خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

خرید کامنت یوتیوب, کامنت سفارشی با متن دلخواه شما ارسال فوری

 یوتیوب از معروف ترین برنامه ها در فضای مجازی برای اشتراک ویدیو است که در سال 2005 تاسیس شد و به زودی به یکی از موفق ترین های دنیای اینترنت تبدیل شد. امروزه بیش از دو میلیارد نفر از سراسر دنیا در این برنامه از ویدیوهای مختلف آن بازدید  می کنند، ویدیوهای خودشان را در آن به اشتراک می گذارند و از آن کسب درآمد هم می کنند. برای هر ویدیو که شما در یوتیوب مشاهده می کنید امکان کامنت گذاری هم دارید و می توانید پیشنهاد و نظر خود درباره ویدیو یا سازنده آن بیان کنید. اگر خودتان ولاگر هستید و در یوتیوب ویدیو بار گذاری می کنید هم باید بدانید اختیارات بسیاری درباره کامنت ها دارید. برای مثال می توانید برای هر ویدیویی که خواستید کامنت ها را غیر فعال کنید و همچنین می توانید به عنوان صاحب پیج پاسخ سوالاتی که در بخش کامنت ها مطرح شده را بدهید یا اینکه اگر کامنتی بسیار زیباست و توجه شما را جلب کرده آن را سنجاق کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
کامنت یوتیوب

خدمات یوتیوب

کامنت 💬 یوتیوب
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
169 یوتیوب - لایک کامنت | حداکثر 100 هزار | 𝐍𝐎 𝗥𝗘𝗙𝗜𝗟𝗟 | فوری - 196,875  تومان 100000/10 فعال
167 یوتیوب | کامنت تصادفی _ 30 روز 𝗥𝗘𝗙𝗜𝗟𝗟 / فوری - 531,562  تومان 5000/5 فعال
166 یوتیوب | کامنت ایموجی دار - 1,181,250  تومان 5000/10 فعال
168 یوتیوب | نظرات سفارشی [HQ - WorldWide] - 2,338,875  تومان 5000/5 فعال

خرید کامنت یوتیوب با کیفیت

خرید کامنت می تواند با کمترین هزینه شما در رنکینگ یوتیوب جلو انداخته و کمک کند تا ویدیو های شما بیشتر دیده شوند. در این مقاله تمامی عواملی که به شما کمک می کند تا کامنت های خود را بالاتر ببرید معرفی خواهند شد.

ویژگی های خدمات خرید کامنت یوتیوب
💎کیفیت کامنت یوتیوب کامنت توسط افراد واقعی
💰قیمت کامنت یوتیوب شروع قیمت از 30000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید کامنت یوتیوب از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا با خرید کامنت برای کانالم مشکلی برای آن پیش نمی آید؟

خیر در صورتی که خرید خود را از سایت های معتبر انجام دهید هیچ مشکلی برای کانال تان پیش نخواهد آمد. سایت خرید فالوور اینستاگرام با سال ها تجربه در این زمینه توصیه ما به شماست.

کامنت ها چه نوع کامنت هایی خواهند بود؟

کامنت ها معمولا پیام های مثبتی که افراد در زیر ویدیو ها می گذارند مثل خوب بود، عالی است و ... خواهند بود.

چگونه می توانم خرید کامنت را انجام دهم؟

شما با استفاده از پنل سایت خرید فالوور اینستاگرام می توانید به هر تعداد که دلخواه شماست سفارش کامنت یوتیوب بدهید، سفارشات شما بلافاصله پس از پرداخت وجه انجام خواهد شد.

آیا خرید کامنت یوتیوب واقعی است؟

بله تمامی کامنت هایی که از سایت خرید فالوور اینستاگرام خریداری می کنید واقعی بوده و از سوی کاربران واقعی یوتیوب صورت می گیرند.

آیا میتوان کامنت یوتیوب را با متن دلخواه خود خریداری کرد؟

بله. ما بستری را فراهم نموده ایم که بتوانید هر کامنتی را که بخواهید دریافت کنید.

چرا باید کامنت یوتیوب خریداری کنیم؟

کامنت یوتیوب سبب افزایش نرخ تعامل شما در این شبکه اجتماعی می شود و همانطور که می دانید نرخ تعامل موضوع بسیار مهمی است.

آیا خرید کامنت یوتیوب سبب کسب درآمد می شود؟

هنگامی که کامنت یوتیوب خریداری کنید، بازدید محتوای شما نیز افزایش پیدا می کند و یوتیوب به ازای هر بازدید، مبلغی را به شما ارائه خواهد داد.

آیا میتوان کامنت فارسی یوتیوب خریداری کرد؟

بله. این امر نیز با سایت خرید فالوور اینستاگرام امکان پذیر است. پس از انتشار پست، از فعال بودن ویژگی مدنظر مطمئن شوید.

