خرید فالوور و لایک می‌تواند شروع یک تغییر در کسب و کارتان باشد با اولین شارژ پنل و احراز هویت در سایت خرید فالوور اینستاگرام برند یک کا فالوور یا لایک رایگان شوید
پشتیبانی تلگرام

خرید بازدید اینستاگرام اتوماتیک و خودکار برای پست های آینده

بازدید اتوماتیک چیست؟ بازدید خودکار یا اتوماتیک پست های اینستاگرامی هستند یعنی شما با خرید بازدید این ویو ها به صورت خودکار پس از چند دقیقه به پست شما اضافه خواهند شد. این بازدیدها هیچ مشکلی برای پیج به وجود نمی آورند و متناسب با الگوریتم های اینستاگرام هستند.

این موضوع زمانی بسیار حیاتی می شود که شما بازدید های متناسب با تعداد افرادی که به عنوان فالوور در پیج شما حضور دارند نیست و تعداد بازدید ها بسیار کمتر از تعداد فالوورهای شماست در این صورت است برای اینکه الگوریتم های اینستاگرامی به خیال فیک بودن فالوور های شما پیج تان را بن نکنند باید تعداد مناسبی بازدید برای پست های خود بخرید.

5/5 - (5 امتیاز)
خرید بازدید اینستاگرام اتوماتیک و خودکار برای پست های آینده

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام 👀 اتو ویو
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
192 اینستاگرام ویو اتوماتیک + سرعت : 50K/D - 41,296  تومان 50000/100 فعال
191 ویو اتوماتیک اینستاگرام + سرعت : 250K/D / بدون جبران ریزش - 53,865  تومان 250000/100 فعال
193 ویو اتوماتیک | سرعت : 5-10M/D - 75,600  تومان 20000000/1000 فعال
189 ویو اتوماتیک اینستاگرام | سرویس ویژه خرید فالوور اینستاگرام - 97,634  تومان 3000000/100 فعال
190 ویو اتوماتیک اینستاگرام | سرعت : 1M/D - بدون جبران ریزش - 119,731  تومان 10000000/100 فعال

سایت خرید فالوور اینستاگرام

پنل های افزایش فالوور وب سایت خرید فالوور اینستاگرام از با کیفیت ترین و ارزان ترین فالوورهای موجود تهیه و آماده شده است، شما برای خرید فالوور مورد نیاز خود کافی است که از پنل های زیر مقدار مورد نیاز خود را سفارش دهید.

اطلاعات خرید ویو اتوماتیک اینستاگرام
💎کیفیت ویو اتوماتیک اینستاگرام بازدید اتوماتیک اینستاگرام بدون ریزش
💰 قیمت ویو اتوماتیک اینستاگرام شروع قیمت از 5000 تومان
⏳ زمان انجام تحویل آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید بازدید اتوماتیک از سایت ما برای شما پیش بیاید!

بازدید اتوماتیک چه می باشد؟

بازدید خودکار یا همان اتوماتیک پست های اینستاگرامی می باشند که یعنی شما با خرید بازدید این ویو ها به طور اتوماتیک بعد از چند دقیقه به پست شما اضافه می شود. این بازدیدها هیچ مشکلی برای پیج به وجود نخواهد آورد و متناسب با الگوریتم های اینستاگرام می باشند.

چرا اقدام ب خرید ویو خودکار اینستاگرام برای ویدیوها می کنیم؟

چون اگر که ویدیویی تعداد بازدید کننده نداشته باشد مرده محسوب می شود. هر فردی که ویدیوی اینستاگرامی با پایین ترین تعداد بازدید کننده را ببیند، مجبور نمی شود که آن را بررسی نماید.

بعد از چه مدتی زمانی میزان بازدید ها افزایش پیدا می کند؟

به محض اینکه ثبت سفارش شما در سایت انجام شود، عملیات افزایش بازدید شروع می شود.

اگر نصف شب پستی گذاشته شود، بصورت خودکار بازدیدها افزایش پیدا می کند؟

درنظر داشته باشید این کار به وسیله ربات انجام می شود و فرقی ندارد که چه روزی یا چه ساعتی پستی را آپلود می کنید.

از کجا می توانم آمار میزان بازدیدها را ببینیم؟

داخل پنل کاربری خودتان می توانید مشاهده کنید که کدام پست ویوها را دریافت نموده و آن چه مقدار بوده.

برای خرید و دریافت بازدید های اتوماتیک پیجم باید چه کار کنم؟

این بازدیدها معمولا در بسته های مختلف ارائه می شود بسته مورد نیاز خود را انتخاب کنید و سپس هزینه را واریز کنید این بازدید ها به صورت خودکار به آخرین پست هایی که در پیج دارید اضافه خواهند شد.

آیا با انجام این کار جای نگرانی برای پیجم هست؟

این کار کاملا مطابق با جدیدترین الگوریتم هایی است که در اینستاگرام اعمال می شود و هیچ مشکلی برای پیج شما پیش نمی آید جای نگرانی نیست.

آیا من در هر زمانی از روز خرید بازدید را انجام دهم بلافاصله به پیجم اضافه می شود یا این کار در زمان های مشخصی از روز انجام می شود؟

ما در هر ساعتی که خرید کنید ویو ها به پیج شما اضافه می شوند چه در نیمه ی شب و چه در ساعات اداری این خرید را انجام دهید.

خرید ویو اتوماتیک اینستاگرام

صاحبان پیج های اینستاگرامی  با پست هایی در پیج های اینستاگرامی قرار می دهند با توجه به تعداد بازدیدها و لایک هایی که از مخاطبان می گیرند در اینستاگرام می توانند رشد کنند و این پست ها هم می توانند به مخاطبان بیشتری نشان داده شوند.

شما با تهیه محتوای جالب و جذاب می توانید از افراد بازدید بگیرید و همین  بازدید ها می توانند باعث رشد و پیشرفت کانال شما شوند. یکی از راه هایی که با آن می توانید بی دردسر بازدیدهای کانال تان را بیشتر کنید خرید بازدید برای پست هایتان می باشد.

افزایش ویو اینستاگرام

اهمیت تعداد بازدید در رشد یک پیج

هر بار که کاربری ویدیوی پیج شما را می بیند یک ویو یا بازدید به زیر آن پست اضافه می شود و مجموع افرادی که پیج شما را دیده اند در زیر هر پست به نمایش در می آید. هر چه تعداد این افرادی که از پست شما بازدید داشته اند بیشتر باشد بهتر است

چرا که در واقع تفاوت پیج های و ارزش آن ها را همین تعداد بازدید است که مشخص می کند؛ پیجی که پست های آن میلیون ها بار توسط کاربران دیده شده اند قطعا بسیار با ارزش تر از پیجی است که پست های آن تنها چند هزار بازدید داشته اند.

مطمئنا هزینه ای که توسط پیج های با ویو های میلیونی برای تبلیغ دریافت می شود با پیج های تازه کار با چند هزار فالوور برابر نخواهد بود و این موضوع اهمیت تعداد بازدید های نوشته شده در زیر هر پست را نشان می دهد.

این موارد که گفته شد می تواند دلیلی باشد برای اینکه شما در صدد خرید بازدید های بیشتر برای پست های خودتان باشید و ما با تخصص چندین ساله خود می توانیم در این راه به شما کمک کنیم.

خرید بازدید چگونه باعث بالاتر رفتن آمار فالوور های شما می شود؟

یکی از تاثیراتی که خرید بازدید و بالاتر رفتن تعداد بازدید بدون شک می تواند در پیج شما ایجاد کند این است که می تواند پست شما را به صفحه اکسپلور بفرستد و این یعنی کاربران بسیار بیشتری قادر به دیدن پست شما خواهند بود.

کاربران جدید وقتی در صفحه اکسپلور خودشان پست شما را می بینند این احتمال وجود دارد که آنها از پیج شما هم بازدید کنند و پیج شما را دنبال کنند.

همچنین یکی دیگر از راه هایی که خرید بازدید می تواند فالوور های شما را افزایش دهد این است که افراد وقتی هشتگ هایی که زده اید را سرچ می کنند و به پست شما می رسند مشاهده خواهند کرد که پست های شما آمار بالای بازدید را دارد و اعتماد آنها به طور خود به خود جلب می شود و این می تواند آنها را مشتاق کند که شما دنبال کنند.

چرا باید تعداد بازدیدهای پست های پیجم را بالا ببرم؟

تعداد بالای بازدید به شما کمک می کند که فروش را در پیج خود بالاتر ببرید. توضیح اینکه چگونه این کار انجام می شود بسیار ساده است هرچه افراد بیشتری از پیج شما دیدن کنند

احتمال فروش بالاتر میرود و وقتی شما محصول با جنس خوب و قابل قبول را دست مشتری رساندید احتمال اینکه افراد پست های مربوط به این پست را با دوستانشان به اشتراک بگذارند هم بسیار بالاست و این یعنی بازدید افراد بیشتر از سایت به این شکل فروش شما را بالا خواهند برد.

یک روش میانبر برای بالا بردن بازدید پیج

یک روش میانبر برای بالا بردن بازدید پیج

متداول ترین کاری که برای بالا بردن بازدید در پیج ها انجام می شود استفاده از استراتژی های پست گذاری و بالاتر بردن کیفیت پست های پیج می باشد که این استراتژی بسیار زمان بر است و زحمت بسیار زیادی را می طلبد اگر مایل به رسیدن به بازدید بالا در مدت زمان کمتر هستید می توانید از راه میان بر یعنی خرید بازدید پیج استفاده کنید.

این روش می تواند یک روش کمکی باشد یعنی علاوه بر اینکه شما استراتژی پست گذاری را دنبال می کنید از خرید بازدید نیز به عنوان روش کمکی استفاده می کنید؛ این موضوع می تواند کاملا به نفع شما باشد و سایت شما را به مرحله سود دهی و سود بیشتر برساند.

نظرات مثبت مشتریان عزیزمون با صدا خودشون رضایت از سایت خریدفالووراینستاگرام
2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • زهرا

  14 دسامبر 2022، 12:36

  سلام
  خواستم بگم از وقتی با سایتتون آشنا شدم پیجم خیلی رشد کرده و فروشم رفته بالا
  خوبه که هستین:)

 • سهراب

  04 فوریه 2023، 16:33

  قبلا زمان خیلی زیادی برای افزایش بازدید پست هام میزاشتم ولی الان دیگه خیلی کارم راحت شده
  دستتون درد نکنه