🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید فالوور اسپاتیفای واقعی و ارزان ایرانی همراه با تحویل فوری

اگر در زمینه موسیقی کار می کنید اسپاتیفای می تواند برای شما بهترین سرویس استریم به حساب بیاید؛ شما به راحتی با استفاده از برنامه اسپاتیفای می توانید موزیک و یا پادکست خودتان را در این برنامه به اشتراک بگذارید و از انتشار آن برای مخاطبان خود در تمام دنیا لذت ببرید. ارائه موسیقی، پادکست و محصولی در زمینه صدا در پلتفرم اسپاتیفای می تواند شما را به سرعت معروف و موفق کند. مخاطبان اکانت شما را در اسپاتیفای دنبال و هر بار که شما موسیقی جدیدی را منتشر کردید نوتیفیکیشن آن را دریافت خواهند کرد.

5/5 - (10 امتیاز)
خرید فالوور اسپاتیفای واقعی و ارزان ایرانی همراه با تحویل فوری
خدمات اسپاتیفای
فالوور
لایک
ویو
پلی لیست

خدمات خرید فالوور اسپاتیفای

🟢 اسپاتیفای 👤 فالوور
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1695 فالوور رایگان اسپاتیفای توضیحات 10  تومان 100/100 فعال
443 🟢فالوور اسپاتیفای | سرعتی | کیفیت عالی👤 توضیحات 20,280  تومان 100000000/20 فعال
2447 🟢 فالوور اسپاتیفای ♻️ گارانتی جبران ریزش 30 روز 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 24,340  تومان 100000000/20 فعال
440 🟢فالوور اسپاتیفای | ۳۰ روز جبران ریزش✅ توضیحات 28,400  تومان 100000000/20 فعال
441 🟢فالوور اسپاتیفای / با کیفیت سرعتی 🔥 توضیحات 32,450  تومان 100000000/20 فعال
2451 🟢 فالوور اسپاتیفای (برای همه لینک ها) ♻️ گارانتی جبران ریزش 365 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 38,870  تومان 1000000/100 فعال
2449 🟢 فالوور اسپاتیفای از کشور آلمان ♻️ گارانتی جبران ریزش 90 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 50,700  تومان 100000000/20 فعال
2450 🟢 فالوور اسپاتیفای از کشور ترکیه ♻️ گارانتی جبران ریزش 90 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 50,700  تومان 100000000/20 فعال
2448 🟢 فالوور اسپاتیفای ♻️ گارانتی جبران ریزش مادام العمر 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 53,240  تومان 100000000/20 فعال
2454 🟢 فالوور اسپاتیفای ترکیه ای ♻️ گارانتی جبران ریزش 90 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 58,360  تومان 100000000/20 فعال
2455 🟢 فالوور اسپاتیفای ترکیه ای ♻️ گارانتی جبران ریزش 90 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 71,730  تومان 1000000/100 فعال
2452 🟢 فالوور اسپاتیفای (برای همه لینک ها) ♻️ گارانتی جبران ریزش مادام العمر 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 84,170  تومان 100000/20 فعال
2453 🟢 فالوور پلی لیست اسپاتیفای ♻️ گارانتی جبران ریزش مادام العمر 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 84,170  تومان 100000000/20 فعال

خرید فالوور واقعی اسپاتیفای

باید توجه داشته باشید که منظور از اجرای موسیقی در اسپاتیفای تنها خواندن نیست شما اگر صدای خوبی دارید می توانید پادکست هایی را در هر زمینه ای تهیه کنید و آن را در اسپاتیفای به اشتراک بگذارید؛ این پادکست ها می توانند کتاب هایی باشند که شما آن را به صوت تبدیل می کنید یا نقد و بررسی آن کتاب باشند و یا حتی گفت و گو با افراد درباره موضوعات تخصصی که بتواند شنوندگان را به خود جذب کند. افزایش تعداد فالوور ها در اسپاتیفای برای شما می تواند برابر باشد با افزایش درآمد؛ پس باید تمام سعی تان در بالاتر بردن تعدا فالوور هایتان باشد. در این مقاله ما سعی خواهیم کرد روش هایی که به وسیله آن بتوانید تعداد فالوور هایتان را بیشتر کنید را برای تان آموزش دهیم.

ویژگی های خدمات خرید فالوور اسپاتیفای
💎 کیفیت فالووراسپاتیفایکیفیت عالی ،70 درصد فالوور کیفیت بالا
💲 قیمت فالووراسپاتیفایشروع قیمت از 7000 تومان
زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید فالوور اسپاتیفای از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا امکان دارد بعد از خرید فالوور،کانال من بلاک یا تعلیق شود؟

خیر اگر خرید خود را از سایت های معتبر انجام دهید برای کانال تان هیچ اتفاقی نمی افتد این سایت و فعالیت های آن کاملا امن می باشد و جای هیچ نگرانی نیست.

اکانت آرتیستی با اکانت معمولی چه فرقی دارد؟

اکانت ها ی معمولی معمولا افرادی هستند که تنها در جست و جوی پادکست و موسیقی هستند و بیشتر مخاطبان شما خواهند بود ولی اکانت های آرتیستی برای افراد هنرمندی است که در این پلتفرم تولید محتوا انجام می دهند انتخاب اکانت آرتیستی در پروفایل باعث می شود که شما توسط الگوریتم های اسپاتیفای راحت تر شناخته شوید و رشد تان در این فضا راحت تر اتفاق بیفتد.

آیا امکان دارد که این فالوور ها ریزش کنند؟

ریزش این فالوور ها در حداقل ترین حالت ممکن است ولی اگر میخواهید خیالتان از هر بابت راحت باشد میتوانید از سرویس های دارای گارانتی و جبران ریزش استفاده کنید.

آیا این فالوور ها واقعی و فعال هستند؟

حساب این فالوور ها واقعی است ولی فعالیتی ندارند.

مزایای خرید فالوور اسپایفای

خلاقیت در تولید محتوای صوتی

یادتان باشد اسپاتیفای محل آرشیو 2.5  میلیون پادکست از سراسر جهان می باشد و شما برای بالاتر رفتن باید با افراد بسیاری در رقابت باشید اما نگران نباشید برای اینکه پادکست یا موسیقی خود را تهیه کنید کافیست خودتان باشید و آنچه ذهن و قلبتان به شما می گوید را انجام دهید؛ مطمئنا هر کسی استعداد های خاص خود را دارد و شما با ایجاد خلاقیت در محتوایی که تولید می  کنید می توانید در این فضا بی نظیر باشید و همچنین باید به خاطر داشته باشید درست مثل تمام افرادی که در این مسیر هستند برای موفقیت در این راه باید تلاش بسیار زیادی بکنید.

چرا باید فالوور اسپاتیفای بخرم؟

خرید فالوور میتواند در پیشرفت چنل اسپاتیفای شما نقش بسیار مفید و موثری داشته باشد از همین رو جهت اطلاع بیشتر شما عزیزان برخی از مزایای این خرید را بررسی میکنیم،با ما همراه باشید.

اصلی ترین مزیت خرید این سرویس ها همان افزایش رقم فالوور ها میباشد،اما مزایای این سرویس ها به همین جا ختم نمیشود!چرا که افزایش تعداد فالوور با تاثیر بر عوامل گوناگون میتواند درآمد و آمار کلی چنل شما را تا حد زیادی بهبود بخشد.

1)افزایش نرخ تعامل:

با افزایش تعداد فالوور ها طبق الگوریتم ساختاری اسپاتیفای،نرخ تعامل چنل شما افزایش میابد و افزایش نرخ تعامل باعث میشود که محتوا های صوتی شما به افراد بیشتری نمایش داده شود؛مثلا هنگام جستجو جایگاه چنل شما بهتر میشود یا مثلا ممکن است چنلتان یا محتوای چنلتان را در صفحه ی اصلی به سایر کاربران نمایش داده شود.

2)بالا بردن آمار کلی:

به صورت کلی افزایش تعداد فالوور با تاثیر روی عوامل گوناگون مثل نرخ تعامل،آمار چنل شما را افزایش میدهد؛مثلا تعداد ایمپرشن ها،پخش ها،تعداد لایک ها و بازخورد هایتان هم افزایش میابد؛دراین حالت چنل شما وارد به صورت صعودی به سمت موفقیت بیشتر حرکت خواهد کرد.

3)افزایش درآمد:

هنگامی که فالوور ها،نرخ تعامل و آمار کلی کانال شما دارای روند افزایشی باشند به طبع درآمد شما هم از این برنامه فزونی خواهد یافت چرا که این عوامل کاملا به یک دیگر وابسته اند و اسپاتیفای میزان پولی را که باید به شما بپردازد را از روی همین آمار بررسی میکند.

خرید فالوور ایرانی اسپاتیفای با کیفیت بالا و تضمینی با تحویل فوری

از پیشکسوتان این مسیر بیاموزید

شما برای بهتر کردن کارتان در اسپاتیفای می توانید از افرادی که پیش از شما از این مسیر را طی کرده اند کمک  بگیرید کارهای افراد با تعداد بازدید و فالوور بالاتر را بررسی کنید و از روش آنها برای پیشبرد کارتان بهره بگیرید.

اگر کاری که انجام می دهید خوانندگی است سعی کنید تمرین بسیار زیادی داشته باشید؛ حتی برای تمرین و گرفتن اعتماد به نفس بالاتر می توانید در شهر و برای عابران پیاده بخوانید این کار باعث می شود شما برای استریم و اجرا در اسپاتیفای آمادگی بیشتری داشته باشید؛ بسیاری از افرادی که اکنون افراد نامداری در موسیقی و در پلتفرم اسپاتیفای هستند از همین خواندن در خیابان و برای مردم شروع کرده اند افرادی مثل آقای اد شیرن که از همین فضای مجازی معروف شد و مطمئنا شما هم او را می شناسید.

روی پلی لیست خود و قوانین اسپاتیفای تمرکز کنید

در اسپاتیفای هر چقدر که می توانید روی پلی لیست خودتان تمرکز کنید و بهترین موسیقی های خودتان را در آن ارسال کنید و همچنین قوانین اسپاتیفای را دانسته و در کانال خودتان مراعات کنید. نکته مهمی که باید بدانید این است که قانون کپی رایت در این پلتفرم هم مثل دیگر فضاهای مجازی وجود دارد و کاملا سفت و سخت با آن با آن برخورد می شود و شما نمی توانید با گذاشتن  موسیقی و آثار دیگران در کانال خودتان پول در بیاورید و یا از آثار آنها بدون اجازه استفاده کنید، این موضوعی است که همیشه باید به آن دقت کنید.

آیا میتوان از اسپاتیفای کسب درآمد کرد؟

آیا تا به حال از اسپاتیفای موسیقی مورد علاقه خودتان را گوش کرده اید؟ می دانید که با استفاده از سرویس های اسپاتیفای می توانید کسب درآمد داشته باشید؟ برای اینکه کسب درآمد از این پلتفرم محبوب جهانی را آغاز کنید اکانت آرتیستی خود را در این پلتفرم بسازید و شروع به ارسال موزیک های خودتان در این اکانت کنید؛ استفاده از اکانت آرتیستی به شما کمک خواهد کرد تا صدای تان به گوش افراد بیشتری برسد و زودتر بتوانید اولین درآمد دلاری تان را از این پلتفرم به دست بیاورید.

درآمد از اسپاتیفای چگونه و چقدر است؟

این درآمد از طریق پخش تبلیغات روی استریم های شما اتفاق خواهد افتاد و شما به راحتی با دریافت 25000 بازدید می توانید چیزی در حدود 100 دلار درآمد داشته باشید. افراد اگر علاقه مند به صدای شما باشند شما را دنبال خواهند کرد و خواه ناخواه شما با توجه به تعداد فالوور هایتان بررسی و قضاوت می شوید و معمولا اکانت هایی که دارای فالوور های بیشتری هستند

در ادامه کار افراد بیشتری را به خود جذب می کنند و البته شما با پشتکار و صبوری می توانید تعداد این فالوور ها را بیشتر کنید، اما برای اینکه این مسیر را راحت تر طی کنید می توانید از خرید فالوور هم در اکانت خودتان استفاده کنید تا به این شکل هم محتوای خود را به افراد بیشتری نمایش دهید و هم به درآمد بیشتری برسید.

اعتماد و اعتبار با خرید فالوور اسپاتیفای از سایت خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور یکی از گزینه هایی است که برای اکانت های اسپاتیفای در سایت خرید فالوور اینستاگرام آماده شده است. شما به راحتی با خرید این مورد می توانید به فالوور های خود در اسپاتیفای اضافه کنید و از مزایای آن استفاده کنید. خرید فالوور در اسپاتیفای مخصوصا اگر تازه کار هستید علاوه بر اینکه به شما اعتماد به نفس بیشتری می دهد باعث می شود کانال شما اعتبار لازم برای ادامه مسیر را داشته باشد و مخاطبان بیشتری را از این طریق جمع آوری کنید.

سخن آخر

همانطور که خودتان هم میدانید اسپاتیفای بنا به تعداد پخشی که محتوای صوتی شما دارد به شما پول میدهد از همین رو اگر تلاش و امید کافی برای انجام اینکار داشته باشید به احتمال خیلی زیاد حتما حتما موفق خواهید شد؛البته در این مسیر به هیچ وجه تنها نیستید زیرا سایت خرید فالوور اینستاگرام همواره کنار شماست تا در لحظات سخت به یاریتان بشتابد.

خرید این سرویس ها هم برای شروع فعالیت میتواند برایتان مفید باشد،البته در هر حالتی شرط اول و آخر رسیدن به موفقیت ممارست و پشت کار خودتان است؛از همین رو ما در سایت خرید فالوور اینستاگرام برای یکا یک شما بزرگواران آرزوی سربلندی و موفقیت داریم.

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 25 نوامبر 2022، 21:36

  سلام به خرید فالوور اینستاگرام
  ممنون از فالوور های خوبتون که همش واقعی و فعال بودن
  حلالتون

 • 06 ژانویه 2023، 08:47

  خیلی راضی بودم همه پنل هاتون با کیفیته موفق باشید

 • 13 آوریل 2024، 00:10

  سرویس فالوور اسپایتفای که من از شما خریدم واقعا عالی هستش. فالوورها واقعی هستن و تعامل هم داشتن با پیجم

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد