بازیابی پیج اینستاگرام حذف یا دیسیبل شده فوری کاملا تضمینی

این روزها پیج اینستاگرام خانه ی دوم افراد شده است و همه شادی ها و غم های خودشان را در فضای اینستاگرام با دیگران به اشتراک می گذارند و از احوال هم نیز باخبر می شوند، به همین دلیل است که به نوعی افراد به پیج خود احساس وابستگی دارند شاید حسی مثل دفتر خاطرات و البته که اهمیت پیج های کسب و کاری و نقش آن در توان اقتصادی افراد نیز غیر قابل انکار است؛

اما گاهی به دلایلی این پیج از دسترس خارج می شود و همین موضوع باعث از دست رفتن قسمتی از خاطرات خانوادگی در پیج های شخصی می شود و همچنین پیج های کسب و کاری را هم با نوع دیگری از بحران مواجه می کند.

آنچه که امید بخش است امکان باز پس گیری و در واقع باز گردانی پیج است که با ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام امکان پذیر می شود. در این مقاله به راه ها و روش هایی که می توانید به کمک آن پیج تان را چه در زمانی که از سوی اینستاگرام از دسترس خارج شده و چه زمانی که خودتان آن را حذف کرده اید پس بگیرید خواهیم پرداخت.

فرض کنید که گوشی همراه تان را عوض می کنید و یک گوشی نو می خرید یا اینکه آن را به  علت تعمیر باید ریست کنید، اندروید خود را تغییر دهید و یا هر چیزی که شما را مجبور می کند تا برنامه را از روی گوشی حذف کنید؛ اکنون بعد از این حذف برنامه می خواهید دوباره به اکانت اینستاگرامی خود دسترسی پیدا کنید برای این کار می توانید از مراحل زیر استفاده کنید.

اکانت های شخصی
تماسقیمت
 • برگرداندن پیج
 • هک شده
 • دیسیبل شده

تمام روش های موجود برای بازگردانی یک پیج اینستاگرامی زمانی که خودتان برنامه را حذف می کنید

 

بازیابی پیج اینستاگرام

 

اگر که برنامه اینستاگرام را از روی گوشی تان پاک کرده اید اولین کارتان باید نصب دوباره اینستاگرام روی گوشی باشد تا سپس با هم درباره بازگردانی آن تلاش کنیم.

الف) استفاده از ایمیل

بعد از اینکه اینستاگرام را گوشی خودتان نصب کردید باید وارد برنامه شوید و چون در اینستاگرام اکانت دارید باید گزینه ی log in را انتخاب کنید تا برایتان فرمی باز شود این فرم از شما اطلاعات اکانت تان را می خواهد و شما با وارد کردن ایمیل و رمز تان می توانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

ب) استفاده از شماره تلفن همراه

در این روش هم شما با استفاده از شماره تلفن تان می توانید دوباره وارد اکانت خود شوید به این شکل که با وارد کردن شماره رمز جدید برایتان ارسال می شود.

ج) حساب کاربری فیسبوک

اگر حساب کاربری در فیسبوک دارید می توانید از طریق آن به حساب اینستاگرام تان متصل شوید و نیازی به رمز نخواهد بود.

علت دیسیبل شدن پیج

پیج هایی که از سمت اینستاگرام حذف یا دیسیبل می شوند

گاهی وقت ها هم این شما نیستید که برنامه اینستاگرام را حذف کرده اید و می خواهید دوباره وارد پیج تان شوید بلکه خود  اینستاگرام حساب شما را غیر فعال کرده است که این مورد به دلایل زیادی برای کاربران رخ  می دهد که ما در این قسمت به برخی  از این دلایل اشاره می کنیم و راه های رهایی از این نوع دیسیبل شدن ها را هم آموزش خواهیم داد.

 • استفاده از فیلتر شکن: این روزها به دلیل فیلترینگ اینستاگرام معمولا افراد از فیلتر شکن برای ورود به فضای مجازی استفاده می کنند؛ استفاده از فیلتر شکن ها به دلیل اینکه IP شما مدام تغییر می کند تصور ربات بودن را به الگوریتم های اینستاگرام می دهد و این می تواند یکی از دلایل از دسترس خارج شدن اینستاگرام شما باشد. برای حل این مشکل می توانید از فیلترشکن های پرمیوم که دارای IP ثابت هستند استفاده کنید.
 • اکشن بلاک: یکی از اشتباهاتی که در اینستاگرام کاربران انجام می دهند این است که از اکشن های تعبیه شده در اینستاگرام به صورت مداوم و ربات گونه استفاده می کنند؛ این موضوع باعث می شود اینستاگرام شما را به دلیل ربات بودن از پیج تان بیرون بیندازد. معمولا در این موارد با لاگین کردن دوباره و پس از چند روز می توان به پیج برگشت.
 • رعایت نکردن کپی رایت: استفاده از محتوایی که توسط دیگران تولید شامل کپی رایت می شود یعنی شما در صورت استفاده از اثر دیگران باید از او اجازه بگیرید و لایسنس آن را در زیر پست مربوطه بگذارید در غیر این صورت این مورد می تواند باعث حذف پست شما از پیج و با تکرار آن باعث بسته شدن پیج تان شود.
 • استفاده از هشتگ هایی که در اینستاگرام ممنوع هستند: استفاده از برخی از هشتگ ها توسط اینستاگرام ممنوع شده و به کار بردن آن ها می تواند باعث از دسترس خارج شدن پیج تان شود پس در این مورد دقت کنید.
 • انتشار ویدیو ها و تصاویر ممنوعه: شما در بستر اینستاگرام مجاز به انتشار هر محتوایی نیستید؛ بعضی از موضوعات در اینستاگرام ممنوع هستند و شما باید دقت داشته باشید که با تولید این نوع محتوا احتمال بن شدن از سمت اینستاگرام را دارید. این موارد می تواند محتواهای خشونت آمیز، محتوای مستهجن و یا نژادپرستانه باشد.
 • مراحلی که می توانید بعد از مشاهده پیام دیسیبل شدن برای بازگردانی پیج تان انجام دهید را به اختصار در این قسمت برایتان توضیح می دهیم:
 • ابتدا روی کلمه Learn more کلیک کنید.
 • سپس گزینه let us know  را انتخاب کنید.
 • سپس در پاسخ به سوال if you believe your account was disabled by mistakes که از شما می پرسد آیا فکر می کنید به علت مشکلی پیج تان دیسیبل شده است؟ شما باید گزینه yes را انتخاب کنید.
 • فرمی که برایتان باز شده را پر کنید. و اطلاعاتی که درخواست شده را به طور کامل و صحیح وارد لیست کنید.
 • پس از چند ساعت یا چند روز برای شما ایمیلی فرستاده می شود که حاوی کد اختصاصی است و شما باید این کد را  روی یک کاغذ نوشته و از کد به همراه تصویر خودتان یک عکس باکیفیت گرفته و به اینستاگرام ایمیل بزنید.
 • این مراحل را انجام دهید و منتظر پاسخ اینستاگرام بمانید.
 • اگر پیج تان کاری بوده است احتمالا باید با مدارکی آن را اثبات کنید چیزی مثل مجوز کاری که بگوید شما اجازه برای انجام این فعالیت تجاری را داشته اید.

سوالات متداول بازیابی پیچ اینستاگرام

چرا پیج  من بن شده است؟

حتما یکی از کارهایی که برای الگوریتم های اینستاگرام ممنوعه تعریف شده است را انجام داده اید.

احتمال اینکه پیجم به خاطر استفاده از فیلتر شکن مسدود شده باشد وجود دارد؟

بله  فیلتر شکن ها مخصوصا انواع رایگان به خاطر تغییر زود به زود آی پی می توانند از سمت اینستاگرام ربات تشخیص داده شوند؛ بهتر است از فیلتر شکن های پولی و با آی پی ثابت استفاده کنید.

نظرات و باز خورد مشتریان ما😍

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید

فهرست