🎁 20 درصد تخفیف برای بلاگر ها ، سلبریتی ها ، ادمین ها ، برای فعال سازی لطفا به پشتبانی پیام دهید 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 5 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

افزایش ویو رایگان روبیکا 100% واقعی تضمینی با تحویل فوری

ویو رایگان روبیکا: در فضای فیلترینگ شبکه های اجتماعی خارجی پلتفرم های ایرانی فرصت دیده شدن در ایران را پیدا کرده اند و روبیکا یکی از این شبکه ها است که محیط آن بسیار شبیه به تلگرام و اینستاگرام است و همان کارایی را نیز دارد. روبیکا در سال های اخیر طرفداران بسیاری را پیدا کرده و به خصوص که توانسته نیاز های قسمتی از اجتماع ایرانی را برطرف کند باعث محبوبیت آن هم شده است.

تخفیف 80% خرید خدمات
کد تخفیف (offer)

ویو رایگان روبیکا واقعی
5/5 – (1083 امتیاز)
خدمات روبیکا

خدمات ویو رایگان روبیکا

🟢روبیکا 👀 ویو رایگان
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1987 🟢 ویو رایگان روبیکا توضیحات 10  تومان 100/100 فعال
1985 🟢 افزایش ویو پست کانال روبیکا برای 5 پست آخر توضیحات 17,500  تومان 500000/25 فعال
1986 🟢 افزایش بازدید پست کانال روبیکا برای 20 پست آخر توضیحات 35,000  تومان 500000/25 فعال

ویو رایگان روبیکا واقعی 100% تضمینی

در روبیکا شما می توانید در کانال های مختلف عضو شوید و از مطالب آن استفاده کنید و یا با دیگران ارتباط صوتی و تصویری بگیرید. در روبیکا پست هایی که در کانال های مختلف گذاشته می شوند می تواند هر موضوعی داشته باشد؛ این موضوعات گاهی وقت ها درباره اخبار روزانه می باشد، گاهی مطالب طنز و گاهی برای فروش محصولات و کالاهای مورد نیاز افراد است که در هر صورت پست های تهیه شده باید دیده شوند که دیده شدن مهم ترین عنصر در فضای مجازی می باشد.

خدمات ویو رایگان روبیکا
کیفیت ویو رایگان روبیکا بازدید رایگان واقعی یا کمترین ریزش با تحویل فوری
💲 قیمت ویو رایگانرایگان
زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
گارانتیضمانت برگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام دریافت ویو رایگان روبیکا از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا ویوهای خریداری شده واقعی هستند؟

بله ویو ها از طریق اکانت های واقعی در روبیکا انجام می شود.

آیا هر روز می توان از ویو های رایگان استفاده کرد؟

بله در هر 24 ساعت یک بار می توان یک نوبت از ویو های رایگان ارائه شده در سایت خرید فالوور اینستاگرام استفاده کرد.

آیا با استفاده از روبیکا که یک پیام رسان داخلی است می توان با خارج از کشور تماس صوتی و تصویری برقرار کرد؟

بله شما در هر جای جهان که باشید با استفاده از این برنامه میتوانید تماس صوتی و تصویری با طرف مقابل برقرار کنید.

روبیکا از چه سالی در ایران شروع به فعالیت کرده است؟

روبیکا در سال 1396 و به عنوان جایگزینی برای شبکه های اجتماعی خارجی مثل تلگرام و اینستاگرام وارد بازار ایران شده است.

روبیکا چه امکانات و قابلیت هایی را برای کاربران خود فراهم کرده است؟

امکاناتی از قبیل تماشای تلوزیون، اخبار و شارژ گوشی و امکان برقراری تماس صوتی و تصویری از قابلیت های روبیکا هستند.

آیا بازدید های رایگان و پولی ارائه شده در سایت خرید فالوور اینستاگرام با هم فرق دارند؟

خیر تنها تفاوت این بازدید ها علاوه بر هزینه در تعداد آنها می باشد که بازدید های رایگان تعداد کمتری دارند و بدون نیاز به پرداخت هزینه به شما تعلق می گیرند.

ویو رایگان روبیکا

در فضای فیلترینگ شبکه های اجتماعی خارجی پلتفرم های ایرانی فرصت دیده شدن در ایران را پیدا کرده اند و روبیکا یکی از این شبکه ها است که محیط آن بسیار شبیه به تلگرام و اینستاگرام است و همان کارایی را نیز دارد. روبیکا در سال های اخیر طرفداران بسیاری را پیدا کرده و به خصوص که توانسته نیاز های قسمتی از اجتماع ایرانی را برطرف کند باعث محبوبیت آن هم شده است.

