🎁 50 درصد تخفیف به مدت 48 ساعت روی کلیه محصولات اعمال شد 🎁 با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
پشتیبانی سریع فقط در تلگرام

خرید ممبر آپلودر 100% واقعی با تحویل فوری

چندین سال است که پیام رسان تلگرام برای کسب و کار ها، بهترین ابزار شناخته شده است. هر پلتفرمی روش خاصی برای ارزیابی و سنجش پیج ها دارد. یکی از معیارهای اصلی برای بررسی کسب و کار ها در تلگرام نیز تعداد ممبر است. به همین دلیل است که کاربران تلگرامی همواره در تلاش هستند که تعداد ممبرهای خود را افزایش دهند و صدها قدم از رقیبان خود پیشی بگیرند. اما چگونه ممبر خود را افزایش دهیم؟

5/5 - (5 امتیاز)
خرید ممبر آپلودر 100% واقعی با تحویل فوری
خدمات تلگرام
سرویسی برای این دسته وجود ندارد

پر فروش ترین محصولات سایت خرید فالوور اینستاگرام

خرید ممبر آپلودر 100% واقعی

باید بگوییم افزایش ممبر به صورت ارگانیک نیازمند تلاش بسیار است، اما روش راحت تری هم وجود دارد. خرید ممبر تلگرام یکی از روش های کاربردی برای افزایش ممبر تلگرام است. خرید ممبر نیز به روش های مختلفی صورت می گیرد که یکی از آنها ممبر آپلودر است. برای اینکه بتوانید از این طریق ممبرهای واقعی کانال خود را افزایش دهید، باید ربات خریداری کنید. اما نحوه عملکرد این ربات ها چگونه است؟ آیا ممبر آپلودر برای هر کانال مناسب است؟ با ما همراه باشید تا در سایت خرید فالوور اینستاگرام، اطلاعات مفید و مختصری در مورد ممبر آپلودر در اختیار شما قرار دهیم.

ویژگی های خدمات ممبر آپلودر تلگرام

💎 کیفیت ممبر آپلودرجذب ممبر کاملا واقعی و تضمینی با تحویل فوری
💲 قیمت ممبر آپلودرشروع قیمت از 500,000 تومان
⏳ زمان انجامسیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه درصورت وجود مشکل در سفارش
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید ممبر آپلودر از سایت ما برای شما پیش بیاید!

ممبر آپلودر چیست؟

ممبر آپلودر از طریق ربات های مخصوص به کانال شما اضافه می شود. کاربرانی که قصد دارند خدمات این ربات ها را دریافت کنند، باید در کانال شما عضو شوند.

آیا ممبر آپلودر واقعی است؟

بله. از آنجایی که افراد برای استفاده از خدمات ربات باید در یک کانال عضو شوند، میتوان گفت که کاملا حقیقی هستند.

آیا خرید ممبر آپلودر با ریزش همراه است؟

بله. خرید ممبر آپلودر نیز همانند خرید فالوور اینستاگرام با ریزش همراه است. این امر به میزان جذابیت محتوای کانال شما بستگی دارد.

خرید ممبر آپلودر به چه مقدار هزینه نیاز دارد؟

هزینه خرید ممبر آپلودر بسته به مقدار آن متفاوت است.

کیفیت ممبر آپلودر چگونه است؟

کیفیت خرید خدمات خدمات ممبر آپلودر، به مرجع خرید شما بستگی دارد. سایت خرید فالوور اینستاگرام با ارائه ممبر آپلودر های با کیفیت، افزایش اعتبار پیج شما را تضمین می کند.

ممبر آپلودر چیست؟

روش های متفاوتی برای افزایش ممبر وجود دارد که یکی از آنها ممبر آپلودر تلگرام است. یکی از مهمترین ویژگی های ممبر آپلودر، واقعی بودن کاربرانی است که از این طریق به کانال شما افزوده می شوند. به همین دلیل این ممبرها در مقایسه با ممبرهای جعلی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. ممبرهای آپلودر نیز از طریق ربات های تلگرامی به کانال شما اضافه می شوند.

عملکرد این ربات ها چگونه است؟

این ربات ها دارای کانال اسپانسر هستند و کانال شما نیز به اسپانسر ربات تبدیل می شود و اگر کاربری بخواهد از خدمات و امکانات ربات استفاده کند، ابتدا باید عضو کانال اسپانسر یعنی کانال شما شود. به این صورت هنگامی که کاربران به کانال اسپانسر بپیوندند، ممبر شما نیز افزایش پیدا می کند. ممبر آپلودر را میتوان همان ممبرهای اجباری دانست که برای استفاده از ربات مجبور به عضو شدن می شوند.

