🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

بهترین سیستم همکاری در فروش با پورسانت بالا و تسویه سریع

همکار در فروش :دانشجویان و جوانان بسیاری به دنبال روشی هستند که بتوانند از آن به عنوان شغل دوم استفاده کنند و درآمد کسب کنند. باید بگوییم که سایت خرید فالوور اینستاگرام کسب درآمد را بسیار آسان کرده است. برای کسب درآمد از سایت ما تنها باید یک حساب کاربری داشته باشید. همانطور که میدانید سایت ما تمامی خدمات شبکه های مجازی را ارائه می دهد. از خرید فالوور اینستاگرام گرفته تا خدمات لایک و فالوور روبینو و ایتا! 

قبل از ورود به همکاری در فروش حتما در سایت ثبت نام کرده و ورود کنید تا به صفحه مورد نظر منتقل بشین

4.8/5 - (5 امتیاز)
بهترین سیستم همکاری در فروش با پورسانت بالا و تسویه سریع
خدمات اینستاگرام

با همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام میلیونر شو

سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از سایت های معتبر در زمینه ارائه خدمات شبکه های مجازی است. مسئولان سایت ما در فروش، سیستم همکاری را در نظر گرفته اند. اما این سیستم چه مزایای برای شما دارد؟ مهمترین مزیت سیستم همکاری ما این است که برای شروع کار و کسب درآمد، نیاز به تولید محصول یا ارائه خدمات ندارید. فرایند سایت خرید فالوور اینستاگرام کاملا مجازی بوده و محصول یا خدماتی که ما ارائه می دهیم نیز به صورت دیجیتالی است. از این رو شما به فضایی برای نگهداری محصولات نیاز نخواهید داشت.

مزایای استفاده از سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام
💎 سختی کسب درآمد خیلی آسان
💲 تسویه حساب منظم و آن تایم
مقدار پورسانت 20 درصد از فروش کل
نحوه کسب درآمد از طریق شبکه سازی و مجموعه گیری
مدت زمان سود دهی بدون نیاز به هزینه های دیگر و با اولین پرداخت از طریق لینک شما
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

راهنمای تصویری سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام

برای همکاری با سایت ما مراحل زیر را گام به گام در داخل سایت طی کنید:

 

سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام مرحله اول

مرحله اول:

1- بعد از ورود به حساب کاربری خود از گوشه بالا سمت راست قسمت مشخص شده را لمس نمایید تا منوی کناری باز شود.

*توجه : چنانچه به هردلیل بعد از ورود به حساب کاربری خود به صفحه (داشبورد) منتقل نشدید، عکس پروفایل تان را لمس نمایید تا به صفحه داشبورد منتقل شوید. 

 

سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام مرحله دوم

مرحله دوم:

1- بعد از باز شدن منوی کناری کمی به پایین رفته و کلید “کسب درآمد ” را لمس نمایید.

 

سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام مرحله سوم

مرحله سوم:

در صفحه کسب درآمد شما لینک اختصاصی بازاریابی خود را مشاهده می‌کنید، کافیست این لینک را با دوستان و آشنایان که قصد خرید سرویس‌های ما را دارند در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا زیر مجموعه شما شده و بعد از شارژ حسابشان 5% ازمبلغ (به مدت 3ماه) به حساب زیر مجموعه گیری شما اضافه شود.

1- در قسمت مشخص شده آیکون کناری لینک اختصاصی را لمس نمایید تا لینک به راحتی کپی شود تا بتوانید برای اشتراک‌گذاری استفاده نمایید.

 

سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام مرحله چهارم

مرحله چهارم:

1- مقداری که پایین بروید به قسمت * زیر مجموعه‌های شما * میرسید. در این قسمت شما اطلاعات مربوط به زیر مجموعه های خود را مشاهده می نمایید.

 

سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام مرحله پنجم

مرحله پنجم:

1- کمی که پایین تر بروید به قسمت * لیست پورسانتها * می رسید.

در این قسمت شما اطلاعات مربوط مقدار درآمد و وضعیت تسویه حساب آن را که از طریق زیرمجموعه های خود به دست آورده اید را مشاهده می کنید.

 

سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام مرحله ششم

مرحله ششم:

1- بخش آخر مربوط به قسمت * تسویه حساب ها * می باشد، همچنین تاریخچه تسویه حساب ها نیز در این قسمت موجود است.

2- برای تسویه حساب شما در این قسمت میتوانید درخواست تسویه حساب ارسال نمایید، برای این کار کلید “درخواست تسویه حساب” را لمس نمایید.

 

سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام مرحله هفتم

مرحله هفتم:

1- در منوی تسویه حساب شما مبلغ قابل تسویه، حداقل مقدار قابل برداشت و نوع تسویه حساب را می توانید انتخاب نمایید.

2- برای تسویه حساب قسمت مشخص شده را لمس نمایید تا لیست انواع تسویه حساب نمایش داده شود.

 

سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام مرحله هشتم

مرحله هشتم:

1- در قسمت لیست انواع تسویه حساب یکی از موارد موجود را انتخاب نمایید.

2- برای نهایی شدن درخواست تسویه حساب کلید “ ثبت درخواست” را لمس نمایید تا درخواست شما ثبت شده و تسویه حساب شما انجام شود.

سوالاتی که ممکن است در هنگام همکاری در فروش از سایت ما برای شما پیش بیاید!

در همکاری در فروش چه محصولاتی را باید به فروش برسانیم؟

محصولات سایت خرید فالوور اینستاگرام دیجیتالی است. مانند فالوور، لایک، کامنت و…

چگونه باید با سایت خرید فالوور اینستاگرام همکاری کنیم؟

برای همکاری باید در سایت ما ثبت نام کنید و حساب کاربری داشته باشید.

همکاری در فروش چه مزایایی دارد؟

شما در هر زمان و مکانی، بصورت آنلاین می توانید از این روش کسب درآمد کنید.

همکاری در فروش به چه معناست؟

شما می توانید از طریق url، بنر و… که ما در اختیار شما قرار میدهیم، محصولات سایت ما را به فروش برسانید و در نهایت بخشی از سود فروش به شما ارائه داده می شود.

چگونه باید محصولات را به فروش برسانیم؟

شما می توانید با تبلیغات در سایت، پیج یا کانال خود، محصولات را به فروش برسانید.

سود فروش را چگونه دریافت می کنیم؟

شما به ازای هر کاربری که از طرف شما محصولی را خریداری کند، بخشی از سود را دریافت خواهید کرد.

در همکاری در فروش پرداختی ها به چه صورت انجام می شود؟

پرداختی ها کاملا عادلانه و به صورت منظم انجام خواهد شد.

آیا برای شروع همکاری در فروش نیاز به درآمد است؟

خیر. برای شروع نیاز به هیچ درآمد خاصی نیست.

از چه روش هایی میتوان همکاری خود را آغاز کرد؟

بنر و url

بنر چیست؟

بنر به تصویرهای متحرکی گفته می شود که دارای لینک اختصاصی شما می باشد.

همکاری در فروش با پورسانت بالا و تسویه سریع 100% تضمینی

دانشجویان و جوانان بسیاری به دنبال روشی هستند که بتوانند از آن به عنوان شغل دوم استفاده کنند و درآمد کسب کنند. باید بگوییم که سایت خرید فالوور اینستاگرام کسب درآمد را بسیار آسان کرده است. برای کسب درآمد از سایت ما تنها باید یک حساب کاربری داشته باشید. همانطور که میدانید سایت ما تمامی خدمات شبکه های مجازی را ارائه می دهد. از خرید فالوور اینستاگرام گرفته تا خدمات لایک و فالوور روبینو و ایتا! 

تنها باید یک حساب کاربری در سایت ما داشته باشید. هر فردی که از سوی شما، خدمات سایت خرید فالوور اینستاگرام را خریداری کند، درصدی از سود فروش نیز از آن شما می شود. به اینگونه کسب درآمد، همکاری در فروش گفته می شود. فرقی نمی کند یک خانم خانه دار باشید یا یک‌ دانشجو، هر فردی که دارای پیج یا کانال در اینستاگرام یا تلگرام است، می تواند از طریق این روش کسب درآمد کند. در واقع پیشنهاد ما برای کسب درآمد، نیازمند سرمایه اولیه نیست و در عین حال بسیار آسان است.

با همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام میلیونر شو

چگونه میتوان با سایت خرید فالوور اینستاگرام همکاری کرد؟

در جهان امروز، دسترسی به اینترنت و موبایل بسیار آسان است و دیگر هر فردی برای خود یک موبایل یا لپ تاپ دارد. تمامی افراد تمایل دارند به جای تحمل فشار کار حضوری و ترافیک، به صورت مجازی درآمد به دست آورند. با وجود سایت های گوناگون و برنامه های متفاوت، روش های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد. این روش ها به گونه ای طراحی شده اند که حتی در مسافرت هم می توانید کسب درآمد کنید. یکی از روش های کسب درآمد، سیستم همکاری در فروش سایت خرید فالوور اینستاگرام است‌. اما چگونه با این سایت همکاری کنیم؟

هنگامی که در سایت ما ثبت نام کنید و مراحل ثبت نام را طی کنید، برای شما یک url تعیین می شود که مختص به خودتان خواهد بود. شما می توانید آن را در شبکه های اجتماعی دیگر مانند تلگرام، اینستاگرام و… منتشر کنید.  کاربران شما می توانند از طریق آن وارد سایت ما شوند و خرید خود را انجام دهند. در این صورت شما قسمتی از سود را دریافت خواهید کرد.  هر چقدر کاربران بیشتری از سمت شما وارد سایت شوند و خرید انجام دهند، مسلما درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

البته به غیر از url روش دیگری نیز وجود دارد. شما می توانید از طریق بنر نیز کسب درآمد کنید. بنر به تصویرهای متحرکی گفته می شود که دارای لینک مختص شما است. هنگامی که کاربران شما بر روی آن کلیک کنند، وارد سایت ما شده و می توانند خدمات ما را خریداری کنند. در نتیجه شما نیز از خرید آنها سود می برید. طراحان ما بنرهای شما را به گونه ای طراحی می کنند که کاملا مطابق سایت و پیج شما باشد. بنرها در اندازه های مختلفی طراحی می شوند و با این وجود می توانید آن را در بخش های مختلف سایت خود قرار دهید. 

 

همکاری در فروش چیست؟

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ، به عملی گفته می شود که طی آن شما محصولات یا خدمات مجموعه و شرکتی را به فروش می رساند. با فروش هر محصول و خدمات، شما نیز سودی را دریافت خواهید کرد. در افیلیت مارکتینگ به شرکتی که محصول یا خدمات آن را به فروش می رساند، تولید کننده می گویند و مشتری ها نیز به عنوان مصرف کننده هستند. شما نیز در این فرایند در جایگاه همکار فروش قرار دارید.

در گذشته فرایند بازاریابی حضوری بود. از این رو افراد مجبور بودند در خیابان ها به مغازه ها و خانه ها سر بزنند و مشتری را برای فروش بیابند. اما خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و وجود شبکه های مجازی، شیوه بازاریابی و فروش نیز تغییر کرده است. شما می توانید در کانال های خود و پیج اینستاگرام خود تبلیغات انجام دهید و محصولات و خدمات را به فروش برسانید.

 

همکاری در سایت خرید فالوور اینستاگرام چه مزایایی به همراه دارد؟

سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از سایت های معتبر در زمینه ارائه خدمات شبکه های مجازی است. مسئولان سایت ما در فروش، سیستم همکاری را در نظر گرفته اند. اما این سیستم چه مزایای برای شما دارد؟ مهمترین مزیت سیستم همکاری ما این است که برای شروع کار و کسب درآمد، نیاز به تولید محصول یا ارائه خدمات ندارید. فرایند سایت خرید فالوور اینستاگرام کاملا مجازی بوده و محصول یا خدماتی که ما ارائه می دهیم نیز به صورت دیجیتالی است. از این رو شما به فضایی برای نگهداری محصولات نیاز نخواهید داشت.

شما می توانید از طریق همکاری با سایت ما در هر زمان و مکانی کسب درآمد کنید. در مورد میزان سود نیز باید بگوییم که بسیار مناسب است و تسویه ها نیز به صورت منظم آنجا می شوند.  روش های گوناگونی برای کسب درآمد طراحی نموده ایم که شما می توانید با توجه به شرایط و راحتی خود، هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنید و شروع به کار کنید. 

 

سخن آخر 

امروزه ما در دنیای زندگی می کنیم که بخش قابل توجهی از مشاغل به صورت حضوری است. با این وجود همه افراد می توانند از سیستم همکاری در فروش ما بهره مند شوند. این سیستم کاملا به صورت آنلاین است و نیازمند مهارت و درآمد خاصی نیست. سایت خرید فالوور اینستاگرام معتبرترین سایت در زمینه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی است. تمامی محصولاتی که این سایت ارائه می دهد، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توانید محصولات را با ضمانت به فروش برسانید.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد