به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم سرویس تیک آبی اینستاگرام به تحویل 3 تا 7 روز کاری در دسترس عموم قرار گرفته است برای فعال سازی تیک آبی به پشتیبانی تلگرام پیام دهید.
پشتیبانی تلگرام

بازیابی پیج اینستاگرام حذف یا دیسیبل شده فوری کاملا تضمینی

این روزها پیج اینستاگرام خانه ی دوم افراد شده است و همه شادی ها و غم های خودشان را در فضای اینستاگرام با دیگران به اشتراک می گذارند و از احوال هم نیز باخبر می شوند، به همین دلیل است که به نوعی افراد به پیج خود احساس وابستگی دارند شاید حسی مثل دفتر خاطرات و البته که اهمیت پیج های کسب و کاری و نقش آن در توان اقتصادی افراد نیز غیر قابل انکار است؛اما گاهی به دلایلی این پیج از دسترس خارج می شود و همین موضوع باعث از دست رفتن قسمتی از خاطرات خانوادگی در پیج های شخصی می شود و همچنین پیج های کسب و کاری را هم با نوع دیگری از بحران مواجه می کند.

5/5 - (7 امتیاز)
بازیابی پیج اینستاگرام حذف یا دیسیبل شده
خدمات اینستاگرام
🔴اینستاگرام 🌐 خدمات بازیابی پیج
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
368 🔴 بازیابی پیج اینستاگرام حذف یا دیسیبل شده فوری کاملا تضمینی🌐 - 900,000  تومان 1/1 فعال

بازیابی پیج اینستاگرام حذف یا دیسیبل شده

بعضی اوقات بنا به دلایلی ممکن است پیجتان دیسیبل شود اما نگران نباشید چراکه همین الان میتونی با مشاورای ما در سایت خرید فالوور اینستاگرام تماس بگیری و فقط با یه تماس مشکلت رو حل کنی. 09397795401

ویژگی های بازیابی پیج اینستاگرام
💎 امکان برگشت پیج دسیبل شده ، حذف شده یا بن شده
💲 شروع قیمت خدماتشروع قیمت از 70.000 تومان
⏳ زمان انجامبا توجه به نوع پیج و مشکل به وجود آمده متفاوت میباشد.
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت عدم تونایی در برگشت پیج
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام بازیابی پیج اینستاگرام حذف از سایت ما برای شما پیش بیاید !

چه روش های برای بازیابی حساب کاربری اینستاگرام وجود دارد؟

به طور کلی سه روش برای برگرداندن حساب اینستاگرام وجود دارد که شامل ایمیل، شماره موبایل و فیسبوک می باشد.

آیا در صورت حذف حساب کاربری امکان بازیابی حساب اینستاگرام وجود دارد؟

در صورت دی اکتیو کردن حساب یا حذف موقت اکانت امکان بازیابی اکانت اینستاگرام نیز وجود دارد اما در صورت حذف دائمی .

در صورت فراموش کردن ایمیل چگونه حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنیم ؟

برای بازیابی حساب اینستاگرام می توانید با استفاده از شماره موبایل برای بازیابی حساب اینستاگرام خود اقدام کنید.

اگر مدت زمان طولانی حساب اینستاگرام غیرفعال باشد، باز هم امکان بازگرداندن آن حساب وجود دارد؟

اگر مدت زمان معینی حساب شما غیرفعال باشد و هیچ گونه اقدامی برای بازگرداندن آن ننمایید، اینستاگرام برای همیشه حساب شما را مسدود می کند.

اگر فقط نام کاربری خود را داشته باشیم، چطور حساب اینستاگرام خود را بازیابی نماییم؟

اگر فقط نام کاربری را داشته باشید، می‌توانید با انتخاب گزینه فراموشی رمز و به کمک لینکی که به شماره موبایل شما ارسال می شود، حساب کاربری خود را بازیابی کنید.

چرا پیج  من بن شده است؟

حتما یکی از کارهایی که برای الگوریتم های اینستاگرام ممنوعه تعریف شده است را انجام داده اید.

احتمال اینکه پیجم به خاطر استفاده از فیلتر شکن مسدود شده باشد وجود دارد؟

بله  فیلتر شکن ها مخصوصا انواع رایگان به خاطر تغییر زود به زود آی پی می توانند از سمت اینستاگرام ربات تشخیص داده شوند؛ بهتر است از فیلتر شکن های پولی و با آی پی ثابت استفاده کنید.

پس از ارسال درخواست اینستاگرام بعد چه مدتی پاسخ را ارسال خواهد کرد؟

معمولا ۷۲ ساعت طول می کشد تا اینستاگرام پاسخ خود را برایتان ارسال نماید.

روزانه چند بار میتوان درخواست ارسال کرد؟

بهتر است روزانه بیشتر از دوبار درخواست ارسال نکنید.

آیا میتوان از چند روش برای بازگردانی پیج به صورت همزمان استفاده نمود؟

بله، شما می توانید از همه روش ها استفاده کنید.

چرا پیج دیسیبل می شود؟

در برخی از مواقع به دلیل نقض قوانین و کپی رایت پیج از دسترس کاربران خارج می شود و در برخی مواقع نیز به اشتباه پیج غیرفعال خواهد شد.

بازیابی پیج اینستاگرام

تمام روش های موجود برای بازگردانی یک پیج اینستاگرامی زمانی که خودتان برنامه را حذف می کنید

اگر که برنامه اینستاگرام را از روی گوشی تان پاک کرده اید اولین کارتان باید نصب دوباره اینستاگرام روی گوشی باشد تا سپس با هم درباره بازگردانی آن تلاش کنیم.

الف) استفاده از ایمیل

بعد از اینکه اینستاگرام را گوشی خودتان نصب کردید باید وارد برنامه شوید و چون در اینستاگرام اکانت دارید باید گزینه ی log in را انتخاب کنید تا برایتان فرمی باز شود این فرم از شما اطلاعات اکانت تان را می خواهد و شما با وارد کردن ایمیل و رمز تان می توانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

ب) استفاده از شماره تلفن همراه

در این روش هم شما با استفاده از شماره تلفن تان می توانید دوباره وارد اکانت خود شوید به این شکل که با وارد کردن شماره رمز جدید برایتان ارسال می شود.

ج) حساب کاربری فیسبوک

اگر حساب کاربری در فیسبوک دارید می توانید از طریق آن به حساب اینستاگرام تان متصل شوید و نیازی به رمز نخواهد بود.

علت دیسیبل شدن پیج

پیج هایی که از سمت اینستاگرام حذف یا دیسیبل می شوند

گاهی وقت ها هم این شما نیستید که برنامه اینستاگرام را حذف کرده اید و می خواهید دوباره وارد پیج تان شوید بلکه خود  اینستاگرام حساب شما را غیر فعال کرده است که این مورد به دلایل زیادی برای کاربران رخ  می دهد که ما در این قسمت به برخی  از این دلایل اشاره می کنیم و راه های رهایی از این نوع دیسیبل شدن ها را هم آموزش خواهیم داد.

استفاده از فیلتر شکن:

این روزها به دلیل فیلترینگ اینستاگرام معمولا افراد از فیلتر شکن برای ورود به فضای مجازی استفاده می کنند؛ استفاده از فیلتر شکن ها به دلیل اینکه IP شما مدام تغییر می کند تصور ربات بودن را به الگوریتم های اینستاگرام می دهد و این می تواند یکی از دلایل از دسترس خارج شدن اینستاگرام شما باشد. برای حل این مشکل می توانید از فیلترشکن های پرمیوم که دارای IP ثابت هستند استفاده کنید.

اکشن بلاک:

یکی از اشتباهاتی که در اینستاگرام کاربران انجام می دهند این است که از اکشن های تعبیه شده در اینستاگرام به صورت مداوم و ربات گونه استفاده می کنند؛ این موضوع باعث می شود اینستاگرام شما را به دلیل ربات بودن از پیج تان بیرون بیندازد. معمولا در این موارد با لاگین کردن دوباره و پس از چند روز می توان به پیج برگشت.

رعایت نکردن کپی رایت:

استفاده از محتوایی که توسط دیگران تولید شامل کپی رایت می شود یعنی شما در صورت استفاده از اثر دیگران باید از او اجازه بگیرید و لایسنس آن را در زیر پست مربوطه بگذارید در غیر این صورت این مورد می تواند باعث حذف پست شما از پیج و با تکرار آن باعث بسته شدن پیج تان شود.

استفاده از هشتگ هایی که در اینستاگرام ممنوع هستند:

استفاده از برخی از هشتگ ها توسط اینستاگرام ممنوع شده و به کار بردن آن ها می تواند باعث از دسترس خارج شدن پیج تان شود پس در این مورد دقت کنید.

انتشار ویدیو ها و تصاویر ممنوعه:

شما در بستر اینستاگرام مجاز به انتشار هر محتوایی نیستید؛ بعضی از موضوعات در اینستاگرام ممنوع هستند و شما باید دقت داشته باشید که با تولید این نوع محتوا احتمال بن شدن از سمت اینستاگرام را دارید. این موارد می تواند محتواهای خشونت آمیز، محتوای مستهجن و یا نژادپرستانه باشد.

