🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید 10k فالوور اینستاگرام 100% واقعی و بدون ریزش با تحویل فوری

اینستاگرام در ایران جایگاه ویژه خود را در میان شبکه های اجتماعی پیدا کرده است و ایرانی ها با هر قومیت، نژاد و زبانی در اینستاگرام حضور دارند. بهترین کاری که می توان در برنامه ای که حداقل چهل میلیون هم زبان و هم فرهنگ شما در آن حضور دارند، انجام داد راه انداختن یک کسب و کار است؛ البته باید بدانید تنها گذاشتن تصویر محصولات و فروش آنها در اینستاگرام کافی نیست و باید تولید محتوا نیز برای این پیج انجام دهید.

4.8/5 - (6 امتیاز)
خرید 10k فالوور اینستاگرام 100% واقعی و بدون ریزش با تحویل فوری
خدمات اینستاگرام

خدمات خرید فالوور حجم بالا

📌 هر 24 ساعت 10 فالوور هدیه بگیرید. اگر در ساعت 11 شب سفارش هدیه ثبت کرده اید، ساعت 01:00 بامداد نیز می توانید برای هدیه ثبت نام کنید.
📌 عمومی باشد.
📌 ثبت یک سفارش هر 24 ساعت امکان پذیر است.
🌐 شروع: 0 تا 1 ساعت
🚀 سرعت: 50-150 هزار در روز
🔥ریزش: ریزش کمتر
👌 کیفیت: فالوور واقعی باکیفیت
🔴 اینستاگرام 👤 فالوور حجم بالا تا 20k
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
1578 🔴فالوور حجم بالا 20K🔺| رایگان🎁| توضیحات 10  تومان 100/100 فعال
2486 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش بالا ❌ بدون گارانتی 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 37,020  تومان 200000/10 فعال
2480 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش بالا ❌ بدون گارانتی 🚀 تحویل فوری - سرور 2 🙎🏻‍♂️ توضیحات 38,870  تومان 300000/10 فعال
863 🔴فالوور حجم بالا 20K🔺| گارانتی جبران ریزش تا 6 ماه ♻| توضیحات 40,560  تومان 500000/10 فعال
2477 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش بالا ❌ بدون گارانتی 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 40,560  تومان 300000/10 فعال
858 🔴فالوور حجم بالا 20K🔺| تحویل فوری 🚀| گارانتی 30 روز جبران ریزش♻| توضیحات 42,900  تومان 350000/10 فعال
2473 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش کم ♻️ گارانتی جبران ریزش 365 روزه 🚀 تحویل فوری - سرور 4 🙎🏻‍♂️ توضیحات 45,130  تومان 1000000/10 فعال
2483 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش بالا ❌ بدون گارانتی 🚀 تحویل فوری - سرور 3 🙎🏻‍♂️ توضیحات 49,010  تومان 200000/10 فعال
2444 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش متوسط ♻️ با گارانتی جبران ریزش 365 روز 🚀 تحویل فوری سرور 2 🙎🏻‍♂️ توضیحات 57,130  تومان 1000000/10 فعال
2442 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش متوسط ♻️ با گارانتی جبران ریزش 365 روز 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 61,350  تومان 5000000/10 فعال
2468 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش کم ♻️ گارانتی جبران ریزش 365 روزه 🚀 تحویل فوری - سرور 3 🙎🏻‍♂️ توضیحات 61,350  تومان 5000000/10 فعال
2461 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش کم ♻️ گارانتی جبران ریزش 365 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 70,980  تومان 50000/10 فعال
859 🔴فالوور حجم بالا 20K🔺| با 20% ایرانی | شروع سریع جبران ریزش♻🚀| توضیحات 80,340  تومان 3000/100 فعال
2464 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش کم ♻️ گارانتی جبران ریزش 365 روزه 🚀 تحویل فوری - سرور 2 🙎🏻‍♂️ توضیحات 82,810  تومان 500000/10 فعال
2469 🔴 فالوور اینستاگرام حجم بالا 🔻 ریزش کم ♻️ گارانتی جبران ریزش 60 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 84,500  تومان 500000/10 فعال

خرید 10k فالوور اینستاگرام 100% واقعی

محتوا و پست های تهیه شده برای پیج هر چقدر که به دست افراد بیشتری برسند موفقیت کانال شما را بیشتر تضمین خواهد کرد. افراد وارد پیج شما می شوند و مطالب و تصاویری که شما برای آنها تهیه کرده اید را مشاهده می کنند و اگر آن را دوست داشتند فالو می کنند و در خلال دید و بازدید از سایت شما از پیج تان خرید هم می کنند.

ویژگی های خدمات فالوور 10k اینستاگرام

💎 کیفیت فالوور 10kفالوور های کاملا واقعی و فعال دارای پروفایل ایرانی با تحویل فوری
💲 قیمت فالوور 10kشروع قیمت از 450,000 تومان
⏳ زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید 10k فالوور اینستاگرام از سایت ما برای شما پیش بیاید !

خرید 10k فالوور در اینستاگرام از سایت خرید فالوور اینستاگرام چقدر می شود؟

برای خرید فالوور از طریق پنل کاربری سایت خرید فالوور اینستاگرام ابتدا بسته مورد نظر را انتخاب کنید برای هر بسته خرید فالوور قیمت مشخص شده در سایت را واریز کنید و منتظر باشید تا فالوور ها به پیج تان اضافه شوند.

چطور می توانم به سرعت 10k فالوور را به پیجم جذب کنم؟

سریع ترین راه برای افزایش فالوور در یک پیج خرید فالوور می باشد. اگر می خواهید در مدت بسیار کوتاه مثلا چند ساعت تا چند روز صاحب 10k فالوور شوید می توانید با پشتیبانی سایت خرید فالوور اینستاگرام تماس بگیرید.

چه تعداد باید فالوور داشته باشم تا بتوانم به کسب درآمد از اینستاگرام برسم؟

تعداد مشخصی از فالوور برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود ندارد و شما با هر تعداد از فالوور می توانید کسب درآمد کنید ولی هر چه تعداد فالوور های شما بیشتر باشد برای کسب درآمد بهتر است و می توانید پول بیشتری در بیاورید.

آیا اینستاگرام به تعداد 10k فالوور پول می دهد؟

اینستاگرام به صورت مستقیم به کاربران پولی پرداخت نمی کند اما شما در صورتی که بتوانید تعداد فالوور های خود را بیشتر کنید می توانید از طریق تبلیغات در کانال پول به دست آورید.

خرید 10k فالوور اینستاگرام

شما برای اینکه این خریدها و در کل کسب درآمد از کانال تان افزایش یابد باید روی جذب مخاطب و افزایش فالوور تلاش و سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری روی تعداد فالوور می تواند با خرید فالوور انجام شود؛ شما با پرداخت کمترین هزینه می توانید به تعداد دلخواه خودتان از سایت خرید فالوور اینستاگرام، فالوور برای پیج تان تهیه کنید.

فالوور های یک کانال چه تاثیری در رشد و پیشرفت آن دارند؟

افرادی که پیج ها را فالو می کنند معمولا فقط در جست و جوی خرید از آن کانال نیستند و آنچه که یک کانال را در نظر مخاطب جذاب می کند می تواند محتوا و تصاویر و ویدیو های گذاشته شده در یک کانال نیز باشد. اگر کانال شما از هر جهتی خوب باشد می تواند باعث رضایت خاطر مخاطبان شود و آنها پست های شما را لایک و شیر کنند و محصولات تان را به دیگران پیشنهاد کنند و همچنین فعالیت این افراد در کانال می تواند باعث ورود شما به اکسپلور نیز شود همه این کارها تنها توسط فالوور ها انجام می گیرد و از این رو فالوور ها در یک پیج اهمیت بسیار زیادی دارند.

خرید 10K فالوور اینستاگرام 100% فعال و با کیفیت بالا

چگونه می توانم فالوور های واقعی برای پیج اینستاگرام خودم بخرم؟

اینستاگرام در تسخیر دنیای مجازی است و افراد زیادی در آن فعالیت می کنند؛ شما با تلاش بی وقفه باید بتوانید در میان رقابت ها برای جذب افراد مختلف پیروز شوید تا از این طریق فالوور های کانال را بیشتر کرده و محصولات خود را به آنها بفروشید. برای ارتباط گیری با فالوور ها حتما باید تمام فالوور های شما واقعی باشند چه اکانت هایی که خودشان شما را فالو می کنند و چه اکانت هایی که به عنوان فالوور خریداری می کنید چرا که تنها فالوور های واقعی هستند که می توانند باعث رشد و پیشرفت پیج شما شوند و نه اکانت های فیک و بی کیفیت.

مزایای خرید 10k فالوور چیست؟

خرید فالوور مزایای فراوانی دارد یعنی اینکه فقط رقم فالوور های شما را افزایش نمی دهد و با تاثیر روی عوامل گوناگون باعث پیشرفت کلی پیج شما میشود! چگونه؟ با ما همراه باشید تا در ادامه ی این مقاله نحوه ی تاثیر خرید فالوور را روی پیج ها بررسی کنیم.

افزایش نرخ تعامل

هنگامی که فالوور های پیج شما افزایش میابد؛نرخ تعامل پیج هم به همان نسبت افزایش میابد در این حالت الگوریتم ساختاری اینستاگرام سعی میکند تا پیج شما را بیش تر از پیش به کاربران اینستاگرام نشان دهد! خب شاید برایتان سوال باشد که این کار چگونه انجام میشود؟ هنگامی که نرخ تعامل شما بالا میرود این احتمال بیشتر میشود که پست های شما وارد اکسپلور شوند و خب همانطور که خودتان هم میدانید اگر پست هایتان وارد اکسپلور بشوند چقدر پیجتان دیده خواهد شد!

بالا رفتن نرخ تعامل باعث میشود که ریلز های شما هم بیشتر از قبل به کاربران نمایش داده شوند. تاثیر دیگر افزایش نرخ تعامل این است که جایگاه شما را در قسمت جستجو بهتر میکند. همچنین وقتی که نرخ تعامل افزایش یابد اینستاگرام پیج شما را در قسمت «پیشنهاد برای دنبال کردن» به کاربران جدید نشان خواهد داد.

افزایش اعتبار پیج

همتنطور که خودتان هم میدانید مزایای افزایش تعداد فالوور به همین جا ختم نمیشود؛ چرا که این تصور ذهنی برای مخاطبان وجود دارد که تعداد فالوور ها نشانه ی اعتبار پیج است برای همین اگر فالوور های پیج شما زیاد باشد؛ کاربران راحت تر به شما اطمینان میکنند؛ یعنی با خرید فالوور، اعتماد کاربران به پیجتان جلب میشود! پس اگر در اینستاگرام برای سایر پیج ها تبلیغ انجام میدهید؛با افزایش اعتماد کاربران به پیج شما،بازدهی تبلیغات شما هم افزایش خواهد یافت و این افزایش بازدهی،بیشتر شدن درآمدتان را به دنبال خواهد داشت!

همچنین اگر  کسب و کار خودتان رادر اینستاگرام ایجاد کرده اید و از طریق این پلتفرم محصولات و یا دوره های آموزشیتان را به فروش میرسانید،هنگامی که فالوور ها به پیج شما اعتماد کافی داشته باشند فروش شما هم بیشتر می شود.

البته بایستی گفت که تعداد فالوور زیاد باعث میشود که توجه سایر کاربران هم به پیجتان جلب شود و در صورت جلب توجه این کاربران،آمار کلی پیجتان حسابی پیشرفت خواهد کرد.پس متوجه شدید که خرید فالوور تا چه حد میتواند باعث ترقی پیج شما شود؛حالا میبینید که پیشرفت حاصله در برابر پولی که پرداخت خواهید کرد بسیار ارزشمند و به صرفه خواهد بود.

با 10k فالوور در اینستاگرام چه کار می توان کرد؟

پس از دریافت فالوور ها می توانید تبلیغات بگیرید و به این روش از اینستاگرام پول در بیاورید. روش های دیگری هم برای به دست آوردن پول در اینستاگرام وجود دارد مثل استفاده از روش های دیجیتال مارکتینگ مانند افیلیت مارکتینگ که با شرکت دادن شما در درآمد حاصل از فروش محصولات به فالوور های پیج شما برای تان پول پرداخت می کند.

چرا باید از سایت خرید فالوور اینستاگرام 10k فالوور بخرم؟

شما با خرید از سایت ما می توانید به ارزان ترین خدمات اینستاگرامی دست پیدا کنید. تحویل فوری و استفاده از فالوور های ارزان  بسیار باکیفیت و کار دقیق از ویژگی های کار با این سایت می باشد. با خرید 10k فالوور از سایت خرید فالوور اینستاگرام به کار خود در فضای مجازی رونق بدهید. این سرویس ها کیفیت بسیار بالایی دارند،قیمت مناسب و تحویل سریع سرویس ها نیز برایتان یک خرید ایده آل را رقم خواهذ زد!همچنین سعی شده است که اکثر سرویس ها دارای گارانتی و جبران ریزش باشند تا خیال شما مشتریان عزیز از هر جهت راحت باشد.

پشتیبانی سایت خرید فالوور اینستاگرام

تیم پشتیبانی سایت خرید فالوور اینستاگرام به صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد؛در صورت پیش آمدن هر سوال یا نیاز به راهنمایی بیشتر میتوانید از طریق گزینه «تماس با ما» با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.همچنین اگر بعد از خرید سرویس ها مشکلی برایتان پیش آمد میتوانید آن را با پشتیبانی درمبان بگذارید تا مشکل را حل کنند.

5دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 01 جولای 2023، 15:50

  عالیه perfect 👌

 • 11 آگوست 2023، 19:05

  الحق که دمتون گرمه ایشالا موفق باشین چون خیلی کمکم کردین هرکیو میبینم سایتتون رو بهش معرفی میکنم

 • 15 آگوست 2023، 15:47

  دمتون گرم من ده کا فالوور خریدم الان همه ی رفیقام فکشون باز مونده میگن چجوری یهو اینهمه پیشرفت کردی ایول به سایت خوبتتون و عواملش

 • 30 آگوست 2023، 10:18

  من 10 کا سفارش دادم انصافا زود به پیجم اضافه شدن خواستم تشکر کنم از سایت خوبتون

 • 10 سپتامبر 2023، 15:54

  این سایت رو دوستم برام معرفی کرده . همونطور که انتظار میرفت ارزش خریدشو داشت

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد