تعداد افرادی که در ساعات مختلف شبانه روز آنلاین هستند را پیدا کنید.

اطلاعات خرید ویو خارجی
💎کیفیت ویو خارجیبا کیفیت عالی و بازدید توسط افراد واقعی
💰قیمت ویو خارجیشروع قیمت از 20000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاامکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید ویو خارجی اینستاگرام

چرا باید برای پیجم ویو بخرم؟

چون این کار باعث بالاتر رفتن اعتبار پیج شما می شود و فروش شما نیز در همین راستا بیشتر می رود.

آیا بازدید ها واقعی هستند؟

بله ویو توسط افراد واقعی انجام می شود و اکانت های ساخته شده کاملا واقعی هستند.

آیا برای افزایش ویو ها به پست تضمینی وجود دارد؟

بله تمام خدمات سایت ما به صورت تضمین شده است و در صورت بروز هرگونه مشکل با بازگشت وجه است و جای هیچ نگرانی نیست.

آیا با خرید ویو امکان دارد پستم به اکسپلور برود؟

بله البته، با افزایش بازدید الگوریتم های اینستاگرام شما را به افراد بیشتری ساجست می کنند.

نظرات و باز خورد مشتریان ما😍

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید

فهرست