چگونه از طریق ممبر آپلودر تعداد ممبر کانال یا گروه افزایش پیدا می کند؟

برای اینکه بتوانید ممبر آپلودر را به کانال خود اضافه کنید، ابتدا باید ربات مورد نظر خود را خریداری کنید. برای استفاده از این ربات برای افزایش ممبر، باید آن را به عنوان ادمین گروه و کانال خود قرار دهید. در مرحله بعد ربات مورد نظر را باید در حالت جوین قرار دهید. به این صورت هر کاربری که بخواهد از امکانات این ربات استفاده کند، ابتدا باید در کانال یا گروه شما عضو شود. برای تهیه این ربات، باید آن را خریداری کنید و ادمین کانال یا گروه خود کنید. به این صورت به ربات این امکان را می دهید که وضعیت افرادی که قصد دارند از آن استفاده کنند را بررسی کند.

رشد 100% ممبر آپلودر

اگر کاربری عضو کانال شما نشود، نمی تواند از ربات خدماتی را دریافت کند. بسیاری از کاربران برای اینکه بتوانند ممبر خود را افزایش دهند، از قابلیت ربات آپلودر استفاده می کنند. در واقع باید بگوییم که این ربات از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است‌. نحوه کار با این ربات اینگونه است که کاربران می توانند از طریق آن فیلم، عکس یا هر محتوای دیگری را دانلود کنند. اما شرط استفاده از این ربات و دانلود محتوای مربوطه، عضویت در کانال شما خواهد بود.

نوع و موضوع ربات آپلودر تلگرام چگونه است؟

موضوع اصلی این قبیل ربات ها، آپلود در رسانه بوده و ربات هایی برای کانال و گروه ها طراحی شده اند که تنها کاربرانی که عضو کانال اسپانسر هستند، می توانند از قابلیت های آن استفاده کنند.  موضوع این ربات ها می تواند دانلود فیلم، موزیک، عکس یا سریال و.. باشد. توجه داشته باشید که موضوع ربات ها در چگونگی عملکرد آن نقشی نخواهد داشت. باید بگوییم که تمامی ربات هایی که برای این امر طراحی شده اند، عملکرد شبیه به هم دارند و در آخر نیز منجر به افزایش ممبر تلگرام می شوند.

آیا ممبرهایی که از طریق ربات اضافه می شوند باکیفیت هستند؟

همانطور که در توضیحات قبل گفتیم، کاربرانی که از این طریق به کانال یا گروه شما اضافه می شوند کاملا واقعی هستند. این کاربران در لیست ممبرهای فعال و واقعی قرار گرفته اند. با توجه به فعالیت و واقعی بودن این ممبرها، میتوان نتیجه گرفت که آنها کیفیت بسیار بالایی دارند.

آیا ممبرهایی که از طریق ربات اضافه می شوند ریزش دارند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله! این ممبرها با ریزش مواجه می شوند. همانطور که می دانید این ممبرها واقعی هستند و برخی از آنها ممکن است بعد از تکمیل سفارش، تمایلی به ماندن در کانال یا گروه شما نداشته باشند؛ چرا که در این روش کاربر به اجبار وارد کانال شما می شود. برخی از کاربران نیز ماندن را ترجیح می دهند و در کانال شما می مانند. درصد ریزش ممبر کاملا به محتوا و کانال شما بستگی دارد و هر چه محتواهای جذاب تر و با کیفیت تری منتشر کنید، بی شک با ریزش کمتری مواجه می شوید.

چگونه میتوانم جلوی ریزش ممبر ها را بگیرم؟

اگر میخواهید مقدار ریزش این ممبر ها را به حداقل ممکن برسانید با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید.

1)محتوای خوب و جذاب:

مهمترین عامل در جلوگیری از ریزش ممبر های چنل این است که شما محتوای یونیک (غیر کپی) و جذابی تولید کنید. چگونه؟ خب ابتدا شما باید همیشه به این موضوع توجه داشته باشید که اگر تمام محتوای چنل خود را از کانال های دیگر کپی کنید؛ممبر های چنلتان بعد از مدتی از دیدن پست های تکراری خسته خواهند شد چرا که احتمال دارد مخاطبین در کانال هایی که شما محتوایتان را از آنجا برمیدارید هم عضو باشد.

نکته ی دومی که بسیار حائز اهمیت است داشتن خلاقیت و ذوق برای تولید محتواست،چرا که اگر محتوای شما خاص و مبتکرانه نباشد،مخاطب با خود فکر میکند که کانال های دیگر هم چیزی شبیه به محتوای شما را ارائه میدهند و این موضوع ممبر ها را از ماندن در کانال دلسرد میکند.  همچنین سعی کنین تعداد پست هایتان متناسب باشد؛یعنی نه آنقدر زیاد باشد که مخاطب را کلافه کند و نه آنقدر کم باشد که منتظر ماندن ممبر ها برای پست جدید آزار دهنده باشد.

2)تولید محتوا در یک موضوع خاص:

بهتر است که به جای کلی گویی ها بیهوده محتوای چنل خود را در یک راستا و مبحث خاص نگه دارید ولی بایستی گاهی برای تنوع فضای چنل از موضوعات فرعی استفاده کنید.

3)کاهش مقدار تبلیغات:

همانطور که میدانید اگر در کانال خودتان تبلیغات زیادی بارگزاری کنید مخاطبینتان حسابی کلافه خواهند شد و به احتمال زیاد از چنل لفت خواهند داد؛پس بایستی همیشه در میزان بارگزاری تبلیغ، تعادل را رعایت کنید تا پست های چنل مملو از تبلیغ  نباشند.

4)صمیمیت و تعامل با ممبر ها:

برای اینکه ممبر ها را به چنل خودتان وفادار کنید بایستی با آنها تعامل داشته باشید به نحوی که ممبر ها با شما احساس صمیمیت کنند؛برای مثال میتوانید در بخش کامنت هر پستی ،با ممبر هایتان گفت و گو کنید.

5)داشتن سبک:

اینکه برای فعالیت خودتان یک اختصاصی داشته باشید بسیار مهم است ؛چرا که ممبر ها نمیتوانند هیچ گاه مشابه سبک کار و محتوای شما را بیابند ؛اینگونه همیشه برای دیدن پست های جدیدتان مشتاق خواهند بود و برای همین تا زمانی که شما سبک خودتان را حفظ کنید به چنل شما وفادار خواهند ماند.

6)سایر موارد:

موارد قابل توجه زیادی برای حفظ ممبر های تلگرام وجود دارد مثلا میتوانید با برگزاری مسابقات،دادن جایزه به ممبر ها یا حتی خیلی ساده تر و راحتتر از همه ی راه ها؛ گاهی پروکسی های خوب در چنلتان بگزارید تا ممبر ها را به راحتی حفظ کنید.

سخن آخر 

یکی از بهترین روش ها برای پیشرفت در کسب و کار و کسب درآمد از تلگرام، خرید ممبر آپلودر است. شما می توانید از طریق این ربات ها ممبرهای خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که این ممبرها کاملا واقعی هستند و با توجه به نوع محتوای شما، می توانند ریزش بسیار کمی نیز داشته باشند. شما می توانید برای خرید ممبر آپلودر و کسب اطلاعات بیشتر، از طریق شماره های درج شده با متخصصان سایت خرید فالوور اینستاگرام تماس بگیرید.

اولویت اول و آخر ما در سایت خرید فالوور اینستاگرام،رضایت شما عزیزان است؛همچنین آرزو داریم در هر کجای این جهان که حضور دارید همیشه شاد،موفق و پیروز باشید:)

امیدواریم که این مقاله برایتان مفید بوده باشد.

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 04 آوریل 2023، 13:06

  ممبراتون حرف نداره بهترین و عالی ترین سایتی هست که میشناسم 😍😍👌👌
  ممنون از سایت خرید فالوور اینستاگرام

 • 21 جولای 2023، 13:09

  یه گروه داشتم اصلا ممبراش افزایش نداشت تبلیغ هم دادم دیروز ازتون ممبر آپلودر خریدم کیفیتشون حرف نداشت کارمو آسان تر کردید

 • 11 سپتامبر 2023، 15:29

  من قبلا از سایتتون فالوور خریدم که همشون واقعی و با کیفیت بودن.خرید ممبر آپلوددار ایده ی خیلی باحالیه میخوام برای تلگرامم بخرم

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد