🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

دریافت ممبر رایگان تلگرام 100% واقعی و تضمینی همراه با تحویل فوری

برای افزایش ممبر تلگرام نیازی به پرداخت هزینه نیست! در ادامه قرار است روش هایی را بیان کنیم که کاربران و ادمین های تلگرامی بتوانند از طریق آن ممبر خود را افزایش دهند. امروزه در جامعه ای که ما در آن زندگی می کنیم، بهترین روش برای درآمدزایی اینترنتی بدون هیچ هزینه اولیه ای، کسب درآمد از تلگرام است.

4.1/5 - (19 امتیاز)
ممبر رایگان تلگرام
خدمات تلگرام

🔵 توییتر 👤 فالوور رایگان
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
1607 🔵ممبر تلگرام 🙎🏻♂| رایگان🎁 توضیحات 10  تومان 300/300 فعال
1431 🔵ممبر تلگرام 🙎🏻♂| میکس | فوری🚀| افت کم 🔻 توضیحات 99,420  تومان 40000/100 فعال
1432 🔵ممبر تلگرام 🙎🏻♂| بدون ریزش🔻 | جبران ریزش 60 روز♻ | سریع🚀 توضیحات 216,900  تومان 100000/500 فعال

دریافت ممبر رایگان تلگرام واقعی و با کیفیت

آیا میدونستید که وبسایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام ممبر رایگان هم میده؟ شما میتونید هر روز یعنی هر 24 ساعت یکبار با مراجعه به وبسایت خرید فالوور اینستاگرام ازمون ممبر رایگان که هم کیفیت با ممبرهای فروشی هستند هدیه بگیرید!پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا ممبر های با کیفیت را بدون پرداخت هیچ پولی دریافت کنید.

ویژگی های خدمات ممبر رایگان تلگرام

💎 کیفیت ممبر رایگان تلگرام ممبر رایگان 100% با کیفیت و کمترین ریزش با تحویل فوری
💲 قیمت ممبر رایگان تلگرام قیمت این سرویس رایگان می باشد
⏳ زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام دریافت ممبر رایگان تلگرام از سایت ما برای شما پیش بیاید!

آیا ممبرهایی که به صورت رایگان دریافت می کنیم واقعی هستند؟

بله. تمامی ممبرها واقعی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

آیا ممکن است ممبرها پس از مدتی ریزش داشته باشند؟

ریزش ممبر کاملا به شما بستگی دارد. ممبرها واقعی هستند و ممکن است از محتوای گروه و کانال شما خوششان نیاید و لفت بدهند.

آیا میتوان ممبر واقعی تلگرام خریداری کرد؟

بله. سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از سایت های بسیار معتبر در این زمینه است که می توانید ممبر واقعی با قیمت بسیار مناسبی را از این سایت خریداری کنید.

آیا برای خرید ممبر تلگرام باید اطلاعات شخصی خود را ارائه دهم؟

خیر. سایت ما بدون دسترسی به اطلاعات خدمات خرید ممبر تلگرام را ارائه می دهد.

آیا میتوان برای هر نوع کانال اقدام به دریافت ممبر رایگان نمود؟

بله. شما می توانید برای هر نوع کانال تلگرامی (عمومی و خصوصی) در هر زمینه ای، اقدام به دریافت ممبر رایگان نمایید.

آیا امکان دریافت ممبر رایگان برای گروه تلگرام نیز وجود دارد؟

بله. شما می توانید برای گروه های تلگرامی عمومی و خصوصی، اقدام به دریافت ممبر رایگان از طریق ربات و نرم افزارهای معتبر نمایید.

محدودیت دریافت ممبر رایگان چقدر است؟

دریافت ممبر رایگان تلگرام هیچ محدودیتی ندارد اما باید هر چند وقت یک بار، اقدام به آپدیت نمودن نرم افزار یا ربات ممبرگیر خود نمایید.

پیش از دریافت ممبر رایگان باید چه اقداماتی انجام دهیم؟

پیش از انجام هر اقدامی، می بایست در تلگرام یک کانال یا گروه بسازید و تعدادی محتوای مرغوب و با کیفیت در آن قرار دهید و سپس برای دریافت ممبر رایگان تلگرام اقدام نمایید.

دریافت ممبر رایگان با ربات آسانتر است یا اپلیکیشن؟

دریافت ممبر رایگان با نرم افزار یا اپلیکیشن نسبت به ربات بسیار دشوار تر است و خطر ریپورت و گزارش اکانت شما به ربات اسپم تلگرام را نیز به همراه دارد.

چگونه میتوان برای دریافت ربات یا اپلیکیشن ممبرگیر رایگان اقدام نمود؟

برای دریافت ربات یا اپلیکیشن ممبرگیر رایگان، می بایست به وبسایت های معتبر خدمات مجازی مراجعه کنید و حق اشتراک و استفاده از ممبرگیر را خریداری نمایید.

برای دریافت ممبر رایگان چرا باید به وبسایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه کنیم؟

وبسایت خرید فالوور اینستاگرام بر خلاف بسیاری از وبسایت های نامعتبر، بسیار قابل اعتماد است. علاوه بر آن، کارشناسان این وبسایت پس از خریداری حق اشتراک ربات یا اپلیکیشن ممبر گیر در زمان بروز مشکل، شما را راهنمایی می کنند.

مزایای دریافت ربات و اپلیکیشن ممبر گیر رایگان از وبسایت خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

ربات و نرم افزارهای ممبرگیری که توسط وبسایت خرید فالوور اینستاگرام ارائه می شوند، از کیفیت بسیار بالا و عملکرد بی نظیری برخوردار هستند و قیمت بسیار مناسبی دارند.

چگونه ممبر خود را به صورت رایگان در تلگرام افزایش دهیم؟

شما میتوانید خیلی راحت روزانه مقداری ممبر رایگان از سایت خرید فالوور اینستاگرام دریافت کنید و این کار را هر 24 ساعت یکبار تکرار کنید؛اما آیا راه های دیگری هم برای افزایش رایگان ممبر تلگرام وجود دارد؟ برای شروع میتوان از مخاطبین گوشی خود شروع کنید. درست است که می توانید از این طریق ممبر خود را به صورت رایگان افزایش دهید، اما آیا تنها مخاطبین شما برای یک کسب و کار و کسب درآمد کافی خواهد بود؟

برای شروع کسب و کار چه مقدار ممبر لازم است؟

مطمئنا شما برای کسب و کار خود به روش بهتری نیاز خواهید داشت. فرض کنید شما مخاطبین خود را به کانال یا گروه خود اضافه کرده اید و اکنون یک گروه ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ نفره دارید و در کانال خود محتوا هایی را نیز منتشر نموده اید. اما اکنون دیگر وقت آن رسیده که ممبر بیشتری جذب کنید و به صورت حرفه ای تری عمل کنید.

تبادل:

یکی از بهترین روش ها برای افزایش ممبر تلگرام، تبادل گروه ها است. این روش سبب می شود که تعداد ممبر واقعی کانال یا گروه شما افزایش پیدا کند.  کانال ها و گروه های بسیاری در تلگرام وجود دارند که همواره به دنبال پیشرفت هستند و به گونه ای در رده شما قرار دارند. این گروه ها نیز تمایل ندارند در ابتدا برای ممبر هزینه پرداخت کنند و ترجیح می دهند به صورت رایگان فرایند افزایش ممبر را در پیش بگیرند. می توانید اندکی وقت بگذارید و تعدادی گروه پیدا کنید و با آن گروه یا کانال ها تعامل برقرار کنید.

افزایش ممبر رایگان تلگرام

چگونه در تلگرام از طریق روش تبادل ممبر رایگان دریافت کنیم؟

در روش تبادل و افزایش ممبر به صورت رایگان، کانال یا گروه متقابل بنر تبلیغاتی در مورد کانال خود برای شما میفرستد و شما باید آن بنر را در کانال خود منتشر کنید. کانال مقابل نیز بنر شما را در کانال یا گروه خود قرار خواهد داد. بنرهایی که برای تبلیغات طراحی می شوند، حاوی متن و عکس های تبلیغاتی هستند و لینک کانال یا گروه شما نیز در این بنرها قرار دارد. در واقع تبادل در تلگرام یک نوع معامله کالا به کالا به حساب می آید. اما توجه داشته باشید که سود این معامله مساوی نیست!

بنر جذاب و تبلیغات قوی

در تبادل آن گروهی سود بیشتری می برد که بنر جذاب تری داشته باشد‌؛ یعنی از تبلیغات قوی تری برخوردار باشد. هر چقدر بنر شما کاربر پسندتر و جذاب تر باشد، مخاطبین بیشتری را جذب گروه خود خواهید کرد. در عضو گیری با روش تعامل، بنر جذاب حرف اول و آخر را می زند. اگر بنر جذاب و مخاطب پسندی داشته باشید، روش تعامل روش بسیار خوبی برای افزایش ممبر تلگرام خواهد بود.

تبادل ممبر تلگرام به صورت بازدیدی چیست؟

همانطور که گفتیم افزایش ممبر رایگان تلگرام با روش تبادل امکان پذیر است. روش تبادل به شیوه بازدیدی به اینگونه است که، دو کانال یا گروه با هم توافق خواهند کرد در ساعتی مشخص تبلیغ خود را درج کنند و بعد از گذاشتن بنر، بازدید آن باید به تعدادی که مشخص کرده اند برسد. هنگامی که بنر به همان تعداد بازدید بخورد، حذف می شود.

برای مثال فرض کنید که شما و گروه مقابل توافق می کنید که اگر بنر ده هزار بازدید بخورد، بنرها حذف شوند. برای مثال بنرها راس ساعت ۹ در گروه منتشر می شوند و پس از آنکه ده هزار بازدید بخورد، شخص باید بنر را از کانال یا گروه خود پاک کند. این معامله نیز دارای مزایا و معایبی است و تقریبا میتوان گفت که یک معامله متعادل محسوب می شود.

مزایا و معایب تبادل در تلگرام 

این روش جذب ممبر رایگان دارای مزایا و معایبی است‌. بزرگترین مزیت این روش این است که بنر شما با هر درجه کیفیتی، گارانتی خواهد شد و حتما باید به آن تعداد بازدیدی که شما مشخص کرده اید برسد و بعد پاک شود. بنر تا هنگامی که تا آن تعداد بازدید نخورد حذف نمی شود. اما در عین حال این روش یک مشکل بزرگ دارد. ممکن است در تبادل، بنر شما بسیار جذاب باشد و بتواند تعداد بالایی ممبر رایگان جذب کند؛ اما پس از اینکه بازدید به آن حد مشخص شده برسد، بنر شما پاک می شود و دیگر کاربران موجود در کانال نمی توانند بنر شما را مشاهده کنند.

سایر راه ها و روش های جذب رایگان ممبر تلگرام:

1) تبلیغ در گروه ها:

یکی از راحت ترین راه های افزایش رایگان ممبر این است که وارد ابر گروه ها یا گروه های بزرگ تلگرامی بشوید و از اعضای گروه بخواهید که وارد چنل شما بشوند؛این کار را چندین مرتبه تکرار کنید و مطمئن باشید که جواب خواهد داد؛البته میزان جذب به جمله بندی شما در تقاضای عضویت افراد بستگی دارد. همچنین توجه کنید که بعضی گروه ها در قسمت قوانین، تبلیغ کانال یا گروه دیگر را منع کرده اند. 

2) قرار دادن لینک در بیو:

یک روش دیگر که ممکن است در جذب ممبر رایگان مفید باشد این است که لینک چنل یا گروه خود را در بیو تان قرار دهید تا کسانی که بیو تان را میبینند از چنلتان هم بازدید کنند. همچنین این روش هنگامی موثر تر میشود که بعضی گروه های بزرگ اجازه ی ارسال لینک به داخل گروه را ممنوع کرده باشند و شما میتوانید بدون ارسال هیچ لینکی چنل یا گروه خود را تبلیغ کنید!چگونه؟ خب به اعضای گروه بگویید که به بیوتان نگاهی بیاندازند. 

3) شرکت در چالش های کانال های برگ:

حتما شما هم دیده اید که بعضی کانال ها یا گروه های بزرگ چالش هایی برگزار میکنند که در صورت انجام آن چالش ها،بنر شما را در کانال یا گروه خودشان قرار میدهند؛شما میتوانید در این چالش ها شرکت کرده و از این طریق چنل یا گروه خودتان را تبلیغ کنید.

سخن آخر

سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از سایت های بسیار معتبر در زمینه ارائه خدمات تلگرامی است. درست است که می توانید به صورت رایگان ممبر جذب کنید، اما جذب ممبر با این روش ها نیازمند زمان و زحمت بسیاری است. سایت خرید فالوور اینستاگرام بستری را فراهم نموده تا کاربران بتوانند با کمترین هزینه، ممبر تلگرام دریافت کنند. در صورت وجود هرگونه سوال و افزایش ممبر تلگرام به صورت رایگان، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا روش های فراوان دیگری را برای این امر بیاموزید.

امیدواریم این مقاله برایتان مفید بوده باشد:)

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • علی اکبر محمود زاده

  01 آگوست 2022، 19:39

  این ممبرا حرف ندارن راحت میتونی دریافتشون کنی و کانالتو بالا ببری مرسی از شما که همچین خدماتی و در دسترس مردم قرار میدید

 • 01 اکتبر 2022، 20:40

  آقا دمتون گرم اولش فکر کردم به محض دریافتشون قرار ریزش کنن ولی خب خیلی خوب و مفید بود . مشتری ثابت شدم برای تمامی خدماتتون

 • 11 سپتامبر 2023، 16:03

  ممبر رایگانتون خیلی خوب بود همینجوری زدمشون ولی فکرشم نمیکرم که ریزش نکنن

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد