خرید فالوور توییچ واقعی با کیفیت درجه یک و تحویل فوری

اگر اهل بازی های کامپیوتری باشید حتما توییچ را هم می شناسید سایت معروف برای تماشا و یا انجام گیم های مختلف به شکل لایو استریم می باشد البته در این پلتفرم علاوه بر گیم موارد دیگری همچون گزارش، کدنویسی، اجرای موسیقی به صورت زنده و… نیز انجام می شود اما این سایت بیشتر از همه به گیمینگ و استریم آن به صورت لایو مشهور می باشد.

نحوه انجام تولید محتوا در این سایت به این شکل می باشد که شما ابتدا یک اکانت مخصوص به خودتان را در این سایت می سازید و سپس علاوه بر اینکه می توانید ویدیو ها و لایو استریم های دیگران را تماشا کنید؛ خودتان هم می توانید برای سایت محتوا تولید کنید و از این طریق کسب درآمد از سایت داشته باشید.

اینکه محتوای تولیدی شما به قدری جذاب و با ارزش باشد که افراد بسیار زیادی شما را در توییچ دنبال کنند باعث می شود بتوانید از این راه پول در بیاورید و این درآمد قطعا درآمد ارزی و به دلار خواهد بود. پس اگر کار گیمینگ را به طور مداوم انجام می دهید و قصد ثبت نام در این سایت و فعالیت حرفه ای دارید، می توانید با ما همراه شوید تا راه کارهای آن را بیاموزید.

فالوور توییچ

پنل خرید فالوور توییچ

200 فالوور توییچ
9,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
1000 فالوور توییچ
45,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
2000 فالوور توییچ
90,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
3000 فالوور توییچ
135,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
5000 فالوور توییچ
225,000تومان
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • تحویل آنی و سریع
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

برای شروع فعالیت در توییچ باید چه کار کرد؟

اولین کاری که باید برای آغاز فعالیت در توییچ باید انجام دهید اینست که ثبت نام یا sign up را انجام دهید و بعد وارد سایت شوید

. شما با ورود به سایت می توانید ویدیوهای لایو یا پست شده ای که وجود دارد را ببینید و از آنها الهام بگیرید که می خواهید ویدیوهای خودتان را به چه شکل بسازید.

برای پیشرفت کردن در این سایت باید برای اکانت خود فالوور جمع کنید هر چه تعداد این فالوور های که کارهای شما را دنبال می کنند بیشتر باشد شما راحت تر پیشرفت می کنید و می توانید درآمد بالاتری را کسب کنید.

روش های ارگانیک بسیاری هستند که می توانند به شما در جذب فالوور کمک کنند علاوه بر تولید محتوای جالب و جذاب یکی دیگر از مهم ترین این روش ها خرید فالوور توییچ می باشد که می تواند شما را مثل یک فنر به جلو پرتاب کند

. در ادامه مقاله به روش های دیگری که علاوه بر خرید فالوور داریم و می توانند افراد تازه کار را رو به جلو هل بدهند و موفقیت شان را راحت تر کنند خواهیم پرداخت.

خرید فالوور توییچ واقعی با کیفیت افزایش فالوور در توییچ

تعداد فالوور شما در توییچ بسیار اهمیت دارد چرا که از طریق این تعداد است که شما هم می توانید به درآمد برسید و هم اینکه ویدیو تان به افراد بیشتری نمایش داده شود و شما در این فضا معروف تر شوید.

برای اینکه تعداد فالوورها یتان در توییچ بالاتر برود می توانید از دیدن ویدیو ها و لایم استریم هایی که دیگران در کانال خود می گذارند الهام بگیرید و ویدیو های مخاطب پسند و زیبا بسازید تا به این ترتیب به تعداد فالوور های خود در کانال اضافه کنید.

هرچه تعداد فالوور های کانال شما بیشتر باشید می توانید پول بیشتری هم در بیاورید یعنی اگر از طریق خود سایت کسب درآمد دارید تبلیغات به افراد بیشتری نشان داده می شود و اگر پولی را به صورت دونیت از فالوور ها دریافت می کنید بالا بودن تعداد فالوور این مورد را نیز افزایش می دهد؛ البته درباره انواع کسب درآمد از این سایت بیشتر توضیح خواهیم داد.

نحوه کسب درآمد از توییچ

شما از سه طریق می توانید از این سایت درآمد کسب کنید:

1) کسب درآمد از طریق خود سایت: یکی از این راه های کسب درآمد از طریق خود سایت می باشد که با این  روش می توانید به نسبت فالوورها و بازدید هایی که ویدیو هایتان می گیرد تبلیغاتی را از طرف سایت در کانال خود پخش کرده و از سایت معادل مبلغ دلاری آن را دریافت کنید.

در این مورد نگران جابجایی این پول نباشید حتی اگر نتوانید حساب بین المللی داشته باشید شرکت های بسیار زیادی در ایران هستند که این کار ها را می توانند به جای شما انجام دهند و شما تنها با شرکت ها طرف باشید؛ تنها کاری که شما باید انجام دهید تولید محتوای حرفه ای است.

2) کسب درآمد از طریق گرفتن اسپانسر: یک روش دیگر این است که اسپانسر بگیرید و در ازای دریافت یک هزینه ای درباره برند یا کسب و کار مورد نظر در ویدیوی خودتان صحبت کنید.

3) کسب درآمد از طریق دونیت: این مورد هم به سخاوت و البته علاقه فالوورهای شما به کانال تان دارد دونیت به هزینه ای گفته می شود که افراد برای یک فرد که در فضای مجازی فعال است، به عنوان هدیه واریز می کنند. مقدار دونیت هیچ وقت تعیین نمی شود و هرکس به خواست خود و به مقداری که دلخواه اوست این کار را انجام می دهد.

اما اگر از همراهان کانال تان بخواهید اگر از ویدیوهای شما خوششان آمده است با دونیت کردن از شما حمایت کنند مطمئنا آنها این کارها را بیشتر انجام خواهند داد.

همان گونه که مشاهده می کنید در هر سه مورد تعداد بیشتر فالوور می تواند به نفع شما تمام شود و درآمد بیشتری برایتان بیاورد، پس حتما در همه مراحل به فکر افزایش فالوور در کانال توییچ خود باشید و در صورت نیاز کانال و تازه کار بودن حتما آن را خریداری کنید تا برای ادامه کار در توییچ مشکلی نداشته باشید.

اطلاعات خرید فالوور توییچ
💎کیفیت فالوور توییچاکانت های واقعی و پروفایل دار
💰قیمت فالوور توییچشروع قیمت از 9000 تومان
⏳ زمان انجامتحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاامکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالات متداول خرید فالوور توییچ

چگونه می توانم برای کانال توییچ خودم فالوور بخرم؟

شما به راحتی با مراجعه به سایت خرید فالوور اینستاگرام و با انتخاب تعداد دلخواه فالوور برای کانال تان و واریز هزینه که کاملا  مناسب و معقول می باشد، خرید خود را انجام دهید تا سفارش برایتان انجام شود.

فالوورها با چه کیفیتی هستند؟ آیا اکانت هایی که مرا فالوو خواهند کرد واقعی هستند؟

اکانت هایی که افراد واقعی هستند شما را فالوو  خواهند کرد پس کیفیت این اکانت ها واقعی و بسیار بالا است.

فهرست