مراحلی که می توانید بعد از مشاهده پیام دیسیبل شدن برای بازگردانی پیج تان انجام دهید را به اختصار در این قسمت برایتان توضیح می دهیم:

1- ابتدا روی کلمه Learn more کلیک کنید.

2- سپس گزینه let us know  را انتخاب کنید.

3- سپس در پاسخ به سوال if you believe your account was disabled by mistakes که از شما می پرسد آیا فکر می کنید به علت مشکلی پیج تان دیسیبل شده است؟ شما باید گزینه yes را انتخاب کنید.

4- فرمی که برایتان باز شده را پر کنید. و اطلاعاتی که درخواست شده را به طور کامل و صحیح وارد لیست کنید.

5- پس از چند ساعت یا چند روز برای شما ایمیلی فرستاده می شود که حاوی کد اختصاصی است و شما باید این کد را  روی یک کاغذ نوشته و از کد به همراه تصویر خودتان یک عکس باکیفیت گرفته و به اینستاگرام ایمیل بزنید.

6- این مراحل را انجام دهید و منتظر پاسخ اینستاگرام بمانید.

7- اگر پیج تان کاری بوده است احتمالا باید با مدارکی آن را اثبات کنید چیزی مثل مجوز کاری که بگوید شما اجازه برای انجام این فعالیت تجاری را داشته اید.

چگونه متوجه غیرفعال شدن پیج خود شویم؟

در اینستاگرام هنگامی که پیج غیرفعال شود، شما خود به خود از اکانت خود خارج خواهید شد.  شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای قوانین خاصی بوده و اگر در طول فعالیت خود به این قوانین پایبند نباشید، پیج شما دیسیبل می شود.

هنگامی که شما به صورت خود به خود از پیج خارج شوید؛ یا پیج شما توسط اینستاگرام دیسیبل شده است یا اینکه پیج توسط فردی هک شده است. در این صورت شما باید آیدی و رمز پیج خود را وارد کنید. اگر به اخطار غیر فعال شدن پیج مواجه شوید، پیج توسط الگوریتم دیسیبل شده است. اما اگر با اخطار رمز اشتباه است مواجه شوید، به این معناست که پیج شما هک شده است.

هنگام بازگردانی پیج دیسیبل شده چه نکاتی را رعایت کنیم؟

1- برای اینکه بتوانید پیج خود را بازگردانید، به هیچ عنوان با ای پی ایران درخواست ندهید و برای این امر از ای پی های دیگری استفاده کنید.

2- بهتر است روزی دوبار برای این امر درخواست دهید و توجه داشته باشید که نباید بیشتر از دوبار درخواست ارسال کنید.

3- از هر کدام از روش هایی که بیام نموده ایم، برای بازگردانی پیج خود استفاده کنید.

4- امکان دارد که با چند بار درخواست دادن، پیج را برگردانید و با این وجود نا امید نشوید و درخواست خود را روزانه ارسال نمایید.

سخن آخر 

همانطور که گفتیم اینستاگرام پلتفرم بسیار پر طرفداری است که کسب و کارهای شایانی برای رشد و پیشرفت در این شبکه اجتماعی زحمت کشیده اند و هزینه های کلانی برای این کسب و کارها صورت گرفته است. مطمئنا هیچ فردی دوست ندارد که پیج خود را از دست بدهد.

متاسفانه امروزه ممکن است بسیاری از افراد با مشکل دیسیبل مواجه شده باشند که ما در این مقاله با ارائه چند روش خیالتان را از این بابت آسوده کرده ایم. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت خرید فالوور اینستاگرام، با کارشناسان تماس بگیرید و پاسخ تمامی سوالات خود را بیابید.

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • آیلین

  11 آگوست 2022، 21:21

  سلام بچه ها بهتون پیشنهاد میکنم وقتی به مشکل خوردین از سایت خرید فالوور اینستاگرام کمک بگیرید پشتیبانی عالی دارن و زود کارتو حل میکنن

 • پارسا

  19 مارس 2023، 21:02

  بخدا که محشرید
  فکر میکردم پیجم از دست رفت و کلی ناراحت بودم بابتش ولی با وجود شما پیجم دوباره برگشت
  دست گلتون درد نکنه

 • ماهان حسین پور

  30 آگوست 2023، 09:34

  پیجم از دسترس خارج شده بود کلن نمیشد وصل بشم
  به پشتیبانی این سایت پیام دادم پیجمو برام برگردوند واقعا ممنونم ازت خدا خیرت بده داداش

 • محمدعلی

  11 سپتامبر 2023، 13:29

  با از دسترس خارج شدن پیجم که اینهمه زحمت کشیده بودم براش کلی ناراحت بودم میخوام از مشاورای این سایت تشکر کنم که به کمکشون پیجم رو برگردوندم