خرید ممبر تلگرام واقعی 100% گارانتی دار با بهترین کیفیت وتحویل فوری

با توجه به این‌که پتاسیل درآمدزایی از طریق اینترنت بسیار زیاد است، مدیران کانال‌های تلگرامی همواره درصدد بالا بردن تعداد مخاطبان خود هستند. در حال حاضر میان‌برهای زیادی برای افزایش اعضای کانال وجود دارد. یکی از این راه‌کار‌های زودبازده خرید ممبر تلگرام است که امروزه بازار خرید و فروش پررونقی دارد. در این مقاله قصد داریم که شما را با این روش بیشتر آشنا کنیم و در انتها بهترین سایتی که می‌توانید برای خرید ممبر به آن مراجعه نمایید، معرفی ‌می‌گردد.

خرید ممبر واقعی تلگرام

برای صرفه جویی در وقت و کسب اطلاعات دقیق تر پادکست زیر را با دقت گوش دهید:

 

 

چرا باید روی تگرام سرمایه گذاری کنیم؟

افرادی که دارای کانال تلگرامی هستند، به دلایل گوناگون اقدام به خرید ممبر می‌کنند. گاهی هدف فرد این است که تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهد، تا فروش بیشتری از محصولات داشته باشد و بعضی مواقع نیز بالا بردن تعداد ممبر به خاطر گذاشتن تبلیغ در کانال و رسیدن به سود انجام می‌گیرد.

خرید ممبر تلگرام موجب اعتماد سازی در مخاطب می‌شود. فرض کنید که وارد کانالی می‌شوید که کفش‌های چرمی شیک با قیمت‌های مناسبی دارد. حال اگر تعداد اعضای این کانال چیزی در حدود هشتاد نفر باشد، آیا از آن خرید می‌کنید. بگذارید حدس بزنم که پاسختان چیست. خواهید گفت که خرید نمی‌کنم. وقتی تعداد ممبر کم کانال را می‌بینید، اثر روانی بسیاری بر روی شما دارد، با خود می‌گویید چون تعداد مخاطبان این کانال کم است، پس قابل اعتماد نیست.

در طرف مقابل زمانی که تعداد ممبر یک کانال زیاد باشد، مخاطبان به آن اعتماد کرده و اقدام به خرید محصولات یا خدمات می‌کنند. با توجه به این مطلب به خرید ممبر نباید به چشم هزینه نگاه کنید، بلکه آن را باید نوعی سرمایه گذاری در نظر بگیرید. قطعا برای توسعه کسب و کار خود هزینه‌های زیادی را صرف می‌کنید، خرید ممبر در مقایسه با سایر هزینه‌ها بسیار ناچیز است، اما در عوض تاثیر فوق‌العاده چشمگیری در افزایش سودآوری شما دارد.

نکته بسیار حائز اهمیت این است که نباید به تبلیغاتی که عنوان می‌کنند، ممبر رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند، اعتماد کنید. این قبیل تبلیغ‌ها اکثرا دروغ هستند، بنابراین سعی کنید که از مراکز معتبر که دارای پشتیبانی مناسب هستند، نسبت به خرید ممبر اقدام کنید.

پنل های خرید ممبر تلگرام واقعی

خرید ممبر واقعی تلگرام 1000 عدد
50000تومان
 • ممبر واقعی و فعال
 • ضمانت بازگشت وجه
 • ریزش کم و کیفیت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
خرید ممبر واقعی تلگرام 2000 عدد
100000تومان
 • ممبر واقعی و فعال
 • ضمانت بازگشت وجه
 • ریزش کم و کیفیت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
خرید ممبر واقعی تلگرام 5000 عدد
250000تومان
 • ممبر واقعی و فعال
 • ضمانت بازگشت وجه
 • ریزش کم و کیفیت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
خرید ممبر واقعی تلگرام 10000 عدد
500000تومان
 • ممبر واقعی و فعال
 • ضمانت بازگشت وجه
 • ریزش کم و کیفیت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ممبر واقعی تلگرام را از ما بخواهید.

 انواع ممبر تلگرام

 خرید ممبر تلگرام شامل دو دسته ممبر واقعی و ممبر فیک می‌باشد. نوع فیک نیز خود به دو گروه ممبر فیک بدون ریزش و ممبر فیک عادی تقسیم می‌شود. در ممبر فیک عادی ممکن است که پس از خریداری اکانت‌ها متوجه شوید که به مرور زمان تعداد اعضای کانال در حال ریزش و کم شدن هستند. درصد ریزشی که عموما برای این نوع ممبرها تعیین می‌شود چیزی حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد است.

ممبر فیک بدون ریزش نیز همان طور که از نامش پیداست، هیچ گونه ریزشی نخواهد داشت. البته هیچ کس نمی‌داند که با آپدیت الگوریتم‌های تلگرام در آینده چه اتفاقی می‌افتد. احتمال دارد که نحوه بروزرسانی این الگوریتم‌ها طوری باشد که حتی بتوانند این گروه از اکانت‌های فیک را نیز شناسایی کرده و حذف کنند.

نوع دوم ممبرهای تلگرام اکانت‌های واقعی هستند که ارزش بسیار زیادی دارند. برای افزایش تعداد اعضای واقعی راه‌کارهای مختلفی وجود دارد که عبارتند از:

 • افزایش ممبر واقعی از طریق اد اجباری
 • بالا بردن ممبر واقعی پروکسی
 • افزایش ممبر واقعی پاپ‌آپ

اعضایی که توسط اد اجباری وارد کانال می‌شوند، کسانی هستند که در مقابل خدماتی که دریافت کرده‌اند، موظفند یک سری تبلیغ‌ها را مشاهده کنند، یا در کانال‌ها عضو شوند. ممبرهایی که از طریق پاپ آپ به کانال اضافه می‌شوند، درواقع با کلیک روی صفحات تبلیغاتی به سوی کانال هدایت می‌شوند. تلگرام اخیرا این نوع اعضا را مسدود کرده است. به همین خاطر خرید آن خیلی توصیه نمی‌شود.

ممبر پروکسی نیز روشی است که اخیرا برای افزایش اعضای کانال مورد استفاده قرار می‌گیرد که نسبت به سایر روش‌ها نیاز به هزینه بیشتری دارد.

با خرید ممبر تلگرام اعضای کانال خود را چند برابر کنید.

چرا باید از سایت رسمی خرید فالوور اقدام به خرید ممبر تلگرام بکنیم؟

برای خرید ممبر تلگرام بهتر است که از سایت رسمی خرید فالوور اقدام کنید؛ زیرا این وب‌سایت دارای پشتیبانی پس از فروش است. این مزیت موجب می‌شود که در صورت بروز هر گونه مشکلی بهترین پشتیبانی از شما صورت پذیرد. همچنین میزان ریزش ممبرهای ارائه شده بسیار اندک است، بنابراین لازم نیست در این مورد نگران باشید.

اخیرا سودجویانی بسیاری هستند که با فروش اکانت‌های خارجی باعث می‌شوند، تعداد اعضای کانال بلافاصله پس از خرید ریزش بسیار زیادی داشته باشد. بنابراین لازم است که در این زمینه دقت و وسواس خاصی به خرج بدهید و تنها از سایت‌های قابل اعتماد ممبر تلگرام را خریداری کنید.

نکته مثبت این است که با خرید ممبر به هیچ وجه کانال تلگرامی مسدود نمی‌شود. اگر قرار بود چنین اتفاقی بیفتد، هر فردی می‌توانست برای سایر رقیبان خود ممبر فیک ایجاد کند و کانال آن‌ها را مسدود نماید. تنها دلیلی که تلگرام به خاطر آن یک‌سری از کانال‌ها را مسدود می‌کند، رعایت نکردن قانون کپی رایت و همچنین انتشار محتوای غیراخلاقی است.

خرید ممبر تلگرام تاثیر غیر قابل انکاری بر روی رشد کانال و گسترش کسب و کار شما دارد. این روش کم هزینه و پرطرفدار می‌تواند جهش عالی در میزان سودآوری داشته باشد و مدت زمان رسیدن به موفقیت را به طور چشمگیری کاهش دهد. ازاین‌رو توصیه می‌کنیم که از طریق سایت رسمی خرید فالوور نسبت به خرید عضو اقدام کنید.

این مجموعه جهت رفاه حال مشتریان خود کمترین تعرفه را برای فروش ممبر تلگرام درنظر گرفته است. پشتیبانی کامل و صددرصد در کنار قیمت‌های مناسب تجربه یک خرید شیرین و به یادماندنی را برای شما رقم می‌زند.

نظرات و باز خورد مشتریان ما😍

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید

فهرست