خرید ممبر پروکسی‌دار تلگرام 100% واقعی با بهترین کیفیت + ساعتی

پیام‌رسان تلگرام به دلیل کاربران زیادی که به خود اختصاص داده است، بستر مطلوبی برای ارائه خدمات، فروش محصولات، انجام تبلیغات و سایر فعالیت‌های پولساز فراهم آورده است. رسیدن به درآمد مناسب از طریق این اپلیکیشن مستلزم دارا بودن تعداد عضو زیاد است. امروزه مدیران بسیاری از کانال‌ها برای افزایش تعداد مخاطبان خود اقدام به خرید ممبر پروکسی‌دار می‌کنند.

خرید ممبر پروکسی دار از سایت خریدفالووراینستاگرام.com

این نوع از ممبرها کاملا ایرانی و واقعی هستند و کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به سایر ممبرها دارند. اعضای جدید پس از این‌که وارد کانال شدند، تصمیم می‌گیرند که در آن بمانند یا لفت دهند. بنابراین احتمال این‌که به مشتری تبدیل شوند، زیاد است.

پنل خرید ممبر پروکسی دار تلگرام

ممبر تلگرام پروکسی دار ا ساعته
600هزار تومان
 • ممبر واقعی و فعال
 • ضمانت بازگشت وجه
 • ریزش کم و کیفیت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
ممبر تلگرام پروکسی دار 3 ساعته
1800میلیون
 • ممبر واقعی و فعال
 • ضمانت بازگشت وجه
 • ریزش کم و کیفیت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
ممبر تلگرام پروکسی دار 5 ساعته
3000میلیون
 • ممبر واقعی و فعال
 • ضمانت بازگشت وجه
 • ریزش کم و کیفیت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
ممبر تلگرام پروکسی دار 10 ساعته
6000میلیون
 • ممبر واقعی و فعال
 • ضمانت بازگشت وجه
 • ریزش کم و کیفیت بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

خرید ممبر واقعی پروکسی دار تلگرام از خریدفالووراینستاگرام

ممبر پروکسی‌دار چیست؟

زمانی که پیام رسان تلگرام در ایران فیلتر شد، افرادی زیادی با استفاده از پروکسی تلاش کردند که فیلترینگ را دور بزنند. به کار بردن پروکسی‌ها موجب شد که اتصال به تلگرام ظرف مدت کوتاهی انجام شود، بنابراین روز به روز به محبوبیت آن اضافه شد. هنگامی که کاربران توسط پروکسی اپلیکیشن تلگرام را از حالت فیلتر خارج می‌کنند، یک کانالی که حامی پروکسی‌ها می‌باشد، برای آن‌ها نمایش داده می‌شود. این کانال بالای همه کانال‌هایی که فرد در آن عضو است، قرار می‌گیرد.

چنانچه کاربران تمایل داشته باشند، می‌توانند در کانال‌هایی که ارائه می‌گردد عضو شوند. از آنجا که هیچ اجباری در این نوع عضوگیری وجود ندارد و کاربر با اراده خود وارد کانال می‌شود، لذا درصد ریزش خیلی کم است. ممبرهای پروکسی‌دار اکانت‌های واقعی و ایرانی بوده و نقش مهمی در بازدید از پست‌ها دارند. این کاربران در امور مربوط به کانال به صورت فعالانه مشارکت می‌کنند و به نوعی اعتبار کانال را افزایش می‌دهند.

دلیل اهمیت افزایش اعضای کانال تلگرام  

مهم‌ترین دغدغه ذهنی مدیران کانال‌های تلگرامی افزایش اعضا و اعتبار بخشیدن به کسب وکار خود می‌باشد. به همین دلیل به طرق مختلف مانند خرید ممبر پروکسی‌دار تلاش می‌‌کنند که تعامل خود را با مخاطبان افزایش داده و افرادی بیشتری را نسبت به عضویت در کانال خود ترغیب کنند. همان طور که می‌دانید هرچه تعداد ممبرهای یک کانال زیادتر باشد، ارزش و اعتبار آن نزد افراد بالاتر رفته و به سهولت به کانال مربوطه اعتماد می‌کنند.

برای موفقیت در فضای مجازی و رسیدن به سود مطلوب دارا بودن ممبر بالا حرف اول را می‌زند. افزایش اعضای کانال تلگرام موجب می‌شود که بازخورد خوبی از سوی کاربران برای بازدید پست‌ها دریافت کنید. این حجم بالای استقبال و سین بالا تاثیر مثبتی در میزان فروش محصولات شما خواهد داشت.

علاوه بر جذب اعضای جدید مسئله‌ای که از اهمیت فراوانی برخوردار است، وفاداری این اعضاء و تمایل آن‌ها نسبت به ماندن در کانال می‌باشد. بسیار مهم است که ممبرها پست‌ها و مطالب کانال را بپسندند و تمایل داشته باشد که فعالانه در امور کانال مشارکت داشته باشد. ممبرهای فیک گرچه تعداد اعضای کانال را بالا می‌برند، اما هیچ نقشی در افزایش میزان ویو پست ندارند. کاربران واقعی نیز هنگامی که آمار ویو پایین پست‌ها را می‌بینند، پی به فیک بودن اعضا می‌برند و کانال را ترک می‌کنند.

تا آخر پادکست زیر که در زمینه خرید ممبر پروکسی دار می باشد همراه ما باشید:

 

آیا ممبر پروکسی ریزش دارد؟

یکی از دلایل محبوبیت خرید ممبر پروکسی‌دار بین مدیران کانال‌ها این است که میزان ریزش این نوع عضوگیری بسیار اندک است. ممبرهای پروکسی با میل و اراده خود وارد کانال می‌شوند، پس احتمال خیلی کمی وجود دارد که از آن لفت بدهند.

البته لازم به ذکر است که میزان جذابیت محتواهای تولید شده توسط ادمین نیز در نگه داشتن عضو جدید تاثیر غیر قابل انکاری دارد. اگر شما هیچ تلاشی برای ماندن اعضا انجام ندهید و هیچ گونه فعالیتی در این زمینه نداشته باشید، توقع ماندن ممبرها در کانال بیجاست.

فرق ممبر پروکسی با ممبر پاپ آپ چیست؟

ممبر پروکسی اعتبار و ارزش بسیار بیشتری در مقایسه با ممبرهایی که از طریق پاپ آپ وارد کانال می‌شوند دارد. باکیفیت بودن ممبر پروکسی به این دلیل است که اعضا از روی میل و رغبت وارد کانال می‌شوند، لذا نسبت به آن وفادار هستند و ریزش کمی دارند. در صورتی که ممبرهایی که توسط پاپ آپ وارد می‌شوند، از سر اجبار این کار را انجام می‌دهند. لذا اگر از مطالب کانال خوششان نیاید، لفت می‌دهند.

بعضی از ادمین‌های کانال‌ها برای صرفه جویی در هزینه خود ترجیح می‌دهند که ممبر پاپ آپ را خریداری کنند. اما باید توجه داشت که قیمت ممبر پروکسی نسبت به مزایایی که دارد و سود سرشاری که نصیب صاحب کانال می‌کند، ناچیز است. هزینه‌ای که برای خریداری سرویس‌های مختلف این نوع ممبر صرف می‌شود، درواقع نوعی سرمایه‌گذاری می‌باشد و چندین برابر آن در آینده‌ای نزدیک جبران می‌شود.

تجربه ثابت کرده است، افرادی که اقدام به خرید ممبر پروکسی‌دار می‌کنند، زمانی که تاثیرات مثبت آن را روی سودآوری کانال خود می‌بینند، مجددا مشتاق می‌شوند که سرویس جدیدی از این نوع عضوگیری را تهیه نمایند.

خرید ممبر پروکسی دار تلگرام از خرید فالوور اینستاگرام دات کام

مزایای خرید ممبر پروکسی‌دار از سایت خرید فالوور اینستاگرام

خریداری ممبر پروکسی حتما باید از سایت‌های معتبر و شناخته شده انجام شود، زیرا ممکن است که ممبر فیک و غیر فعال را به‌عنوان عضو واقعی به شما بفروشند. با خریداری ممبر پروکسی‌دار از سایت خرید فالوور می‌توانید از مزایای بسیاری بهره‌مند شوید. مهم‌ترین این مزیت‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

 1. تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن: بلافاصله پس از ثبت سفارش و پرداخت کردن هزینه آن، سرویس مورد نظر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 2. امنیت در پرداخت: در وب‌سایت خرید فالوور اینستاگرام از درگاه ‌های مطمئن استفاده شده است، بنابراین می‌توانید بدون دغدغه و نگرانی اقدام به پرداخت هزینه سرویس انتخابی خود نمایید.
 3. پشتیبانی مطلوب: ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته از دیگر مزیت‌های خرید ممبر از این مجموعه می‌باشد. کارشناسان سایت در اسرع وقت پاسخگوی مشکلات ایجاد شده هستند و کلیه ابهامات و سوالات شما را برطرف می‌کنند.

امروزه خرید ممبر پروکسی‌دار با توجه به مزایای بسیاری که دارد، به بهترین گزینه برای افزایش اعضای کانال‌های مختلف تبدیل شده است. این گروه از ممبرها واقعی هستند و به دلیل این‌که هیچ اجباری برای ورود به کانال نداشته‌اند، پست‌های شما را بازدید کرده و به‌عنوان مشتریان بالقوه در کانال باقی می‌مانند.

سایت خرید فالوور اینستاگرام از جمله وب‌سایت‌های معتبر و مطمئنی است که انواع سرویس‌های مربوط به این نوع عضوگیری را ارائه می‌دهد. قیمت‌های مناسب در کنار خدمات عالی موجب شده است که سایت خرید فالوور به‌عنوان مرجع تهیه ممبر شناخته شود و رضایت کاربران را به طور کامل جلب نماید.

نظرات و باز خورد مشتریان ما😍

0 Reviews

تجربه ی خود را کامنت کنید

فهرست