🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید ممبر ارزان 100% واقعی با تحویل فوری

تلگرام یکی از پیام رسان های بسیار پرطرفدار در جهان امروز محسوب می شود، که کاربران بسیاری در این اپلیکیشن دارای یک یا چند کانال هستند. در تلگرام نیز مانند سایر پیام رسان های دیگر، می توان کسب درآمد کرد و این کسب درآمد از طریق تاسیس کانال امکان پذیر است. از مهمترین دغدغه های ادمین کانال و گروه ها افزایش ممبر است. ممبر در تلگرام به آسانی افزایش پیدا نمی کند و باید وقت بسیاری را صرف تولید محتوا و افزایش ممبر کنید.

4.5/5 - (6 امتیاز)
خرید ممبر ارزان 100% واقعی با تحویل فوری
خدمات تلگرام
🔵توییتر 👤 فالوور ارزان
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
2347 🔵 ویو پست تلگرام (برای 5 پست آخر) 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 21,690  تومان 10000000/10 فعال
211 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| کانال / گروه ارزان 💲 شروع : فوری🚀| بدون جبران ریزش ❌ توضیحات 33,750  تومان 100000/10 فعال
2278 🔵 ممبر تلگرام 🔻 بدون ریزش تا ۷ روز 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 73,570  تومان 100000/100 فعال
2279 🔵 ممبر تلگرام 🔻 بدون ریزش تا 30 روز 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 89,480  تومان 200000/10 فعال
2277 🔵 ممبر تلگرام 🔻بدون ریزش تا 14 روز 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 91,460  تومان 100000/100 فعال
209 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| کانال / گروه ارزان تلگرام💲| شروع : فوری 🚀 سرعت : 20-10دقیقه ⚡ توضیحات 92,190  تومان 100000/500 فعال
2256 🔵 ممبر تلگرام ♻ جبران ریزش 30 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻♂ توضیحات 101,220  تومان 100000/100 فعال
2258 🔵 ممبر تلگرام ♻️ جبران ریزش 30 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 135,570  تومان 15000/100 فعال
2260 🔵 ممبر تلگرام ♻️ جبران ریزش 30 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 136,050  تومان 100000/10 فعال
2280 🔵 ممبر تلگرام 🔻 بدون ریزش تا 90 روز 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 149,120  تومان 200000/10 فعال
212 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| کانال / گروه تلگرام شروع : 0 تا 60 دقیقه🚀 | بدون جبران ریزش❌ توضیحات 150,390  تومان 100000/10 فعال
2259 🔵 ممبر تلگرام ♻️ جبران ریزش 60 روزه 🚀 تحویل فوری 🙎🏻‍♂️ توضیحات 151,830  تومان 100000/500 فعال
1603 🔵ممبر تلگرام🙎🏻♂| رایگان🎁 توضیحات 180,750  تومان 300/300 فعال

خرید ممبر ارزان 100% واقعی

وصال رویاهایتان را به سایت خرید فالوور اینستاگرام بسپارید!اگر دلتان میخواهد سریعترین سرویس افزایش ممبر را با کمترین قیمت ممکن بخرید،سرویس های ممبر ارزان و واقعی بهترین روش برای اینکار هست!! چرا که شما ممبر های باکیفیت و واقعی را با مناسبترین قیمت ممکن دریافت میکنید!برای مطالعه در مورد سایر مزایای این سرویس ها پیشنهاد میکنیم حتما مقاله ی زیر را مطالعه کنید❤

ویژگی های خدمات ممبر ارزان تلگرام

💎 کیفیت ممبر ارزان ممبر ارزان کاملا با کیفیت و کمترین ریزش تضمینی با تحویل فوری
💲 قیمت ممبر ارزان شروع قیمت از 25,000 تومان
⏳ زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ممبر ارزان تلگرام از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا ممبر ارزان ریزش دارد؟

خیر. ممبرهای سایت ما از کیفیت بالایی برخوردار هستند و هیچ ریزشی ندارند.

ممبر پاپ آپ چیست؟

ممبر های پاپ آپ به آن کاربرانی گفته می شود که با اختیار خود وارد کانال می شوند. این ممبر ها ریزش کمی دارند.

آیا با خرید ممبر ارزان بازدید پست افزایش پیدا می کند؟

بله. اگر ممبر ها واقعی باشند، سبب افزایش بازدید پست می شوند.

آیا ممبر های ارزان قیمت، کیفیت مناسبی دارند؟

در صورتی که خرید خود را از سایت خرید فالوور اینستاگرام انجام دهید، ممبر هایی با کیفیت مطلوب دریافت خواهید کرد که به دلیل حقیقی بودن آنها، احتمال دارد کمی ریزش کنند.

خرید ممبر ارزان به چند روش امکان پذیر است؟

ممبر ها به صورت واقعی و فیک برای خرید در دسترس هستند که آنها را به دو دسته اختیاری و اجباری تقسیم می کنند. شما می توانید بسته به نیاز و هدف مورد نظر خود، هر یک از انواع ممبرها را از سایت خرید فالوور اینستاگرام خریداری کنید.

هزینه خرید ممبر ارزان چگونه است؟

هزینه خرید ممبر ارزان و با کیفیت از سایت خرید فالوور اینستاگرام در مقابل تاثیر چشم گیر آن بر روی اعتبار و پیشرفت کانال شما، بسیار ناچیز است.

خرید ممبر ارزان از سایت خرید فالوور اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد؟

واقعی بودن ممبر ها، ریزش کم، انتخاب ممبر بر اساس ماهیت محتوای کانال شما و...، برخی از ویژگی های خرید ممبر از سایت خرید فالوور اینستاگرام می باشد.

آیا سایر ممبران متوجه خرید ممبر برای کانال خواهند شد؟

خیر. به طور کلی روشی برای فهمیدن این موضوع توسط ممبر های دیگر شما وجود نخواهد داشت. بنابراین می توانید به راحتی هر تعداد ممبر ارزان برای کانال خود خریداری کنید.

خرید ممبر ارزان تلگرام

کاربران از افزایش ممبر در این برنامه حتما باید تجربه تلخ و شیرین بسیاری داشته باشند. هنگامی که به دنبال خرید ممبر تلگرام باشید، خواهید فهمید که همه سایت ها ممبر واقعی ارائه نمی دهند و بسیاری از آنها تنها ممبر فیک به کانال ارسال خواهند کرد. از این رو باید برای خرید ممبر از طریق یک سایت معتبر اقدام کنید. سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از سایت های بسیار معتبر در زمینه ارائه خدمات تلگرامی است. شما می توانید خدماتی همچون خرید ممبر واقعی تلگرام، ممبر پروکسی تلگرام، ممبر پاپ آپ و… را از سایت خرید فالوور اینستاگرام بخواهید. از مزیت این سایت می توان به پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته آن اشاره کرد.

پیش به سوی موفقیت با افزایش سریع ممبر و ریزش کم

چگونه ممبر ارزان هدفمند خریداری کنیم؟

فرقی نمی کند که کانال شما در چه زمینه ای فعال باشد یا چه محتوایی در آن منتشر شده باشد. اگر کیفیت محتوای شما بسیار بالا باشد اما ممبر کافی نداشته باشید، مسلما موفقیت را کسب نخواهید کرد. اما چرا؟ باید بگوییم که تعداد ممبر می تواند شما را به موفقیت برساند و ممبر در موفق شدن یا نشدن شما نقش مهمی دارد. برای اینکه از شکست و اتفاق های ناگوار جلوگیری کنید، می توانید اقدام به خرید ممبر ارزان کنید. اگر ممبر را از سایت معتبری خریداری کنید، افزایش چشمگیر درآمد خود را مشاهده خواهید کرد و بیش از نیمی از ممبرها، به ممبر هدفمند تبدیل خواهند شد. ممبرها انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

ممبر فیک تلگرام

ممبرهای فیک ریزشی ندارند اما چرا به این ممبر ها، ممبر فیک گفته می شود؟ این قبیل ممبرها در حالت روح قرار گرفته اند و هیچ فعالیتی در تلگرام ندارند. ممبر فیک در واقع برای آن دسته کسب و کارهایی که به تازگی تاسیس شده اند، مناسب است و سبب افزایش اعتبار و تقویت کسب و کار خواهد شد. توجه داشته باشید هنگامی ممبرها به مشتری تبدیل می شوند که به کانال شما اعتماد کنند. به همین دلیل خرید ممبر فیک می تواند در این امر موثر باشد و سبب افزایش اعتماد شود.

ممبر واقعی

ممبر واقعی کاملا برعکس ممبر فیک است. این ممبرها ممکن است با ریزش همراه باشند و کاملا فعال هستند. این ممبرها محتوای کانال شما را مشاهده می کنند و از پست های کانال شما بازدید خواهند کرد. ممبرهای واقعی، همان کاربران واقعی هستند و ممکن است از محتوای کانال شما خوششان نیاید و کانال شما را ترک کنند؛ اما همواره ارزش خرید را دارد. ممبرهای واقعی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

ممبر پاپ آپ:

ممبرهای پاپ آپ از جمله پرطرفدار ترین سرویس های خرید ممبر واقعی محسوب می شوند. در این روش کاربران با خواست و اراده خود به کانال شما می پیوندند و اجباری در کار نیست. هنگامی که کاربران در حال کار با تلگرام خود هستند، به صورت ناگهانی کانال شما برای آنها باز می شود و اگر تمایل داشته باشند عضو کانال شما می شوند. این روش مزایای بسیاری دارد. افزایش واقعی ویو، بهترین راه برای افزایش ممبر کانال های فروشگاهی، ریزش بسیار کم و…، از جمله مزایای این روش است.

ممبر اد اجباری:

عضو اجباری یکی دیگر از روش های خرید ممبر تلگرام است. این ممبرها همانطور که از نامش پیداست، کاملا اجباری هستند. این روش در میان کاربران از محبوبیت زیادی برخوردار نیست؛ چرا که کاربران با اختیار خود وارد کانال نمی شوند و به همین دلیل در اسرع وقت کانال را ترک خواهند کرد. این سرویس نیز سه روش مختلف دارد. در روش معمولی هنگامی که کاربر به کانال افزوده شود، آن را ترک خواهد کرد و در روش دیگر کاربر متوجه اد شدن خود در کانال نخواهد شد و در روش آخر نیز کاربر پس از انتشار پست در کانال، متوجه عضویت خود خواهد شد. این روش قیمت بسیار کمی دارد و برای مشاغل تازه تاسیس مناسب است و اعتبار کانال را افزایش خواهد داد.

ممبر پروکسی دار:

در چند سال اخیر روشی ارائه شده است که به آن عضو پروکسی گفته می شود. این روش هنوز به اندازه روش های دیگر رایج نشده است. چرا که تنها می توان از ممبر پروکسی در کشور ایران استفاده نمود. کاربران در ایران برای اینکه بتوانند از تلگرام استفاده کنند، نیازمند پروکسی هستند. هنگامی که پروکسی فعال شود، کانال شما نیز برای کاربر نشان داده می شود. هنگامی این پیام حذف می شود که کاربر عضو کانال شده باشد. از مزایای این روش می توان به افزایش نامحدود ممبر، جذب ممبر با تعداد بالا در مدت زمان بسیار کم، دوام بالای ممبر و… اشاره کرد.

قیمت ممبر ارزان

هنگامی که ادمین ها از اهمیت زیاد ممبر بر موفقیت خود در این پیام رسان پی بردند، تصمیم به خرید ممبر تلگرام برای کانال های خود گرفتند. اما آیا می توان ممبر ارزان را از هر سایتی خریداری کرد؟ قطعا خیر! چرا که اگر بدون هیچ اطلاعات و آگاهی ممبر خریداری کنید، نه تنها موفق نخواهید شد بلکه صد در صد با شکست مواجه می شوید. شما می توانید ممبر ارزان را از سایت خرید فالوور اینستاگرام خریداری کنید و سرمایه گذاری مطمئن و آگاهانه ای برای کانال خود انجام دهید.

مزایای خرید ممبر ارزان 

نمی توان گفت که کدام روش برای افزایش ممبر بهتر است و مزایای بیشتری دارد. خرید ممبر و انتخاب روش برای افزایش ممبر کاملا به نوع کانال شما بستگی دارد و اثرگذاری هر روشی با توجه به نوع کانال شما متفاوت خواهد بود؛ اما ممبرهای ارزان همواره دارای چند ویژگی هستند:

ممبر های ارزان سایت خرید فالوور اینستاگرام کاملا واقعی بوده و مطمئنا به مشتری تبدیل می شوند.

ریزش بسیار کمی دارند.

در مدت زمان کمتری به موفقیت و نتیجه مطلوب خواهید رسید.

هزینه بسیار کمی صرف می کنید.

با توجه به ماهیت کانال انتخاب خواهند شد.

سخن آخر 

هنگامی که به تازگی کانال خود را تاسیس و فعالیت خود را آغاز می کنید، تعداد اعضای بسیار کمی خواهید داشت و ممبر کم جلوه خوبی نخواهد داشت. پس می توانید برای شروع از ممبر فیک و ارزان استفاده کنید و کمی تعداد ممبر خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که ممبر فیک تاثیری بر روی بازدید محتوا و پست های شما نخواهد داشت اما بر روی تبلیغ و تبادل موثر است.

هنگامی که کاربران دیگر وارد کانال شما می شوند اگر تعداد ممبر شما زیاد باشد، ترغیب به دنبال کردن شما می شوند و به کانال شما اعتماد می کنند. ممبرهای واقعی نه تنها سبب افزایش اعتبار می شوند، بلکه سبب افزایش درآمد شما نیز خواهند شد.  شما می توانید از طریق سایت خرید فالوور اینستاگرام بهترین و با کیفیت ترین ممبر ارزان تلگرام را خریداری کنید.

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد