🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید 1m فالوور اینستاگرام واقعی با کمترین ریزش و تحویل فوری

خرید 1m فالوور اینستاگرام: اینستاگرام غول شبکه های اجتماعی در سطح جهانی است و تا کنون توانسته است چهره های بسیاری را از یک فرد معمولی و ساده به یک اینفلوئنسر و سلبریتی فضای مجازی تبدیل کند. برای اینکه در اینستاگرام کسی بتواند از یک فرد عادی و معمولی به یک سلبریتی شناخته شده تبدیل شود حتما باید فالوور های زیادی را به پیج خودش جذب کند و تعامل بسیار بالایی داشته باشد.

خرید 1m فالوور اینستاگرام واقعی با کمترین ریزش و تحویل فوری
5/5 - (4 امتیاز)
خدمات اینستاگرام
📌 هر روز 10 فالوور رایگان دریافت کنید!
📌 اکانت شما باید عمومی باشد.
📌 ثبت فقط یک سفارش در هر 24 ساعت.
🌐 زمان شروع: بین 0 تا 1 ساعت
🚀 سرعت: 50-100 هزار فالوور در روز
🔥 ریزش: بسیار کم
👌 کیفیت: فالوورهای واقعی و باکیفیت
🔴 اینستاگرام 👤 فالوور حجم بالا تا 5 میلیون
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
2485 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش بالا ❌ بدون گارانتی 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 37,020  تومان 200000/10 فعال
2479 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش بالا ❌ بدون گارانتی 🚀 تحویل فوری - سرور 2 🙎🏻‍♂️ توضیحات 38,870  تومان 300000/10 فعال
2478 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش بالا ❌ بدون گارانتی 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 40,560  تومان 300000/10 فعال
2472 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش کم ♻️ گارانتی جبران ریزش 365 روزه 🚀 تحویل فوری - سرور 4 🙎🏻‍♂️ توضیحات 45,130  تومان 500000/10 فعال
2484 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش بالا ❌ بدون گارانتی 🚀 تحویل فوری - سرور 3 🙎🏻‍♂️ توضیحات 49,010  تومان 200000/10 فعال
2445 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش متوسط ♻️ با گارانتی جبران ریزش 365 روز 🚀 تحویل فوری سرور 2 🙎🏻‍♂️ توضیحات 57,130  تومان 1000000/10 فعال
2440 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا با گارانتی جبران ریزش 365 روز با تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 61,350  تومان 5000000/10 فعال
2466 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش کم ♻ گارانتی جبران ریزش 365 روزه 🚀 تحویل فوری - سرور 3 🙎🏻♂ توضیحات 61,350  تومان 5000000/10 فعال
2462 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش کم ♻️ گارانتی جبران ریزش 365 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 70,980  تومان 50000/10 فعال
2463 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا با ریزش کم با گارانتی جبران ریزش 365 روزه با تحویل فوری - سرور 2 🙎🏻‍♂️ توضیحات 82,810  تومان 500000/10 فعال
2471 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش کم ♻️ گارانتی جبران ریزش 60 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 84,500  تومان 500000/10 فعال
864 🔴فالوور حجم بالا تا 5 میلیون🎉| گارانتی جبران ریزش تا یک سال ♻| توضیحات 98,800  تومان 1000000/50000 فعال
865 🔴فالوور حجم بالا تا 5 میلیون🎉| جبران ریزش تا 400 روز♻| توضیحات 169,000  تومان 5000000/50000 فعال

خرید 1m فالوور اینستاگرام واقعی

افراد بسیار معروف و مشهور در اینستاگرام می توانند با گرفتن تبلیغات درآمدهای میلیونی کسب کنند. دریافت فالوور های میلیونی مستلزم صرف سال ها زمان و تلاش بی وقفه است در حالی که می توان با خرید فالوور از سایت خرید فالوور اینستاگرام راه صد ساله را یک شبه رفت و تنها در عرض چند روز به نتیجه با ارزش یک میلیون فالوور دست یافت.

ویژگی های خدمات خرید 1m فالوور اینستاگرام

💎 کیفیت فالوور 1mفالوور های کاملا واقعی دارای لایک و ویو پروفایل دار با تحویل فوری
💲 قیمت فالوور 1mشروع قیمت از 5,000,000 تومان
⏳ زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید 1m فالوور اینستاگرام از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا با خرید یک میلیون فالوور می توانم تغییر زیادی در کانال خودم ایجاد کنم؟

با داشتن یک میلیون فالوور می توانید به هر خواسته ای که از یک کانال اینستاگرامی دارید برسید برای مثال تعامل بالا، فروش بیشتر، برند سازی قوی تر و بسیاری مزیت های دیگر که در کنار یک میلیون فالوور کاملا دست یافتنی هستند.

آیا خرید فالوور می تواند برای یک پیج خطرناک باشد؟

خیر در واقع شما به جای تلاش چندین ساله برای پیج از گزینه خرید فالوور استفاده می کنید. خرید فالوور در واقع همان فالوور هایی هستند که در طول زمان خودشان شما را فالوور می کنند ولی حالا شما بابت آن هزینه کرده اید و به صورت یکجا آنها را دارید، که در صورت واقعی بودن باعث ایجاد هیچ خطری نمی شود.

یک میلیون فالوور چقدر می تواند ریزش داشته باشد؟

ریزش در سرویس های سایت خرید فالوور اینستاگرام بسیار کم و ناچیز است و نیاز به نگرانی نیست چرا که شما از طرف سایت به جبران ریزش ها تعداد فالوور های بیشتری را دریافت خواهید کرد.

آیا تعداد یک میلیون فالوور خریداری شده در یک روز به پیج من اضافه می شوند؟

خیر به دلیل تعداد بالای اکانت ها اضافه کردن این تعداد فالوور به یک پیج می تواند از چند روز تا چند هفته طول بکشد.

آیا امکان دارد کسانی با اکانت های جعلی سر افراد را کلاه بگذارند؟

بله این امکان وجود دارد و اگر اکانت های فروخته شده جعلی باشند می توانند کانال شما را در درد سر بیندازند به همین علت است که پیشنهاد می شود حتما از سایت های معتبر در این زمینه استفاده کنید.

چرا باید یک میلیون فالوور بخریم؟

خرید یک میلیون فالوور مزایای بسیار زیادی دارد در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا برخی از مهمترین مزایای خرید این سرویس ها را با هم بررسی کنیم. مزیت هایی مثل افزایش نرخ تعامل،افزایش بازدید و ویو،افزایش اعتبار پیج،افزایش محبوبیت و تعداد طرفداران،بیشتر شدن بازخورد ها،افزایش درآمد،افزایش ایمرش،ریچ و مزیت های بسیار بیشتری که در این مقاله فرصت کافی برای بیان همه ی آنها وجود ندارد. در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از این مزایا را به اختصار بررسی کنیم.

افزایش نرخ تعامل:

هنگامی که تعداد فالوور های پیج شما افزایش میابد،بر اساس الگوریتم ساختاری این پلتفرم،نرخ تعامل پیچ شما هم افزایش میابد و اگر این اتفاق بیافتد اینستاگرام ویدیو های شما را به افراد بیشتری نمایش خواهد داد! این کار چگونه انجام میپذیرد؟ خب با افزایش نرخ تعامل پست های شما وارد اکسپلور میشوند؛همانطور که خودتان هم میدانید وارد شدن پست ها به اکسپلور میتواند برای پیشرفت هر پیجی بسیار مفید و موثر باشد.

افزایش نرخ جایگاه پیج:

از طرفی با افزایش این نرخ جایگاه پیج شما در قسمت جستجو بهتر خواهد شد؛یعنی هنگامی که حروف مشابه با آیدی پیج شما توسط کاربران جستجو شود،پیج شما در جایگاه بالاتری نمایش داده خواهد شد. البته ناگفته نماند که با افزایش تعداد فالوور و به دنبال آن نرخ تعامل،پیج شما در قسمت «پیشنهاد برای دنبال کردن» به کاربران جدید پیشنهاد داده خواهد شد.

افزایش اعتبار پیج:

همانطور که خودتان هم میدانید تعداد فالوور های یک پیج نشان دهنده ی میزان اعتبار آن پیج در بین کاربران اینستاگرام است. یعنی هرچقدر تعداد فالوور های پیج شما بیشتر باشد به همان اندازه هم مخاطبین به صفحه ی شما اعتماد خواهند کرد و خب اعتماد مخاطبین باعث افزایش درآمد شما خواهد شد! چگونه؟ اگر شما در اینستاگرام محصولی را میفروشید یا پیجی برای ارائه خذمات اینترنتی دارید؛با افزایش اعتماد کاربران و اعتبار پیجتان،مخاطبین هنگام خرید از شما اطمینان خاطر بیشتری خواهند داشت و به اصطلاح دست و دلشان نخواهد لرزید و برای خرید دو به شک نخواهند بود!

کسب درآمد با افزایش اعتماد و اعتبار:

ولی حتی اگر شما از طریق تبلیغات برای سایر پیج ها کسب درآمد میکنید؛باز هم افزایش اعتبار پیج، برای درآمد شما بسیار مفید خواهد بود! چگونه؟ خب در این صورت فالوور های شما اعتماد بیشتری به شما خواهند داشت و برای همین بازدهی تبلیغاتتان هم افزایش میابد و به همین ترتیب درآمد شما هم فزونی میابد. برای اینکه در مورد سایر مزیت های خرید فالوور بسیار شنیده اید و اطلاع دارید،فقط به ذکر عناوینشان اکتفا میکنیم.

خرید 1 میلیون فالوور واقعی اینستاگرام 100% واقعی و با کیفیت با تحویل فوری

آیا اینفلوئنسر ها هم از سایت های خرید فالوور استفاده می کنند؟

شک نکنید که بسیاری از افرادی که شما در پیج های میلیونی می بینید از خدمات سایت های خرید فالوور استفاده کرده اند و بسیاری از این افراد از همان ابتدای راه فعالیت در شبکه های مجازی کار خود را با خرید فالوور، لایک و کامنت و دیگر خدمات این سایت ها آغاز کرده اند.

البته به خاطر درخواست این عزیزان از انتشار اسامی اکانت هایی که از خدمات خرید فالوور برای سایت خود استفاده کرده اند معذوریم ولی این اطمینان به مخاطبان داده می شود که این کانال های میلیونی هم حتما از خدمات خرید فالوور سایت های مختلف استفاده می کنند.

تاثیر فالوور های میلیونی روی یک چنل اینستاگرامی

وقتی تعداد فالوور های یک پیج بالا هستند اعتبار پیج شما هم نزد کاربران و هم در الگوریتم های اینستاگرامی بالاتر می رود؛ به این شکل که هر کاربری با دیدن تعداد زیاد مخاطبان کانال شما به شما خیلی راحت اعتماد می کند و خریدش را انجام می دهد و الگوریتم های اینستاگرام هم با دیدن تعاملات و بازدید بالایی که فالوور های شما برای پیج شما به ارمغان آورده اند اکانت شما در صفحه اکسپلور به افراد بیشتری پیشنهاد می کند.

چگونه در اینستاگرام به یک میلیون فالوور برسیم؟

راه های زیادی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا به تعداد فالوور های بالا دست پیدا کنید؛ برای مثال ارسال محتوای فوق العاده خوب در پیج، استفاده از هشتگ های ترند شده در اینستاگرام و… می تواند از راه هایی باشد که شما را به تعداد بالایی از فالوور برساند. اما روشی از تمامی روش ها سریع تر و کارآمد تر است خرید فالوور می باشد شما با خرید یک میلیون فالوور از سایت خرید فالوور اینستاگرام می توانید به تعداد فالوور های پیج تان حسابی اضافه کنید و با افزایش مخاطب درآمد خودتان را چندین برابر کنید.

چرا باید 1m فالوور اینستاگرام داشته باشید؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که شما باید برای پیج خودتان یک میلیون فالوور بخرید و این فرصت فوق العاده را برای خودتان ایجاد کنید؛ اجازه بدهید فقط به چند مورد از آنها اشاره کنیم:

رقابت با برند های بزرگ:

برای اینکه با برند های مهم و تاثیر گذار در رده کاری خودتان در اینستاگرام رقابت کنید و برند خودتان را به دیگران معرفی کنید و طرفداران واقعی و پروپا قرص پیدا کنید باید به تعداد زیادی فالوور داشته باشید. افرادی که به عنوان فالوور در پیج شما هستند می توانند پست ها و محصولات شما را به دیگران هم معرفی کنند و اگر فقط درصد کمی هم از این یک میلیون نفر این کار را انجام دهند در نهایت تعداد قابل توجهی خواهد شد.

مشهور شدن در میان دیگر اینفلوئنسر ها:

افرادی که در اینستاگرام دارای فالوور های بیشتر از یک میلیون نفر هستند مشهور می شوند و همه آنها را می شناسند و همین موضوع می تواند باعث ایجاد زمینه ای برای گرفتن تبلیغات بیشتر و کسب درآمد بالاتر می شود.

کسب تعامل بالاتر در فضای اینستاگرام:

می دانید که شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام برای رشد کردن و موفق تر شدن نیاز به عواملی مثل تعامل بالا دارند که این تعامل با تعداد شیر، لایک، کامنت، و فالو های شما سنجیده می شود و شما برای بالاتر بردن این تعداد می توانید از گزینه خرید یک میلیون فالوور از سایت خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید.

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 15 مه 2023، 09:14

  واقعا مرسی ازتون هیچ چیز مثل دیدن اینکه پیجم یه میلیون فالوور داره برام خوش آیند نیست، هربار که اینستاگرام رو باز میکنم و اون 1M رو میبینم ناخوداگاه لبخند میزنم ممنونم ازتون❤😉

 • 13 آگوست 2023، 18:11

  واقعا باورم نمیشه که تونستم پیجمو میلیونی کنم اولش پیجم 40 کا فالوور داشت ولی به لطف سایت شما و پشتیبانی محترمتون پیجم از فالوور سرریز شد انصافا دمتون گرمه

 • 30 آگوست 2023، 10:23

  من به خاطر برندم 1 میلیون فالوور خریدم از این سایت
  فقط خواستم شما را مطمئن کنم که کارشون عالیه و کیفیت خدماتشون بهترینه
  قیمتم نسب به بقیه جاهای دیگ مناسبتر بود

 • 10 سپتامبر 2023، 16:17

  واقعا ارزش خریدش رو داشت . پیجم پیشرفت چشمگیری داشت

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد