خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

بازدید استوری رایگان اینستاگرام 100% واقعی همراه با تحویل فوری

بازدید استوری رایگان اینستاگرام یکی از دغدغه های تمام افرادی است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند و برای خود کسب و کاری راه اندازی کرده اند. اگر ما در اینستاگرام یک پیج شخصی با ۱۰۰ فالوور هم داشته باشیم، باز هم دوست داریم که هر ۱۰۰ نفر از استوری ما دیدن کنند.  افزایش ویو برای اینفلوئنسرها اهمیت بسیار زیادی دارد. بازدید استوری نشان دهنده این امر است که آینده کسب و کار ما تا چه اندازه وابسته به فضای مجازی است.

5/5 - (2 امتیاز)
بازدید استوری رایگان اینستاگرام 100% واقعی همراه با تحویل فوری

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام 👀 ویو استوری رایگان
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
394 ویو استوری رایگان اینستاگرام - 157,500  تومان 10/10 11 دقیقه فعال

بازدید استوری رایگان اینستاگرام واقعی

یکی از رازهای اینستاگرام این است که بعد از انتشار پست، آن را استوری کنید تا یک نوع اطلاع رسانی انجام شود و کاربران مطلع شوند که شما محتوایی را منتشر نموده اید. البته استوری شما باید جذاب و خلاقانه باشد. برای اینکه یک تبلیغ موفقی داشته باشید و درآمد کسب کنید، باید تعداد بازدید استوری شما بالا باشد. همین امر از مهمترین چالش ها در اینستاگرام محسوب می شود.

ویژگی های خدمات بازدید استوری رایگان
💎 کیفیت بازدید استوری رایگان کیفیت عالی بازدید های واقعی و بدون ریزش
💲 قیمت بازدید استوری رایگان رایگان
زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام دریافت بازدید استوی رایگان از سایت ما برای شما پیش بیاید!

چرا باید ویو استوری را افزایش دهیم؟

در واقع ویو استوری سبب می‌شود که میزان تعامل پیج افزایش پیدا ‌کند.

آیا میتوان ویو استوری اینستاگرام را به صورت رایگان افزایش داد؟

بله، روش های زیادی برای این امر وجود دارد که در این مقاله به برخی از آنها پرداخته ایم.

ویو استوری اینستاگرام چیست؟

ویو استوری به تعداد کاربرانی گفته می شود که استوری شما را مشاهده کرده اند.

در استوری از ویدئو استفاده کنیم یا عکس؟

هر دو، اما همواره توجه داشته باشید که محتواها در قالب ویدیو طرفداران بیشتری دارند.

آیا میتوان ویو استوری خریداری کرد؟

بله. سایت خرید فالوور اینستاگرام بستری را فراهم نموده تا بتوانید ویو استوری را با بالاترین کیفیت خریداری کنید.

آیا با خرید ویو استوری ممکن است پیج مسدود شود؟

خیر. چرا که خدمات ما کاملا تضمینی و با کیفیت هستند و هیچ مشکلی برای پیج شما رخ نمی دهد.

آیا ویو استوری خریداری شده واقعی هستند؟

بله. تمامی افرادی که استوری شما را مشاهده میکنند واقعی و فعال هستند.

مزایای درج لوکیشن در استوری چیست؟

هنگامی که لوکیشن خود را در استوری قرار دهید، کاربرانی که در اطراف شما وجود دارند از محتوای شما دیدن می کنند.

چگونه کاربران را مدت زمان بیشتری در استوری نگه داریم؟

شما می توانید از طریق نظرسنجی های گوناگون، کاربران را تایم بیشتری در استوری نگه دارید و نرخ تعامل خود را افزایش دهید.

آیا با افزایش ویو استوری تعداد فالوور افزایش پیدا می کند؟

بله. اگر محتوای جذاب و کاربر پسندی تولید کنید، ممکن است افرادی که از استوری شما دیدن می کنند پیج شما را نیز دنبال کنند.

بازدید استوری رایگان اینستاگرام 

بازدید استوری رایگان  یکی از دغدغه های تمام افرادی است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند و برای خود کسب و کاری راه اندازی کرده اند. اگر ما در اینستاگرام یک پیج شخصی با ۱۰۰ فالوور هم داشته باشیم، باز هم دوست داریم که هر ۱۰۰ نفر از استوری ما دیدن کنند.  افزایش ویو برای اینفلوئنسرها اهمیت بسیار زیادی دارد. بازدید استوری نشان دهنده این امر است که آینده کسب و کار ما تا چه اندازه وابسته به فضای مجازی است. با این وجود بازدید در اینستاگرام همانند هوا برای نفس کشیدن است. اما چگونه بازدید استوری را افزایش دهیم؟ 

چرا باید از بازدید استوری بالایی برخوردار باشیم؟

در واقع استوری مهمترین، حیاتی ترین و تو چشم ترین قسمت در اکانت شما محسوب می شود. اگر استوری وجود نداشت، بسیاری از پست ها حتی ۲۰۰ ویو هم نمی خوردند. حتما کنجکاوید که بدانید چرا؟ یکی از رازهای اینستاگرام این است که بعد از انتشار پست، آن را استوری کنید تا یک نوع اطلاع رسانی انجام شود و کاربران مطلع شوند که شما محتوایی را منتشر نموده اید. البته استوری شما باید جذاب و خلاقانه باشد. برای اینکه یک تبلیغ موفقی داشته باشید و درآمد کسب کنید، باید تعداد بازدید استوری شما بالا باشد. همین امر از مهمترین چالش ها در اینستاگرام محسوب می شود.

بازدید استوری رایگان اینستاگرام 100% واقعی همراه با تحویل فوری

چگونه ویو استوری را به صورت رایگان افزایش دهیم؟

هیچ فردی نمی تواند بگوید که از مشهور شدن و دیده شدن خوشش نمی آید! همه ما در لحظه، در حال اعلام حضور کردن هستیم و هیچ فردی دوست ندارد که فراموش شود. برای اینکه در اینستاگرام دنبال کننده های شما فراموش تان نکنند، باید روش هایی را برای افزایش بازدید استوری به صورت رایگان پیاده کنید. پیاده سازی این قبیل روش ها کاملا رایگان است. با این وجود به هیچ عنوان فریب کمپین هایی که در زمینه افزایش بازدید فعالیت می کنند را نخورید.

1- استفاده از قابلیت ADD YOURS

برای اینکه بازدید استوری خود را به صورت رایگان افزایش دهید، می توانید شوک وارد کنید!  برای پیاده سازی این ترفندها توصیه می کنیم از قابلیت های استوری استفاده کنید. شوک دادن را باید میان استوری های دیگر انجام دهید تا شاهد افزایش ویو استوری خود شوید. شما می توانید با قابلیت ADD YOURS، شوک وارد کنید. مثلا می توانید از کاربران خود بخواهید که در جریان شما شرکت کنند. توجه داشته باشید بهتر است رشته محتوای ساده ای را انتخاب کنید که همواره در دسترس باشد.

2- مخاطبان خود را سرگرم کنید.

یکی از روش هایی که از طریق آن می توانید بازدید استوری خود را به صورت رایگان افزایش دهید، بازی کردن با کاربران است. مثلا می توانید میان استوری های خود از نظرسنجی استفاده کنید و در مورد سریال ها و فیلم های سینمایی نظر کاربران خود را بخواهید. این راهکارها سبب می شود که کاربران تایم بیشتری را در استوری شما بمانند و با این وجود سبب افزایش بازدید استوری شما به صورت رایگان می شوند. هر چقدر کاربران زمان بیشتری را در استوری شما حضور داشته باشند، نرخ تعامل شما نیز بیشتر خواهد بود.

3- از هشتگ ها استفاده کنید.

برای اینکه بازدید خود را به صورت رایگان افزایش دهید، می توانید از هشتگ ها استفاده کنید. شاید فرض کنید که هشتگ فقط می تواند برای پست مفید واقع شود، اما اگر برای استوری به صورت مداوم از هشتگ مرتبط استفاده کنید، کاربرانی که آن عنوان را سرچ می‌ کنند با پیج شما مواجه می شوند و بازدید استوری شما به این صورت افزایش پیدا خواهد کرد.

4- از محتوا های لایه لایه استفاده کنید.

  اما خب یعنی چی؟ فرض کنید در ساعت ۱۱ و نیم، یک استوری متنی منتشر کرده اید. باید برای ساعت ۱ و نیم نیز استوری منتشر کنید که در قالب ویدیو باشد. فرقی نمی کند که ویدیو در چه موردی باشد. می توانید از چالش استفاده کنید یا اینکه محتوا های طنز منتشر کنید. نکته مهم این است که کاربران همواره به محتواهایی علاقه دارند که ویدیو باشد و ترجیح می دهند ویدیو را تماشا کنند. تنوع در استوری و لایه لایه بودن استوری سبب می شود که بازدید استوری شما افزایش پیدا کند.

5- قابلیت لوکیشن

قابلیت لوکیشن در اینستاگرام یکی دیگر از روش های افزایش بازدید استوری به صورت رایگان است. لوکیشن برای اینستاگرام بسیار مهم است. محتواهای شما در واقع به کاربرانی که در موقعیت شما یا اطراف شما قرار دارند نشان داده می شود.  به همین آسانی بدون هیچ هزینه ای می توانید ویو استوری خود را افزایش دهید.

سخن آخر

اکنون که دیگر همه به دنبال روشی برای کسب درآمد از اینستاگرام هستند، باید بدانید که ویو استوری بسیار مهم است و حتما باید تعداد آن را افزایش دهید. روش های بسیاری برای افزایش تعداد ویو استوری وجود دارد که به برخی از آنها در این مقاله پرداختیم. شما می توانید با رعایت نکات بالا به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنید.

اما این روش ها بسیار زمانبر است و وقت و انرژی بالایی از شما می گیرند.  شما می توانید در سایت خرید فالوور اینستاگرام، در سریعترین زمان ممکن و بهترین هزینه خرید ویو استوری خریداری کنید. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان سایت خرید فالوور اینستاگرام تماس بگیرید.

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام

دیدگاه ها بسته هستند