در روبیکا شما می توانید در کانال های مختلف عضو شوید و از مطالب آن استفاده کنید و یا با دیگران ارتباط صوتی و تصویری بگیرید. در روبیکا پست هایی که در کانال های مختلف گذاشته می شوند می تواند هر موضوعی داشته باشد؛ این موضوعات گاهی وقت ها درباره اخبار روزانه می باشد، گاهی مطالب طنز و گاهی برای فروش محصولات و کالاهای مورد نیاز افراد است که در هر صورت پست های تهیه شده باید دیده شوند که دیده شدن مهم ترین عنصر در فضای مجازی می باشد.

با هر بازدید از پست های شما یک شماره به تعداد ویو ها اضافه می شود و این شماره اهمیت بسیار زیادی دارد. تعداد ویوهایی که در یک کانال انجام می شود می تواند روی درآمد کانال تاثیر گذار باشد و به همین خاطر است که همه تلاش میکنند تعداد این ویوها را بالاتر ببرند.

از بهترین و ارزان ترین راه هایی که می توانید بازدید پست های روبیکا را بالاتر ببرید خرید ویوی روبیکا است. سایت خرید فالوور اینستاگرام علاوه بر اینکه گزینه خرید ویو را برای کاربران در نظر گرفته است امکان افزودن ویو های رایگان را به هر پست دلخواه ممکن کرده است. شما تنها با ارسال پست و لینک کانال خودتان تعدادی ویوی رایگان را از طرف سایت خرید فالوور اینستاگرام دریافت کنید.با دریافت ویو رایگان روبیکا رشد واقعی داشته باش

چرا باید ویوی رایگان برای روبیکا بگیرم؟

ویو های رایگان تعداد محدودی دارند اما به صورت همیشگی و همه روزه قابل دریافت می باشند. ویو های رایگان می توانند در کانال تاثیر مثبتی داشته باشند ولی به خاطر اینکه تعداد آنها بسیار بالا نیست در صورتی که تمایل داشته باشید تعداد ویوی بالاتری را کسب کنید بهتر است آن را از طریق سایت سفارش دهید. ویوهای رایگان در واقع معرف سرویس های پولی سایت هستند و نحوه کارکرد دیگر بسته ها که به صورت پولی تهیه می شوند را به کاربران نشان می دهند. البته بسته های پولی نیز با کمترین قیمت برای کاربران عزیز عرضه می شوند.  

اهمیت ویو برای پست ها در شبکه های اجتماعی

ویو یا همان بازدید یک فاکتور بسیار مهم در فضای مجازی به خصوص در پلتفرم روبیکا می باشد. تعداد بازدید ها نشان می دهد که یک پست چقدر دیده شده و تا چه حد توانسته نظر مخاطب را به خود جلب کند. هر چه تعداد بازدید های یک پست بالاتر باشد همان قدر ارزش و اعتبار پست بالاتر می رود و الگوریتم ها آن را به افراد بیشتری نشان می دهند. بازدید بالا در واقع اعتبار یک پست را بالاتر می برد.

اگر جزو افرادی هستید که فعالیت در فضای مجازی را به تازگی شروع کرده اید پس گرفتن بازدید های بیشتر حتما به کار شما می آید؛ به شما پیشنهاد می شود که سعی کنید از بسته های بازدید که سایت خرید فالوور اینستاگرام ارائه می دهد استفاده کنید برای امتحان این بازدید ها و نحوه کارکرد آنها می توانید از بازدید های رایگان سایت ما استفاده کنید.

روبیکا و امکانات آن

روبیکا یک اپ با اصالت ایرانی است و توسط مهندسان ایرانی در شرکت توسکا ساخته شده است. روبیکا بستری مناسب برای افرادی است که می خواهند در شبکه های اجتماعی و به صورت آنلاین فعالیت اقتصادی داشته باشند.

فروش در این برنامه می تواند به راحتی برای پیج شما اتفاق بیفتد به شرطی که بتوانید پست های مناسب تهیه و در پیج تان آپلود کنید و همچنین باید از این طریق بازدید بگیرید. اکسپلور در روبیکا نیز می تواند به کمک شما بیاید تا بازدید های بیشتری برای پست های خود بگیرید.

اکسپلور یا ویترین در روبیکا درست مثل اینستاگرام تمام علایق کاربران را در یک صفحه نمایش می دهد و از این طریق می توانید در پیج افرادی که کلمات کلیدی شما را جست و جو کرده اند وارد شوید. این پیام رسان محبوب ایرانی امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را به شما می دهد. اگر اهل فیلم و سریال دیده هستید نیز روبیکا می تواند گزینه خوبی برای شما باشد چرا که این اپلیکیشن سریال ها، انیمیشن ها و فیلم های مختلفی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

چگونه باید روبیکا را دانلود کنم؟

برای دانلود روبیکا باید ابتدا وارد سایت این برنامه شوید و سپس از طریق این سایت برنامه را دانلود و نصب کنید. بعد از نصب برنامه یک تصویر مناسب به عنوان پروفایل خود انتخاب کنید و اگر در زمینه خاصی تخصص دارید درباره آن در بیو خود بنویسید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

    🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله
    اعلان ها
    اطلاعیه جدیدی وجود ندارد