خرید کامنت یوتیوب

در حالت کلی کامنت ها پل وصل ولاگر با مخاطبان هستند و با مطالعه کامنت ها به راحتی می توان فهمید که مخاطبان درباره ویدیو چه نظری داشته اند. حتی تعداد کامنت ها از مواردی است که یوتیوب ویدیو های موجود در این پلتفرم را با آن اولویت دهی کرده و به افراد نمایش می دهد؛ هرچه کامنت های زیر یک ویدیو بیشتر و مثبت تر باشند یعنی موضوع مورد بحث از نظر کاربران پر اهمیت تر بوده و ارزش بالاتری از لحاظ محتوا دارد و احتمال اینکه دیگران هم بخواهند آن را ببینند و درباره اش صحبت کنند بالاست.

همان طور که گفته شد اهمیت کامنت ها در یوتیوب بسیار بالاست و می تواند یک یوتیوبر را در کار خود موفق تر کند؛ این عامل به تنهایی کافیست تا یوتیوبر های جوان در فکر بالاتر بردن کامنت های خود در کانال یوتیوب خودشان باشند؛ روشی که ما برای این کار می توانیم به این افراد پیشنهاد دهیم خرید کامنت یوتیوب می باشد.

نقش کامنت ها در سئوی یوتیوب

برای آموختن سئوی یوتیوب ابتدا درباره سئو باید نکاتی را بدانید؛ سئو در یوتیوب به مجموعه فاکتور هایی گفته می شود که به یوتیوبر ها کمک می کند تا با کمک آن ویدیو ی خود را محتوایی بهتر و ارزشمند تری نسبت به دیگر ویدیوها معرفی کنند و از این طریق در این پلتفرم بالاتر بیایند. کامنت ها از جمله این موارد هستند که به بیشتر دیده شدن ویدیوهای شما کمک خواهند کرد. در نتیجه یکی از مهم ترین کارهایی که باید بعد از تولید محتوا انجام دهید گرفتن کامنت از مخاطبان می باشد.

خرید کامنت یا جذب کامنت از طریق مخاطبان؛ کدام بهتر است؟

خرید کامنت یا جذب کامنت از طریق مخاطبان؛ کدام بهتر است؟

برای داشتن کامنت های بیشتر شما هم می توانید از طریق کال تو اکشن یا درخواست از مخاطبانتان برای کامنت گذاشتن استفاده کنید و هم می توانید از گزینه ی خرید کامنت از طریق سایت های معتبر استفاده کنید. حال اینکه کدام یک از این گزینه ها می تواند بهتر باشد باید گفت با اینکه هر دو گزینه کارآمد است اما گزینه خرید کامنت بسیار سریعتر به نتیجه می رسد و می تواند شما را بسیار سریعتر در مسیر کسب درآمد از یوتیوب بیاورد.

چه کارهایی هستند که می توانیم با آن از مخاطبان جذب کامنت داشته باشیم؟

کال تو اکشن: یکی از کارهایی که از طریق آن می توان از مخاطبان کامنت دریافت کرد به این شکل که در ابتدا و انتهای از کاربران می خواهید که اگر ویدیوی شما را پسندیده اند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند و اگر نظری دارند آن را کامنت کنند.

تولید محتوای کامنت بگیر: ساخت محتوایی که سوال یا سوال هایی را در خود دارد که در آن شما از مخاطب می خواهید که پاسخ سوال را بدهد یا درباره چیزی از او نظر می خواهید باعث می شود کامنت های بیشتری از مخاطبان بگیرید.

ساختن ویدیو درباره مطالب وایرالی: اگر ویدیوی که می سازید درباره پربازدیدترین مطالب یوتیوب باشد بدون شک شما هم بازدید بالاتری خواهید داشت و هم کامنت های بیشتری دریافت خواهید کرد.

نحوه مدیریت کامنت ها

گاهی وقت ها در قسمت کامنت ها برخی افراد کامنت های اهانت آمیز می گذارند و با این کامنت ها موجبات رنجش شما را فراهم می کنند؛

در بسیاری موارد نیز این ترول ها باعث دلسردی افراد از کار می شوند که یوتیوب برای این موضوع چاره ای اندیشیده است و به فرد اجازه مدیریت کامنت ها را می دهد؛

این کار به این شکل است که وقتی یوتیوبر با کامنت های اهانت آمیز مواجه می شود می تواند آن را از قسمت کامنت ها حذف کند و این کامنت برای هیچ کسی نمایش داده شود حتی می توانید کاربر را بلاک کنید تا اصلا نتواند برای ویدیوهای شما کامنت بگذارد.

یکی دیگر از کارهایی که شما می توانید برای مدیریت کامنت هایتان انجام دهید این است که به طور کامل آن را ببندید؛ در این صورت هیچ کسی اجازه ی کامنت گذاشتن را نخواهد داشت؛ البته محتوایی که کودکان زیر 13 سال می سازند هم کامنت نخواهد داشت و این به خاطر حفظ سلامت روحی و امنیت روانی کودکان یوتیوبر است.

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام
2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

  • مهدی

    05 نوامبر 2022، 15:17

    سلام خواستم تشکری داشته باشم از سایت خوبتون چون با خرید کامنت های سفارشی زیر پستام به خیلی از سوال های مخاطبام جواب دادم

  • لیلا

    06 دسامبر 2023، 11:25

    خوبی خرید کامنت اینه که در زمان کمی به محتوا اضافه میشه و باعث تعامل بقیه مخاطبا میشه. مرسی از سایت خوبتون بابت سرعتشون توی تحویل سفارش