🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید ممبر پروکسی دار تلگرام 100% واقعی با بهترین کیفیت + ساعتی

پیام رسان تلگرام به دلیل کاربران زیادی که به خود اختصاص داده است، بستر مطلوبی برای ارائه خدمات، فروش محصولات، انجام تبلیغات و سایر فعالیتهای پولساز فراهم آورده است. رسیدن به درآمد مناسب از طریق این اپلیکیشن مستلزم دارا بودن تعداد عضو زیاد است. امروزه مدیران بسیاری از کانالها برای افزایش تعداد مخاطبان خود اقدام به خرید ممبر پروکسی‌دار می‌کنند.

5/5 - (4 امتیاز)
خرید ممبر پروکسی دار تلگرام 100% واقعی با بهترین کیفیت + ساعتی
خدمات تلگرام
🔵توییتر 👤 فالوور پرو
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
1606 🔵ممبر پروکسی دار تلگرام 🙎🏻♂| رایگان🎁 توضیحات 10  تومان 300/300 فعال
383 🔵ممبر پروکسی دار تلگرام 🙎🏻♂| روزانه🔆 توضیحات 650,000  تومان 10000/1000 فعال
384 🔵ممبر پروکسی دار تلگرام 🙎🏻♂| شبانه – ساعتی 🙍🏻 توضیحات 750,000  تومان 10000/1000 فعال
385 🔵ممبر پروکسی دار تلگرام 🙎🏻♂| روزانه – ساعتی برای کانال های قندشکن 🙍🏻 توضیحات 750,000  تومان 10000/1000 فعال
386 🔵ممبر پروکسی دار تلگرام 🙎🏻♂| شبانه – ساعتی برای کانال های قندشکن 🙍🏻 توضیحات 850,000  تومان 10000/1000 فعال
1518 🔵ممبر پروکسی دار تلگرام 🙎🏻♂| آخر شب از ساعت 1 تا 11 🙍🏻 توضیحات 2,750,000  تومان 10000/1000 فعال
1519 🔵ممبر پروکسی دار تلگرام 🙎🏻♂| (تایم آخر شب) از ساعت 1 شب تا 11 روز – (⚡مخصوص کانال های قندشکن) 🙍🏻 توضیحات 3,250,000  تومان 10000/1000 فعال

بهترین کیفیت ممبرهای پروکسی دار را با ما تجربه کنید

ممبر های پروکسی دار بهترین نوع ممبر ها هستند این نوع از ممبرها کاملا ایرانی و واقعی هستند و کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به سایر ممبرها دارند. اعضای جدید پس از اینکه وارد کانال شدند، تصمیم میگیرند که در آن بمانند یا لفت دهند. بنابراین احتمال اینکه به مشتری تبدیل شوند، زیاد است.

ویژگی های خدمات ممبر پروکسی دار تلگرام

💎 کیفیت ممبر پروکسی دار جذب ممبر کاملا واقعی 100% فعال با تحویل فوری
💲 قیمت ممبر پروکسی دار شروع قیمت از 600,000 تومان
⏳ زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ممبر پروکسی دار از سایت ما برای شما پیش بیاید!

ممبر پروکسی دار چیست؟

همانطور که می دانید چندین سال است که در کشور ایران تلگرام با محدودیت هایی مواجه است و کاربران برای اینکه بتوانند از تلگرام استفاده کنند باید به پروکسی متصل شوند. هنگامی که پروکسی فعال می شود، کانالی تحت عنوان اسپانسر پروکسی به کاربر نشان داده می شود. کاربرانی که از این طریق عضو کانال می شوند، همان ممبرهای پروکسی دار هستند.

آیا ممبر های پروکسی دار واقعی هستند؟

بله. این ممبرها کاملا فعال و واقعی هستند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

خرید ممبر پروکسی دار به چه صورت است؟

کاربران می توانند ممبر پروکسی دار را به صورت ساعتی خریداری کنند. یعنی برای چند ساعت کانال شما به عنوان اسپانسر پروکسی در معرض دید قرار می گیرد.

آیا ممبر پروکسی دار ریزش دارد؟

مسلما بله، چرا که کاربران واقعی به صورت کاملا اختیاری عضو کانال شما می شوند و ممکن است بعد از مدتی از محتوای کانال شما خوششان نیاید.

خرید ممبر پروکسی دار چه مزیتی نسبت به سایر سرویس های خرید ممبر دارد؟

ممبر های پروکسی دار کاملا واقعی و فعالند و علاوه بر بالا بردن تعداد ممبر های چنلتان،ویو و بازخورد هایتان را هم بیشتر میکنند.

آیا استفاده از این سرویس ها میتواند برای چنلم مفید باشد؟

بله،قطعا استفاده از این سرویس ها میتواند نقش بسزایی در روند پیشرفت چنل شما داشته باشد.

در هر بار استفاده از این سرویس ها چه تعدادی ممبر به چنلم اضافه میشود؟

این سرویس به صورت ساعتی ارائه میشوند؛یعنی اینکه چنل شما به صورت ساعتی به عنوان اسپانسر پروکسی نشان داده میشود و هیچ محدودیتی برای جذب ممبر در این روش وجود ندارد.

انتخاب چه ساعتی برای سفارش این سرویس ها بیشترین بازدهی را دارد؟

انتخاب ساعت مناسب برای سفارش این سرویس ها تعیین کننده ی میزان جذب ممبر خواهد بود؛پیشنهاد میشود که ساعات اوج ترافیک تلگرام را برای خرید این سرویس ها انتخاب کنید چرا که این ساعات بیشترین بازدید و بیشترین بازدهی را به همراه دارند.

ممبر پروکسی‌دار چیست؟

زمانی که پیام رسان تلگرام در ایران فیلتر شد، افرادی زیادی با استفاده از پروکسی تلاش کردند که فیلترینگ را دور بزنند. به کار بردن پروکسی‌ها موجب شد که اتصال به تلگرام ظرف مدت کوتاهی انجام شود، بنابراین روز به روز به محبوبیت آن اضافه شد. هنگامی که کاربران توسط پروکسی اپلیکیشن تلگرام را از حالت فیلتر خارج می‌کنند، یک کانالی که حامی پروکسی‌ها می‌باشد، برای آن‌ها نمایش داده می‌شود. این کانال بالای همه کانال‌هایی که فرد در آن عضو است، قرار می‌گیرد.

ریزش ممبر پروکسی دار چقدر است؟

چنانچه کاربران تمایل داشته باشند، می‌توانند در کانال‌هایی که ارائه می‌گردد عضو شوند. از آنجا که هیچ اجباری در این نوع عضوگیری وجود ندارد و کاربر با اراده خود وارد کانال می‌شود، لذا درصد ریزش خیلی کم است. ممبرهای پروکسی‌دار اکانت‌های واقعی و ایرانی بوده و نقش مهمی در بازدید از پست‌ها دارند. این کاربران در امور مربوط به کانال به صورت فعالانه مشارکت می‌کنند و به نوعی اعتبار کانال را افزایش می‌دهند.

خرید ممبر پروکسی دار تلگرام 100% واقعی با بهترین کیفیت + ساعتی

دلیل اهمیت افزایش اعضای کانال تلگرام  

مهم‌ترین دغدغه ذهنی مدیران کانال‌های تلگرامی افزایش اعضا و اعتبار بخشیدن به کسب وکار خود می‌باشد. به همین دلیل به طرق مختلف مانند خرید ممبر پروکسی‌دار تلاش می‌‌کنند که تعامل خود را با مخاطبان افزایش داده و افرادی بیشتری را نسبت به عضویت در کانال خود ترغیب کنند. همان طور که می‌دانید هرچه تعداد ممبرهای یک کانال زیادتر باشد، ارزش و اعتبار آن نزد افراد بالاتر رفته و به سهولت به کانال مربوطه اعتماد می‌کنند.

یازخورد از طرف مشتریان

برای موفقیت در فضای مجازی و رسیدن به سود مطلوب دارا بودن ممبر بالا حرف اول را می‌زند. افزایش اعضای کانال تلگرام موجب می‌شود که بازخورد خوبی از سوی کاربران برای بازدید پست‌ها دریافت کنید. این حجم بالای استقبال و سین بالا تاثیر مثبتی در میزان فروش محصولات شما خواهد داشت.

وفاداری اعضای کانال

علاوه بر جذب اعضای جدید مسئله‌ای که از اهمیت فراوانی برخوردار است، وفاداری این اعضاء و تمایل آن‌ها نسبت به ماندن در کانال می‌باشد. بسیار مهم است که ممبرها پست‌ها و مطالب کانال را بپسندند و تمایل داشته باشد که فعالانه در امور کانال مشارکت داشته باشد. ممبرهای فیک گرچه تعداد اعضای کانال را بالا می‌برند، اما هیچ نقشی در افزایش میزان ویو پست ندارند. کاربران واقعی نیز هنگامی که آمار ویو پایین پست‌ها را می‌بینند، پی به فیک بودن اعضا می‌برند و کانال را ترک می‌کنند.

آیا ممبر پروکسی ریزش دارد؟

یکی از دلایل محبوبیت خرید ممبر پروکسی‌دار بین مدیران کانال‌ها این است که میزان ریزش این نوع عضوگیری بسیار اندک است. ممبرهای پروکسی با میل و اراده خود وارد کانال می‌شوند، پس احتمال خیلی کمی وجود دارد که از آن لفت بدهند.

البته لازم به ذکر است که میزان جذابیت محتواهای تولید شده توسط ادمین نیز در نگه داشتن عضو جدید تاثیر غیر قابل انکاری دارد. اگر شما هیچ تلاشی برای ماندن اعضا انجام ندهید و هیچ گونه فعالیتی در این زمینه نداشته باشید، توقع ماندن ممبرها در کانال بیجاست.

فرق ممبر پروکسی با ممبر پاپ آپ چیست؟

ممبر پروکسی اعتبار و ارزش بسیار بیشتری در مقایسه با ممبرهایی که از طریق پاپ آپ وارد کانال می‌شوند دارد. باکیفیت بودن ممبر پروکسی به این دلیل است که اعضا از روی میل و رغبت وارد کانال می‌شوند، لذا نسبت به آن وفادار هستند و ریزش کمی دارند. در صورتی که ممبرهایی که توسط پاپ آپ وارد می‌شوند، از سر اجبار این کار را انجام می‌دهند. لذا اگر از مطالب کانال خوششان نیاید، لفت می‌دهند.  بعضی از ادمین‌های کانال‌ها برای صرفه جویی در هزینه خود ترجیح می‌دهند که ممبر پاپ آپ را خریداری کنند.

تاثیرات مثبت ممبر پروکسی دار

اما باید توجه داشت که قیمت ممبر پروکسی نسبت به مزایایی که دارد و سود سرشاری که نصیب صاحب کانال می‌کند، ناچیز است. هزینه‌ای که برای خریداری سرویس‌های مختلف این نوع ممبر صرف می‌شود، درواقع نوعی سرمایه‌گذاری می‌باشد و چندین برابر آن در آینده‌ای نزدیک جبران می‌شود. تجربه ثابت کرده است، افرادی که اقدام به خرید ممبر پروکسی‌دار می‌کنند، زمانی که تاثیرات مثبت آن را روی سودآوری کانال خود می‌بینند، مجددا مشتاق می‌شوند که سرویس جدیدی از این نوع عضوگیری را تهیه نمایند.

خرید ممبر پروکسی دار تلگرام 100% واقعی با بهترین کیفیت + ساعتی

مزایای خرید ممبر پروکسی‌دار از سایت خرید فالوور اینستاگرام

خریداری ممبر پروکسی حتما باید از سایت‌های معتبر و شناخته شده انجام شود، زیرا ممکن است که ممبر فیک و غیر فعال را به‌عنوان عضو واقعی به شما بفروشند. با خریداری ممبر پروکسی‌دار از سایت خرید فالوور می‌توانید از مزایای بسیاری بهره‌مند شوید. مهم‌ترین این مزیت‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن:

بلافاصله پس از ثبت سفارش و پرداخت کردن هزینه آن، سرویس مورد نظر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

امنیت در پرداخت:

در وب‌سایت خرید فالوور اینستاگرام از درگاه ‌های مطمئن استفاده شده است، بنابراین می‌توانید بدون دغدغه و نگرانی اقدام به پرداخت هزینه سرویس انتخابی خود نمایید.

پشتیبانی مطلوب:

ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته از دیگر مزیت‌های خرید ممبر از این مجموعه می‌باشد. کارشناسان سایت در اسرع وقت پاسخگوی مشکلات ایجاد شده هستند و کلیه ابهامات و سوالات شما را برطرف می‌کنند.

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 25 ژوئن 2022، 21:58

    چند روز پیش از یه سایتی ممبر پروکسی گرفتم خیلی ریزش کرد اعصابمو به هم ریخت امروز ازتون ممبر تست خریدم انصافا حال کردم دمتون گرم

  • 26 آگوست 2022، 13:00

    به نظرم خرید ممبر پروکسی دار از سایت خرید فالوور اینستاگرام گزینه مناسبی برای ماست چون ریزشی نداره و بیشتر میتونی ممبراتو بالا ببری

  • 11 سپتامبر 2023، 15:22

    ممبر پروکسی دار خریدم انصافا اصلا ریزشی نداشت دمتون گرم

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد